Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
maky: a jsem ráda, že ty moje šaty nebyly na stojanu, protože už je maj mít pěkně připravený pro mě na zítřejší zkoušku. Ony mají kvůli mně dolů všitej kruh, tak by se jim to na stojan asi i blbě vešlo. No jsem na ně fakt zvědavá... a trochu nervózní...
Odpovědět
Profilova fotka
if: včera jsme udělali zasedací pořádek aut a večer jsem dodělala jmenovky. Jsou nádherné a zasedací pořádky mám pro jistotu 3. Na 8,10 a 12 lidí v čele. Ještě jsem si udělala sama krabici na přání. V e schopu ji mají od180-280Kč dle velikosti, já vzala krabici od bot, koupila bílou vlnitou lepenku za 45 Kč, herkules, dala jsem na ni 2 mašle a je úžasná. Jen ty mašle na auto ještě nemám. civ: koukala jsem, že ty mé šaty jsou v davidovi bridals. Když jsem tam byla poprvé, vůbec mi je nenabídli. JInak cena mých dortů: minizákusek 5,-Kč ( celkem 2.500,-Kč), svatební dort třípatrový 8kg s marcipánem ( ne mandlovku. Za marcipán jsem připlácela 780,-Kč). Jsou to kostky na křivo na sobě položené s živými květy, co budu mít v kytce.Cena 2660+650,-Kytky na dortě. JInak se počítá 5 minizákusků na osobu. A jeden koláček 2,-Kč. Počítala jsem počet pečiva na 3 dny pro šedesát lidí a musím koupit 300 rohlíků a 20 velkých chlebů.
Odpovědět
Profilova fotka
civ: taky mě to napadlo, ale mám problém s prsama. Já to upnu přes tělo, ale ty prsa se mi tam nevejdou.To mám u všech šatů. Do tar se vejdu i s prsama :-D Taky padla ta myšlenka, převést 44 Diany, ale mě budou na těle super, ale zase se mi tam nevejdou prsa. A jsou taky krásný ty nové šaty, jen mě vizážistka česala a líčila na jiné šaty. Šaty myslím přinesla ze zadu. Tak už tam na tebe asi taky čekají :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maky, ty tvoje nové šaty jsou stylově dost podobné těm původním. Mají dost podobný střih, zavazování za krk. Jen ten vršek je trochu jiný (že není krajkový), ale jinak jsou si podobné.. Tak snad to bude OK včetně účesu a líčení.
Odpovědět
makyska: ja si vzdycky rikam, vsechno je jak ma byt...ale mam taky ze skousky satu respekt...vaha mi silene lita...jeden tydnen tak druhy onak...jsem zvedava...nejak si nepamatuju jak jsem na tom byla kdyz jsem si saty vybirala... a byla jsi tam sama na te zkousce? nerekli Ti treba ze Ti nove saty slusi vic? znam docela dost lidi co na posledni zk menily saty...ale to vetsinou chtely...tak ted uz bude vsechno v poradku...ja se jen bojim, ze treba nekdo prede mnou saty dorasoval...a ja budu muset vybirat jine a nebudu moct na zadne narazit...v techle co mam jsem se citila moc dobre...no, ale jak jsem psala...vsechno se deje z nejakeho duvodu a vsechno je jak ma byt...a zmena satu kvuli ubrane vaze, to je docela fajn, kdyz uz to musi byt... ;-)
Odpovědět
vcera jsem objednala podprsenku pres net...samodrzici 70E ...he...ze nejsou...ji pak pujdu pani do obchodu ukazat :-D no...ale doufam, ze mi bude...je to bardotka a o je nejmensi pravdpodobnost ze by nesedela...tak snad ano...nestala moc a opravdu se mi libi... pritel konecne vybral botky, ktere by se mu libili...cekame na na vesticku, kravatu a manzetove knoflicky az prijdou, na fotaky a ja na aukru koupila kozisek...tak cekame kazdy den nejakou zasilku...jsem zvedava...to je adrenalinu :) kdyby byl kozisek na prd, tak mam v zaloze chlupaty svetrik a sirokou salu...z outletu...uz bych chtela mit vsechno v klidu...hotove...vikendy jsou ted tak plne a narocne a v praci taky, ze nevim nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
maky: jej, tak to mi je taky lito, ze to takhle dopadlo, ale treba, jak pise katka, tak to tak melo byt .. urcite je to z nejakeho duvodu a bylo to v osudu a stejne ti to bude hoodne sluset ;-) ... ja vcera taky byla na posledni zkousce satu, saty porad v poradku, prestoze se toci kazdy tyden na nejake neveste, ale musim tedy rict, ze i kdyz je nepresivaji, jen upravuji delku, tak se za ty 2,5 mesice stejne trochu zmenily, jako by mi najednou sedely pres prsa (ktery skoro zadny nemam) hur, ale mam ten pocit asi jen, kdyz se na ne divam zeshora, v zrcadle to vypadalo uplne normalne, tak snad to bude ok ... jinak jsme vcera