Menu Forum

Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

24. srp 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
catry
Registrovala se 2. února 2009 na beremese.cz. Přidala 436 příspěvků a 1 album. Má 12 přátel. Region Vsetín.
fotoportrét
fotoportrét
catry
Registrovala se 2. února 2009 na beremese.cz. Přidala 436 příspěvků a 1 album. Má 12 přátel. Region Vsetín.
 ty jo holky, nějak se to rychle blíží emoticon emoticon
Ifoun, nákup bot závidím, my asi žádné nikdy nekoupíme. můžeme projít deset obchodů, vyzkoušet sto bot a buď se mi nelíbí, nebo když už se mi bílí, tak prej zase nejsou pohodlné... emoticon Asi budu mít ženicha bez bot nebo v botaskách emoticon emoticon
20. zář 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makyska
Registrovala se 8. března 2010 na beremese.cz. Přidala 211 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 2. října 2010
    V kostele Panny Marie Vítězné v Řepíně, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
makyska
 Ahojky!
Mám po pracovním víkendu, v sobotu jsem dělala krabici na přání, jmenovky na stůl, koupila ženichovi košili a manžetové knoflíčky, vyzvedla si svatební dar, který dostanu z práce. V neděli úklid celé sýpky, kde máme hostinu, osázet zahradu kytkama a dnes rozlučka v práci.Jo a smahla jsem mašličky na jmenovky.
Uvědomila jsem si, že se vdávám, až když jsem viděla svého synovce v kvádru a děda ho učil vázat kravatu. Zítra zkouška šatů a už to poběží emoticon
20. zář 2010 v 08:25  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 4051 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel.
  • Svatba byla 1. října 2010
    Na golfYacht v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 4051 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel.
 cive: no, nápoják, menu atd. mě taky čeká... ale včera jsme zaobálkovali oznamka a odesíláme dávku "nezvaným".
catry: ženich v botaskách (těch nových, barevných, co je mají u Bati) by byl super emoticon
20. zář 2010 v 08:26  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
Registrovala se 2. října 2009 na beremese.cz. Přidala 3939 příspěvků a 2 alba. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
Registrovala se 2. října 2009 na beremese.cz. Přidala 3939 příspěvků a 2 alba. Má 34 přátel.
 catry: ty jsi ještě v pohodě, ty máš o 26 dní víc než já:o)) Co bych za to dala.. no i když, raději ať už je to za mnou, těším se, až ta nervozita spadne.
Boty jsou hrozný. My nakonec koupili během jednoho dne... ale taky - buď se nelíbily mně a nebo nastávající brblal, že jsou nepohodlný. Nakonec jsme koupili poměrně obyčejný v Baťovi. Hlavně, že jsou pohodlný a hoděj se k obleku, přítel je vynosí i po svatbě.

makyska: jsi nějaká hyperaktivní:o) Ale super.. já o víkendu taky dělala pár věcí na svatbu, přítel vyorával brambory a sušil seno:o)

if, my pro "nezvané" dali oznámení na fcb a budeme posílat mailem. Obálky posílaj akorát rodiče starším příbuzným (které jsme nepozvali).
20. zář 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kesynaz
4
Registrovala se 22. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 257 příspěvků a 1 album. Region Jihlava.
fotoportrét
fotoportrét
kesynaz
4
Registrovala se 22. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 257 příspěvků a 1 album. Region Jihlava.
 Ahoj holky. Tak se hlásím po pár dnech a moc se mi nechce dočítat.... S prckem marodíme emoticon Určitě máte už hodně zařízené. Blíží se to čím dál rychleji emoticon
My teď přemýšlíme, zda uspořádat obřad venku v zámecké záhradě. Matrika nám sdělila, že v té době zrovna na zámku probíhá natáčení pohádky, takže se tráva neudržuje emoticon Ale jestli vyjde hezké počasí, líbilo by se mi to venku moc.
Zbývá mi ještě natisknout nápojníček a jídelníček, svatební noviny, nazdobit klobouk na auto, veneček na dveře a je vše připraveno. Jak jste tady psaly o výrobě mašlí, chtěla jsem na židle, ale prdím na to emoticon Nějak se mi nechce dělat 60 mašlí emoticon Židle tedy budou bez mašlí. Ale civet, klobouk dolů, mašle máš krásný, co jsem rychle proběhla.
If: ty šaty jsou parádní. Vypadáš fantasticky. Králík je ale ještě mnohem hezčí emoticon emoticon Budoucí manžel padne na prdelku, až tě v šatech uvidí, o tom žádná emoticon
20. zář 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hani811
3
Registrovala se 27. února 2008 na beremese.cz. Přidala 295 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
hani811
3
Registrovala se 27. února 2008 na beremese.cz. Přidala 295 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 My posleme nezvanym hostum oznamko jen mailem a par nezvanym pribuznym je hodime do schranky az pristi tyden, stejne jako teprve tento tyden to oznamim v praci ... volno mam podepsany, sefka se ani nepodivala, co podepisuje, takze je to porad tajny (mimo moji kancelar emoticon ) ... vyrabela jsem jmenovky, jsou v pohode, ale dve mi porad chybi, protoze nevime, jak napsat tetu pritele (jmenuje se Antonie) a pak jeste jeden host porad nepotvrdil ucast :( .. ale jinak jsme zaplatili zalohu na hostinu emoticon , takze ted uz asi couvnout nemuzeme, to byla nejvetsi polozka emoticon , jo a zejtra jdu taky na saty - posledni zkouska, takze zas penize s sebou, v sobotu zaplatit zalohu na dort, odvezt k nasim nasi piskomilku, abychom ji netahali pristi ctvrtek s satama a pak uz se jen tesit ...
20. zář 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kesynaz
4
fotoportrét
fotoportrét
kesynaz
4
 hani: tetičku bych napsala normálně Antonie. Samo o sobě v originále je to hezký jméno a nijak tím neurazíš.

