Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
veve: a kolik tam stály? já našla jen v tesku puntikované cca za 500, ale červené sehnat světle zelené s puntíkama je asi nemožné, ale kdyby jste je někde zahlédly a nestály majlant, pošlete link, šly by mi k dortu :-D jinak díky ifoun za link, já si přes to našla alespoň jiné červené puntikaté, jsou hezčí než ty z teska...
Odpovědět
holky a k čemu gumáky? ;-) a co tyhle? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3...
Odpovědět
Profilova fotka
AHojky holky přesně jak jsem myslela u nás v tom zapadákově jsou 3 krámy se spodním prádlem ve 2 jsem se absolutně nechytala samodržící podprsenku max do velikosti B ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( a ve třetím měly inventuru tak tam naklušu zítra no pokud ani tam jí mít nebudou jsem pěkne v prd.... :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| přece nepojedu pro podprsenku až kdo ví kam
Odpovědět
Profilova fotka
denn: o intimissimi raději nepiš, tam maj naprosto nepoužitelný velikosti - 1, 2, 3 a 4. 4 je 80D, 3 je 75C, atd.. Takový číslování mohl vymyslet leda magor. Když jsem po prodavačce chtěla 75D, podala mi tu jejich 4 a tvrdila, že koše mi budou sedět a obvod zapnu na nejužší.. ha ha.. 80D má samozřejmě o kus větší koš než 75D a obvod mi samožřejmě plandal.. Takže tam fakt ne... kesynaz: chápu tvoje rozhořčení, buď se nakosmetičku úplně vybodni a nalič se sama a nebo sháněj jinou. Tenhle přístup nesnáším a ve službách bych ho fakt netolerovala. ninus81: upřímnou soustrast:o/ s podprsenkama je boj. Já jsem fakt v žádný obyčejný prodejně prádla nic nesehnala. 75D pro ně byla neobvyklá velikost..
Odpovědět
Profilova fotka
civet: namá tohle číslování Calzedonia? Myslím, že Intimissimi má normální, ne? Nebo si to motám já... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-( :-( :-( :-( :-( kde já chudák budu shánět :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tuhle jsem našla na netu http://www.spodni-pradlo-aneta.cz/pod... ale ná své prsa si nelajznu jí objednávat z netu je to risk
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: mají to obě. Jsou to oboje italský firmy a mají italský velikosti. Bohužel. Jinak já mám novinku. Prvně v životě mám gelový nehty, abych si zvykla (kvůli svatbě) a jsou pěkný:o)) Mám jen obyčejnou francii (nemám ráda zdobené nehty) a jsem fakt spokojená. Na první pohled to vypadá, že mám obyč. francii na svých nehtech.
Odpovědět
Profilova fotka
civet: já si je nechala udělat v létě, dva dny jsem byla hotová, hrozně mě to štvalo (úplně mě pálily prsty), ale teď jsem spokojená. Chodím k jednomu pánovi a dělá je dokonale teňoučké, mám taky jen francii, ty všechny kamínky a serepetičky nemusím.
Odpovědět
Profilova fotka
ninus81: zkus popátrat na astratexu - tam není problém vrátikt prádlo do 14 dnů od dodání balíčku. Mě vrátili v klidu 1200 zpět na účet. Tam jsou spolehliví. ifoun: na nehty jsem ti koukala a přemýšlela, jestli máš svý a nebo gelový:o) Takže taky dobře odvedená práce:o))
Odpovědět
Profilova fotka
civet: jéé, tak to musím Danielovi říct :-D Mám acryl s potahem gelu přes francii. Za 400 káče a otevíraácí dobou od nevidím do nevidím, nemůžu si stěžovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: tak to mám trochu dražší, ale všechno gel.. Ale nehty mám takový jako moje mamka přirozený:o) Já mám svoje bohužel tenký a lámavý, takže umělina je skoro jediná cesta, jak mít na svatbě hezký nehty. Na svatbu si nechám jen doplnit gel - zdobení zase francie + nějaký označení prsteníčku (jak jinak než netradiční:o))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
civet: já dřív gel měla a pálilo mě to zapékání. Takže tohle mi vyhovuje. Já mám svoje nehty pevné, ale pes mi je vždycky vodítkem sejme, takže taky jse skončila s umělotinou. No nic, jdu chrupajznit, dámy, dobrou noc a těším se na vás ráno ;-)
Odpovědět
kesynaz: ten ucas je nadherny moc moc...to se povedlo :-) ja mam porad dilema ohledne te vizazistky, chtela jsem se malovat sama..nikdy me ani nenapadlo, ze bych nemela, a ted jak vymyslim jak..tak se neumim pomalu namalovat ani normalne do prace...a co teprve ten den ze...jenze vazne nevim ke komu...ted mela kamaradka svatbu a bylo to moc..nelibilo se mi to...chtela bych jen abych byla na fokach videt, ale vlastne nebylo poznat jakou mam barvu stinu, kde zacina a konci a nebyla bledule, ale nebylo videt kudy vede tvarenka...
