Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
doporucuje se vzit jakekoliv analergikum...sliznice splaskne a neboli tolik hlava...ryma se leci lip a tim jak sliznice neni zdurena, tak neni zivna puda pro dalsi viry a bakterie
Odpovědět
Profilova fotka
v době, kdy jsem se dopovala léky a nosními kapkami jsem léčila nachlazení a rýmu tak 7 dní (doma jsem neležela, naši razili heslo, že dokud nemám aspoň zvýšenou teplotu, tak jdu do školy) + rýma se pak vzdávala ještě další týden. Posledních asi 5 let řeším tyhle věci víc přírodně a hlavně se snažím to vyležet (zdraví je mi přednější než práce a už jsem si takhle dvakrát brala na dva dny dovolenou). nachlazení teď léčím cca 4 dny, pokud mám rýmu, tak posmrkávám ještě tak týden, ale není to tak, že bych 10 dní měla hlavu jak škopek. Neříkám, že to zabere na každého, jen radím do sebe necpat léky pod tlakem, zvlášť když existují přírodnější alternativy..
Odpovědět
tadaaaa.... x-) dosla nam kalkulace z restaurace...padli jsme na zadek...jsem to znami a rikali ze nam udelaji cenu, ale tohle jsme necekali....pro 60 lidi na obed a 80 na vecer hostina za 14tis. mame fakt radost... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
katka: no to snad ani není v dnešním světě možné :-) ... to máte jako svatební dar, ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka.k tak to je SUPER x-)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: já si volno vzít nemůžu, bo mám práce nad hladvu a stejně už nemám dovolenou. Hlavu mám jak škopek, protože trpím migrénama a nachlazení to bohužel spouští. Ale tak koupila jsem si echinaceu a tak, tak snad to bude oka. Se mnou je to s přírodní léčbou špatné, med nesmím, bylinky nesmím, ovoce nesmím.... katka: tyyy jo, tak to je luxusní cena.
Odpovědět
Profilova fotka
katko, to je cena za jídlo a pití nebo jen jídlo? Každopádně je to velmi krásný (i kdyby to bylo jen za jídlo). Super a radši nás moc nedráždi, nebo ti začnem závidět:o)
Odpovědět
Ahoj holky, asi jste to už tady někde řešily, ale kolik asi budete platit za kytky? Včera jsem se sešla s kamarádkou, co dělá výzdoby na svatbách a odhadem to výjde asi na 10000,-, ale je v tom opravdu veškerá dekorace a kytky...yslíte, že je to moc?
Odpovědět
Profilova fotka
catry zaléží asi co všechno a jaká dekorace ale 10 tis je mě přijde dost
Odpovědět
je to za jidlo...a vlastne to takovy svatebni dar je :-) a piti mame hodne nadsazene...pochybuju ze se vypijou tri becky piva, kdyz mame kost vina...vino a koralku mame svoje a za to taky nemusime platit "špuntovne" coz je taky velka uleva...pocitame ze do 20tisic se musime vlezt...dali jsme vic nez jsme cekali za oblek a prstynky a to neni nijak moc drahe, ale nejak jsme doufali v min...a taky mame obr svicu, takze ted se mi ulevilo, ze to ve vysledku nebude snad takova palka...
Odpovědět
Profilova fotka
katka: tak uz pomalu zacinam zavidet ... ja dnes prepocitavala, co jsme vsechno platili, co jeste budeme platit atd. a protocily se mi panenky, jeste kdybychom meli drahy prstynky, tak uz me asi odvezou ... je to jedna polozka sem, jedna tam a kazda druha stoji minimalne 3 tis. ... :-N , ale vypada to, ze moje mamka setrila cely zivot na moji svatbu, takze nam pry da financni svatebni dar a ze se o tom nebudeme bavit (jako, ze bychom to nechteli), tak se nam něco vrati a nebude to tak strasne :)
Odpovědět
katka: tak cena za hostinu je luxusní! nám vyšla kalkulace pro 65 lidí cca na 45 tis. za vše + cca 20 tis. ubytování :-) catry: mně 10 tis. přijde taky docela dost, ale opravdu hodně záleží, co za výzdobu je v tom zahrnuto (u nás je to kytice nevěsta, 3 družičky, 2 matky, 1 svědkyně, korsáž ženich, velká ikebana na stůl před nevěstu a ženicha a 4 menší ikebany na boční stoly)
Odpovědět
Článek se načítá
catry: ještě jsem zapomněla na cenu.... 4800 Kč :-)
Odpovědět
to jo, je to paradni... hani, ale taky mame velke polozky, ktere bych si nejradeji odpustila, ale rodina by to nepresla...jako vysluzky a tuny zakusku...tak aspon tohle mi ted pocitove vynahradilo a psychicky pomohlo... :-)
Odpovědět
ifoun: mám to stejně, z práce nemůžu, hlava bolí jako škopek... :-) ale pomáhá to, ta echinacea fakt zabrala. jinak civet: já tu úzkou organzu a puntikovaný tyl (viz album s přípravama) koupila v Moje Party. Mají ji tam za slušnou cenu a budu zdobit cca 4 atua, tak to stačí :-) mám rolku a rolku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mai, jsi má spása! na moje párty maj tak blbej vyhledavač, že mi dneska našel tyl jen v barvě šampaň, teď jsem našla i bílý tyl (šíře 15, návin 19 metrů) za 120 Kč:o) To by snad mohlo stačit:o) Díky moc:o)
Odpovědět
V ceně je moje kytka, kytka pro svědkyni a maminky, korséže ženicha, svědka, tatínků, 2 kytičky pro družičky, kytka do vlasů, veškerá výzdoba stolu pro 60 lidí(od ubrousků přes organzu až po ikebany(4 malé a velká před nás), výzdoba aut, výzdoba kostela a to je asi vše...ono je toho asi fakt docela dost...
