Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uuuuuuuuuuuuuf, tak jsem prave dodelala konfety na party a papirove svicny, uf uf uffffffffffff :-)
Odpovědět
holky, ja mam takovou radost...vcera jsme byli s kamaradkou vytvarnici si sednout co nam dela oznameni...nic jednodussiho snad ani vymyslet nejde a pritom nas to tak moc vystihuje, to oznameni rika vsechno...a pritom na nem vazne NIC neni...proste nic...jen papir a pismo...a pritom se mi tak moc libi...to oznameni nas vystihuje a nikdo nam do toho nemohl kecat co ma a nema byt a snazil se z toho udelat pompeznost...konecne mam pocit, ze se to ubira a dostava format jednoduchosti co jsme chteli ... :-) iiiiiiii mam fakt radost
Odpovědět
Profilova fotka
AHojky přeji krásné ránko u nás na jihu hnusné počasí. Ted říkali ve sbídani z novou že říjen má být skoro letní a nejhezčí má snad být první polovina října x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka.k: a ukážeš nám ho?:o) Každopádně je velmi dobře, že máte oznámení, které se trefilo do vašeho vkusu. Já jsem taky za to naše ráda, i když tchýni se asi celkem nelíbí.. Ale nevadí, zavděčit všem se člověk nemůže.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Katy, to je super. Máme sice stejné datum, akorát my oznámení dávali asi před 2 měsíci. Zase je svatba o něco blíž, hrozně se těším:)
Odpovědět
urcite ho ukazu, ale jeste ho nemam...a asi na fotce moc nevynikne, zasadni je drzet ho v ruce a ten papir...a format...ale jak ho budu mit, coz je az na zacatku rijna, tak ho sem dam :-) jj zacinam se tesit, tohle me nakoplo...jen dneska jdu na sraz s maminkou ohledne nejakych priprav, tak snad bude vsechno v klidu...no, rovnovaha vesmiru ma byt pry neustale vyrovnana tak po tehle euforii prijde pohroma :-D
Odpovědět
civet: ja se na reakce docela tesim, za tihle si fakt stojim a jsem si temer jista, ze z toho budou lidi vykuleni... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka.K: já si za naším oznámením taky stojím:o) Odráží to náš pohled na svět, náš smysl pro humor. Některým lidem to možná přijde nevhodné na svatbu (nemáme tam žádný citáty ani motta, protože to oba nesnášíme, i veršíkům jsme se vyhli, žádné kočáry, srdčíka a andílky), ale to je jejich problém. Většině lidí se oznámení líbí a chválej ho, tak jsem spokojená:o)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: ale teda "Jdi s tím, kdo tě má rád"...to by bylo přece taaak romantické :-D :-p 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ja se dívala, že poslední víkend v říjnu má být bez deště a až 17 stupňů. Tak snad..hlavně že nebude pršet:)
Odpovědět
Čau kočky, co poslední týden, ale teď v rádiu přednášeli dlouhodobou předpověď a má letos přijít tzv. Václavské léto ( babí leto začínající na Sv.Václava) a má trvat minimálně 14 dní s teplotama kolem 20-až 23 stupňů.
Odpovědět
Článek se načítá
lulinka: a kde jsi se divala? fiiiha ze by? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: já půjdu s tím, kdo mě má rád, to zase jo:o) Ale psát si to na oznámení nebudu, moc romantická nejsem, spíš cynická a sarkastická 8-) . martiska35: takový zprávy se mi líbí a odpovídají tomu, co tu říkám od začátku:o) Že bude babí léto a přes 20 stupňů.
Odpovědět
dobré ráno holky... to bylo opravdu super, kdyby alespoň ta první polovina října vyšla letně ;-) I když přeju to všem až do konce října :-) Dnes by mi měl dorazit obleček pro našeho Honzíka, jsem natěšená snad víc jak na svoje šaty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda, takhle po ránu jste mi s tím pocasim udelaly radost :-) , doufám, že to tak vyjde
Odpovědět
... našla jsem jednu úplně úžasnou fotku... pro inspiraci pro vás, která má dlouhý závoj :-) Netuším ale, jestli se vám to povede zobrazit. http://www.facebook.com/photo.php?pid...
Odpovědět
Profilova fotka
kesynaz: taky máte Honzíčka ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
ninu: tak to je super! co mu budeš na svatbu pořizovat? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, na netu na nějakém serveru o počasí..tak snad..taky mám hned lepší náladu:)
Odpovědět
ja pocitala s cervenym zmrzlym nosem a destnikem v ruce, takze pokud bude jen hezky, tak to bude prijemne prekvapeni :-)
Odpovědět
ninu: koukala jsem do albíčka na oznámení. Budete mít nějaké z těch dvou nebo máte úplně něco jiného? Já si taky vytvořila sama doma s fotkou prcka. Mělo velký úspěch :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kesynaz: nejspíš tento http://www.mimidekor.cz/detail.php?zb... je to takový favorit nejdřív byl favoritem tenhle http://www.mimidekor.cz/detail.php?zb... ale světlej spíš né
Odpovědět
ninu: tak ten světlý budeme mít my. Mám zlato-krémové družičky, tak k nim bude krásněladit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kesynaz máme obě udělali jsme je půl na půl dělala jsem je sama a zaplatili jsme jen za tisk. obě byli obrovský uspěch všichni byli z těch oznámení nadšení což mě hřálo u srdce a měla jsem radost. Mě by stím krémovým neladil tak asi ten bordó
Odpovědět
Holky, já jdu dnes na finální zkoušku šatů. Mám před měsíčkama, takže jsem nafouklá jak žaba a bez nálada, to bude paráda :-D :-(
Odpovědět
holky, už jsem z toho chudého seznamu skladeb vybrala 2, které bych chtěla. Jen nevím, kterou kdy nechat hrát. Jedna se hraje než přijde oddávající a druhá při výměně prstýnků, podpisech, gratulacích... Vybrala jsem si od Karla Svobody - Jdi za štěstím a z Popelky Tři oříšky.... Přemýšlím, že Popelku bych dalal na začátek a Svobodu na konec. Pro pochod jsem za jedno - bude Wagner :-) Tak pište zvé názory. Opravdu nevím, jak by to bylo nejlepší. Mužíčkovi je to šumák :-D Mai: uvidíš, jakmile do šatů vlezeš, nebudeš myslet na nic jiného než na ty šaty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kesynaz: tomu mému je to taky uplně jedno co bude hrát ale mám vybranou písničku IL DIVO - I belive
Odpovědět
holky, tak přítelovi to právě moc jedno není a předevšírem jsešm se kvůli tomu málem chtli. Ale nemůžem se shodnout ani na prvním ploužáku, tak nakonec rezidnoval, že si mám vybrat to, co se líbí mě... nevím , jestli to nevyužít :-)
Odpovědět
maithai: taky muzes vybrat Ty pro nej, aby se to libilo jemu a Tobe to nevadilo a pak mu pri tanci rict, ze jsi to vybirala pro nej, co by mu udelalo radost...jestli neco takoveho je...taky musim delat kompromis pri obradu, jedna pisnicka se mu moc libi, ale moje srdecni to neni ale jelikoz je tam toho vic a hraji predevsim moji kamaradi..no proste budu rada, kdyz on bude mit radost... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?