Odpovědět
Aha, tak s tím Intimissimi jsem to nevěděla. Teprve se tam chystám, ale začínám se bát, po porodu jsem trochu narostla, tak abych tam něco sehnala... A jak to máte holky s vlasama? Já mám kratší mikádo a v tom nešem zapadákově nejsou s nimi neumí nic vymyslet. Tak to tak vypadá, že snad půjdu jako v každý jiný den... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
denn: jestli chceš podprsenku, tak do intimissimi snad ani nechoď, málo kdo se trefí do těch jejích velikostí. Mě to tam úplně znechutilo, když mi ta prodavačka tvrdila, že košíček D je stejně velkej na všech obvodech, což není vůbec pravda.. Ale já jsem znechucená z většiny obchodů. Na Smíchově jsem byla taky v nejakým obchodě s prádlem (a nevzpomenu si na jméno) a říkám, že chci samodržící 75D.. prodavačka vyhrábla 85A a že ať to zkusím, že by mi to mohlo být. Tak jsem jí poděkovala a odešla... Ty prodavačky většinou jdou stylem - do čeho se narveš, to ti je dobře, o tom, kde by měla sedět kostice a jak má vypadat obvod podprsenky, neví většinou nic.
Odpovědět
Profilova fotka
denn: taky mam kratsi mikado, po bradu, zitra jdu ke kadernici a neco spolu vymyslime, asi neco volnejsiho, nakulmovanyho ... podobne jako mam v albu tu prvni fotku, jen bez te velke kytky ... nic moc jineho jsme nevymyslely, na vyces to mam moc kratke a ani ty vlasy nechceme tolik stahovat ....
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já zrovna dala do kalkulacky moje míry a ono mi to vyplivlo, ze pry mam 60D ... je to mozné ?? já nosím 70B :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hani811: možné je všechno. Ony ty koše u 70B jsou podobně velký jako u 60D. Takže koš máš jakžtakž, ale obvod máš zbytečně volný. Jestli seženeš (a v debenhmas bys sehnat měla), zkus 65C. Ty 60 obvody se v ČR bohužel moc nevedou a někde ti řeknou, že ani 65 se nedělá:o(( Schválně, jak máš tu svojí 70B zapnutou? na nejtěsnější háček? a zapínání ti na zádech vylejzá nahoru? Já bych řekla, že jo:o)) Mkrni na video tady http://www.prozeny.cz/magazin/krasa-a... a tohle taky není od věci http://ona.idnes.cz/modni-trendy.asp?... . I na menších prsou je změna do správné velikosti znát. Já celej život nosila 80B, Konarovská mě dala 80D (na těch 75D jsem pak zhubla) a seděla perfektně - prsa měla najednou hezčí tvar a byly cca o 2 cm výš. Kamarádka, která přešla z 85B na 70F/G má zcela nový prsa - a hlavně ve správný poloze:o)) denn: zkus se zeptat tady na beremese v diskuzi z náchodska, třeba ti někdo poradí šikovnou kadeřici. Nebo mrkni do alb z náchodu a taky něco najdeš.
Odpovědět
Profilova fotka
hani811: ještě doplním, že převod z českých na UK velikosti je 65=30 a 60=28. Takže hledej v debehnams 28D nebo 30C.
