Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm a taky koukám, že dnes píšu jak tatar :-)
Odpovědět
luli: :-D to jsou teda scénáře.., :-)
Odpovědět
muj figl na tluste ruce...ja to bolerko proste nesundam :-D stejne se mi ty saty libi s nim vic...a taky doufam,ze cvicenim jeste stihnu neco dohnat...
Odpovědět
Profilova fotka
jo a mrkněte na svatebnifoto cézet - rady fotografa - Základy modelingu pro krásu nevěsty. Je tam docela dost užitečných rad - a na pěknou bradičku radí přitisknout jazyk na patro:o)) Schválně to zkuste před zrcadlem:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, ty jsi jak já - zrovna dneska jsem si řekla, že bych chodila každý den běhat, třeba se to do svatby nějak spraví ty nohy a zadek ;-) A po svatbě přestanu a zas to naberu...jenže zase v šatech se zadek a břicho schovají...takže zas nepůjdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, co budete mít na první novomanželský tanec za píseň? Není to trapný když my budeme mít ploužák a ne valčík? Přítel umí krásný valčík, ale nemá nervy mě to učit :-D Doporučte, ale zase nechceme takový to moc známý jako třeba Ještěže tě lásko mám apod ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak se přiznám, že mě se taky dvakrát už o svatbě zdálo, ale popravdě s emi už vykouřilo z hlavy, o co tam šlo :-N , asi díkybohu ... včera jsem si alespoň stihla večer napsat seznam věcí, které nesmíme zapomenout v Praze před svatbou, tak aspoň další i když pidivěc za mnou
Odpovědět
lulinka: ja prave resim ty paze a brisko...ale prijde mi, ze ty ruce se posiluji strasne spatne...bych musela vzpirat nevim co, aby se vytvarovaly... a civet diky za info...dobre to precit, jen jestli neco v te hlave zustane...spoleham tak trochu na fotografa...aspon kdyz jsem nekdy neco fotila, tak rekl: bradu nahoru, ramena dozadu a dolu.....tak snad to bude i ted tak... a schvalne, zdaji se silene sny i zenichum? tomu memu ano :-D mozna casteji nez mne...povetsinou kdyz neco resime,tak se nam pak zda obema...probudime se unaveni, ze jsme planovali celou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já nevím, co se mu zdá, mně to neřekne..on říká, ať už to máme za sebou. Víš co, sice dobře méněné rady od příbuzenstva, ale jemu už z toho jde hlava kolem. Strašně se chtěl ženit, ale teď už aby to bylo opravdu za námi :-D A to skoro všechno zařizuji já... :-D
Odpovědět
muj muzicek je takovy cita...musim, rict, ze jsem rada, planujeme spolu...i kdyz jsem vybirala neco na tabuli, tak jsem mu treba jen poslala mail, jestli jo...jinak moc casu, si nejak sednou a neco rozebirat neni...a hodne veci zarizuje on...a Lulinka jak pises dobre minene rady ho pekne valcuji...me taky, ale asi mel vetsi idealy nez ja, ja jsem se na to psychicky predem pripravovala...a nebo to mame nastesti stridave ze jeden drzi druheho...taky rika, ze by se nejradeji zenil uz zitra... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vy mě ale nervujete :) Začnu teď řešit, ejstli nebudu mít špekoidní ruce na fotkách, s jazykem nahoře mi přijde brada ošklivější, potěš koště...no a nerva mám z toho, že mi špatně utáhnou šněrovačku a při podpisu mi vypadne dekolt :-D
Odpovědět
ifoun: :-D kdyz jsme se videli poprve s nasim fotografem, tak nam daval rady na foceni...a nebo z ceho neutect, aby fotka vysla...a pak se na me podival a jen mi s usmevem rekl...moc se pri podpisu nenaklanet :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Katy, já kdybych mu zavolala do práce kvůli svatbě, tak mě doma ukamenuje :-D Musím na něj opatrně, neb hádky už jsou skoro na denním pořádku, jak jsou nervy. Snažím se v klidu, i když i on už začal tušit, že je málo času, předtím to bylo moc brzy, ale teď už opravdu není ;-) No říkal, že jednou se mu zdálo, že jsme měli svatbu a oba jsme řekli ne nebo tak něco, ale tyhle věci mi asi radši neříká :-D
Odpovědět
