Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
katka.k.: máme stejný problém.. navíc jsme byli minulý víkend na svatbě toho kamaráda a ten civilí obřad opravdu rychle uteče a uvažovala jsem nad tím, že než se podepíše, tak je to ještě nevěsta kterou znám a jak už odchází od toho podepisovacího archu, tak už je někdo jiný.. bylo totakové zvláštní...
Odpovědět
holky, tak příjmení byl boj, mít dvoje mi neprošlo a tak budu šestá nejčastější v čr - procházková. Ifoun: to je supr nápad, jak se teda budeš jmenovat?
Odpovědět
největší depku mám ale z toho, jak přijdu do práce a budu zvedat telefony a začnu se představovat pro mě zatím "cizím" příjmením...
Odpovědět
if: mě by také zajímalo, jak se budeš jmenovat ;-) Ivana... 8-)
Odpovědět
presne tak adrejka...kolegyni se i stalo, ze s ni jedna prestizni firma prestala komunikovat, prisli jsme o klienta, protoze oni komunikovali vyhradne s ni...tezko jim vysvetlovala, ze je to stale ona...tohle je extrem, ktery se tezko chape, ale vysvetlovat to vsude...jen se bojim, ze jmeno budu mit fakt dlouhe...mne osobne to nevadi,ale snad nebude problem na urade...dost by me teda stvalo,ze by mi mely kolonky na papire takhle ovlivnit pro me dulezite rozhodnuti...
Odpovědět
někdy je těch kolonek opravdu málo ;-) i moje jméno za svobodna mi dávalo někdy fušku, abych se vešla :-D mám s mezerou 17 písmen :-)
Odpovědět
katka.k.: tak to je tedy extrém.. u ženské se to ale dá snad pochopit, že si někdy během života změní příjmení... Mám dokonce kamaráda, který si vzal příjmení po manželce, ale na to jsem asi hodně malá "feministka", abych toho svoje chlopka přemluvila :))
Odpovědět
holky, pr mě to bude taky naprd, jsem novinářka, najednou mě nikdo nepozná a nikdo mi nic neřekne... :-(
Odpovědět
a kdo uz jste meli formular v ruce..kolik je tam tech kolonek? :-)
Odpovědět
maithai: tak musíš napsat článek o svatbě :-) Já budu asi v práci nějakou dobu (asi do Vánoc) používat nové příjmení a staré v závorce, aby se se mnou ti zákazníci alespoň bavili... :-D
Odpovědět
holky uvidíte, že si všichni okolo brzy zvyknou a ani si nevzpomenou, jak jste se jmenovaly před svatbou ;-) S tou ztrátou klienta je to už fakt extrém. Nebyla to francouzská firma, ty mají občas "úlety". Nebo spíš jen hledali vhodnou chvíli na to, jak ukončit spolupráci...
Odpovědět
katka: tak jen na vyřízení nové občanky je na příjmení 36 kolonek, tam se vlezeš i se třemi příjmeními ;-) mai: to je dobrý nápad psát příjemní za svobodna ze začátku do závorky
Odpovědět
Článek se načítá
uf, tak ja mam 26 pismen bez mezer... =-) ale nejak mi to neva...pouzivat nejspis budu svoje ale manzelo jen kvuli budouci rodine, ktera snad bude :-) tak to jsem rada, ze se tam vlezu...opravdu se mi ulevilo, uz jsem se psychicky pripravovala ne to ze budu doma rikat, ze se budu jmenovat stale stejne...nastetsi muj muzicek z toho zadne drama nedela, zna me a rikal, ze je stastny ze si ho chci vzit a at se jmenuji jak to citim... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kesynaz: Pche, já mám nyní s mezerou 19 písmen (pokud se ch počítá jako dvě písmena) a po svatbě si polepším - budu mít 18 :-D . Na střední jsem seděla v lavici s kamarákou, která měla taky 19 písmen, sňatkem si polepšila na 15:o)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: to já to mám v poho už teď - 13 písmen, po svatbě 9 (počítáno s mezerou) - myslím ekologicky, ušetřím tužku, tudíž i lesy :-D
Odpovědět
no.. tak já si nepolepším ani nepohorším - s mezerou jsem v obou případech na 14 písmenech...