koupili zenichovi nahradni kosili, kdyby neco :), porad mi zbyva dodelat jmenovky, vytisknout noviny, vymamit jeste ze dvou pozvanych hostu, jestli prijdou nebo ne ... a v sobotu odjet zaplatit zalohu na dort a dojet si pro zalohu na dort do cukrarny, kde jsme to zrusili ... to zase bude vikend, uz aby byla pristi sobota a vse bylo hotovo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno ... :-) If: já jdu také dnes shánět něco na svatební noc ;-) takže nejsi sama ve skluzu a taky jdu pro ten dort, ještě nevím kam ;-) ale určitě seženu něco krásného. Pojedu se podívat do té cukrárny co jsi mi doporučila. My koláčky nikde neobjednáváme, rozdělila jsem to mezi příbuzné a kamarády. Budeme mít tak cca 70 lidí na odpolední hostinu ... před kostelem jich bude hrozně a tak jsme počítali a počítali zjistili, že jich potřebujeme tak 1400 :-D ... zatím nám jcih chybí ještě tak 350, tak je možná objednám rovnou s tím dortem. Spodní prádlo už mám, ale bylo náročné sehnat samodržící krajkovou a bílou :-) ... všude měli většinou jen hladké. Zasedací pořádek na oběd dělat nebudu, budeme tam mít jen 25 lidí a pak pojedeme za ostatními na "after hostinu", kterou budeme mít v pronajatém sále kousek od Budějovické. Já už se tak hrozně těším ... a dnes se mi vrací můj Drahý z práce a nastává mu volno :-)
Odpovědět
ja osobne jsem si vybrala svedkyni kamaradku, kterou znam od detstvi a uz jsme toho zazily opravdu hodne a zvladly jsme dalku, nejaky cas se intenzivne nestykat a nejake vnitrni pouto se nerozdelilo...zname svoje chyby navzajem a vim, ze je ero a ze z nejakeho nadseni mozna na neco zapomene...ale kdyz to o tom druhem vite...organizaci se snazime rozdelit mezi vic lidi,kazdy nejakou oblest nejakou cast dne, at toho nema jeden moc a at se vsichni bavi...kazdy to ma jinak...pro me je dulezite, aby svedek byl clovek u ktereho je velka pravdepodobnost, ze budeme prateli na cely zivot...zvlast u zenskych pratelstvi mam pocit, ze s intenzitou kontaktu duvernost pratelstvi klesa...proto jsem volila cloveka u ktereho to tak neni bez ohledu na jeho organizacni schopnosti...ale cele je to proste jen o predsatve co kdo od svedka ocekava... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka: a kdes ji prosiím sehnala? Že bych taky po ní koukla :) anna: já už mám docela košilku vybranou - v Rtamu, ale měli jen 44...tak nevím, jestli někde budou mít menší. Kdybych si, osel, aspoň opsala model a mohla to obvolat, takhle budu lítat po Praze jak blázen :)
Odpovědět
jeeee me paradne blbne net...psala jsem do uuuplne jine diskuze...a objevilo se to tady a pritom diskuzi rijen 2010 se mi neobjevuje vuuubec...no, mazec... :-)
Odpovědět
ifoun: adresa je www tecka leontyna tecka cz :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
katka: asi jsem magor, ale já tam samodržku v té velikosti nenašla :(
Odpovědět
ifoun: vyhledavani je docela zmatene....bud je najdes mezi svatebnima a nebo mezi push up...neni mezi samodrzicima...tam nevim proc v te kategorii nemaji vsechny co maji v nabidce v jinych kategoriich...
Odpovědět
ta ma je konkretne svatebni pradlo...str. 2 Ava 605 lala... je jak v bile tak telove a urcite tam byly jeste jine 70E :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsme tiskli zpěvník do kostela a opět bouřlivá diskuze ]-( civ: šaty jsou typově podobné a nebudu v nich mít tu vsuvku ve výstřihu. Budu tam mít do kostela to hluboké V. Kašlu na to, prsa beru jako přednost a nebudu je někam uklízet.Jinak co jsem zkoušela šaty, byly od něčeho vždy pokapané, utrhané korálky. Zřejmě je asi hodí na stojan po půjčení, když to je v normě a čistí je před půjčením. Z toho důvodu jsem si asi dvoje šaty nechtěla půjčit, i když byly krásné. I přes ujištění, že to opraví a vyčistí jsem je nechtěla. Ty moje nové byly čisté. Hlavně je na nich výhoda o proti těm minulým: zákrčník se dá regulovat. U těch předešlých to nešlo, bylo to na pevno. Proto asi mi pak neseděly. Máme pro svědky balík papírů na regulaci svatby od zasedacího pořádku po umístění v autě, zpěvníku, ubytování, telefonních čísel. Holky magořím, tohle dělám v práci, plánovat, regulovat, nic nenechat náhodě.