Odpovědět
hani, denn: pokud máte mikádko, tak bude určitě nejhezčí udělat volné lokýnky, oznobit maličko nějakou štrasovou sponou nebo kytičkou a účes bude dokonalý. Také si myslím, že s touto délkou nejdou moc zázraky, ale když bude šikovný kadeřník, tak uvidíte, že účes bude super :-)
Odpovědět
civ: máš pravdu s těma podprsenka... mnohé a řekla bych, že skoro všechny prodavačky jen prodávají a o správném vybráním nemají ani potuchy. Taky mě to docela vytáčí. Kor když v mé malé velikosti je po obchodech málo podprsenek, tak se mi snaží prodat kde co ]-(
Odpovědět
díky za rady, zkusím to obhlídnout a uvidím :-)
Odpovědět
denn, hani: našla jsem tuto fotku u Zuzky, je to foto č. 140 http://www.zuzanascharf.wgz.cz/nevest...
Odpovědět
Profilova fotka
kesy: jo, to je pěkný účes, budu to mít ještě malinko kratší, ale takhle nějak si to představuju, tak uvidíme, co z toho vznikne, do vlasů nechci vyloženě květ, ale takový ty bobulky, jmenuje se to hypericum (bude je mít ženich v korsáži) :) civet: podpr. 70tku mám zaplou většinou na prostřední háček a časem, když už je trochu sepraná, tak na nejtěsnější, ale jinak zapínání mi nahoru neleze, tedy aspoň ten pocit nemám, každopádně bych asi možná po svatbě zkusila zajít k te Konarovske, kde ma obchod?
Odpovědět
Profilova fotka
hani811: ke konarovské nechoď, ona má jen obvody 70, menší nevede. Jestli chceš zkusit 65, tak spíš braexpert (ale tam je problém, že mají koše spíš od D výš), ideálně by se dalo sehnat něco v debehnams v 2. patře mají oddělení spodního prádla:o)) A podprsenka, když se kupuje, má se zapínat na nejvolnější háčky, teprve při oprání a vytahání jít na ten prostřední (a skoro každá povolí). Jestli máš pocit, že ti podprsenka neleze nahoru, schválně jí zkus vzádu odtáhnout od těla (bez extra násilí) - jak daleko jí odtáhneš? Jestli víc než cca na 3 cm od těla, tak máš velký obvod.
Odpovědět
Profilova fotka
mai: staly myslim 400 a bylo mooooc pekne..... taky se v nich budes fotit? ja se na to hrozne tesim :-D v nedeli pojedem fotit na hrad, kde nam nedovolili obrad a ja mam na prevleceni puntikovane saty, juchuchu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: děkuji ta ty videa to první je vidět že paní je odbornice ale předpokládám že má prodejnu v Praze :-(
Odpovědět
Profilova fotka
civet: tak tipuju to, ze ji odtahnu na ty 2-3, ale tu co mam dnes na sobe mam uz na nejuzsi hacek ... :) ... no uvidíme, ted pred svatbou uz to resit nebudu, podpr. bez raminek mam sice 70, ale ta je mi kupodivu fest i na nejvolnejsi hacek, takze pod tema satama to bude v poho a pak se schvalne zkusim podivat do debenhams, jak rikas a udelam si radost k narozeninam treba :) Ovsem, kdybycho meli v praci v kancelarich skryte kamery, tak by to asi byl vtipny pohled, jak si smatam pod bluzu a odtahuju podprsenku od zad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ninus81: jj, konarovská jej v Praze, ale podprsenky u ní stojí 2 - 3 tisíce, což nepotěší. Paní z článku na idnesu je taky odbornice, ta je z braexpertu (taky v Praze). Ale v braexpertu zatím nemaí podprsenky bez ramínek. hani811: hrozně záleží na elasticitě každý podprsenky. Já bych si některou 75 D mohla obmotat ještě kolem hlavy nadvakrát a jinou 75D skoro nezapnu. Jestli máš sedící a držící bezramínkovou podprsenku, tak to do svatby neřeš:o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?