Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nějak, dva roky bez dovolene jsem si uz taky zazila a nic moc teda, takze aspoň týden, dva v tom roce to chce + par prodlouzenych vikendu. Ted pritel meni praci, takze bohuzel nejaka dovca (o svatebni ceste ani nemluvim) nebude. Až na jare, bracha totiz v praci poridil mamce letenku a hotel na 4 dny v new yorku a vzhledem k tomu, ze on by to pry s ni 4 dny nezvladl, resp.by to pry nedopadlo dobre, pojedeme s ni my. Uz teda ja s manzelem :-D , snad se za ty 4 noci nepobijeme :-N ... no a svatebni cesta pak nekdy snad ...
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám na dlouhodobou předpověď, tak to vypadá na cca 15 stupňů, polojasno a občas místní přeháňky, takže jsem spokojenáááá, doufám, že se to změní jedině k lepšímu :) hani: NY bych tak brala...není tu smajlík se srdíčkama od hlavy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: ty budes mít ale neuveritelnou a krasnou svatební cestu zase, tu bych brala místo NY vsema deseti ;-)
Odpovědět
holky, prosím, poraďte, jaký make-up? Musím nějaký pořídit, když se teda budu líčit sama. Potřebuju ale nějaký dlouhotrvající, neotírající se. Ten, který mám, se bohužel stírá a dlouho jsem si žádný nekupovala. Používám tuhle značku už 2 roky a před tím to byl Avon a ten se taky otíral... netuším :-(
Odpovědět
kesynaz - zkus od MAC, je drahý, ale vydrží cokoli :) A když řekneš, že nevíš, jestli ti bude vyhovovat, dají ti vzoreček... nebo mně ho dali :-D
Odpovědět
eskarin: a kde je v prodeji? drogerie asi ne, že?
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím o prodejně v Pze na Chodově, ale jestli je i někde mimo Phu, to fakt netuším :(
Odpovědět
to si právě myslím, že v naší krásné Jihlavě seženu akorát tak prd :-D Přemýším o Vichy nebo Max Factoru...
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám teď Clinique a jsem spokojená :) Ale zas každému sedne něco jiného...
Odpovědět
ahoj holky, tak jsem o vikendu udelala jen vyvazky a byli jsme na svatbe v kostele kde budeme mit svatbu my, tak jsme pozorovali co a jak a nejak jsme udelali plan co je potreba v ten den dat nekomu na starost...jinak jsem teda vubec nepochodila s podprsenkou...vsude mi rikali ze nemaji a prodavacka mi nutila 75 D a E ale ze bez ramine tak velke prsa nedrzi a sjizdi to a ze to pak zakaznicim meni...jsem ji jen rekla, ze ji nebudu mit poprve a ze se nedivim, ze sjizdi , kdyz ma byt spravne 70 a prodavaji jim velke obvody...jsem se tam lehce rozcilala...mi pak vykladala, ze mi snad v salone tu podporsenku nasijou ne...jsem ji jen podekovala, za jeji rady, ale ze se bez nich obejdu, ze mi mela jen rict jestli maji podprsenku v tehle velikosti, ze se zbytkem si poradim sama...no ta vam teda byla... :-D a v jinych obchodech taky nic a to jsem vsazela na jistotu...takze nejspis koupim aby mi sedely kosicky a mamka bude zuzovat.... botky pro zenicha jsme taky neporidili...teda poridili uplne jine, nez vhodne na svatbu :-N kesynaz: jinak bych zkusila parfumerie marrionnaud a nebo fann...tam maji dobrou kosmetiku a vem si testry domu...a zkus jaky chces...a jaky Ti bude sedet...kdyz jsem si psala s jednou kosmetickou...rikala mi, ze by nevolila vodeodolny makeup...pouzijes ho jen vyjimecne a nema se pouzivat casto, protoze zanasi pory...makeup koupit pry jakykoliv nad 300 kc...rozhodne mi ale dopourcila bazy pod makeup od dermacolu (da se koupit i mensim baleni cca 150 kc) a fixator makeupu od dermacolu(270 Kc)...oboje uz mam doma...fixator je svetly prasek ktery se dava naposled...plet je krasne sametova...uzasna vec...clovek se jen tak nezacne lesknout...jinak taky podkladova baze pod ocni stiny od Artdeco...ale to je momentalne nedostupne zbozi... divala jsem se na pocasi...teda prvnich 14 dni nadhera...dalsich 14 by nemelo prset, ale byt docela zima...no... :-) tak ted jsem se tu vyradila.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hu, me prisel tedkajc balik ze svatbadecoru, ale ten druhy dulezitejsi z bajecnasvatba porad nikde :-( a taky jsem zapomela objednat balonky :-D
Odpovědět
holky díky za tipy... o Dermacolu jsem taky přemýšlela a asi do něj půjdu.... ale budu muset vše vyzkoušet, hlavně korektory, protože potřebuju zamaskovat ty svoje pigmentový jizvy a není jich málo. Potřebovala bych implantaci kůže na celé jedné straně obličeje :-) Díky bohu, že dnes už dají tak krásně retušovat fotky... Zuzka bude mít asi více práce, ale to se nedá nic dělat 8-) Dnes mi konečně přišla správná velikost oblečku pro prcka, jupííí. Budeme jen zkracovat kalhoty a rukávy u saka, jinak sedí tip top. Vypadá v něm nádherně :-) Taky jsem koukala na počasí a hlásí opravdu moc hezky. To je super :-) Nervozita mírně stoupá :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kesy: s Dermacolem nemám zkušenost vůbec. Podkladovou bázi mám od L'Oreal a je moc příjemná. Bázi pod stíny od Artdeco už jsem zase viděla prodávat. S pigmenotvýma skvrnama mám taky problém, ale to vizážistka zamaskuje :)
Odpovědět
if: závidím ti tvojí vizážistku.... ty co jsem já navštívila, hrůza děs běs, přišlo mi, že korekci vůbec nepoužili... :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
kesy: ta moje je skvělá, doporučená fotografem, jenže taky to stojí pěkný balík :( Chci pak k ní na nějaký kurz líčení, ať pak ušetřím :-D
Odpovědět
.... můžu se chlubit? :- 8-) :-D svatební noviny jsou natisklé! Jsou super. Jsem ráda, že jsem je vytvořila. Hosté budou mít na naši svatbu hezkou vzpomínku a něco málo se i o nás dozví :-)
Odpovědět
Ahoj holky, pomoc já nic nestíhám, čím víc se svatba blíží, tím míň mám na všechno čas ]-( ani dočítat Vás nestíhám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sami: klídek, mš hromadu času, víc jak měsíc :) To se poddá ;-)
Odpovědět
no jo, nějak už to dopadne :-N :-p :-D a co Vy holky, už to máte za pár =-) začínáte být nervózní?