Odpovědět
Profilova fotka
Katka: jdu kouknout, já hledala mezi samodržkama :-D Máte někdo představu, kdy se předávají přáníčka a případné dárky? Při gratualcích těžko, ne? Budem tam mít na to stůl (označený), ale zas aby každý nešel, nemrsknul tam něco..pak nebudem vědět, co je od koho.... případně nějakou obálku unese vítr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
if: mám taky zvlášť stůl. Budu tam dávat dary, co už jsme dostali předem, krabici na přání a knihu hostů. Bude na ní i květina družičky, která se pak bude házet. Svatební dary se dávájí s obálkou a přáním, budeš vědět od koho to je. My jsme navíc hned napsali, že nechceme dary, ale peníze. Proto jsem udělala krabici na přání, kam se budou házet a do přání se dávají peníze. Při gratulacích se dávají květiny nevěstě a daryy dávají jen ti, co nejsou nikam zvaní. Ty se odkládají případně svědkovi. A místo květin nevěstě se může dohodnout třeba aby každý přinesl plyšáka, a ty plyšáci se paak můžou dát na charitu. To zažil můj nastávající.
Odpovědět
ifoun: jj tam nejsou :-D nasel mi to net, pak ve me hrklo, ze to tam neni a nasla jsem je jinde...a ohledne predavani, si hlavu nehodlam zatezovat...krabici nemame a kdy nam kdo co da, tehdy nam to da...jen jak jsem ted byla na svatbe, tak tam svedek rikal pred obradem: nevesta se zenich prosi, aby jste pripadne dary uz ted predavali az po obrade...ale bylo to prvne co jsem neco takoveho zaslechla a asi to byla vyjimka, ze jim davali neco pred obradem a nevesta bylo ocividne uplne mimo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
makyska: já právě nechci krabici, se mi to moc nelíbí, působí to na mě jak pokladnička :-D A květiny snad nikdo nedonese... ten zvyk snad u nás nikdo enzná, anív coby alergika by mě to fakt nepotěšilo :-D katka: tak mi pak písni, jak to sedí a jaká je kvalita, případně to taky prubnu, kdyžtak se to dá vrátit :)
Odpovědět
ifoun: prave jsem do toho sla, protoze to jde vratit... :) tak snad ano :-) pak pisnu
Odpovědět
Profilova fotka
Já právě květiny očekávám, je to ještě zažitý zvyk na Moravě a ve Slezsku. A já odtud budu mít 2/3 lidí. Já raději krabici připravila, aby pak nějaký přiopitý host neměl na ty přání zálusk :-D Na druhou stranu, doufám že si jí zase někdo nesplete s kýblem ]-( už mám strach objednávat z eschopu, co výrobce, to jiná pružnost. Buď to řeže nebo je to velké. Hlavně jsem na prádlo čekala 10 dní, i když jsem platila internetbankou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
if, já objednávala prádlo z astratexu - dorazilo v garantované době (cca do dvou dnů, pokud jsem objednala ten den do 14 hodin, tak fakt přišlo druhý den) a vracela jsem zboží za asi 1300 a peníze vrátili zpět. Koukám tam na 70F a 70E a samodržící podprsenky mají... Sice ais jen dvě, ale vypadají pěkně. S doručením a následným vrácením peněž jsem fak tneměla problém.
Odpovědět
Profilova fotka
civet: hmmm, musím na to kouknout.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a zapomněla jsem. Dneska se mi zdál svatební sen... Přišla jsem si vyzvednout kytku a byla naprosto hnusná, jiřiny v ní vůbec nebyly, jen dvě oschlý gerbery, pak nějaký "roští" a nahoru z ní trčely dva lucky bamboo. A za tohle a ostatní květiny po mě chtěli 14 tisíc, tak jsem tam na ně hrozně řvala, že si něco tak hnusnýho můžou strčit někam:o) Bezva sen...
Odpovědět
Profilova fotka
civet: :-D hezký sen ... jak se to blizi, tak to podvedomi zacina v noci pracovat :)
Odpovědět
ted si vykladam se sestrou a jen listovala diarem a ze jeeee uz se Ti to blizi....a ptala se me a ptala a ptala a ja kolik toho jeste neni a nejak moje uzkost stoupa a stoupa.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
me stoupa horecka :-D co jsou "plťky"?
Odpovědět
veve: no ja nevim no...jako vim, cemu se tak u nas rika...ale jestli teda myslis to same...jak jsi na to prisla? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veve: kalhotky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?