Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Bodejť by ne, vždyť je mnohem lepší... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak, jdu si oholit nohy, dneska se koná zkouška šatů ;-) a zejtra melírek a zkouška účesu, no to bude sranda :-D
Odpovědět
veve: :-D a at se zkouska vydari :-) teda obe
Odpovědět
Profilova fotka
:-) děvčata, vyrážím na další zkoušku účesu ke kamarádovi co mě bude česat a pak na rozlučku se svobodou :-D to bude jízda ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak si to uzij!!!!! a hlavne se nenachlad jako ja :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda z velikosti 42 na 36 je sakra skok :) A jíst večer jen zeleninový salát je teda taky krutý :) Mám vyzvednutou kytku doprostřed stolů - další pokus, prosím o komentáře, sama ňáké mám, tak abych porovnala :)
Odpovědět
Profilova fotka
if: já mám osobní výhrady proti tomu listí dole (já to moc nemusím ani v kytkách pro nevěstu, prostě se mi to nelíbí). Takže vyhodit listí, nebo silně zredukovat a bude to super. A nebo když už nějaký "kapradí", tak tam dát ty lesklý listy (to samý, co bylo v tý první kytce).
Odpovědět
Profilova fotka
civet: teda, to je bomba, já mám totiž úplně stejnou výhradu...moc listí, je to moc "lesní" :-D Jsem už s ní domluvená na těch "ohnutých" listech z první varianty :) Jo a pozor, stavila jsem se v Debenhams....a tradááá, mám podprdu 65F za 299 káčé (zlevněná z litříku, asi ji nikdo nechtěl :-D )...byla jsem i v to rožku s velkýma velikostma, ale mají jen 75 a výš :(
Odpovědět
Profilova fotka
if, já když se totiž podívám na první fotku v tvým albu, kde jsou jen ty hortenzie a limety, tak je mi celkem jasný, jaký ho chceš asi dosáhnout stylu. A ten pokus č. 2 prostě vypadá jako kdybys tu hezkou kouli z chryzantemy a hortenzií vzala a hodila do lesa. Ne že by to nebylo hezký, ale ztrácí to eleganci a jednoduchost. Nemůže to ta paní udělat úplně bez toho listí? ale s těma ohnutýma nalakovanýma listama to bude vypada o dost líp (to je pořád takový uhlazenější:o)). A k čerstvě nabité podprdě gratuluju a jsem ráda, že jsem tě poslala správným směrem:o) A hlavně doufám, že se ti bude dobře nosit:o)
Odpovědět
Profilova fotka
If: musím tam být nějaké "okolí" ,aby nešla vidět ta váza...navíc to chci širš (než to s limetama), protožety stoly budou velké (pro 10 lidí), tak aby to nezapadlo.
Odpovědět
Profilova fotka
je, vy mate pokroku, na vsechny zkousky vsem drzim pesti, rozlucky si uzijte, Já mám pokrok ten, ze jsem konecne v repertoaru kapely vypatrala pomalou pisnicku, ktera nema obsah o rozchodech, o tom jak nicime planetu a jinych zrovna se nehodicich tematech na prvni svatebni tanec :) ... takze si nechame zahrat Fields of Gold od Stinga a muzeme tam pouzit i par rumbovych kroku, pokud si vzpomeneme a saty to dovoli, tak jsem stastna, ze jsem dalsi vec vyresila :) zitra zaplatit zalohu na dort a mame vsechno predplaceny a zarizeny :-N
Odpovědět
ahojky holky, zase se tu na chvilku zastavím. Pročetla jsem všechno a nestačím se divit, co všechno stíháte. Ifoun: nádherná kombinace, prostě bomba, hortenzie miluju, ale shodly jste se v podstatě na tom, co by vadilo mně - méně listí a je to ok :-) civet. jedním slovem nádhera, úplně mě to dojalo, když jsem tě v těch šatech viděla, ten závoj je bomba, i bolerko, prostě všechno, jak má být ... a prsteny?? maj gaš!!! paráda :-) já nic moc: dneska došly domů perníčky pro hosty, mamka mi volala, že jsou krásné, tak snad budou i všechny v celku a jedlé. :) hodím sem foto. Jinak jsme se už rozloučila v práci s kolegy a dostala jsme od nich Osadníky z katanu - strašně rádi si hrajeme, tak nám udělali radost. :-) špatná zpráva je, že se mi nějak sekla cukrářka, asi nějaké nedorozumění, ale naštvaně psala, že s dortem asi nepočítám, když jsem se jí neozvala...nezvedá mi telefony a já mám strašný strach, že zůstávgáme bez dortů :-((( je mi fakt hrozně...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
maithai: to je teda dobrá cukrářka :( A to je nějaká místní? Nemůže tam někdo z rodiny zajet? Shnánět dort na poslední chvíli se asi dá, ale asi docela opruz...
