Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: tak máme termín na říjen jsme byli první tak jsem si mohla vybrat i čas takže nás den bude 9.10 2010 v 11 hod v obřadní síni Strakonického hradu ( Strakonice ) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ninus81: hlavně když máte termín, to je základ, jinak se zarizovanim bych byla relativně v klidu, určitě to stihneš, nám toho taky hrozně moc ještě chybí a nějak se nám do toho nechce Co budete mít holky za výzdobu na autech ? Já nějak nevím, resp. mám představu (takovou jednodušší), ale nějak se mi už nechce ani utrácet. A kdoví, co bude 6.8. to to teprve hodláme oznámit rodině, takže z toho máme trošku strach, jak to vezmou (sice jsme spolu už přes 10 let, ale nějak si na to zvykli) ...
Odpovědět
Profilova fotka
ninus81: my jsme zamlouvali termín v květnu, to jsem byla taky první a taky vybrala jedenáctou ;-) ale když jsme byli na matrice tak už tam měli další dvě svatby. A jak svatbu plánujete? Pro kolik lidí? hani811: my toho taky ještě moc nezařídili, taky mi pořád přišlo že do října času dost, ale strašně to letí :-| na auta plnánuju to srdce co mám v albu, buď z břčťanu nebo z trávy, líbí se mi to a je to reativně levné, z panenek mám osypky ;-) My už doma o svatbě řekli, celkem brzy po zasnoubení (v únoru), mámě to přišlo brzy, že to řešíme předčasně a táta to moc nekomentoval, přijde mi, že mu je to celkem jedno
Odpovědět
Holky, nemáte něterá svatbu v kostele? Už jste byly na matrice nebo se tam teprve chystáte? ninus, my chystáme svatbu teprve si měsíc a všechno se to dá krásně stihnout, vlastně bychom to klidn stihli i za ten jeden měsíc...
Odpovědět
Profilova fotka
hani811: já vubec nevím čím začít :-) :-) jinak na auta chci něco jednoduchého přesně jak píše nnell z panenek mám taktéž osypky :-D Catry: já doufám že to stihnu ale ségra měla zařízenou svatbu běhěm 14 dní a byla nádherná
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: bude to jen pro rodinu i tak je to cca 20 lidí (hostina) a s kamrádkama si udělám rozlučku na obřad se samozdřejmě muže přijít podívat kdokoliv ze známých
Odpovědět
Profilova fotka
catry: my máme na zámku, ale je to spíš z nouze ctnost, původně jsme chtěli jinde, ale neoddávali na náš termín, váš kostelík vypadá moc dobře ;-) a moc se mi líbí ten nápad na svatbu ve státní svátek a ve čtvrtek, super. ninus81: my právě máme na hostině i kamarády, takže nás bude celkem dost ;-) jako první bych určitě sehnala místo hostiny a pak už se dá od toho odvíjet, zase ale máme výhodu, že v říjnu se moc do svateb nikdo nehrne, tak je všechno relativně volné k těm panenkám, nedávno kolem nás jela svatba, na autě měli právě panenku a jak vlál vítr, tak měla sukýnku přes hlavu a byl vidět jen nahý nohy a nevypadalo to zrovna pěkně,tomu bych se ráda vyhla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ninus81: jé, 20 lidí, to by se mi taky libilo, jenze já mám 4 bráchy, vsechny davno zen takže i kdyz vezmu nejuzsi rodinu, tak je nas dost. Přítel zase sice nemá žádné sourozence, ale chce tam pozvat dvě tety se strejdama, kteří jsou mu nejbližší a ještě nejbližší sestřenku a bratrance (vzhledem k tomu, kolik lidí z rodiny mám já, mu nemůžu thle upřít), ale vzheldem k tomu, že to ještě nikdo neví, tak kdoví kdo nakonec přijde :). Každopádně odhad počtu lidí je zatím cca 35 (ale včetně dvou malých dětí - neteř a synovec). Mám osypky trochu z tohohle :) Jinak na auto bychprávě také chtěla něco podobného, resp. možná jenom na přísavky třeba 2 květiny (každopádně asi nechci žádnou šerpu) no a potom jenom na zrcatko nebo kliku krémovou mašličku a to je všechno ... Jinak termín jsme zamluvili na konci května (možná začátkem června ani nevím), ale na matriku jedeme právě až 6.8., což je poslední termín, kdy to můžeme zařídit - museli jsme to tak udělat, protože bydlíme v Praze, ale svatba bude v jižních čechách, takže na matriku jsme si museli vzít dovolenou a rodiče by nepochopili, proč si bereme jen tak jeden den volno, takže to sfoukneme všechno v jeden den - matrika, fotograf, jedny rodiče a druhý rodiče :) Jsem sama zvědavá, kolik nás tam bude svateb ..
