Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
kesynaz: kdybych mela rict co nejvic, tak bych se priklanela ke dvojce...opravdu jak od kosmeticky...trojka taky hezka, ale dvojka vyhrava... ;-) jsem zvedava jak Te nalici kosmeticka. mozna bych si nechala poradit, rekla ji, jaka bude kytka, jake saty a co si mysli, ze by mi sluselo...to by me opravdu zajimalo... :-)
Odpovědět
civ: jednou jsme na škole měli odbornici a rozlišení lidských fototypů a ladění barev. Tenkrát mi jen potvrdila to, že se dokážu dobře rozhodnout pro kombinaci barev :-) I když jsem typ člověka, které sluší snad vše, co si na sebe oblékne, tak se cítím dobře opravdu jen v teplých barvách... zelená, žlutá, hnědá... pak samozřejmě neutrální bílá, černá... to je většina mého šatníku :-D I v líčení mám vyzkoušeno, že modrá, šedá, fialová... absolutně ne! :-) Samozřejmě taky hodně záleží na tom, co má člověk oblečeno a k tomu trochu sladit líčení, ale nikdo mi nevymluví, že bych mohla být nalíčená do studených barev. Už jen ten fakt, že mám šedozelené oči, tak bych řekla, že teplé líčení mi sluší více ;-)
Odpovědět
mai: jj, účes něco podobného ;-) strašně se mi to líbí! živou kytičku na ozdobu a hotovo :-) katka: já už u první zkoušky s kosmetičkou špekulovala na odstínech a shodly jsme se nebo ona mi to spíš potvrdila, že mi více sluší teplejší líčení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kesynaz: Já ti neberu, že ti sluší teplé barvy, já jsem si jen dovolila opravit názor, že fototyp 3(nebo 4) je teplý typ jen proto, že se dobře opaluje. Protože barevný typ pleti nesouvisí s fototypem. Dobře se může opalovat zima i podzim a oběma sluší něco jiného. Já netvrdím, že jsi zima a že ti sluší studené barvy (to se z fotky ani nedá říct). Já jsem dle popisu to samé co ty - snědá pleť, dobře se opaluju, sluší mi snad všechno, co obleču, mám šedo-zelené oči:o) Ale fakt je ten, že studené, hodně výrazné barvy mi sluší, kdežto v oranžové, hnědé a dalších ryze teplých odstínech vypadám tak nějak utlumeně. Dle popisu bychom měly my dvě být totálně stejné a vidíš, že jsme úplně jiné. Jinak já plánuju kurz se šátkovou metodou na určení barevného typu, ale stále jsem se k tomu nedostala:o/
Odpovědět
ja planuju jit ke kosmeticce na cisteni a pak se od ni necham nalicit.primo ji reknu ze bych mozna mela zajem o naliceni a jake mam saty a kytku a at me nalici...pak se rozhodnu jestli se necham nalicit i ve svatebni den...a snad neco i obkoukam... :-)
Odpovědět
a holky nemate nejaky typ kde sehnat levny kozisek- tmave hnedy kratky? hodne se mi to libi k satum a ted jsem tady videla fotku nevesty v hnedem kozisku..a jen me to utvrdilo...pouzivala bych ho dal, ale nechci zase za nej dat moc penez...na bazos cz jsem se uz divala..a aukru taky :-)
Odpovědět
civ: rozumíme si ;-) fototyp a barevný typ... s tím barevným typem jsem taková mezi :-D přikláním se s píš k létnímu typu :-) Jde taky hlavně o pocit, jak se v čem člověk cítí. Osobně si myslím, že každý barevný typ má něco z ostatních, že člověk přesně neodpovídá jednomu období. Důležité je, že člověk dokáže obléci, nalíčit a nevypadá jako maškara :-D což mě někdy na ulicích absolutně zaráží a divím se tomu... jenže někdo holt nemá pro tyto "detaily" cit...
Odpovědět
katka: zkus ještě mimibazar
Odpovědět
Dobré odpoledne, holky! Tak i my o víkendu pokročili - už máme oblek s doplňky pro ženicha a konečně botky pro nevěstu - mám docela velkou nohu a sehnat boty byl docela problém. Nemám sice ty, co jsem chtěla, ale nakonec jsem si řekla, že když v nich budu jen jeden den, tak prdím na nějaké vybírání :-) Nad svatebníma novinama pořád dumáme a asi je uděláme, ale zatím není čas... :-( Dneska jdu ke kosmetičce vyčistit pleť, dát nějaký tvar obočí a ráda bych zkusila i nějaké to líčení, ale uvidíme, co mi nabídne a doporučí. Obvolala jsem dneska i kadeřnici a mám přijít na zkoušku až 14 dní před svatbou... zdá se mi to ale pozdě, protože jsem strašně zvědavá, jak to bude vypadat :-D
Odpovědět
andrejka: podle mě to pozdě je, protože pokud se ti to nebude líbit, tak nová už se na poslední chvíli bude hledat těžko,...
