Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: tak pro jaké šaty ses nakonec rozhodla?
Odpovědět
Ahoj holky, to je super, že se 23.10. nebudu vdávat sama. Rodina mě totiž straší, že už bude sněžit takže jsem předpokládala, že těch svateb bude opravdu minimálně :-) Svatební šatičky už jsem si taky zarezervovala, ale nakonec jsem se rozhodla si je nefotit aby je všichni viděli až na svatbě :-) Chci se zeptat - nemáte někdo návrh na svatební účes, který ale nebude moc vyčesaný? Měřim totiž 185 cm a přítel 187cm, takže bych vedle něj vypadala moc vysoká (když si domyslím i boty na podpatku). A rozpuštěné vlasy mít nechci, protože budu mít závoj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jakýkoliv drdůlek, který je dole "za hlavou" - mám takový v albu. Prostě uhlazené vlasy a vzadu hezký "bobek" :) Dněžit může, ale pořád lepší než tyto hice ;-)
Odpovědět
ifoun: tak ten se mi opravdu líbí! To si musím vytisknout a ukázat kadeřnici :-) Jaké šaty sis nakonec vybrala? Máš je v albu?
Odpovědět
Profilova fotka
luciase: původně Marie Antonia - jsou v albu Šaty, nakonec jsem byla zkusit ještě jedny a změnila jsem to - Stephanie v albu Ifoun :)
Odpovědět
Profilova fotka
luciase: já mám v plánu taky spíš nízký účes než vyčesaný, mám pocit, že mi vyčesané moc nesluší, pár nízkých mám taky v albu ;-) já teď bojuju s oznámením, nevím, jestli si ho udělat sama nebo za něj utratit až moc peněz. Proč je všechno "svatební" sakra tak drahý? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: to mi povídej.... my jsme nakonec skončili u "samovýroby", teda já si našla motiv, kamarádka mi z toho udělala oznamko, teď to ještě nechat vyrazit a vytisknout v tiskárně a bude.
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: a dáš pak oznámko do alba? Já pořád hledám inspiraci a kde nic, tu nic. Jedno jsem zkusila navrhnout sama, drahý byl ještě celkem pro, ale mamča mi řekla že je to jak z Moravy - a tak, jak to řekla, to neznělo jako lichotka :-| přitom to byl jenom květinový ornament ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: dám, ale až fotku hotového, teď v nákresu by asi nevyniklo, když to bude ražené :) z Moravy šak nemusí byt špatnéééé...ale ornamenty jsi tak určo nemyslela... :-D Já našla docela hezké oznamka na zahraničních webech, tak jsem se prostě inspirovala a nechala si to udělat tady, na holubičky a prince na bílém koni nemám žaludek :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: to já právě taky ne, takže jsem se taky koukala na zahraniční stránky, líbí se mi třeba ty skládané, ale zas nejsem extra šikovná, abych je vyrobila sama ;-( takže budu hledat dál, taky konečně zapojím drahého (však času je pořád dost, ne? ;-) ) a třeba to dáme nějak dohromady
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: já začala jemně nervit kvůli tomu fontu, že už právě moc času není. Než to dotvoříme, řekněme že po víkendu to pošlu do tiskárny, budu tam muset zajet složit zálohu (předpokládám), pak než jim udělají raznici a samotný tisk...cca měsíc bych se nedivila (jsou dovolené), to jsme na konci srpna a na začátku září to chci poslat. Tudíž žádná moc rezerva. Ale zas pokud si nevymyslíš takovou složitost jako já, tak to můžeš mít za týden komplet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já to vidím podobně, koncem srpna, začátkem září bych taky ráda ty oznámka předala (i když většina pozvaných už dávno ví), ale ten dojem "času dost" má spíš drahý, přitom bych byla ráda, kdyby se trochu zapojil |-| já jsem měla představu oznámka s fotkama, teď od toho trošku ustupuju a chci spíš jen s ornamenty, tak uvidíme
Odpovědět
Článek se načítá
oznamka: tak na našem oznamku poctivě pracuje bráška, je to ala Malý princ a začíná se to dobře rýsovat, uvidíme ještě, kolik bude stát tisk, trochu se toho děsím...snad to utáhneme, rozpočet se začíná děsivě zvyšovat :-) a posílat je chci nějak v srpnu, jelikož jsem si potvrdila, že i když jsme to lidem třeba třikrát říkali, nikdo si nepamatuje termín naší svatby a všichni tápou, jestli jsou pozvaní, prostě běs :-)
