Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
civet: já mám dodavatele relativně prověřené a třeba s květinářkou něco řeším ob den... ale pokud jsou někteří "cizí", tak bych radši zavolala... Jsem už taky paranoidní, v pátek se bavím s pozvaným hostem, jestli je všechno oka anepotřebuje s něčím pomoct (doprava na snídani, ubytování...cokoliv) a jen tak mimochodem se dozvím, že nejdou :-D Už mi to začíná připadat dost směšné, ale on ten smích asi přejde ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
V restauraci o mě ví, tam jsem byla otravovat minulý víkend:o) Mně jde jen o hudbu (kam budu volat stejně), květinářku (jestli počítá se všema kytkama a zda už tuší, jestli budou jiřiny nebo ne), kadeřnici a kosmetičku (připomenout se). Paní, co dělá dort, se mnou počítá, s tou jsem komunikovala minulý týden, koláče a zákusky se objenávaly taky minulý týden, na radnici se snad ptát nemusím a hudbu na obřad jsem taky zařizovala minulý nebo předminulý týden. Radši budu za trapku a budu otravovat a ptát se, jestli se mnou počítají než v sobotu zjistit, že maj zavřeno a nikdo tam na mě nečeká:o)) A k počasí se fakt modlím, aby se to umoudřilo. Chci teplý babí léto a ne to, co bylo tento víkend!
Odpovědět
holky, prosim radu, jak jsme tu uz kdysi psaly jak se zhorsila plet po vysazeni HA...no, ted to mam zase dostat a na tvari takovy pupinek...i kdyz zdrobnelila se v tomhle pripade ani nehodi...menzes mi vychazi na svatbu :-S nemate nejaky typ na vodicku, mast nebo neco po cem vam pupinek hned nebo aspon rychle zmizi?
Odpovědět
Profilova fotka
civet: proč za trapku? Já taky furt někde něco ověřuju, ale to je normálka ;-) Zatím se držím teorie, že když tak hrozně prší, tak se to do pátku musí vypršet :-D
Odpovědět
Ahoj holky, po delší době se zase hlásím do diskuse :-) Jak jsme s malým nemocní, tak moc času nemám. Jen rychle mrknu na bazar, kdyby se náhodou ještě něco hodilo a zase od počítače... Chci vám holky, vám prvním říjnovkám, popřát, ať se vám ty svatby vydaří! Myslím na vás hlavně kvůli počasí. Svatbu máme promyšlenou do detailu, tam určitě žádný problém nebude ;-) Takže budu i za vás myslet na to sluníčko a uvidíte, že přijde. Předpověď je zatím příznivá. Má se to vyhoupnout nad 10 C a polojasno. Tak držím pěstičky! U nás nic nového. Dokupuji poslední prkotinky, ladím zasedací pořádek, protože se nám maličko změnila skladba hostů a počítám, kolik pojede aut, abych nakoupila stuhy na kapoty. Hlavně se modlím, abychom se do svatby uzdravili, protože jinak to bude stát za prd. Mně vynechávají hlasivky, tak bych nerada to krásné ANO vykvíkla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, já dnes opět nemohla usnout a taky jsem jako If poslouchala déšť :-D a doufala, že v sobotu nepřijde. Ale pomalu, ale jistě si připravuji holinky a deštník :-) Dnes dopoledne jdu už po několikáté do restaurace kde budeme mít oběd abych se domluvila co a jak, teď bych měla zaplatit zálohu na za jídlo, ale připočítali mi k tomu i ubytování, které si budou platit všichni sami a tak mi přijde blbý abych za to také platila zálohu když mi to ti hosté pak budou muset dát ... No mám s tou restaurací trochu trápení, je to nově otevřené, je to tam moc hezké, jídlo výborné, ale nějak nemají dořešené kdo to tam jako má na starosti (myslím péči o zákazníky), chvíli to řeším s majitelem chvíli s manažerkou a jeden neví co dělá druhý ... ]-( jsem zvědavá co mi dnes budou říkat, posledně byl pan majitel pěkně arogantní, říkám si, že by se přeci tak chovat neměli, vždyť z nás budou mít nemalé peníze tak ať se snaží, ale bohužel ... ne všichni jsou takoví... Dnes se po delší době zase uvidím s mým nastávajícím, jedu za ním do Plzně a budeme jeden den pracovat na vybalování věcí v našem baráčku ... :-), pak si ve středu vyzvednu šaty ;-) no a pak už je čtvrtek, letí to jako voda ;-) Pevné nervy, já o ně včera trochu přišla, dělala jsem rozpis kdo s kým pojede do kostela a pak kdo s kým pojede na oběd a kdo zase na raut (pro ostatní) ... No sami víte jaké jsou s tím starosti. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baf :-D Tak u nás taky pokroky, horečky jsou pryč a zůstal kašel a bolest v krku. V pátek na zkoušce se zjistilo, že mi šaty musejí znovu celé zabírat a zkracovat, stejně tak spodničku. Takže ve středu opět na zkoušku, odtud rovnou na místo činu a šatky vyzvednou ve čtvrtek tchánovci páč nám se nevlezou do auta 8-) V sobotu melír a zkouška účesu (po cestě ke kadeřnici --bydlí za naším barákem-- jsem si vymyslela úplně jiný účes a byla to trefa). Pak jsem po baráku hodinu lítala v závoji, nemohla jsem se nabažit :-D a to jsem ho původně nechtěla vůbec. Ještě že mi ho paní půjčila už teď... cena účesu v den svatby 200 Kč :-D :-D :-D Prstýnky vyzvednuté, schované a čekající na sobotu ;-) Trouba ze sálu nám oznámil, že tam v pátek večer mají hostinu myslivci a že je nemůže odmítnout, protože by přišel o 7 honů... takže náš svatební stůl bude nazdobený bokem a budu doufat, že se tam vejde a nikdo nám nezničí hostinu. :-( Paní kuchařka v sobotu nemůže, takže drahý zajistil kamaráda z pražského hotelu. Dlouho žil v Itálii tak nevíme, jestli umí českou svíčkovou ;-) Líčit se budu sama, jsem rozhodnutá. Kytky domluvené - světlé anemonky a růžové hortenzie, bez tylu a listí okolo. Cena se 120ks myrt a kytkama na stůl asi 2000. Takže já spíš ležím a pracuju z postele :-) Holky, dají se příčesky do vlasů koupit i v obchodech anebo jenom přes net?
