Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a ještě jsem do alba hodila fotky snubáků. Můj je 5mm, přítel má 6mm. Podle vlastního návrhu od zlatníka Mádra. Už se nemůžu dočkat, až je budeme nosit:o)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: prstýnky jsou skvělé!!! A hrozně se mi líbí ten vtip, že na sebe pasují ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
anna: a co třeba tohle http://www.rafoshop.cz/papirove-ubrusy/
Odpovědět
Dobre rano... :) tak jsem se divala no a teda, zasimralo me v brise za vas... fiiiiha osm (ifoun 7) dni do svatby...tak mile nevesty...odpocitavejte, uzivejte a hlavne se co nejmene stresujte...vas posledni svobodny vikeeeeeeend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, civet, krásný, krásný, elegantní a sedí ti fakt perfektně ... teda toho 2.10., až to nastane, tak budu přemýšlet o tom, jak vám to sluší a jak to asi probíhá atak :) a ani snad nebudu myslet na to, ze se ten den taky vdavam :-D a to mi vlastne pomuze, aspon nebudu ve stresu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
if, já ty prsteny miluju:o) Měli jsme původně trochu jinou představu, ale když nám pan Mádr ukázal, jak by náš nápad vytvořil on podle svých představ, tak bylo jasný, že ten jeho nápad je asi 10x lepší než náš:o) Na obou je trochu jiná rytina a přesto patří k sobě a to zapadání do sebe je bonus navíc, kterej jsme vymysleli se zlatníkem:o) Já už je chci nosit!!:o) Katko, jj už jen 8 dní (některé jen 7). Nervozita byla spíš tak před týdnem až 14 dnama, po tý včerejší zkoušce šatů jsem celkem v pohodě a chytla mě svatební nálada:o)
Odpovědět
Profilova fotka
hani811: neblázni, tolik chvály snad ani nezasloužím:o) A ve svatební den na mě určitě myslet nebudeš! Počkej, až tě nalíčej, načešou a oblékneš se do šatů. To na nějakou civet hned zapomeneš, jak budeš oslněna vlastní krásou:o)
Odpovědět
no, tak jsem se dozvedela....ze mi dneska kamaradi unaseji nastvajiciho do Brna a holky zase unaseji me...ale kam a co a jak to bude vypadat...to netusim..pry pro me maji prekvapeni...proc ja toto tak nemam rada, kdyz nevim, co me ceka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky včera jsem byla opět marně shánět podprsenku a to až v Českých budějovicích a bez úspěchů :-( :-( :-( :-( já se snad nevdám už jen proto že nebudud mít podprsenku civet: nemáš boty z Deichmana????
Odpovědět
Profilova fotka
Do alba jsem hodila fotečky malého v obleku jen budeme zkracovat nohavice a krapet rukávy u saka
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, to teda, kdyby mi to tak někdo chtěl udělat, já bych jim dala :-D Doufám, že na mě se únos nechystá, budu se bránit zuby nehty, i škrábat klidně budu :-D
Odpovědět
ninus: aaaaaaaaaaaa maly je roztomilyyyy :-) krasny chlapecek a jak mu to slusi :-) nezkousila jsi podprsenku objednat pres net? ja taky musela, protoze jsem na sebe nesehnala..jsou stranky, kde je muzes vratit kdyz Ti nesednout...objednat vic, at to neni beh na dlouhou trat, ze bude objednavat a vracet, tak objednat vic, pozkouset a co nebude vratit... ja jsem objednavala na leontyna tecka cz ( kategorie svatebni) a jak psala civet tak jeste astratex ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
lulinka: unos na svatbe bych nechtela...ale kamaradi si s tim dali dost prace...kdyz vim, co pripravili na mileho...paradni program...tak to nejde jim kazit radost, ale moc prijemne mi neni, ze nevim, co ceka me... :-. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ninus: ano, boty jsou z deichmanna:o) Prcek je rozkošnej, v tom oblečku vypadá fakt suprově:o)
Odpovědět
Profilova fotka
civet tak to máme uplně stejné boty x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka.k já mám strach z netu objednávat a hlavně abych to stihla do toho 9.10
Odpovědět
Profilova fotka
katka.k: tak jsem na net koukala na to leontynka a ta která by byla ideální je jen do 85D :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
z leontyny mam i ja, prislo to za 10 dni
Odpovědět
ninus: jejda, tak to je skoda...
Odpovědět
Profilova fotka
nevím, jak je to s velikostma na astratexu, ale já můžu potvrdit, že posílají do dvou dnů. Objednávala jsem dvakrát a vždycky to došlo v ten den, který tam deklarovali. S vrácením peněz za nesedící prádlo taky není problém. Jen jsem jim to poslala zpět, napsala, že jedno mi nevyhovuje velikostí a druhé tvarem a do týdne byly peníze na účtě.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tam taky koukala a žádná vhodná tam nebyla v mé velikosti já vubec nevím co budu dělat 29.9 jdu na generálku já snad budu muset změnit šaty nebo já nevím :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
ninus: jejda...a musis ji mit? nebo nenabidli Ti moznost vesit tam kostice jak me? kolik mas velikost? dobre to dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka.k: bez ní jsem to zkoušela a jak mám velký a těžký prsa nevypadalo to vubec hezky a já se cítila hrozně divně bohužel tu možnost mě nenabídli ale nejspíš je k tomu donutím pokud to pujde protože už s toho začínám magořit velikost mám 95E
Odpovědět
nebo zkusit podlepovaci podprsenku...nestoji to moc, ale nikdy jsem to nemela a nemam s tim zadnou zkusenost...nekdo si chvali i tu silikonovou...ale taky nevim... zkousela jsem to dat do googlu a nic mi to nenaslo...jen tady ty...a treba 100 D neni, ze by Ti ji nejaka sikovna osoba zuzila...ja to tak delam, uz jsem si taky chtela koupit 75 D a zuzit, ale nastesti jsem nasla pak 70E , ale jeste nevim, jestli mi bude sedet, protoze nedorazila...mozna se jeste budu k zuzovani vracet...
Odpovědět
Hurá, tak šaty mi jsou. Je to teda těsně, ale jsou. Ještě před třema týdny na mě rvali 42 a dnes jsem ve svých 36 - ale povolených, samozřejmě. Teda já mám radost, to je asi za to trápení s prstýnkama :-) . Ale taky do nich půjdu bez podprsenky, to jsem zvědavá, jak to s tím věčně tekoucím mlíkem vymyslím... :-). Teď chodím po bytě a prošlapuju boty, kupovala jsem je v úterý a jsem z nich nadšená.
Odpovědět
denn: parada :) a jak jsi to udelala? z 42 do rozsirenych 36? rovnovaha vesmiru :) a prstynky taky dopadnou dobre
Odpovědět
Myslím, že největší zásluhu na tom má náš Vojtíšek, s jeho nočním řáděním letí kila dolů rychle. A pak chodím třikrát týdně cvičit, večeřím jen zeleninové saláty a na chvíli jsem si zakázala moje oblíbený tuny čokolády. Ty šaty ve 42 nebyly vůbec pěkný, tak jsem měla motivaci ... :-). A i kdyby prstýnky nedopadly, tak si půjčíme třeba od našich :-)
Odpovědět
fiiiiha, tak to teda gratuluju, poklona :)
Odpovědět
:-) Díky, ale jak říkám není to až tak mým přičiněním :-).
Odpovědět
no, chodit cvicit 3x tydne, tomu rikam pevna vule :-) ja tu ted sedim a cpu se lineckym koleckem... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?