Odpovědět
andrej: taky si myslím, že 14 dní před svatbou je to už dlouho... nemusí se ti trefit zrovna účesem do představ a co potom ???
Odpovědět
maithai: nebudu tě stresovat, třeba k ní chodíš dlouho, jste známé, nikdy tě nezklamala...já šla k jedné známé naslepo, a byla jsem ráda, že to bylo hodně s předstihem, našla jsem si skvělou ženskou, která s vlasama kouzlí zázraky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Andrejka: a znas tu kadernici? uz Te cesala, chodis k ni? a nebo vubec ne? to dela hodne...pokud se znate a vis co cekat, tak je to jen o te zvedavosti... ;-)
Odpovědět
andrej: ten obleček pro čivaváčka je bomba! x-)
Odpovědět
No, já k ní nechodím, chodím se stříhat k jiné, ale ta si na svatební účes netroufne... ale byla se u ní česat má svědkyně loni na svou svatbu a měla účes fakt nádherný a parádní! A to k ní šla až v den svatby - bez zkoušky!!! A navíc mám krátké vlasy (něco mezi bradou a ramenama) a málo kdo si troufne ty vlasy vyčesat nahoru a vím, že ona se toho nebojí...
Odpovědět
kesynaz: děkuji moc! Doufám, že mu bude slušet - moje sestra, která ho bude hlídat si kvůli němu koupila černé šaty s červenými doplňky, ať k sobě pasují, tak jsem zvědavá... :-)
Odpovědět
tak to potom jo :) jestli je ochotna se Ti popr.venovat do pulnoci veris ji tak neni co resit :-D me cese kamaradka, chodim k ni stovky let a zna moje vlasy nejvic...na zkousku jdu taky az par dni pred svatbou...az mi jeste porostou vlasky...a budeme zkouset dokud nas to neprestane bavit ;-)
Odpovědět
katka.k.: Jé, tak to zavidím tak šikovnou kamarádku... no, uvidíme, nechám se překvapit... byla jsem se zeptat u jedné a tak říkala, že mi vlasy nevyčeše nahoru, že je mám krátké a že mi je ani nevyčeše, protože jich mám hodně.. a vím, že si za to berou i za to nic docela dost, tak jsem řekla NE! Sice to je hned vedle baráku, ale raději si zajedu více do města a budu opravdu hezká nevěsta než být nešťastná z účesu... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Člověk si zajde na matriku... a pak tu nestíhá dočítat :-D
Odpovědět
taky se chystám tento týden na matriku... jsem zvědavá, co nám nabídnou za super hudbu... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Já naštěstí jen odevzdala podepsané papíry, upsala se k jiné národnosti a v pondělí si jdu vyzvednout potvrzení pro pastora.
Odpovědět
ifoun: museli jste tam oba? a nebo stacil jeden z vas?
Odpovědět
Profilova fotka
Jen já jsem byla, prvně vyzvednout papíry, pak donést vyplněné + OP a RL od obou, vyzvednu taky sama. Mám to 200 metrů od práce, tak to beru cestou z oběda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: copak copak, chceš nepřechýlené příjmení?:o))
Odpovědět
Profilova fotka
No, mně se moc líbí přítelovo příjmení, nikoho jiného takového neznám..zato s tím -ová je to už takové "nijaké", navíc se chci jmenovat po něm, ne po tchýni :-p
Odpovědět
ifoun: parada...asi mi nejvic vadi to jak vzniklo to ova...ja si nechavam i svoje a docela to lidi sokuje... :-D :-p
Odpovědět
ifoun: to je hezké - jemenovat se po něm a ne po tchýni... :-D Mi by se to příjmení taky více líbilo bez -ová, ale zní to jak Kateřina Jacques... :-) Tak jsem tam to ová nechala...
Odpovědět
Profilova fotka
katka: to není naše starost ;-)
Odpovědět
katka.k. Já si taky chtěla nechat svoje a tatínek byl mile překvapen, ale jak už tady někdo psal - nevlezla bych se do kolonek a uvádět to všude... Navíc pracuji ve vedlejší firmě jako moje mamča a lidi často volají na telefon a chtějí tu druhou, tak aspoň budeme odlišené :))
Odpovědět
no ja s tim mam proste osobni problem :-D to proste nemuze prekonat moje ego...ne, ale vazne mi vadi byt ze dne na den nekym jinym...proste to tak citim...jako bych mela zacinat od zacatku..jen kvuli budouci rodine si beru pritelovo, jinak bych se klidne jmenovala stale stejne...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?