Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
a z ceho delas bambulky? ja z tylu a vypada to docela pekne...
Odpovědět
jj ja taky z tylu...
Odpovědět
Profilova fotka
katka.k. to mě povídej taky jich nemám nazbyt a přemýšlím že si tu dekoraci také sama vyrobím jsem vyučená aranžerka je to sice 10 let co jsem naposledy aranžovala ale snad jsem to nezapoměla takže to děláte z tylu já přemýšlela z organzy ale ono to je asi stejné ????
Odpovědět
veve: jen presne jeste nevim jak na to..zkousila jsi to uz?
Odpovědět
Profilova fotka
já taky vyrábím, na všechny auta budou jen jednoduché mašle na kliky z organzy, na moje auto bude kytka na čtyřech přísavkách tak, jak mám v albu, a na ženichovo bude jen krémová stuha a uprostřed také jedna mašle z organzy, toť vše ... :)
Odpovědět
ninus: ja se budu pokouset o toto, ma t tady jedna nevesta v albu http://www.beremese.cz/album/view.php... hani: jinak to mam taky tak, jen nebudu ani kytku na aute :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka: jj, zkousela, akorat nemam takovy ten tuhy tyl ale zaclonovinu, mekkou, takze nemuzu delat velke koulicky ale jen mensi (cca 15-20 cm v prumeru)... je to jednoduche, ale nevim, jestli je to stejne, jako jsi ukazovala v tom albu... proste udelas obdelniky tak siroke, jak chces mit sirokou kouli, das jich treba 3-5 na sebe (dlouhe 1,5-2x tolik, kolik je jejich sirka), spolecne naskladas jako harmoniku, uprostred sesijes na plocho nebi jenom pevne svazes, konce setrihnes do obloucku a pak uz jenom pretahujes jednotlice okraje (vrstvy) tak, aby to pak bylo cele takove chundelate... tech zpusobu je vic, zkus hledat na netu, hlavne v anglictine
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz neumim psat :-D
Odpovědět
juuu, dekuju :) dneska jsem vsechno objednala...tyl jsem koupila, tak to pak vyzkousim :) a konecne uz i ty ubrousky...jednoduche, nic jsem nevymyslela..vlozim dve barvy do sebe a bude...uz me to nebavilo nad tim spekulovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam taky dilema s ubrouskama :-D mam obycejne kremove a jeste takove ty krasne drahe se zlatymi ornamenty.... puvodne jsem chtela pouzit jenom ty zlate a poskladat z nich kapsicku na pribor, protože v taliri bude mit kazdy jmenovku s dareckem... jenze ted jsem si zasejc vymyslela, ze si vyrobim krouzky na ubrousky, takze pribor bude muset byt normalne rozlozeny... a kam se pak dava ubrousek v krouzku? po prave strane k priboru anebo nad talir ke sklenickam? :-D
Odpovědět
nejcasteji jsem ho videla polozeny na taliri...nebo muze v taliri i stat...a nebo muze byt ve vysoke sklenici na nealko a to uz nepotrebujes krouzek a nebo pred talirem...jeste bys mohla spojit krouzek a jemnovku do jednoho... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
spojit to prave nemuzu, protoze jmenovky jsou na darecku (srdicka, mam je vyfocene v albu) a na krouzek je to moc velke :( ...no, ja to jeste nejak pokoumam :)
Odpovědět
Článek se načítá
holky, taky si budu vyrábět ozdoby auta sama, ale až týden před svatbou, jak budu doma a jak budu mít volno, abych to mohla zkoušet na autkách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: já rozhodně nejsem subtilní, jen to maskuju :-D Když jsem se na jaře po deseti letech zvážila, tak jsem málem padla do mdlob (o deset kilo víc a ta suma je fakt k blití) ]-( Ale tak nemám si co stěžovat, žeru a hýbat jsem se začala až v červenci, takže žádné éterické stvoření ani být nemůžu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky.... juchuuuu.. dnes mi tu byla doma dělat zkoušku účesu jedna mooooooc milá a hlavně šikovná holčina.. Prosím o komentáře.. foto je v albu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dzejnysek: moc hezké, podobné jako moje...přidala bych možná nějaku jednoduchou štrasovou korunku mezi "kudrlinkatou" část a ofku, myslím, že to pak bude výraznější :)
Odpovědět
dzejnysek: docela verohodne ucesala co jsi mela v albumu...budes mit i korunku?
Odpovědět
dzejnysek: já si na drdůlky kudrlinkaté nepotrpím, ale tobě sluší! A jak doporučuje ifoun: chtělo by to korunku, účes by se oživil :-) hezké, moc!
Odpovědět
jj jak pise ifoun taky bych dala korunku :-) ten uces po tom uplne vola
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeeee... to jsem sem zapomněla napsat... samozřejmě korunku i závoj budu mít! ;-) Tak díky moc za kladné ohodnocení.. Já jsem taky spokojená ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, vůbec nestíhám :-p jdu Vám poreferovat novinky: - prstýnky, co sme chtěli nakonec nebudou, tak sme včera naběhli k Rýdlovi a vybrali si jiné, zaplatili zálohu a 23.září je budeme mít hotové x-) nakonec sou úplně jiné než jsem chtěla, podlehla jsem "tlaku" :-D drahé polovičky, tak prstýnky sou více podle něj, každý máme jiný typ, ale v podstatě k sobě perfektně jdou - zítra jdu konečně zaplatit zálohu na šaty, uf nakonec jsem si vybrala, nebo spíše už se s tím nechci zabývat, nebo bych si nakonec fakt nevybrala :-p -dneska jsem byla na před svatebním sestřihu a barvičce - no já která snad 10let nosila blond melíry, mám na hlavě barvu čokoláda s červenými pruhy :-N :-D hold změna je život :-D :-D jsem zvědavá, jestli si to drahá polovička semnou nerozmyslí a budu se mu i tak líbit :-D :-p
Odpovědět
tak a teď Vás jdu zkusit dočíst
Odpovědět
Profilova fotka
sami: jé nejvíc mě zaujala ta změna barvy vlasů, ve čtvrtek jdu taky ke kadeřnici a přesně nad tímhle jsem přemýšlela, resp. prostě nad změnou takhle těsně před svatbou :-D, taky mám blond melír už ani nevím jak dlouho :), uvidíme, co z toho bude ... každopádně gratuluju ke všem pokrokům !
Odpovědět
hani: díky :-D no já jsem přišla ke kadeřnici a říkám, "chci změnu a nechávám to na Vás" :-D kdybych nad tím nějak dlouho přemýšlala, bych si to určo rozmyslela :-p a zůstala u svých melírků
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: a který šaty jsi nakonec vybrala? a prsteny máte který? jsem hrozně zvědavá:o)
Odpovědět
civet: jen se nech překvapit :-D :-D
Odpovědět
přítelův: http://www.snubniprsteny-lr.cz/snubni... můj: http://www.snubniprsteny-lr.cz/snubni... a o jsem chtěla tyto ]-( :-D :-p http://www.snubniprsteny-lr.cz/snubni... nebo prostě něco na tento způsob a šaty: http://www.1-svatebni-saty.cz/Saty/39...
Odpovědět
Profilova fotka
hezké šaty :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem právě byla na druhé zkoušce šatů a díkybohu jsou pořád ve stejném stavu, jak před dvěma měsíci ... teď ještě dvě nevěsty a pak já, tak snad vydrží :) ... a jinak jsem teda zjistila, ze jsem za ty dva mesice neco asi pribrala, protoze se mi v nich najednou trochu hur dycha ... resp. zhluboka nadechuje :)
Odpovědět
Profilova fotka
hani: to není váhou, to je blížícím se termínem svatby ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?