Menu Forum

Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

24. srp 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
samikri
1
Registrovala se 29. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 276 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 22. října 2010
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
samikri
1
Registrovala se 29. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 276 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
    Region Praha
 včera jsem dávala do alba moje botičky emoticon a mandličky, jen doufám, že je do svatby nezežeru, sou fakt dobré emoticon emoticon emoticon
23. zář 2010 v 16:10  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
samikri
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
samikri
1
    Region Praha
 dneska máme přesně měsíc do svatby emoticon čím víc se to blíží, tím míň mě přestává bavit cokoliv zařizovat emoticon
a jinak pořád nemáme místo hostiny, z toho začínám být jako ž docela dost nervózní emoticon
23. zář 2010 v 16:12  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
Registrovala se 26. července 2010 na beremese.cz. Přidala 550 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 samikri: my budeme mit kolacky a mini zakusky... a na rozkrojeni medovnik... boticky jsou krasne... emoticon
23. zář 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
samikri
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
samikri
1
    Region Praha
 katka: no my právě budeme mít dort, koláčky a takové minikošíčky s ovocem, ale si říkám jestli to není málo emoticon vůbec nevím emoticon
23. zář 2010 v 16:44  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hani811
3
Registrovala se 27. února 2008 na beremese.cz. Přidala 295 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
hani811
3
Registrovala se 27. února 2008 na beremese.cz. Přidala 295 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 samikri: my budeme mit kolacky a pak nejake zakusky, ktere upece pritelova mamka (myslim ze medove rezy a kremrole) + bude dort ze jo ...
23. zář 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
Registrovala se 2. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 412 příspěvků. Má 18 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
Registrovala se 2. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 412 příspěvků. Má 18 přátel. Region Praha.
 samikri: botky jsou krásný emoticon
my to máme se sladkým v stejně jako holky, budou koláčky a minizákusky, máma slíbila že ještě něco málo upeče, a dort, spíš jsem zvědavá, kolik se toho sladkýho sní, byla jsem na svatbách, kde se skoro nejedlo a jinde mizelo ve velkým
23. zář 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
annamarieveronika (29 r.)
Aroma Flora - Zakázková Floristika
Anna PRO

Květy a dekorace - Region Plzeň
27

“Milé nevěsty. Přidáno nové fotoalbum - Odstíny fialové a růžové. Nechte se inspirovat! Krásný den A.V.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

“Milé nevěsty. Přidáno nové fotoalbum - Odstíny fialové a růžové. Nechte se inspirovat! Krásný den A.V.”
(Před 1 rokem)

My to budeme mít formou rautu, každý si nabere co chce emoticon
zaúkolovali jsme "pár" lidí příbuzných, kamarádů ... každý upeče to co umí nejlépe - koláčky, štrůdly, tiramisu, muffiny, různé buchty, malé zákusky, pak bude náš dort ... a myslím, že sladkého bude dost a dost emoticon
23. zář 2010 v 19:12  •  Svatba byla v říjnu 2010  •  www.aromaflora.cz , facebook - aroma flora - floristika, zahradní architektura, interiérové květiny  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 tak uplnou nahodou jdu kolem obuvy a ejhle posledni par kremovych balerinek za dve stovky...no a jsou moje...tak by to melo byt vsechno s tim zarizovanim...dojdu domu a krabice s fotakama a organzou a bublifuky doma emoticon tak jeste aby doslo vsechno ostatni v poradku, pradlo a kozisek byil dobre... emoticon
23. zář 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 4051 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel.
  • Svatba byla 1. října 2010
    Na golfYacht v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 4051 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel.
 nnell: Helena Brůnová, ale jmenovala se dřív jinak, nějak od P, nevím ale přesně.
Jo a musím napráskat civet, že bude velmi šmrcovní, elegantní a hlavně neobyčejně krásná nevěsta emoticon
23. zář 2010 v 19:34  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

(Před 1 rokem)

katko tak to je bezva emoticon
trochu ti ten čas ještě závidím emoticon i když už se tak hrozně těším emoticon
23. zář 2010 v 19:35  •  Svatba byla v říjnu 2010  •  www.aromaflora.cz , facebook - aroma flora - floristika, zahradní architektura, interiérové květiny  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
 ifoun: tak to doufám, že sem civet hodí bějaké fotky, aspoń na chvilku emoticon
tu kadeřnici neznám, možná kdybych věděla kde má salon...
já jdu zítra na zkoušku účesu, tak jsem zvědavíá, co vymyslíme emoticon to je stejně vtipný, ty jezdíš do Berouna a já, který by Beroun úplně vyhovoval jede do Rakovníka emoticon
katka: a ukážeš balerínky?
23. zář 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 nnell: uz tolik veci mam v planu vyfotit a dat sem...jak jen bude cas... emoticon
23. zář 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 nnell: ona teď pracuje jen doma, má malé miminko. Ale dřív asi dělala v Pze. Spolupracuje se Simonou Bártovou.
23. zář 2010 v 19:51  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

(Před 1 rokem)

holky poradíte mi v jakém krámku bych sehnala papírové bílé ubrusy na stoly? Doufala jsem, že je seženu v makru, ale bohužel a ani v Tescu neměli ...
nevím zkusím ještě nějaké papírnictví ... emoticon
23. zář 2010 ve 20:07  •  Svatba byla v říjnu 2010  •  www.aromaflora.cz , facebook - aroma flora - floristika, zahradní architektura, interiérové květiny  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 anna: Já kupovala papírové ubrusy v DM, ale oni mají pokaždé něco jiného (a taky záleží na prodejně).
23. zář 2010 ve 20:12  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