Odpovědět
ifoun: je to v kraji, trochu z ruky,...fakt je, že už v neděli odjíždím domů a v pondělí bych tam mohla zajet, Pajovu rodinu tam posílat nechci a pro moji mamku je to celkem daleko... asi ji budu bombardovat telefonátama , psala jsem jí mail, nevím no... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nestresuj a počkej do pondělí, třeba to je prkotina. Na mě byla jednou naštvaná ségra, že jí neodpovídám na sms a nechci jí cosi půjčit...pak se ukázalo, že mám po... mobil a některé zprávy se neodešlou, ale jen uloží do K odeslání.... neříkám, že má stejný problém, ale často se dost zásadní pohroma ukáže jao dost zásadní prkotina ;-) Budu držet palce!
Odpovědět
ifoun: moc děkuju, zatím jsme v práci a jak je toho ještě hodně před náma, tak mi občas rupnou nervy... :-/
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: já toho měla taky plné kecky, takjsem si prostě vzala na příští týden ty dva dny volno a najednou se mi hrozně ulevilo, nemusím nic na honem po večerech. A nakonec - i kdyby dort nebyl, tak koupíte v supráči harlekýna za stopáďo a bude, on by byl určo dokonalý, páč by byl váš :)
Odpovědět
ifoun: taky čekám, že se mi moc uleví, až budu mít to volno a budu moct ty věci opravdu řešit... Pajova mamka má cukrárnu, tak by to snad nějakým způsobem zařídit šlo, jenže dorty tam nejsou nic moc... :-( a tyhle byly tak epesně namyšlené a sladěné... :-(( no uvidíme, udalám všechno pro to, abych babu dostihla..
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak jak jsem mela dobrou naladu, tak uz ji mam ale uplne obracenou. Prave mi volala majitelka restaurace, kde mame hostinu. Meli jsme mit celou restauraci pro sebe, budeme tam mit kapelu atd., jen terasa mohla byt vyuzita hosty, kteri jsou ve stejnem penzionu ubytovani, no a samozrejme, najednou vola, ze to vypada, ze bude zima a ze teda ale tu veceri tem hostum musi dat, takze budou veceret a sedet vecer ve stejny mistnosti s nami, sice trochu stranou, ale v zasade stul bude vedle kapely ... takze se mi pritizilo a nic uz s tim ted tyden pred neudelam, zaloha poslana, ach jo :((( ... tak doufam, ze jim bude vadit, ze ta kapela bude hodne rvat a sedet u toho stolu nevydrzi ... jenze taky hrozi, ze budou radi a budou mit vesely vecer bez jakehokoli vstupneho ... no uz ted se mi zjezili chlupy, protoze jestli se zvednou treba tancovat nebo tak, tak jim teda neco reknu a asi to bude hodne zly ... nebo koukat na nas nebo tak ... ja tohle fakt nesnasim :-( :-S :-(
Odpovědět
hani: no to je teda otřesné!!! Haninko, byli jste snad na něčem domluvení, tak na svém trvej, tohle je přece trapné, aby s vámi ve stejné místnosti seděli úplně cizí lidé. Je to problém restauratérů, ale pokud jste byli na něčem dohodnutí, musí to dodržet a je ať dají třeba na střechu, váš problém to není... toto jsem opravdu ještě neslyšela, že by cizí lidé večeřeli ve stejné místnosti, kde je svatba...
