Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
civet: já jsem k víře taky přišla ani nevím jak. Jela jsem poprvé k rodičům nastávajícího a tam jsem teprve zjistila, že jsou věřící. Sice mi to přítel říkal, ale já to nějak nevnímala. A abych vše pochopila a rozumněla jim, přihlásila jsem se na přípravy. O Velikonocích mě pokřtili. Předtím jsem nevěděla zhola nic. Postupem času se do toho člověk zžívá, ale kdybych nepoznala přítele, nic o víře nevím, jsem z nevěřící rodiny. Některé věci jsou nádherné, nad některými se pozastavuji, s některými jsem se nezžila a neztotožňuji se s nimi (např.zpověď). Ale víra mi nic nevzala a ani mi neublížila. Naopak jsem něco poznala. Když jsem zjistila, že mám jít s nastávajícím do kostela, pomalu jsem se zhroutila. Teď vím někdy víc, než on. Takže chápu jak věřící i nevěřící :-D A přítel ví, co jsem tím, že jsem se nachala pokřtít, pro nás udělala.
Odpovědět
jj studium to je opravdu zajimave...cloveku se pak lip zije, dokaze vic chapat i ruznorodost a postoje lidi i kolem sebe... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: tak to jsme na tom stejně já jsem taky nevěřící a obřad budeme také úřední ale jak jsem četla ty zvyky co se vše v kostele dělá musí to být nádhera
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsme viděli naše prstýnky! Ááááááách... ;-) (vím, že moje příspěvky jsou většinou výkřiky do tmy, ale ne vždy mám odpověď k právě probíranému tématu a chci, abyste holky veděly, že jsem tu byla :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
My o tobě víme :-D Taky jsem pomalu čůrala, když jsem viděla ty naše ;-)
Odpovědět
veve: :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tu jediná s termínem na začátku října, kdo ještě nemá prsteny?! Ale naštěstí budou příští týden, už jsem na ně pěkně natěšená.o)
Odpovědět
civet: aspon se na nej nebudes nedockave divat do krabicky jako my :) ale hned ho budes mit na prstíku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prstýnky už máme od července, máme je v nočním stolku a nekoukáme se na ně :-) Jsou nádherné a z počátku jsem je pořád kontrolovala. Do té doby než jsem je někam vezla, vypadli mi z kabelky na chodníku a prstýnky našel brácha asi po půl hodině před barákem. Mohli jsme mít vymalováno :-N
Odpovědět
Profilova fotka
civet: díky za ty tipy na obchody, příští týden vyrazím ;-) a prstýnky zatím taky nemáme, budou až na začátku října a jsem na ně teda strašně zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme taky prstynky od cervence a ja tajne chodim zkoumat, jesli mi je porad akorat nebo jsem zhubla/pribrala, ale porad dobry a hezky :-N ... pritele to moc nebere, ackoliv pry prstynek nosit bude :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu na chvíli kuknout, za půl hoďky vyrážím na tu zkoušku. My sice máme církvení obřad, i když nejsme věřící, ale nechtěli jsme ten unifikovaný proslov oddávajícího na úřadě. Máme na obřad pana Makovičku, který ví, že nejsme věřící... Neberu to jako svatbu před bohem, ale před vírou v pravdu, úctu a lásku. Prostě jsme chtěli něco osobnějšího, což místní úřad neposkytuje :) Obědové menu budem vypisovat (i když máme raut), aby každý nekroužil jedno kolo poznávací, pak druhé kolo nabírací, poznávací část proběhne na papíře, pak mže každý rovnout naložit talíře :-D A vytisknout nápoje mě nenapadlo, ale je to dobrý nápad :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Koukám, že můj nápad s nápojovým lístem se začíná ujímat :-D . Chcete ještě nějakej geniální nápad? Mám tu na ně generátor, stačí zadat téma 8-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: no, mohla bys mi poradit, jak neusnout při zkoušce šatů? :-D Nic, fičím, jestli budu funkční, dám večer fotky :)
Odpovědět
Ahoj holky, dočítat Vás nebudu nebo ste toho nakecaly nějak moooc :-p :-D tak moje novinky: - mám za sebou zkoušku líčení, no nevím jestli mám být ráda nebo být zklamaná, paní semnou nic moc nedělala, prý se sama umím moc pěkně nalíčit dokonce i těmi barvy, co mi sluší, jen mi moje líčení víc zvýraznila a doplnila make-upem, který já jinak nepoužívám :-N - mám konečně koupené botičkyyy x-) x-) x-) - a dneska jsem byla vyzvednout a doplatit prstýnky no jinak moje hrahá polovička přišla domů s rýmou a já to samozejmě hnedka chytla ]-( :-S tak zítra budu muset naběhnout do lékárny pro nějaké vitamínky toť asi z novinek vše :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké sobotní poledne :) Tak zkouška byla včera fajn, když jsem na své první zkoušce viděla "finální nevěstu", tak vypadala hrozně vážně a tak..no, já to se svědkyní pojala jako důvod hezky zablbnout :-D Šaty na sobě ještě nikdo neměl, takže budu prvníííí 8-) A jsem spokojená, zmenšit se na mě dají, ale z každí strany musí ubrat tak 5 čísel, takže to na mě na fotkách fur visí jak pytel na brambory, takže vlastně pořád nevím, jak budu vypadat :-| Ale tak snad to bude fajné :)
Odpovědět
Profilova fotka
If: krásný králík, moc ti sluší, když si ho obmotáváš kolem hlavy:o))))) doufám, že to na fotkách budeš mít taky:o) Já byla dopoledne v restauraci, tak jsme dohadovali nejaký detaily.. a co myslíte? Jak jsem se tu včera chvástala, že si opíšu, co tam maj na zápoje a tak, tak jsem na to úplně zapomněla :o/ čím víc se to blíží tím víc jsem blbá. Tak mu napíšu maila, ať mi ten nápoják sepíše, dneska tam nějakou svatbu maj, tak tam nechci opruzovat, už beztak maj plno práce.