Lulinka: ja poslal jen mail a to jeste na osobni adresu, a precetl jak uzna za vhodne kdy bude chtit...je i doma driv z prace nez ja, tak at si to precte jak se mu to bude hodit a asi by mu to bylo lito, ze jsem ho z toho vynechala ;-) a hadky..no taky jsme meli obdobi kdy jsme se o tom nemohli bavit, ale to nas spis valcovali lidi kolem a ja jsem na tema svatba byla hodne hakliva...aspon doma jsem chtela mit klid...ted uz je to (ťuk ťuk ťuk) lepsi...spis nas to nastesti stmelilo...ale uvidime co jeste prijde...nervy jsou nervy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to znám, já zas takhle měla alergii na budoucí tchýni, protože měla pocit, že bez ní si prostě neprdnem..teď už se uklidnila, protože jí přítel razantně řekl, že takhle teda ne. Nutila nám lidi, který jsme tam nechtěli a tak no..takže doma každý večer hádka, naštěstí jsme to vyřešili. Zlatá moje maminka, nechá nás ať si děláme co chceme, sice se svatbou moc nesouhlasila, ale nikdy nám to nemlátila o hlavu, ví, že je to naše věc a prostě jen přijde ;-)
Odpovědět
lulinka: jjjj taky tak... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: toho se taky děsím že se nadkloním při podpisu a vypadnou mě
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mě nemá co vypadnout :-D spíš se bojím, že nebudu taková ta nádherná nevěsta, jak se to všeobecné očekává :-|
Odpovědět
veve: toho se myslim boji kazda...ja teda od zacatku...nejvic se bojim, ze si me muzicek vysnil hezci..sam saty nechce videt a vzdycky kdyz jsme na nejake svatbe a on rekne, ze byla krasna..tak se desim, ze ja nebudu...a hlavne taky proto, ze budu vypadat uplne jinak... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Veve: buď v klidu, všechny budem krásné :) Jsem si objednala kadeřnici a pedikúru, pedikérka kvůli mě nebude mít dovolenou :-N Ale když ona ty pařátky umí moc hezky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka.k: no ja jsem si vysnila puntikovane nabirane tylove saty (kratke) a ty jsem nesehnala, vlastne jsem nesehnala zadne kratke.... takze budu mit obycejne dlouhe zdobene jenom vysivkou... teda na me jsou moc obycejne, a proto si myslim, ze to nebude ono.... chjo :( uz jsem nejak rezignovala, doplnky mam taky strasne jednoduche, tak jakepak copak... aspon ze na odpoledne mam bombove retro saticky :D
Odpovědět
veve: Tvoje satky Ti moc slusi...ja jsem taky nechtela byt "tradicni" jenze nemam takovou postavicku jakou bych do vysvenych satu mela mit, tak jsem to aspon trosicku dohnala doplnkem do vlasu...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak z toho mam největší strach, že budu vypadat hrozně, budou vidět pupínky a jiné pikošky ... to budu fakt krásná nevěsta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hani: já se děsím, že se mi ze stresu udělá hrozný opar (ségra měla na své svatbě přes celé rty), tak nevím, jestli není nějaká echtovní prevence...
Odpovědět
Profilova fotka
holky já se začínám bát čím dál víc jste mě stím nakazily :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veve: já mám obavu uplně stejnou se bojím že budu jak snéhová koule v těch šatech což budu protože jsem prostorově výraznější :-(
Odpovědět
Ale kdepak, budete všechny parádní :-), uvidíte :-). Mě ještě optimismus neopouští, to přijde až ve chvíli, kdy zjistím, že se nevejdu do šatů :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, další věc- přítel se mi nebál říct, že se trochu obává, zda se vlezu do šatů, které jsem zkoušela v červnu, protože od té doby spolu bydlíme a já docela přibrala, zadek a stehna, ale jako nijak extrémně :-D Tak jsem taky zvědavá na tu zkoušku, ale tu mám 25. října, teď se docela v jídle krotím 8-) Jen kdyby mi tak nechutnalo to pivo :-.
Odpovědět
taky se zkousky bojim...kdybych se mela aspon ceho drzet...neceho do ceho jsem se vesla a ted ne...podle ceho to porovnat...no, snad nebudu nemile prekvapena...
Odpovědět
zdravím vás říjnovky ;-) uvidíte, že vyjde dle představ. Obavy zahodit! Já se dnes na 99 % rozhodla, že se přece jenom budu líčit sama. Dnes jsem byla na zkoušce líčení v jiném studiu - celkově už 3. zkouška líčení a dopadla opět katastroficky. Make-up mi kosmetička udělala nejtmavší, co šel, protože jsem prý snědý typ, ale ve finále jsem vypadala fleká. Jak mám problém s pigmentovými docela výraznými jizvami, tak ani tato kosmetička mi je nedokázala zalíčit. Nejlépe to dovedu opravdu já sama... Je asi rozhodnuto. Dokoupím pár serepetiček na líčení a budu stresovat o svatebním dni sama doma :-o :-D Docela mě to mrzí, protože jsem si to chtěla opravdu u kosmetičky užít, ale zklamalo mě to na plné čáře. Jakmile má někdo problematickou pleť, tak si asi neví rady. Už rozhodně nikoho shánět nebudu. Maximálně kvalitní make-up :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?