Pro nezvaný hosty jsme taky rozesílali mailem a pár dali do schránky. Ale spíše jsme dali tištěné oznámení jen zvaným...
20. zář 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 kesynaz: díky za pochvalu mašlí:o) 60 by se mi jich asi dělat nechtělo, ono to ve finále moc levně nevyjde - rozpočítala jsem, že jedna mašle mě vyjde asi na 15 Kč - takže to je 30 Kč na jedno auto. V jednotkách malá investice, ale ono se to nasčítá:o(( Ale zase se mi ty mašle líbí víc než jen stužky do V na přední kapotu... Ale výroba těch mašlí mě celkem baví:o))
20. zář 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kesynaz
4
fotoportrét
fotoportrét
kesynaz
4
 Tak na auto jsem koupila tyhle http://www.stuhy.cz/pripravuji-svatbu/svatebni-vyzdoba-auta/tull-zierkugel-fuz-hochzeitsautos-o13cm-8st-pack.html Mimo šerpy přes kapotu, budou mašle na předních zrcátkách. Zavrhla jsem mašlení oken do kříže emoticon jak se to kdysi dělávalo, někdo to dnes ještě dělá....
20. zář 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makyska
fotoportrét
fotoportrét
makyska
 civet: já sušila seno celé prázdniny a vyorávala brambory před 14 dny emoticon Nemohla jsem se postavit na nohy, páč jsem to dělala sama emoticon
No, koukala jsem na ty kliky a máš pravdu, buď zrcátka nebo klika. Moje auto má kliku emoticon Přeměřila jsem auta, tak na ty lepší 2x3m a na horší 2,5x2m. Na stuha na kliky. Ty Véčka budu mít, anebo jen překřížení přes kapotu s ukončením na zrcátku.
Dnes mám dvě rozlučky a v sobotu ještě jednu. Rozváželi jsme ve čtvrtek a pátek koláče, náklad koláče 8.000,-Kč, vrátilo se nám 5.000,-Kč. Jedno přání máme v polštině, vůbec nevím, co tam napsali emoticon
20. zář 2010 v 09:15  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dzejnysek (30 r.)
7
Registrovala se 8. března 2006 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků a 1 album. Má 37 přátel.
    Jablonné v Podještědí zámek Nový Falkenburg, Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
dzejnysek (30 r.)
7
Registrovala se 8. března 2006 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků a 1 album. Má 37 přátel.
    Jablonné v Podještědí zámek Nový Falkenburg, Region Liberec
 Teda čím víc se to blíží, tím mám větší pocit, že je víc detailů, které je nutno dodělat.. Každý den něco..Včera jsme s přítelem stříhali motýlky jako jmenovky na skleničky.. dnes jdu do solárka a večer máme schůzku s fotografkou, zítra další zkouška líčení, pozítří nový melír a kosmetika, pak zase solárko, příští týden velký úklid baráku a finální přípravy... Ale i přes to všechno mi to přijde takový... jak to říct?...takový divný... Jako bych to chystala někomu jinému...jako by se mě to vůbec netýkalo... Už i ta euforická radost přešla a nahradil ji spíš strach emoticon Holky co mám dělat?
20. zář 2010 v 11:02  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 dzejnysku, já mám taky pocit, že snad ani nechystám svojí svatbu, že spíš někomu jinýmu. Přijde mi, že to jde nějak mimo mě... I když je to divný, furt někdě lítám, něco sháním, zařizuju, vymýšlím... Radost už mě přešlá dávno, aktuálně jsem ve stavu, kdy mě všechno štve a těším se, až to bude za náma. A dělat se nedá nic, prostě jen čekat až to přijde a snažit se moc nerozčilovat a nenervovat se (ale ono to nejde, já vím).