Odpovědět
Profilova fotka
civet: jojo, beru ho na zahřátí a taky na focení, myslím, že to bude hlína :-D Svatební fotku s králíkem kolem hlavy určo nikdo nemá 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
if, však svatba není žádná tragédie, takže vtipný fotky jsou chtěný:o)) já jsem příznivcem takových prdlých fotek, doufám, že nějaký ujetý taky nafotíme.o))
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: moc ti to sekne, budeš krásná nevěsta :-) a už jenom za necelých 14 dní, mám z toho trochu osypky, pač si pak vědomím, že už se to blíží i nám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: ty jsi fakt ještě v pohodě, ještě měsíc máš čas.. z nás budou už za 14 dní paní (z if za 13)... Nějak mi přijde, že se mě to netýká, že svatbu mít nebudu.. takovej pocit, jakože to není možný:o)
Odpovědět
ifoun: moc hezke...slusi slusi :) kralik je paradni :)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: teda ty jsi krásná nevěsta a šaty tě moc sluší 1* x-) x-) x-) x-) tak já mažu do práce jsme taková pracující matka ale jen v sobotu večer a až do rána :-D :-D :-D makám jako barmanka na diskotéce
Odpovědět
Profilova fotka
Hezkou neděli přeji :) Tak jsme dost potrénovali na svatbu, v pátek jsme byli v dupárně v centru trénovat na první tanec a včera jsme od čtyř testovali vínko na festivalu :-D Začínám mít zhruba podobné pocity jako Civet - nemůže být pravda, že se za pár dní vdávám, ufuf. Hrozně se těším, ale nějak to zatím nemůžu pobrat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: davam za pravdu holkam, budes nadherna nevesta !! x-) taky tomu nemuzu verit, ale vzhledem k tomu, že většina věcí je zařízených, dali jsme si tenhle vikend od svatby oddech :), takze jsme o vikendu varili mnamky, koukali na filmy, byli na prochazce najit nejake kesky (jestli znate geocaching) a vubec tak nejak relaxovali ... az do svatby takovej klidek uz mit nebudeme, jsem hrozne zvedava, jak to vsechno dopadne a doufam, ze nebude moc kiksů, i kdyz asi kdyby bylo vsechno dokonaly, tak by to nebylo ono, nee ?? :-N Jo a taky se tesim na kapelu, meli za ukol naucit se jednu pisnicku, kterou mam moc rada, tak jsem zvedava (ne na prvni tanec, spis potom na to krepceni :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Vy jste na mě tak hodné, že mě chválíte x-) O to víc se těším, ženich netuší, jaké budou šaty atd., tak doufám, že bude taky psokojený :-) Kešky jsou super, zatím jsme teda nelovili, ale chtěli bysme brzo zkusit.
Odpovědět
Profilova fotka
Uffff, další výkřik do tmy: rozlučka byla božíííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, tak už jsme zase pokročily v čase... poslední svobodný víkend před náma :) Podařilo se nám včera koupit fajné botky pro ženicha :) Náš klasický nákup - šup do obchodu, hmmm, tyhle, zkusit, koupit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já vám tak závidím, že už to máte před sebou! Já ten měsíc a něco asi nepřežiju, vdávala bych se hned. Prstýnek navlíkám furt na ruku a prohlížím si ho, prostě už mám nervy a nechce se mi čekat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, poslední svobodný víkend pře náma, co máme svatbu 1.+2.10.:o) Mě čeká ještě rozlučka se svobodou (v pátek), pak podobná akce s lidma z práce (přístí středu). Tento týden budou prsteny, na což se dost těším, musím dodělat mašle na auto (mám jich 15 a došla mi tenká stuha), vyrobit kartičky na zasedací pořádek, vytvořit menu+nápoják.. A snoubenci se začínají zdát katastrofické sny o svatbě (třeba jak mu otec k "oltáři" přivedl jinou ženskou než mě a strašně se tomu smál, jaká je to sranda):o)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?