Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
ok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Týýý jo, holky, sluší vám oběma :) A ta barva je skvělá, hodí se do ní decentní opálení jako má nnell na fotce, fakt moc hezké.
Odpovědět
už vidím, moc Ti sluší ;-) a ta fotka venku je dobrá :-D
Odpovědět
nnell, teď mě napadlo, jakou máš velikost? protože mám svabu týden po Tobě, aby si mi je nevyfoukla :-D :-D (ještě teda pro ně nejsem rozhodnutá)
Odpovědět
Profilova fotka
taky na nás venku kolemjdoucí pěkně zírali, paní mi chtěla ukázat jak vypadají na denním světle ;-) a děkuju za pochvalu
Odpovědět
Profilova fotka
Za týden by je stihli vyčistit, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
určitě by je vyčistit stihli, přede mnou je ten týden taky někdo má, spíš aby to vůbec přežily do toho října
Odpovědět
nnell: :-D
Odpovědět
Profilova fotka
njn, jenže to bude u všech šatů... taky mám z toho děs, ty moje, když jsem je zkoušela, tak byly úplně nové, ještě s cedulkou :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak já je zase smažu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: fakt super, žes je sem na chvilku dala, mnohem víc vyniknou, když je to focené venku na normálním světle.
Odpovědět
Profilova fotka
taky se mi venku líbily ještě víc než vevnitř, to mě asi přesvědčilo ;-) jinak jsem kvůli tomu řijnu uvažovala i o ušití, pak jsem se ale zamilovala do nich a bylo to jasné 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já bych s šitím neměla odvahu, když vidím některé ty pytle, co tu kolegyně prezentují jako čupr šatky úplně stejjné jako originál, tak mě rychle přešla chuť... Navíc - co nevyzkouším před pořízením, to nemusí vůbec sedět typu postavy... stačí pár cenťáků jinak a nesedí to. U svatebních šatů bych to neroskovala. Navíc - co s něma pak...
Odpovědět
holky, zatím se mějte, a ještě jednou díky ;-)
Odpovědět
Radím ještě Nevěstu a Nuance!!! Zaleží, kolik do nich chceš investovat. Kolem osmi až devíti tisíc mají půjčovné za krásné šaty v brilliant Princess v Lucerně na Vodičkověv - včera jsme se tam byli s ženichem podívat na obleky a oči mi přecházely, kdybych ty svoje neměla zamluvené, tak si tam určo vyberu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: a ty obleky tam mají hezké? My chcem další víkend na oblek, ale vůbec nevím kam :( A japato vlastně, že půjčuješ v Pze? Není to daleko? Máš v pasu místo pobytu ZL.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak už sjem si to přečetla v sousední diskuzi :)
Odpovědět
ifoun: JJ, já tu totiž makám a zatím sídlím, takže tak. :) Na Zlínsku jsem občas doma na víkendy .. :-( A která je tvoje spolužačka ze Slavičína, znám? Ty obleky jsou hodně své, proto jsme tam šli, vypáslé, lesklé, extravagantní, hodně společenské. Ale nakonec jsme si nevybrali, za oblek chtějí podle mne velké půjčovné, je to sice Javier, ale 6500 - 7500 tisíce. Tak bude asi kupovat. šli jsme do půjčovny proto, že Pajik kupoval nový oblek od Bossa, ale řešíme, že v něm už několikrát byl...nevím....
Odpovědět
Profilova fotka
Spolužák - Vašek Vrba. Kolem jeho cca 17ti se stěhovali na Kudlov. Ty jo, to je docela palba za půjčení :( My chcem půjčovat, protože by pak zůstl ležet ve skříni, už tam jeden leží, takže není důvod rozšiřovat řady sirotků :-) Ale právě nevím, kam vyrazit.
Odpovědět
Profilova fotka
tohle dilema řeším taky, jestli si oblek půjčit, nebo použít už starší, co jsme kupovali loni. Drahý oblek vezme tak dvakrát do roka, takže kupovat nový určitě nechceme ;-) maithai: A kolik je ůjčovný v Nuanci? to bude asi taky pěkná pálka ne? Mě se tam jedny šaty strašně líbily, ale neměla jsem odvahu tam vůbec jít :-)
Odpovědět
A je hodně blbé vyrazit v rok a půl starém obleku? Já už fakt nevím, jak to řešit, občas někam zajdem, ale Paja už jeden fešný má, druhý bysme vzali v Blažkovi, taky dobrý a dva ve skříni...jako půjčují se i levnější obleky, ale to jsou takové ty klasiky, kolikrát s dvouřadým zapínáním, něco bylo i zatrhlé, prostě jde na tom vidět, že už to pár pánů na sobě mělo...a proč jít v cízím obleku za celkem dost peněz, když ho mělo padesát lidí před váma, kdy může jít ve svém, který měl třeba čtyřikrát? Fakt nevím, co s tím... je to strašné dilema a už bych to chtěla mít vyřešené, ať máme zase klid. :-) V Nuance od devíti do patnácti tisíc za šaty, obleky nevim, myslím, že je tam asi ani nemají na půjčení. Ale když se mi nějaké šatky líbily, viz album, nikdy neklesly pod 11 000 - bez závoje, samozřejmě, ten se tam kupuje. Už je to dražší, ale šatky opravdu nádherné... :-) aspoň mám pár fotek a můžu se s nima kochat do smrti :-D
Odpovědět
Ráda přidám svůj názor. Přítel si kupoval oblek letos v únoru na svatbu svýho bráchy a půjde v něm i na obřad. Nevidím v tom nic špatného, když už ho použil. Půjčovat nemá smysl, to jsou vyhozené peníze. Když už, tak raději koupit vlastní. Však příležitostí k unošení do konce života bude. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás to nakonec asi dopadne tak, že přítel půjde v tom oleku co už má a dokoupíme mu jen vestu a kravatu, nejspíš do zlata či krémova aby ladil s barvou šatů, původně jsme sice chtěla zelenou, ale o už by asi bylo jak u cirkusu, takže zelená bude jen výzdoba ;-) jinak jsme už zaplatili obřad a zamluvili hospodu na hostinu, tak jsem ráda, že to máme z krku :-) Můžu se zeptat kdo vás bude fotit?
Odpovědět
nnell: já mám známého fotografa od brášky, dal nám skvělou cenu: Jakub Hemala. jinak Kuba bude ráno fotit u ženicha, bráška - taky profi fotograf, u mě. Pak už to necháme jen na Kubovi a brácha se bude bavit. :-)
Odpovědět
my máme domluvenou Zuzanu Scharf :-) strašně už se těším na fotky!! :-)
Odpovědět
ta je moc šikovná, byl to můj první tip!!! Ale byla moc daleko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kesynaz: tak to máme stejnou fotografku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: a hlavně jsem ti jí sebrala já:o) No i když možná bys mi jí sebrala spíš ty, zamlouvala jsem jí někdy v říjnu 09..
Odpovědět
asi bych ti ji sebrala, ale já ji ani nezkoušela, páč je fakt daleko a asi by nepřijela, navíc ta cena je pro nás veliká
Odpovědět
Profilova fotka
já ji zamlouvala až v únoru, ale přece jen datum 2.10.2010 je o něco víc žádanější ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?