Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
ty jo holky, nějak se to rychle blíží x-) x-) Ifoun, nákup bot závidím, my asi žádné nikdy nekoupíme. můžeme projít deset obchodů, vyzkoušet sto bot a buď se mi nelíbí, nebo když už se mi bílí, tak prej zase nejsou pohodlné... ]-( Asi budu mít ženicha bez bot nebo v botaskách ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Mám po pracovním víkendu, v sobotu jsem dělala krabici na přání, jmenovky na stůl, koupila ženichovi košili a manžetové knoflíčky, vyzvedla si svatební dar, který dostanu z práce. V neděli úklid celé sýpky, kde máme hostinu, osázet zahradu kytkama a dnes rozlučka v práci.Jo a smahla jsem mašličky na jmenovky. Uvědomila jsem si, že se vdávám, až když jsem viděla svého synovce v kvádru a děda ho učil vázat kravatu. Zítra zkouška šatů a už to poběží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cive: no, nápoják, menu atd. mě taky čeká... ale včera jsme zaobálkovali oznamka a odesíláme dávku "nezvaným". catry: ženich v botaskách (těch nových, barevných, co je mají u Bati) by byl super 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
catry: ty jsi ještě v pohodě, ty máš o 26 dní víc než já:o)) Co bych za to dala.. no i když, raději ať už je to za mnou, těším se, až ta nervozita spadne. Boty jsou hrozný. My nakonec koupili během jednoho dne... ale taky - buď se nelíbily mně a nebo nastávající brblal, že jsou nepohodlný. Nakonec jsme koupili poměrně obyčejný v Baťovi. Hlavně, že jsou pohodlný a hoděj se k obleku, přítel je vynosí i po svatbě. makyska: jsi nějaká hyperaktivní:o) Ale super.. já o víkendu taky dělala pár věcí na svatbu, přítel vyorával brambory a sušil seno:o) if, my pro "nezvané" dali oznámení na fcb a budeme posílat mailem. Obálky posílaj akorát rodiče starším příbuzným (které jsme nepozvali).
Odpovědět
Ahoj holky. Tak se hlásím po pár dnech a moc se mi nechce dočítat.... S prckem marodíme :-( Určitě máte už hodně zařízené. Blíží se to čím dál rychleji 8-) My teď přemýšlíme, zda uspořádat obřad venku v zámecké záhradě. Matrika nám sdělila, že v té době zrovna na zámku probíhá natáčení pohádky, takže se tráva neudržuje :-) Ale jestli vyjde hezké počasí, líbilo by se mi to venku moc. Zbývá mi ještě natisknout nápojníček a jídelníček, svatební noviny, nazdobit klobouk na auto, veneček na dveře a je vše připraveno. Jak jste tady psaly o výrobě mašlí, chtěla jsem na židle, ale prdím na to :-) Nějak se mi nechce dělat 60 mašlí :-D Židle tedy budou bez mašlí. Ale civet, klobouk dolů, mašle máš krásný, co jsem rychle proběhla. If: ty šaty jsou parádní. Vypadáš fantasticky. Králík je ale ještě mnohem hezčí ;-) :-D Budoucí manžel padne na prdelku, až tě v šatech uvidí, o tom žádná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My posleme nezvanym hostum oznamko jen mailem a par nezvanym pribuznym je hodime do schranky az pristi tyden, stejne jako teprve tento tyden to oznamim v praci ... volno mam podepsany, sefka se ani nepodivala, co podepisuje, takze je to porad tajny (mimo moji kancelar :) ) ... vyrabela jsem jmenovky, jsou v pohode, ale dve mi porad chybi, protoze nevime, jak napsat tetu pritele (jmenuje se Antonie) a pak jeste jeden host porad nepotvrdil ucast :( .. ale jinak jsme zaplatili zalohu na hostinu :-) , takze ted uz asi couvnout nemuzeme, to byla nejvetsi polozka :-) , jo a zejtra jdu taky na saty - posledni zkouska, takze zas penize s sebou, v sobotu zaplatit zalohu na dort, odvezt k nasim nasi piskomilku, abychom ji netahali pristi ctvrtek s satama a pak uz se jen tesit ...
Odpovědět
hani: tetičku bych napsala normálně Antonie. Samo o sobě v originále je to hezký jméno a nijak tím neurazíš. Pro nezvaný hosty jsme taky rozesílali mailem a pár dali do schránky. Ale spíše jsme dali tištěné oznámení jen zvaným...
Odpovědět
Profilova fotka
kesynaz: díky za pochvalu mašlí:o) 60 by se mi jich asi dělat nechtělo, ono to ve finále moc levně nevyjde - rozpočítala jsem, že jedna mašle mě vyjde asi na 15 Kč - takže to je 30 Kč na jedno auto. V jednotkách malá investice, ale ono se to nasčítá:o(( Ale zase se mi ty mašle líbí víc než jen stužky do V na přední kapotu... Ale výroba těch mašlí mě celkem baví:o))
Odpovědět
Tak na auto jsem koupila tyhle http://www.stuhy.cz/pripravuji-svatbu... Mimo šerpy přes kapotu, budou mašle na předních zrcátkách. Zavrhla jsem mašlení oken do kříže :-D jak se to kdysi dělávalo, někdo to dnes ještě dělá....
Odpovědět
Profilova fotka
civet: já sušila seno celé prázdniny a vyorávala brambory před 14 dny :-D Nemohla jsem se postavit na nohy, páč jsem to dělala sama :-p No, koukala jsem na ty kliky a máš pravdu, buď zrcátka nebo klika. Moje auto má kliku ;-) Přeměřila jsem auta, tak na ty lepší 2x3m a na horší 2,5x2m. Na stuha na kliky. Ty Véčka budu mít, anebo jen překřížení přes kapotu s ukončením na zrcátku. Dnes mám dvě rozlučky a v sobotu ještě jednu. Rozváželi jsme ve čtvrtek a pátek koláče, náklad koláče 8.000,-Kč, vrátilo se nám 5.000,-Kč. Jedno přání máme v polštině, vůbec nevím, co tam napsali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda čím víc se to blíží, tím mám větší pocit, že je víc detailů, které je nutno dodělat.. Každý den něco..Včera jsme s přítelem stříhali motýlky jako jmenovky na skleničky.. dnes jdu do solárka a večer máme schůzku s fotografkou, zítra další zkouška líčení, pozítří nový melír a kosmetika, pak zase solárko, příští týden velký úklid baráku a finální přípravy... Ale i přes to všechno mi to přijde takový... jak to říct?...takový divný... Jako bych to chystala někomu jinému...jako by se mě to vůbec netýkalo... Už i ta euforická radost přešla a nahradil ji spíš strach :-( Holky co mám dělat?
Odpovědět
Profilova fotka
dzejnysku, já mám taky pocit, že snad ani nechystám svojí svatbu, že spíš někomu jinýmu. Přijde mi, že to jde nějak mimo mě... I když je to divný, furt někdě lítám, něco sháním, zařizuju, vymýšlím... Radost už mě přešlá dávno, aktuálně jsem ve stavu, kdy mě všechno štve a těším se, až to bude za náma. A dělat se nedá nic, prostě jen čekat až to přijde a snažit se moc nerozčilovat a nenervovat se (ale ono to nejde, já vím). makysko - vy dostáváte za rozvezený koláče peníze??? =-) Ty jo, to jsem nikdy neslyšela.. Jak to probíhá? To přijdete k lidem, co nejsou ofiko zvaný na svatbu, dáte jim oznámení a koláče a oni vám daj nějakej dar?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
civet:koláče se rozváží těm, co nejdou na svatbu i těm, co jsou pozvaní. Většinou ti, co nejsou pozvaní mají připravené přání a tam vložené peníze. Rozváželi to rodiče nastávajícího a jeden svědek. Náklad byl 8tis., vrátilo se 5 tis.Je to zvyk ve Slezsku. U nás na Mělnicku je zase něco jiného. Mně teď volali na rozpočet oběda a mě pomalu omývali. Svatba se mi dostává do galaktických financí a vzhledem k tomu, že jsem na to sama, je to příšerné. jsem na 60 lidí na nějakých 150 tisících. A jen 10O tis. jsem našetřila sama od začátku roku. Přítele rodina skoro nic. To je darda před svatbou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Vidím, že všude se řeší poslední drobnosti a přichází na nás řádný svatební stres :-D Já si vzala svatební boty do práce a začínám je rozcházet, tak jsem zvědavá, jestli se tu v nich nerozplácnu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky nestíhám :( musím ženichovi ušít kalhoty, sobě šaty, vyrobit mašle a papírové kytky, dodělat vývazky, .... vůbec nestíhám!!! Navíc mám v práci až do příštího týdne fakt frmol, k tomu mám dvě brigády.... kruci! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky jsme na tom stejně já taky absolutně nic nestíhám tento týden jdu doladit objednávku kytek jelikož to dělá má teta co pracuje v květinářství tak kytka pro mě, kytka pro svědkyni a 3x pro maminky ( s toho je jedna mamka nevlastní) a pro ženicha a svědka do klopy a jednoduchá dekorace na stůl tak mě udělala kalkulaci a samozdřejmě že dostanu slevu :-D :-D :-D a neměla bych přesáhnout 1500,- Jinak pro ženicha nemohu sehnat kravatu která by ladila k mé kytici v týdnu ještě jdu domluvit detaily do restaurace kde máme hostinu, hudbu už mám s DJ domluvenou muziku a o víkendu přijede fotografka domluvit a obhlídnout místa na focení Co se týče svatebních bot ty jsem na svoji nohu objevila včera u Deichmana ( mám širokej nárt takže se vejdu do málokterých ) a tyhle jsem si obula prošla se vnich a byli to jako bačkurky i když s podpatkem ale musely mě je objednat jelikož jedna byla vadná byl na špičce kousanec :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Na mě dnes přišla krize. Místo, abych se na zítřek těšila na zkoušku šatů, jsem úplně na nervy. Jestli to máte stejně tak, tak je to v pořádku. Utěšte mě holky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
makyska: tak si myslím že nás tady bude víc co jsme na nervy já taky a to to mám až víkend po tobě
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, hlavně klid, většině nám zbývá už jen 10-11 dní, tak si to radši trochu užívejte, když nebude všechno na 100%, tak se to taky nezblázní (jé, teď jsem sama sebe trochu uklidnila :) )
Odpovědět
Profilova fotka
Už se teším na dovolenou, kterou jsem neměla rok a půl. Už dojíždím z posledního ani ne fyzicky, ale psychicky. V pátek mám poslední jednání v práci, které bude i tak dost náročné a pak už snad předsvatební pracovní dovolená. Týden před mám den co den nějakou schůzku a pořád frmol. Máte to určitě všechny, ale nutně potřebuju nějaké povzbuzení :-N
Odpovědět
Profilova fotka
makyska: myslím, že to je všude stejně, tak se nestresuj a mysli na to, že to za chvilku přijde a užiješ si fajný den :)
Odpovědět
if: máš pravdu :-) Už asi nic velkolepého nevymyslíme. Co šlo, to se zařídilo. Teď už můžeme jen čekat a těšit se na ten krásný den :-) Musím se přiznat, že si kolikrát představuju, jak to bude probíhat :-D Já teď natiskla děkovačky do výslužek, naisntalovala novou verzi programu a můžu vesele ladit svatbení noviny, jídelníček a nápojníček pro tisk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kesy: a v čem děláš noviny, začínám mít roupy, jestli taky něco neudělat, aby se nenudili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
makyska: nemít rok a půl dovolenou? To bych psychicky fakt nedala... Potřebuju si každý rok aspoň na týden od práce odpočinout a dost pomáhaj i prodloužený víkendy + Vánoce. Jako nemám práci kdoví jak stresovou, ale bez doovlený bych to fakt nedala. Potřebuju párkrát za rok vypadnout a absolutně nemyslet na normální život..
Odpovědět
Ahoj holky, to je mazec jak to letí, už jen jeden víkend a bude to... Nevím, jestli se mám těšit nebo ne :-). Ještě jsem nebyla na zkoušce šatů, tak se bojím, bojím :-| . Určitě jste to už tady řešily, ale já to nenašla. Máma pořád prosazuje myrthu, za necelý rok od oznámení zasnoubení jí narostl celý keřík... :-) . Dává se myrtha i k vývazkům? Jo a kde jste shánělya kravaty pro svoje miláčky? Měli jsme ji mít půjčenou spolu s šatama, ale agentura ji jaksi potratila a máme prdlačky. Sháníme světlou starorůžovou...
Odpovědět
Profilova fotka
denn: Dneska jsem nakoupila jednoduché vývazky (ne uplně ty nejjednodušší mašličky) a dáme k tomu i Myrtu. Já tam nic zelenýho nemusela, ale přítel chce zeleň, tak myrta bude. Kravatu nám půjčí v Adině k žaketu (teda ne kravatu, ale nějakou tu speciální vázanku, která se dává k žaketu a frakové košili).
Odpovědět
civet: jo, my máme podobný, jen do nich hozený trochu šampaň barvy. Tak jo, ať má holka radost ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
mně udělala vývazky švagrová, jsou nádherné a myrtu jsem taky k tomu objednala, i když jsem nemusela. Už ani fotky nedávám do alba, nefotím, není čas. Kravatu jsem koupila z druhé ruky, košili jsem koupila v sobotu a je nádherná. civet:já už toho mám právě plné zuby. Pracuji pro několik firem, myšlenkama přeskakuji z jedné do druhé, a i když jsem v kanclu, je to někdy naprd. Jedu až v říjnu na týden a i ten jsem musela zkrátit z důvodu jiné svatby :-N Mně pomáhá les, voda a pes. Stačí pár dní. Když zvoní telefon skáču po něm jak zajíc a někdy i tel. tahám na wc. Síla ]-( Proto po svatbě pracujeme na mimi. Pak už na všechno kašlu :-D
Odpovědět
if: noviny dělám v programu Pages (mám operační systém Mac) jsou tam různé šablony na cokoliv, takže super denn: já nechala dělat takové dvojité vývazky a určitě dáme i myrtu
Odpovědět
Profilova fotka
makyska: to by mě složilo, mně stačil stres teď měsíc a byla jsem z toho utahaná...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?