Odpovědět
Ahoj nholky, taky patřím mezi říjnové nevěsty...Připravovat svatbu jsme začali na konci června a už téměř vše máme hotovo...akorát mě zlobí oznamko, ještě přesně nevím, jak ho chceme... :-|
Odpovědět
my si oznámení budeme asi také dělat sami doma a bude formou, že to oznamuje náš synáček :-) už jen stačí vybrat tu správnou fotografii a text a můžeme se do toho pustit :-)
Odpovědět
Tak my o víkendui zamakali, především můj šikovný grafik a fotograf bráška. a oznamko, zdá se je na světě..šlo do tiskárny, papá a těším se, i na zvací kartičky ke stolu. :-) Teď hurá na jmenovky a děkovné listy rodičům... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: a budeš oznámení dávát do alba? Já jsem na to vaše strašně zvědavá:o))
Odpovědět
ahoj tak my 9.10.2010 ;-) oznamko jsme si nakonec navrhli sami, jen obrazek a do toho text a nechali barevne vytisknout na trvdsi papir, cena uzasna rychlost jeste lepsi - do druheho dne, je to prazska tiskarna, kontakt muzu poslat do IP JInak ted vybirame fotografa a rozhodujeme s emezi kapelou a repro hudbou, jidlo budeme ladit v srpnu a chybi jeste kolacky, dort, kytky, obleceni pro zenicha, prstynky mame vybrane jen je objednat dodaci lhuta je tydny,tak nevim jsem nejak v klidu, ze vse v pohode jde, ale nezapmnela jsem na neco?
Odpovědět
Profilova fotka
kyllies: mně prosím hoď kontakt na tu tiskárnu. A prosím i přibližnou cenu:o)
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: to vaše oznámení by mě taky zajímalo, jak říkám, každá inspirace dobrá a já jsem celkem v koncích :-| kyllies: já bych taky prosila tiskárnu, třeba se bude ještě hodit ;-) Btw. zatím ještě slečny, po kolika letech/měsících se budete vdávat? Já po 4 letech a nevím jestli je to moc nebo málo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: já skoro po sedmi :)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell, minulý týden jsem měli 6. výročí seznámení:o) 4 roky mi přijdou OK, to už nemáte růžový brýle a víte, do čeho jdete:o)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: my po 10,5 letech bez 6ti dnů ... 7 let společnýho bydlení ... ale myslím, že u každého páru je to individuální ...
Odpovědět
my se bereme po 4,5 letech známosti a skoro stejné době soužití :-D nastěhovala jsme se k příteli asi měsíc po seznámení :-)
Odpovědět
Holky, my na začátku prázdnin oslavili sedm let. Oznamko pak do alba hodím, ale až to bude komplet, zatím to mám jen v náhledech rozházené po jednotlivých pdf... :-) myslím, že je to originální, jestli to někdo pochopí, to už je druhá věc...ale přijde mi jemné, hezké a pro mě i přítele srdcovka, no... :-) teď mi mamina potvrdila z domu termín na matrice, dnes by taky mohlo přijít sexy prádélko a kalhotky pod šaty, wishlist hotový, tak se to začíná pěkně odškrtávat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, co nového? My byli na prstýnkách, ale zatím hledáme dál, a z oznámení už jsem zoufalá, takže asi skončíme u kyoprintu, jedno se nám tam celkem líbí a aspoň se s tím nebudu muset patlat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme včera zadali k výrobě prsteny podle (téměř) vlastního návrhu - budou ručně vyrobený. Mám rezervovanou kosmetičku a kadeřnici a jelikož má být o víkendu hnusně, tak doufám, že pohnu s oznámením:o)
Odpovědět
Profilova fotka
My zase konecne sehnali oblek :) a dodelala jsem poslednich 6 oznameni (chyběl mi pauzák, tak jsem musela dokoupit) ..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky mužu se k vám také přidat my by jsme se rádi brali 9.10 2010 ( jelikož v ten den mám narozeniny ) zítra jdeme k nám na úřad jestli je volný termín zatím nemáme zařízené vůbec nic :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ninus81: ahoj, a jak jste na úřadě dopadli? A kde se vlastně chcete brát?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?