Odpovědět
Profilova fotka
Katka.k: 75D jsou velká prsa jo?A neudrží je samodržící podprsenka jo? ha ha! to bych chtěla vidět:o) No nic, nebudu tu znovu otvírat okénko "nosíte správnou velikost?" Na tyhle velikosti bohužel musíš do speciálek, v běžných obchodech, kde maj felinu to nevedou, protože jsou to podle nich nestandardní velikosti, které nikdo nemá. samikri: mně už to začíná slušně prudit, ty přípravy. Dostávám se do fáze, kdy se mi nic zařizovat nechce. Přítel teď vypadl ven a dal mi za úkol spočítat kolik a jak velký budeme dělat výslužky:o( A do toho ještě peru a chci něco upéct...A neplaš, že nic nestíháš, co bychom měly říkat my, které máme 12 dní (některé i 11) do svatby:o)) Bázi pod make-up od dermacolu používám je dobrá v tom, že udělá na pleti jakoby film a všechno se pak líp rozmazává (korektor i samotný make-up). Fixační pudr od nich je taky dobrý, mám zkušenost, že když se s ním přes den párkrát pošmrdlám, vydrží mi všechno déle na obličeji:o) A bázi pod stíny od art deca můžu doporučit všema deseti, můžu zase nosti celý den stíny, aniž by mi se mi po dvou až třech hodinách slily do jedné linky. Na mě bude kosmetička používat nejaký fixátor ve spreji od sephory. Uvidíme, jak to bude držet, kdyby to bylo fakt dobrý, tak si ten fixátor po svatbě koupím:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, stejně funguje i L'Oreal. Na tu fixaci ve spreji jsem taky v Sephoře koukala...tak až budeš mít otestováno (což je za pár :-D ), tak dej vědět :)
Odpovědět
Profilova fotka
if, dám vědět:o))) Ale předpokládám, že si nebudu moc uvědomovat, jestli to drží kvůli fixaci od Sephory, nebo kvůli tomu, že si to budu pravidelně přepudrovávat tím fixačním pudrem od Dermacolu. On je výbornej v tom, že je téměř bez barvy, takže ho může používat bledule i snědule a není vidět. Já mám hodně mastnou pleť a dost se lesknu, tak se budu pudrovat každou chvíli, aby pak fotografka nemusela tolik upravovat ve photoshopu:o)
Odpovědět
civet: no jo, vy už to máte za pár ... jinak nemáme restauraci ani hotel -nějak sme se s původně domluvenou na pár věcech neshodli, tak nevím kde a co na poslední chvíli sehnat ]-( jo a taky moje vysněná velká svatba nebude,protože máme prostě úžasné rodinky, takže já vlastně pořád nevím, kolik budeme mít lidí |-| nakonec možná budeme jen my dva, a kdyby to šlo bez svědků, tak nakonec snad i bez nich :-p ]-( :-p
Odpovědět
naši krasavci x-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já tedy zatím nejsem vůbec nervózní u mě převládá pocit toho, že se neskutečně těším ! :-D A to jsem dnes zjistila, že budu muset měnit toho kdo nám měl dělat svatební dort ... neva zítra je také den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sami: v klidu, já mám pár dní a taky nevím, kdo přesně všechno přijde :) Jéé, prstýnky jsou fajn zastrčené v nějakých bobkách, co to je? :-)
Odpovědět
bonbónky :-D pak už tu máme jen bompary :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
samikri krásný prstýnky
Odpovědět
díky :-) vybírala moje drahá polovička, tak mě se líbit musí :-D :-D :-p
Odpovědět
kesynas - vím o prodejně na Floře. Dají ti tak 5 ml do kelímku a tenhle makeup vydrží snad všechno :D Mají ho modelky a tak. Ale je fakt hodně drahý. Jinak souhlasím, že Clinique dobře kryje taky. :) Prstýnky jsou ve výrobě, polštářek pod ně koupený a snad už všechno zařízeno. jooo, necháte si dělat manikuru den předem?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?