Odpovědět
Profilova fotka
annamarieveronika - Máš pravdu, ty jsi platící zákazník a máš právo si navymýšlet...jenže bohužel, náš pan majitel se zatím tváří moc mile, ovšem doufám, že se nám to pak neprojeví na konečném účtu.. :-D Přeji pevné nervy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka.k- to si nevybereš. Jsem na tom stejně. Takový pupínky se mi s HA opravdu nedělaly. Tip nemám, spoléhám na kosmetičku a opoždění měsíčků ve svatební den. No a dyž se nějaký pupínek objeví - co se dá dělat. Já bych možná skočila za kožařkou, nemá cenu někde v drogerce něco nově nakoupit, může se ti rozhodit pleť pár dní před svatbou a bude to ještě horší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak já používám z lékárny Biodermu, je to dražší ale super, a kdysi jsem měla na akné od doktorky Aknemicyn, ten byl super, pleť jako prdelka, ale na začátku používání se ti odlupuje stará kůže a pleť je rudá, asi bys to už nestihla do konce října ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pupínek se stejně nějaký objeví, nemá smysl stresovat... radši zůstat u ověřené kosmetiky a neexperimentovat na poslední chvíli, jíst zdravě a lehce (stejně je to nejvíc o "vnitřku"), odpočinout si a doufat, že kosmetička má kvalitní korektor ;-) Já na pupínky netrpím a udělal se mi včera fajnový pod uchem, takže mám potřebu se v tom dloubat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Veve: příčesky se dají koupit i v obchodech, v drogerii a tak :-) To je stejně, že ty už tam máš tu hostinu zamluvenou dlouho a oni vám teď řeknou, že vás odsunou na stranu. to je přesně o tom jednání ... Lili: děkuji, snažím se ... ale nervy pracují, opravdu hodně :-)
Odpovědět
Článek se načítá
no jo, ale ona je uplne uprostred tvare takova boulicka...to proste korektor nezakryje...potrebovala bych aby to splasklo.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No já mám zas vždycky na bradě, takže to bude vypadat, že si přítel bere nějakou pubošku :-D Ale nic s tím nedělám, nechám zaschnout a on zmizí...léty ověřená praxe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak pricesek mam nakonec z netu a vyzvednu si ho po ceste na misto ve stredu :-) ja mam hodne velke problemy s pleti, i ted mam asi ctyri velke fleky (kdyz uz pupinek, tak s poradnym flekem)... proto se chci licit sama, abych se po normalnim makeupu neosypala... zeptej se v lekarne na takovou vodicku v tycince, natupas to na noc a do rana je to vysusene...
Odpovědět
veve: diky pozeptam se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jak moc dopředu objednat svatební kytici? Není měsíc dopředu moc brzy?
Odpovědět
Profilova fotka
Luli: myslím, že tak 14 dní do předu stačí. Tedy aspoň když já dělala v květinářství, tak nám to stačilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lulinko, měsíc dopředu může být už dost pozdě... Ale na druhou stranu máte svatbu už mimo sezónu, takže v květinářství by neměli mít plno.. Mně květinářka říkala, že pro ní je měsíc minimum, kdy je ještě schopná slíbit, že bude mít volno. Že jí v sezoně volaly nevěsty 14 dní předem a musela je odmítat. Takže být tebou, tak si objednám kytku během tohoto týdne. Tak květinářka se mnou počítá a jestli budou jiřiny se dozví ve středu, tři dny před svatbou:o))) ale už to moc neřešim, ono to nějak dopadne a ty gerbery budou taky moc hezký:o)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme květinářství pod barákem právě, nejsme v centru, tak jsem myslela, že stačí teď někdy. Tak dneska zajdu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lulinko, jen tam zajdi a řekni,že bys chtěla svatební kytky na svatbu ve váš termín. Oni po tobě přesnou objednávku asi chtít nebudou, mně říkala květinářka, že jí to stačí klidně 14 dní před svatbou, ale čím dřív tím líp - aspon mi řekne, jestli t je nebo není schopná uvázat, jestli sežene ty konkrétní kytky a tak..