Odpovědět
Profilova fotka
mai: koupila jsem si echinaceu v tabletkách se zinkem a céčkem, tak uvidím. Ještě mám mastičku s travkou, která má být jako rpevence na opary. Ufuf.HOlkyyy, já chci taky něco s puntíkama. Kurnik.
Odpovědět
catry: prijde mi to dost...i kdyby jsi platila za kytky 5 tisic...coz si myslim, ze by melo stacit...tak vyzdoba snad neudela 5 tisic..teda podle me....ale je fakt, ze by urcite vysla na min, ale musela by jsi si ji udelat sama nebo stravit minimalne cas hledanim, sladenim a tak a urcite se na cene promita to ze to mas bez starosti a prace nekoho... takze pokud Te to financne nejak nezatezuje a osubce veris, ze to budes mit krasne a bez starosti... ;-)
Odpovědět
ifou: ted me napada jak ctu ty puntiky...asi si sezenu nejake vystredni puntikate pradlo...takova skryta vzpoura, nekonvencni vec...joooo... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katka: kdybych našla krásné fialové bíle puntíkaté kalhotky, tak je hned beru, ale nepotkala jsem... a objevila jsem hezkou noční košilu v Etamu, ale měli jen 42 a navíc stála 1300, ne že by to bylo tak moc, ale už mi lezou oči z důlku, co všechno ještě mám platit :(
Odpovědět
tak ja budu patrat a kdybych na neco narazila dam vedet...taky se divam po kosilce...a teda ty ceny...mrkam 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci nějakou novou a hezkou, ale ne za ni dát majlant, nic extravagantního, aby se dala použít i pak. Jo,jestli objevíš filajové s puntíkama, tak ti budu vděčná :)
Odpovědět
marks and spencer nezklamal..ale jsou fakt ulitle... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A co tam mají ulítlého?
Odpovědět
kalhotky...a jeste jsem narazila na stranky kramky tecka cz ... na prvni pohled jsou tam docela levne kosilky..ale nemam moc casu se tim prochazet...tak nevim... :-)
Odpovědět
catry: Kromě kostela máme to samé co Ty a mělo by nás to stát do 4500,-. Nebudou ten kostel zlatit? ;-)
Odpovědět
denn, no to právě bez toho kostela byl odhad na 10000,-. No uvidí, až mi příjde kalkulace...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem vyber kytek vzdala.. resp. to prevzala maminka, ze to pry bude jako prekvapko, tak jsem zvedeva.. Moji predstavu zna, tak uvidime.. pocitam, ze se vejdeme do 5tis. za veskerou kvetinovou vyzdobu atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky tak dneska jsme byli na uřadě zaplatit 1000 kč jen proto že to nebudeme mít v obřadní síni městského uřadu ale v obřadní síni na našem hradu která je na nádvoří. Dokoupila jsem znytek dekorace na stůl, překvapila mě moje mamina že dorty nám nechá udělat ( jí jí dala akorát obrázek který chci a že musí být vnitřek čokoládový ), budoucí tchýně bude s tetama péct svatební cukrový a ještě mě chybí kytky no tam jdu zítra tak jsem na to zvědavá. Jinak nám vyšla kalkulace na jídlo 8400,- počítám nadsazeně 1000,-/ osoba a bude nás 24 a jelikož od všech dostaneme FINANCE od mého tatky 20tis a od tchýně a tchána taky 20tis a od ostatních také tak třeba budeme ještě v plusu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?