Odpovědět
Profilova fotka
hani811: my jsme na číslu mezi 40-47 a taky jsem zvědavá, hlavně teda na kalkulaci restaurace, na kterou pořád ještě čekám, nechci to dělit na rodinu na hostinu a kamarády na večer. A Žumberk je krásný, kdysi jsme tam byli na výletě a moc se mi tam líbilo ;-)
Odpovědět
Holky, vy máte teda málo početné rodiny:-) U nás jen rodina je 45 lidí + pár kamarádů, na hostině bude skoro 60 lidí... nnell, je to valká výhoda, všechno je volné :-) Kdybychom to chtěli v sobotu, asi bysme toho moc nezařídili tak, jak chceme...
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme dělat seznam lidí dnes tak jsem zvědavá kam se to vyšplhá :-N :-N :-N :-N holky koukněte do alba vlastnoručně jsem zkoušela svatební oznámení????
Odpovědět
Profilova fotka
ninus81: krásný oznamka, to první se mi líbí víc, je takové něžnější :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hani811: děkuji já právě nevím které znich to světlejší je nežnejší a na to druhém jsou zase mé oblíbené ruže tak absolutně netuším počkám na Honzu at to rozhodne :-D :-D :-D a myslíš že by to bylo vhodné jako oznámení
Odpovědět
Profilova fotka
ninus81: me se to moc líbí, takže bych vůbec neměla obavy ... hlavně je to váš nápad, takže je to tím i osobnější ... určitě se mi to líbí víc, než dokola omílaná oznámka z tiskáren atd.
Odpovědět
Profilova fotka
ninus81:mě se asi taky víc líbí to první, je fakt něžnější Máte nějaký rozvrh dne, já řeším co dělat mezi obědem a začátkem tance, a taky když půjdem fotit, aby se mi tam hosté neznudili. Máme zvan spíš různé skupiny, které se moc navzájem neznají, tak se trochu bojím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam stejnou obavu.. Mame pozvano cca 35 lidi.. pouze rodina.. bude tam spis starsi osazenstvo, tak se bojim, aby zabava nevazla.. kdyz se mezi sebou ani neznaji.. Nejake napady? Premyslela jsem, ze jim vybrobim aspon do dvojice svatebni noviny, aby se pobavili a neco se o nas dozvedeli.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
o novinách jsem uvažovala taky, a ještě o tombole, ale nejsem si jistá, jestli je to to pravé. Někdo čte i přání a rozbaluje dary, já to zažila na dvou svatbách, jednou to byla zábava, podruhé nic moc, asi to závisí na tom, jak se to poddá, večer asi budou hry, ale jenom pokud se najde nějaký organizátor ze strany svatebčanů, předpokládám ale že jo
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mít taky svatební noviny do dvojice ... ale ne takové ty s vtipy atd., ale prave s informacemi o nas, o svatebcanech a tak .. bude v nich i repertoar kapely, aby si lidi mohli prat a tak, nedavno jsem byla na svatbe, kde lidi chteli kazdou chvili po kapele neco zahrat, ale oni to nehrali ani neumeli a bylo to docela blby, pak akorat na kapelu kazdej druhej nadaval, ale ani nevesta ani zenich se o to, co hraji dopredu nezajimali ... Hry by take nebyly spatne, ale nejak mi chybi napad .. hlavne nechci takove to poznavani podle zadku, nohy apod. .. a nic jineho jsem vlastne na svatbach nevidela ...
Odpovědět
Profilova fotka
já tenhle typ her taky nemusím, jenomže je mi jasné, že jestli to někoho napadne, tak neuniknu a vyšilovat kvůli tomu nehodlám ;-) noviny bych taky chtěla spíš v osobnější rovině, jenomže jsem líná s tím začít i když mám zrovna dovču :-| a repertoár kapely ještě ani neznám, zatím spíš sháníme, přijdou mi všichni dost drazí, kolik vás stojí kapela?