Odpovědět
Profilova fotka
No, já jsem domlouvala kytku předevčírem, týden dopředu :-D ale je pravda, že paní o mě věděla měsíc dopředu...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky! Hlásím se po pár dnech. Nevím jak vy, ale jsem úplně nervs, hektické dny, dnes jdu na poslední zkoušku šatů, tak už snad. Naplánované věci se asi tak 150xzměnily. Co nevidět začnu menstruovat, co den, to nějaké ujetí nervů. Ani nevím, jak dopadla civ se šaty, jen jsem prolétla diskuzi.Mám za sebou posllední rozlučku, a jedním ze svatebních darů jsem obdržela poukaz na odběr dvou suchozemských želv :-D Pro věřící kolegyňky-jdu dnes na svou první zpověď a asi jsem se 100x ptala, co tam mám říkat. Tak snad se nerozbrečím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
maky: moje zkouška šatů dopadla výborně, dávala jsem sem i fotky (ale jen na chvíli, aby je neviděl někdo, kdo je vidět nemá). Šaty mi padly jako ulité, půjčím si k nim bolerko s 3/4 rukávem. Ta labutěnka se mi k šatům vůbec nelíbila, vypadala jsem v ní jak ledová královna a navíc byla šampaň a v kontrastu s bílýma šatama vypadala moc žlutě. Bolerko se k šatům hodí víc. držím pěsti, aby dnešní zkouška dopadla dobře. my jdeme do Adiny ještě ve čtvrtek, aby přítel vyzkoušel kalhoty, minulý týden je tam neměli, měl je půjčený jiný ženich. Na mých šatech nejsou potřeba vůbec žádné změny, u přítele se musí zúžit vestička a popošít knoflík u žaketu + seřídit délku kalhot. Já byla přes víkend úplěn v klidu, ale dneska ráno to na mě nějak dolehlo a mám celkem nervy. A ve čtvrte jsme byli vyzvednout prsteny, ty jsem v albu nechala, tak se můžeš mrknout aspoň na ně:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem ráda, že to máš OK, snad to budu mít dnes stejně tak. Na prsteny mrknu :-D Já jsem dnes úplně mimo a řekla bych, že mě to přejde až večer :-( Jo, a díky menzesu mám obličej jak struhadlo ]-( Holky asi se s Vámi dnešním dnes předsvatebně loučím, odjíždím večer už na venkov a na net se nedostanu. Tak ať to těm, co mají svatbu v pátek či sobotu úžasně dopadne, popřeji krásné počasí a pohodu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukám, že veselo není jenom u nás, já taky nesnáším, když někdo něco slíbí a pak to nesplní ;-) jinak nervy asi pracujou u každýho, já si koupila čaj Flegmatik a na věškerý nepřející příbuzenstvo kašlu, stejně mi nic jiného nezbývá ;-) makyska: tak si moc užij svatbu a těším se na fotky ;-)
Odpovědět
makyska:tak drzim palce at vsechno dopadne podle predstav a kupu veci jeste vic...at si svuj den uzijete :-) a jinak s tou zpovedi...klidne brec...ja u zpovedi pred kazdou vetsi udalosti taky becim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lulinka: Ja jsem byla objednavat kytku minuly patek a pozde nebylo ;-) Rikali, ze pozadovane kytky objednaji v utery, ve stredu nebo ctrtek to uvazou a v patek si je muzeme vyzvednou :--)) Jinak jsem cetla o te prislibene castce... Ja bych to brala tak, ze bych byla vdecna za cokoliv. My (resp. pouze pritel - ja studuju) si platime celou svatbu sami. Od nikoho nic nedostaneme. Na nasetreni jsme meli 5 mesicu, ale prislo do toho tolik necekanych vydaju (cca pres 50 000 kc proste vyletelo oknem jen tak pryc), ze na samotnou svatbu nam zbylo 9 000 + dva nase debetni ucty... Pricemz ja uz na tom svem jsem 10 000 v minusu.. Tneto tyden potrebujeme dat v hotovosti 38 000 a jsem vaaaaazne zvedava, kde je vezmeme.. Proste tim chci rict, ze bych byla stastna jako blecha, kdyby nam dal nekdo "aspon" 5 000 nebo 10 000... Za 35 000 bych si piskala ;-) Vim, ze vam slibili vic, ale taky nemuseli dat nic.
Odpovědět
Profilova fotka
katko: to jsi mě moc nepotěšila. Žiješ v tom asi celý život a já to mám poprvé,nevím, co mě čeká. Sice jdeme ke knězi, který mě křtil, přítele zná, je to úžasný člověk, ale když mi kamarádka napsala ( byla křtěná se mnou), že se u své první, a před svatbou, složila-nebylo mi moc do úsměvu :-( Já hlavně nevím, proč bych brečela, asi jen strachy ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a děkuji Vám všem ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?