makysko - vy dostáváte za rozvezený koláče peníze??? emoticon Ty jo, to jsem nikdy neslyšela.. Jak to probíhá? To přijdete k lidem, co nejsou ofiko zvaný na svatbu, dáte jim oznámení a koláče a oni vám daj nějakej dar?
20. zář 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makyska
fotoportrét
fotoportrét
makyska
 civet:koláče se rozváží těm, co nejdou na svatbu i těm, co jsou pozvaní. Většinou ti, co nejsou pozvaní mají připravené přání a tam vložené peníze. Rozváželi to rodiče nastávajícího a jeden svědek. Náklad byl 8tis., vrátilo se 5 tis.Je to zvyk ve Slezsku. U nás na Mělnicku je zase něco jiného.
Mně teď volali na rozpočet oběda a mě pomalu omývali. Svatba se mi dostává do galaktických financí a vzhledem k tomu, že jsem na to sama, je to příšerné. jsem na 60 lidí na nějakých 150 tisících. A jen 10O tis. jsem našetřila sama od začátku roku. Přítele rodina skoro nic. To je darda před svatbou emoticon
20. zář 2010 ve 12:14  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 Vidím, že všude se řeší poslední drobnosti a přichází na nás řádný svatební stres emoticon Já si vzala svatební boty do práce a začínám je rozcházet, tak jsem zvědavá, jestli se tu v nich nerozplácnu emoticon
20. zář 2010 ve 12:30  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veve_zlobidlo (30 r.)
3
Registrovala se 29. května 2009 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 2 alba. Má 59 přátel. Region Sokolov.
    V Panenském Týnci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
veve_zlobidlo (30 r.)
3
Registrovala se 29. května 2009 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 2 alba. Má 59 přátel. Region Sokolov.
    V Panenském Týnci, Region Louny
 Já taky nestíhám :( musím ženichovi ušít kalhoty, sobě šaty, vyrobit mašle a papírové kytky, dodělat vývazky, .... vůbec nestíhám!!! Navíc mám v práci až do příštího týdne fakt frmol, k tomu mám dvě brigády.... kruci! emoticon
20. zář 2010 ve 12:57  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ninus81
Registrovala se 3. května 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 146 příspěvků. Má 6 přátel. Region Strakonice.
fotoportrét
fotoportrét
ninus81
Registrovala se 3. května 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 146 příspěvků. Má 6 přátel. Region Strakonice.
 holky jsme na tom stejně já taky absolutně nic nestíhám tento týden jdu doladit objednávku kytek jelikož to dělá má teta co pracuje v květinářství tak kytka pro mě, kytka pro svědkyni a 3x pro maminky ( s toho je jedna mamka nevlastní) a pro ženicha a svědka do klopy a jednoduchá dekorace na stůl tak mě udělala kalkulaci a samozdřejmě že dostanu slevu emoticon emoticon emoticon a neměla bych přesáhnout 1500,-
Jinak pro ženicha nemohu sehnat kravatu která by ladila k mé kytici v týdnu ještě jdu domluvit detaily do restaurace kde máme hostinu, hudbu už mám s DJ domluvenou muziku a o víkendu přijede fotografka domluvit a obhlídnout místa na focení
Co se týče svatebních bot ty jsem na svoji nohu objevila včera u Deichmana ( mám širokej nárt takže se vejdu do málokterých ) a tyhle jsem si obula prošla se vnich a byli to jako bačkurky i když s podpatkem ale musely mě je objednat jelikož jedna byla vadná byl na špičce kousanec emoticon emoticon emoticon
20. zář 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makyska
fotoportrét
fotoportrét
makyska
 Na mě dnes přišla krize. Místo, abych se na zítřek těšila na zkoušku šatů, jsem úplně na nervy. Jestli to máte stejně tak, tak je to v pořádku. Utěšte mě holky emoticon
20. zář 2010 ve 13:13  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ninus81
fotoportrét
fotoportrét
ninus81
 makyska: tak si myslím že nás tady bude víc co jsme na nervy já taky a to to mám až víkend po tobě
20. zář 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hani811
3
fotoportrét
fotoportrét
hani811
3
 Holky, hlavně klid, většině nám zbývá už jen 10-11 dní, tak si to radši trochu užívejte, když nebude všechno na 100%, tak se to taky nezblázní (jé, teď jsem sama sebe trochu uklidnila emoticon )
20. zář 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makyska
fotoportrét
fotoportrét
makyska
 Už se teším na dovolenou, kterou jsem neměla rok a půl. Už dojíždím z posledního ani ne fyzicky, ale psychicky. V pátek mám poslední jednání v práci, které bude i tak dost náročné a pak už snad předsvatební pracovní dovolená. Týden před mám den co den nějakou schůzku a pořád frmol. Máte to určitě všechny, ale nutně potřebuju nějaké povzbuzení emoticon
20. zář 2010 ve 13:22  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 makyska: myslím, že to je všude stejně, tak se nestresuj a mysli na to, že to za chvilku přijde a užiješ si fajný den emoticon
20. zář 2010 ve 13:37  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kesynaz
4
fotoportrét
fotoportrét
kesynaz
4
 if: máš pravdu emoticon
Už asi nic velkolepého nevymyslíme. Co šlo, to se zařídilo. Teď už můžeme jen čekat a těšit se na ten krásný den emoticon