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: my tedy nějak doufáme, že kapela bude zdarma :) ... on je totiž kapelník přítele taťka, ale tak nějak vzhledem k tomu, že to rodiče ještě neví, tak to neví ani kapela :) ... ale na říjen zatím nic nemají a do příštího pátku to snad vydrží ... jinak ale co vím, tak je jich v kapele 5 a stojí cca 5 tisíc na 4 hodiny, ale nedávno na svatbě přidávali 2 hodiny a nic si za to nerekli, takze je to tak nejak od oka ...
Odpovědět
Profilova fotka
hani811: pět tisíc je ještě v pohodě, já psala jednomu duu a řekli si skoro o devět a to už mi přišlo fakt moc, teď mám jeden tip na levnější kapelu, tak uvidíme, ale kapelu zadarmo bych brala hned :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: a kde budes mit svatbu? Jestli v Praze, tak to je mozna i tim, my to mame v Jiznich Cechach, ale hlavne jejich kapela nema zadne webovky, hrajou takovej ten stredni proud + nejake soucasne hity, nehrajou diky bohu dechovku (až na dva valciky a jednu dlooouuhou polku), takze nevim, mozna jinak by byli drazsi. Samo ze jsem rada, ze to mam ve skororodině :)
Odpovědět
Profilova fotka
hani: budeme mít svatbu na zámku v Hořovicích a hostinu taky v těhle končinách, tak ještě uvidíme, co mi řekne ta nová kapela, dechovku já taky moc nemusím, a kromě budoucího tchána ani nikdo jiný kdo tam bude ;-) Plánujete dávat hostům nějaké malé dárečky na památku? Mně se to moc líbí, ale nvím jdestli to už není moc, když ještě budou výslužky...
Odpovědět
Profilova fotka
Darečky zatím neplanujeme (původně jsme měli něco vymyšlené, ale přišlo nám to už hodně), ale jmenovky budou zapíchlé v červených jablíčkách, takže každý bude mít jabko se svojí jmenovkou ;-) ... taky darek, ne? :-D
Odpovědět
nnell, hani811: ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. Protóže mám,e svatbu na Vlasšku a částečně valašskou, jako dárky pro hosty jsem nechala vyrobit malá perníková srdíčka, budou krásně nazdobená a s našimi iniciály.. :-)vypadá to moc hezky, už se těším, až přijdou... kapela nás bude stát asi 7 tisíc, máme cimbálku, pak bude diska a karaoke :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky včera jsem si byla vyzkoušet několikery šaty v svatebním studiu co tu u nás nově otevřeli teda ceny mají velice slušné řekla bych půjčovné od 3000 - 5000 kč hned jak mě sestra pošle fotečky hodím je do alba ale musím říct jak mě utahovala ty korzety mě s toho bolí záda :-D :-D :-D Jsme si říkala já budu tlustá a ošklivá nevěsta a normálně jsem byla překvapená jak mě ty šaty slušeli :-) :-) :-) :-) Jinak o dárečkách také uvažuji nadchly mě mini vína a čokoládky jak jste psali o těch novinách to si je holky budete dělat sami???? a nemáte odkaz pro inspiraci??? Kapelu nebudeme mít ale bude mě hrát najmutý DJ ( měla ho i ségra ) a všichni byli nadšený a pro mě udělal cenu 2500,-
Odpovědět
Profilova fotka
ninus81: jj, svatebni noviny dělám sama, stačí to napsat do googlu a vyskoci ti spousta odkazu na podobne noviny od jinych nevest ... ja jsem se hodne inspirovala timto: http://kauculacek.rajce.idnes.cz/Svat... Měli to hrozně pěkný, tak to asi nezvládnu, ale bude to v podobném stylu ...
Odpovědět
Profilova fotka
hani811: ty jsou krásný děkuji za inspiraci já myslím že zvládneš určitě na tom nic nebudě jsme přece holky šikovný :-D :-D :-D Holky na svatební hostině asi mají všichni klasicky svíčkovou ... ale já jí nesnáším co myslíte že by místo toho bylo vhodné
Odpovědět
Profilova fotka
ninus81: svíčková rozhodně není tak profláklá, já byla na 4 svatbách a nikde jsme svíčkovou neměli. My budeme mít grilovanou vepřovou panenku a šťouchaný brambory.
Odpovědět
Profilova fotka
civet: tak to jsi mě uklidnila protože to by pro mě bylo za trest mít svíčkovou
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?