Odpovědět
hani tak to je mazec, úplně Tě chápu, taky by se mi nechtělo tam mít čumili... A to opravdu nemůžou vymyslet jinak? Copak tam nemají žádnou jinou místnost? A terasu mají otevřenou? Já bych jim tam mrskla na tu chvilku teplomety a bylo by... :-| Ale když to jinak nepůjde, tak si z toho nic nedělej, přinejhorším budeš mít o pár obdivovatelů víc ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
bohužel, asi s tim nic nenadelam, oni tedy budou mit ten stul schovany za barem a na druhe strane mistnosti, takze na ne neuvidime a oni na nas taky (vyjma asi, kdyz budeme tancovat), ale bohuzel ted uz to asi nezvratim, at se nam to libi nebo ne :( za jeden tyden jinou restauraci a penzion uz sehnat nestihneme, tak jen doufam, ze se tam max. naveceri a pak vypadnou ... bohuzel jina mistnost krome te terasy tam neni :(, no uvidime, jak to dopadne :-S
Odpovědět
Profilova fotka
hani811: snaž se tím nestresovat. Oni neuviděj na vás, vy na ně a ve finále o nich třeba ani nebudete vědět. Navečeří se a vypadnou. a nebo bude teplo a budou večeřet na terase... Shánět týden před svatbou jinou restauraci i penzion by byla blbost. Přeju pevný nervy, nějak to dopadne a věřím, že k vaší spokojenosti..
Odpovědět
Tak to není taková hrůza, kdyby byli ve stejné místnosti hned vedle vašeho stolu, tak by to bylo horší... tak snad brzy vypadnou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ... včera a vlastně dnes jsem měla rozlučku ze svobodou a bylo to super ... :-) Moc jsem si to užila. Tak už jen týden ;-) a budeme svoji... Zrovna jsem dozdobila svatební perníčky a trochu jsem si taky přismahla obličej v soláriu... ehm :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To tak strašně rychle letí... Za týden touhle dobou budeme už svoji.. Juhuuuu!!!Dnes jsem naaranzovala vaziky, co prijdou na stul a jinak uz mame skoro vse hotovo a zarizeno.. Jo a jeste jsme s maminou na posledni chvili domlouvali svatebni kytku.. Tak jsem zvedava, co se z toho vyklube ;-) Jinak jsem jsem psala, ze mam 3 dny zpozdenou MS, tak uz je to jasny... Slavime dve udalosti najednou! :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
anna: já měla včera taky rozlučku.o) ještě mě čeká jedna ve středu s kolegy s práce :o)) dzejnysek: tak to velká gratulace a hlavně ať to jde všechno hladce a jste v pořádku.. :o))
Odpovědět
taky gratuluju a přeju hodně energie a žádné nevolnosti ;-) . Jinak nám včera kvůli nemoci bouchla kapela, takže máme zase co řešit... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
přeji hezké nedělní odpoledne :-) právě zdobím perníčky, koukám po očku na na Mamma Mia :-) a přemýšlím jak se asi má moje drahá polovička. Měli včera a dnes dlouho do rána rozlučku ze svobodou a ještě se neozval, tak doufám že je živý a zdravý ... ještě, že je ta svatba až za týden aby měl dost času dát se dohromady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dzejnysek: moc gratuluju, to je skvěla novina :-) u nás se to zase komlikuje a začínám litovat, že jsem vůbec kdy nějakou svatbu chtěla :-S jo, příbuzný si člověk nevybírá, a už vůbec ne ty přítelovo :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?