Musím se přiznat, že si kolikrát představuju, jak to bude probíhat emoticon

Já teď natiskla děkovačky do výslužek, naisntalovala novou verzi programu a můžu vesele ladit svatbení noviny, jídelníček a nápojníček pro tisk emoticon
20. zář 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 kesy: a v čem děláš noviny, začínám mít roupy, jestli taky něco neudělat, aby se nenudili emoticon
20. zář 2010 ve 14:21  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 makyska: nemít rok a půl dovolenou? To bych psychicky fakt nedala... Potřebuju si každý rok aspoň na týden od práce odpočinout a dost pomáhaj i prodloužený víkendy + Vánoce. Jako nemám práci kdoví jak stresovou, ale bez doovlený bych to fakt nedala. Potřebuju párkrát za rok vypadnout a absolutně nemyslet na normální život..
20. zář 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denn
Registrovala se 24. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 30. září 2010
    Region Náchod
fotoportrét
fotoportrét
denn
    Region Náchod
 Ahoj holky, to je mazec jak to letí, už jen jeden víkend a bude to... Nevím, jestli se mám těšit nebo ne emoticon.
Ještě jsem nebyla na zkoušce šatů, tak se bojím, bojím emoticon . Určitě jste to už tady řešily, ale já to nenašla. Máma pořád prosazuje myrthu, za necelý rok od oznámení zasnoubení jí narostl celý keřík... emoticon . Dává se myrtha i k vývazkům?
Jo a kde jste shánělya kravaty pro svoje miláčky? Měli jsme ji mít půjčenou spolu s šatama, ale agentura ji jaksi potratila a máme prdlačky. Sháníme světlou starorůžovou...
20. zář 2010 ve 14:53  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 denn: Dneska jsem nakoupila jednoduché vývazky (ne uplně ty nejjednodušší mašličky) a dáme k tomu i Myrtu. Já tam nic zelenýho nemusela, ale přítel chce zeleň, tak myrta bude.
Kravatu nám půjčí v Adině k žaketu (teda ne kravatu, ale nějakou tu speciální vázanku, která se dává k žaketu a frakové košili).
20. zář 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denn
    Region Náchod
fotoportrét
fotoportrét
denn
    Region Náchod
 civet: jo, my máme podobný, jen do nich hozený trochu šampaň barvy. Tak jo, ať má holka radost emoticon .
20. zář 2010 ve 14:59  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makyska
fotoportrét
fotoportrét
makyska
 mně udělala vývazky švagrová, jsou nádherné a myrtu jsem taky k tomu objednala, i když jsem nemusela. Už ani fotky nedávám do alba, nefotím, není čas. Kravatu jsem koupila z druhé ruky, košili jsem koupila v sobotu a je nádherná.
civet:já už toho mám právě plné zuby. Pracuji pro několik firem, myšlenkama přeskakuji z jedné do druhé, a i když jsem v kanclu, je to někdy naprd. Jedu až v říjnu na týden a i ten jsem musela zkrátit z důvodu jiné svatby emoticon Mně pomáhá les, voda a pes. Stačí pár dní. Když zvoní telefon skáču po něm jak zajíc a někdy i tel. tahám na wc. Síla emoticon
Proto po svatbě pracujeme na mimi. Pak už na všechno kašlu emoticon
20. zář 2010 v 15:11  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kesynaz
4
fotoportrét
fotoportrét
kesynaz
4
 if: noviny dělám v programu Pages (mám operační systém Mac) jsou tam různé šablony na cokoliv, takže super

denn: já nechala dělat takové dvojité vývazky a určitě dáme i myrtu
20. zář 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 makyska: to by mě složilo, mně stačil stres teď měsíc a byla jsem z toho utahaná...
20. zář 2010 v 15:17  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš