Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
A teda do Andělského bych měla strach jít, naše známá tam měla rezervované šaty (zaplacená záloha), došla na finální zkoušku týden před a oni jí řekli, že jako smolík, že je půjčí někomu jinému a ať si vybere jiné. To bych je asi umlátila na místě, týden před svatbou má člověk nerváků i bez takového přístupu dost.
Odpovědět
krásné šatičky sis vybrala, a sluší ti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju :) Se těším, jak budou vypadat, až je zmenší, protože v této "visací" podobě to není úplně ono :(
Odpovědět
ty fole =-) tak to je síla
Odpovědět
Profilova fotka
No právě... Jsem se ptala v Maggie, co by bylo, kdyby moje šaty jiná nevěsta týden před akcí totál zrušila, tak říkala, že není problém, že mají stejné kusy na pobočce v Kyjevě tuším a do druhého dne to dorazí jako náhrada.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám že řeště šaty, já si nakonec vybrala v Andělském, sedí skvěle i s tím zipem, takže jsem moc spokojená, i když jsem původně taky chtěla šňerovačku. A paní mě uklidnila, že kdybych náhodou zhubla, že mají stejné i o číslo menší ;-) Takže jenom nesmím přibrat a to stejně nemám v plánu :-) Jinak jsem ještě byla v Buštěhradě a tam mají moc fajn přístup, šaty se mi ale víc líbily v tom Andělském.
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: to zírám :-S , zatím všechny holky co znám a měly šaty z Andělského, tak byly spokojené
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: to asi není běžný problém, ale mě to dost šokovalo...myslím, že 99,9 rppcent je oka, ale je hloupé, když na člověka padne ta smůla :( Ale to se nakonec může stát kdekoliv.
Odpovědět
Profilova fotka
A já tam před 2 měsíci volala kvůli šatům na převlečení, že jsem se dívala na internet a mají hezké...a paní mi říkala, ať ani nechodím, že stejně pro mě nic nemají a nic mít nebudou. Tak to mě teda pobavilo :-D
Odpovědět
ifoun: :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě tam paní říkala že s půjčováním krátkých společenských šatů majitelé skončili (taky jí to přišlo divné), tak to bude možná ten důvod ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: to mi paní neříkala, kdyby to podala takhle, tak by mi to přišlo oka, ale byla v telefenu dost nepříjemná...no ale to je fuk, já jsem ráda, že jsem obešla jen jeden salón... i tak jsem měla problém si vybrat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
tak holky, raďte :-N :-D http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou s docela podobné stylem, takže za mě: nelíbí se mi číslo dva (jak je zboku ten tyl, či co to je, tak to vypadá jak urvané o keř), zamlouvají se mi hodně ty s ramínky (jen jedna fotka) - dělají hezkou postavu a myslím, že ti hodně lichotí. Líbí se mi i ty první, ale přijde mi, že až tak nesedí přes prsa. Jdu to prohlídnout ještě jednou :)
Odpovědět
Profilova fotka
A ty na fotce 21 jsou taky hezké, ty ti moc sedí, ty po nich se mi naopak nelíbí vůbec. Škoda, že tam nemáš čísla nebo jména šatů, blbě se to popisuje :) Mám strach, že pak každá budem myslet jiný kus.
Odpovědět
už mě to taky napadlo, zkus teď :-N
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
A: hezké, hezká silueta, nelíbí se mi, jak to sedí přes prsa. B: nelíbí, je to takové "orvané" - ta sukně, navíc se mi nelíbí dekolt, je to trošku jak brnění. C: hezké, hezká vlečka, sukně, jen mi přijde, že máš korzet těsne pod paží, mohlo by to tlačit a dělat faldík na místě, kde není důvod, ale to jde možná ošetřit lepším "nasazením" D: líbí se mi moc, lichotí ti, jsou zajímavé, co fotka zezadu? E: hezké, ale ne moc výrazné, navíc ty ostatní ti líp tvarují pas. F: hezké, sedí, nejsou nějak zvlášť výrazné, ale tak to není podstatné, zase můžeš ít výraznější kytku nebo závoj. G: krásně, sedí ti, tvarují postavu H: zajímavá sukně, i když já toto řasení nemusím, ale hrozně divný korzet, dělá to z trupu podivný válec s kraječkou nahoře. Za mě nejvíc D a G (nejvíc D).
Odpovědět
ifoun: díííky ;-) , jdu to prostudovat :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nejdůležitější je stejně tvůj pocit ze šatů, přeci jen to není dokonale oblečené (většinou šněrování ob dírku), čouhá podprda atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Právě šaty D1 mám já, taky mi přišlo, že lichotí postavě. Samikri: na tobě se mi líbí hodně šaty G a H, škoda ale že k některým nemáš víc fotek
Odpovědět
Tak já se nejlíp cítila v A (ikdyž takhle na té fotce mi přijdou takové "obyčejné"),C a D (ikdyž v originále se mi vůbec nelíbí, a sou na zip) :-N Tak bych ještě chtěla jít alespoň do jednoho salonu, abych měla ještě nějaké srovnání
Odpovědět
Profilova fotka
To zajdi...a taky si zajdi ještě jednou zkusit ty, co se ti líbily ;-)
Odpovědět
holky díky ;-) ach jo, je to těžké rozhodování :-N :-D :-D jako všechny šaty sou něčím krásné a v podstatě skoro ve všech sem se cítila dobře, prostě svatební šaty noo :-D :-D
Odpovědět
ikdyž u toho D, zas nevím jak to skombinovat se ženichem - jestli bílou košili a v takové zlatavé barvě kravatu, nebo zlatavou košili
Odpovědět
Profilova fotka
A nemůžou ti dát vzorek látky? Mně v Maggie dali kosuek látky, abych mohla podle toho koupit boty...no, mám fialové, takže nakoenc jsem to ani nepotřebovala :-D Jinak u ženicha bych to viděl na zlatavou košili a tmavší kravatu (mně ta barva takhle na fotce přijde dost neidentifikovatelná, ale je moc hezká :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Já k nim mám v plánu bílou košily a zlatou vestu a kravatu. Taky jsem původně myslela na úplně jiný styl šatů, ale tahle na plné čáře vyhrály ;-)
Odpovědět
aha, to nevím =-) alet o by jako teda mohli 8-( :-D
Odpovědět
nnell: a máš fotky, bych chtěla vidět, jak v nich vypadá i někdo jiný :-N
Odpovědět
Profilova fotka
na chvíli je sem hodím ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?