Odpovědět
Profilova fotka
tak já problém s příjmením neřešila, protože moje vlastní příjmení není nic moc a nemám ho ani extra ráda, jen to je za těch skoro 30 let prostě zvyk ... ale popravdě čím víc se to začíná blížit, tím víc z toho mám hrůzu, hlavně mi došlo, že se budu prostě jmenovat příjmením jako tchýně a to mě teda moc netěší ... navíc jsem měla ráda moje iniciály HM a teď najednou HV, to mě děsí :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, vlastně jsem chvíli přemýšlela o nepřechýleném příjmení, ale nějak jsem nevymyslela, k jaké národnosti se přihlásit ;-)
Odpovědět
civ: já si polepším o 1 písmenko, jestli dobře počítám :-D takže pořád stejně dlouhé vypisování, což jsem vždy nenáviděla a modlila se, abych náhodou neudělala chybu a nemusela vyplňovat tiskopisy znovu :-D Ifoun je na tom nejlíp ;-) Kdo dá míň? :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andrejka: já mám zkoušku účesu přesně týden před svatbou :D a ani nevím, jestli to bude zkouška, možná jenom domluva... a budu doufat, že si pak v týdnu na mě udělá čas na melírek ;-) jestli jsi nenáročná jako já, tak ti 14 dní před svatbou bohatě stačí!
Odpovědět
Profilova fotka
já na tom budu stejně, před i po, taky 14, jako andrejka
Odpovědět
hani: přivedla jsi mě na dobrou myšlenku... do 9.10. jsem ŽuŠu a od 9.10. budu ŽáBa :-D :-D :-D
Odpovědět
holky, s tím starým příjmením v závorce to není vůbec špatný nápad :-) a poslouchejte, o víkendu mě to napadlo, kdy see mění občanky, dá se to teď nějak předchystat, aspoň na formuláři? nebo ten běs necháte až naposvatbě?? :-)
Odpovědět
veve-zlobidlo: nemyslím si, že jsem náročná, ale málo kdo vyčeše husté krátké vlasy nahoru, jak to chci... budu mít čelenku i závoj a na zkoušce to vypadalo divně, když jsem měla ty vlasy přírodně rozpuštěné... když jsem si je ale přidržela nahoře, bylo to takové hezčí... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem teď IF, což má úspěch hlavně u kolegů programátorů :-D A pak budu IL, což trošku zavání chorbou :-D Na občanku si určo můžeš předvyplnit formulář. Já půjdu v pondělí na svatbu na matriku a paní mi slíbila, že mi rovnou vysatví oddací list, že v říjnu už bude volněji :) A občanku musím na jiný úřad, ale to až s oddacím listem.
Odpovědět
mai: formulář si můžeš klidně vyplnit dopředu a po svatbě zanést k vyřízení. Jinak to předchystat nejde...
Odpovědět
Profilova fotka
za svobodna 14 s mezerou, po svatbě 17 s mezerou... z VŠ se stane VC (z vysokoškolačky se stane WC) .. :-D
Odpovědět
maithai: já to nechávám až po svatbě - mrzelo mě by mě, kdyby to šílené plánování, organizování a zařizování mělo ze dne na den skončit, tak si to užiju ještě po svatbe :-D
Odpovědět
a iniciály... teď jsem AP (na základce mi říkali SPolková republika Německo) :-D a teď budu Andrea Žvaková (kvaková) :-D tak nevím, kde si tady polepším... :-N A kdybych si nechala přítelovo Žvak, tak budu jak kvak nebo jak "Kateřina Žak" :-)
Odpovědět
formoláře nechávám na posvatbě, nebudu se tím teď trápit :) posledních pár dnů si hodlám užít :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?