(Před 1 rokem)

Děkuji, zkusím ještě zítra vyrazit ... emoticon
23. zář 2010 ve 20:17  •  Svatba byla v říjnu 2010  •  www.aromaflora.cz , facebook - aroma flora - floristika, zahradní architektura, interiérové květiny  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
 anna: tak to bohužel netuším, možná na moje-party, mají i kamenný obchod v Praze
ani nevím jestli jsem se pochlubila, včera jsme dali první oznámení, tchýni, myslela jsem, že se jí nebude líbit, ale vypadalo to že jo, že prý takový nikdy neviděla emoticon
23. zář 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
Registrovala se 2. října 2009 na beremese.cz. Přidala 3939 příspěvků a 2 alba. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
Registrovala se 2. října 2009 na beremese.cz. Přidala 3939 příspěvků a 2 alba. Má 34 přátel.
 Tak to tam máte děvčata:o) Ale zítra to během dne zase smažu, nechci aby ty šaty někdo viděl 9 dní před svatbou.
If, děkuju za lichotky, přijímám další pochvalné ódy, tohle se fakt dost dobře poslouchá:o))) A díky, žes tam dneska dorazila, nezúčastněný člověk a jeho názor se fakt hodí:o))

maky: tu labutěnku jsem nakonec nebrala, vypadala jsem v tom jak v kožichu, If se vyjádřila, že vypadám jak ledová královna. To bolerko bude lepší a k těm šatům ladí:o)
23. zář 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 Jo a ještě máme čerstvě doma prsteny... a jsou "ach můj bože!" Večer přítele donutím, aby to pořádně nafotil a zkusím to sem dát (opět jen na chviličku, pán si nepřeje, aby to bylo před svatbou na internetech.o))
23. zář 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
 civet: wau, jsi v těch šatech kočka emoticon s bolerkem to taky vypadá super, škoda, že nemáš i fotku ala "ledová královna"
23. zář 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 civet: jeeeeeeeeee krasne...jak pise ifoun elegantni a neobycejna...moc hezke emoticon
23. zář 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

(Před 1 rokem)

civet: moc ti to sluší. Musím se přiznat, že jsem si tyhle šaty také v Adině zkoušela emoticon ... ale moc mi neseděli, byli mi jaksi trochu veliké emoticon ale tobě sedí suprově ! emoticon
23. zář 2010 ve 20:40  •  Svatba byla v říjnu 2010  •  www.aromaflora.cz , facebook - aroma flora - floristika, zahradní architektura, interiérové květiny  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 Holky díky:o) Nebudu lhát, že mi to nelichotí:o)))
AnnaM: tys ty šaty ale předpokládám nezkoušela ve velikosti 44.. a nebo možná jo, když ti byly velký:o) Mně sedly jak prdel na hrnec, doslova... stáhnou tam, kde mají a nechaj vyniknout ženským křivkám (který za normálních okolností moc nemám, ale ty šaty krásně zdůrazní pas)...

nnell: pravda, že jsem se v "kožichu" mohl anechat vyfotit.o) pro tu srandu:o)
23. zář 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
 já bych se podívala ráda emoticon teda, už se vám to blíží holky emoticon
civet: fakt se těším na tvoje fotky, budou určitě dokonalý
23. zář 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

(Před 1 rokem)

No ve 44 určitě nee emoticon
Byli mi hlavně dooost dlouhý emoticon ... mamince se teda moc líbili, ale já měla trochu jinou představu emoticon Ale kvůli mamince jsem si jich zkusila opravdu hooodně emoticon emoticon
23. zář 2010 ve 20:55  •  Svatba byla v říjnu 2010  •  www.aromaflora.cz , facebook - aroma flora - floristika, zahradní architektura, interiérové květiny  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 holky, ja se na vas nemuzu divat, ja sem snad nebudu raci chodit...chytam depku... emoticon vsem vam to tak slusi...
23. zář 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veve_zlobidlo (30 r.)
3
Registrovala se 29. května 2009 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 2 alba. Má 59 přátel. Region Sokolov.
  • Svatba byla 2. října 2010
    V Panenském Týnci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
veve_zlobidlo (30 r.)
3
Registrovala se 29. května 2009 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 2 alba. Má 59 přátel. Region Sokolov.
 A já jdu zejtra na poslední zkoušku, stejně tak nastávající emoticon

Hééééč, a já se teď doma promenáduju v našpendlených puntíkatých krémovozlatých šatičkách, na hlavě mám svatební korunku, jsem svatebně nalíčená a nad hlavou mávám volánkovým deštníkem emoticon beztak nejlepší budou ty fotky, které uděláme až druhý den na hradě s gumákama a nenazdobení emoticon
23. zář 2010 ve 21:04  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
 veve: to zní luxusně emoticon skoro závidím, že to nevídím, musíš vypadat dokonale emoticon
23. zář 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veve_zlobidlo (30 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
veve_zlobidlo (30 r.)
3
 nnell: to si piš emoticon nejvíc se sama sobě líbím, když má kouřově nalíčené oči a jsem celá rozcuchaná.... taková glamour emoticon
23. zář 2010 ve 21:15  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veve_zlobidlo (30 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
veve_zlobidlo (30 r.)
3
 a ty nesmutni, vsechny nevesty jsou krasne, kdyz se ten den dobre citi!!! emoticon hlavne ze sebe nedelej nekoho jineho, to bys pak vypadala hrozne neprirozene... ale budes mooooc krasna, uvidis!!!!
23. zář 2010 ve 21:15  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš