Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
ifoun: jsi nádherná, dokonalé líčení, jemné, příjemné na pohled, účes ti taky moooooc sluší... Jsi kočka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju holky... nemám moc dobré fotky, ale myslím, že se to holkám povedlo :) Nejvíc mě pobavilo, že ten účes, co jsem měla vyhlídnutý (ten níž v albu), tak to česaly a líčily ty dvě, co jsem měla doma :-D Tak byly nadšené, že se mi to líbí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
if: proč bys rudla? vždyť je to pravda... myslím, že se kosmetička trefila až nehorázně dobře :-) key: prstýnky vypadají taky moc hezky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
veve: zkoušely jsme, že budou výrazné oči jsem veděla (nesnáším rtěnky a nesdílím názor, že linky se na nevěstu nehodí a musí být jemná = vyblitá, pardoóón), nakonec jsme vybraly ladění do tmavěfialova, aby oči byly zelené, já je radši zelené než modré.
Odpovědět
Ahoj holky ifoun: krásná, moc ti to sluší x-) ;-) líčení jemné hezké, účes bomba, budeš krásná nevěsta ;-) kesynaz: prstýnky pěkné, seš ráda, že už je máte doma, viď? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
if: tvůj názor sdílím, na svatbě chci být nalíčená podobně (akorát že miluju retro kouřové líčení s linkami, jenže to už je opravdu moc :-D )... jsme podobný typ, akorát já asi budu mít větší poměr šedé než ty fialové... anebo budu mít kombinaci zlaté a fialové, páč mám šampáň šatky.
Odpovědět
ifoun: jsou kombinace žlutého a bílého zlata.. užší zlatá, širší bílá :-) nejsou hladné, popsala bych to, že jsou složené cca z půlmilimetrových zábrusů, takže se na ruce krásně problýskávají. Jsou dokonalý, alespoň pro mě! sami: jjj, jsem moc ráda, že je mám doma a můžu se kochat na ruce ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kesy: fakt hezké prstýnky :)
Odpovědět
kesynaz: koukám ještě na ten kožíšek je skvělej x-) :-D
Odpovědět
sami: k šatům vypadá nádherně. Jsem ráda, že jsem ho sehnala... nemyslím si totiž, že bude nějaké extra teplo v den svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: Líčení je supr, tak akorát výrazné a ty máš dobré oči na stíny (že jsou krásně vidět, nemáš zapadlý oči). A účes se taky povedl. To umístění závoje trefila kadeřnice tak, jak jsem myslela - vlnky udělat níž než na obrázku a závoj dát nad to. Máš ho na stejným místě, jako budu mít já:o)) Budeš krásná nevěsta:o)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: nádhera ... závidím :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes odjíždíme na dovču, tak se tu mějte a pěkně připravujte, jak přijedem, zase bude svatba o něco blíž. Už se moooc těším! Tak papa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem byla prověřit účes a líčení do víru velkoměsta, drželo to dokonala, když jsem po večeři, koktejlech a pár odvážných pokusech ve svém věku hopsat mezi děckama na parketu dorazila ve tři domů, tak to vypadalo furt stejně. Jen sundat všechno to železo z vlasů byl mazec :-D Takže rozlučka v třech se vydařila, hlavu mám jak škopek a jsem přesvědčená, že do žádného klubu už mě nikdy nikdo nedostane :-D
Odpovědět
kesy: prstýnky jsou krásné :-) ifoun: přenádherná, úžasná, krásná!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju, maithai. Jsem hrozně ráda, že přestože to je docela palba, tak jsem šla do profesionálky.... a přemýšlím, že si k ní zajdu na nějaký kurz líčení, protože jak dokázala namalovat oči, to bylo super :) Myslím i na ostatních holkách. A jsem hrozně ráda, že když jsem ekla, že nechci rtěnku, tak to nebyl problém, chci víc kočičí oči, oka, předěláme to... O kadeřnici ani nemluvím, tam jsem nic neviděla, pak jsem došla k zrcadlu a byla spokojená :)
Odpovědět
ahojky! s prstýnkama jsme hrozně spokojení, i mužíček je naprosto spokojenej. Vypadá to, že prstýnek bude nosit 8-) Jinak ifounku, ty audiny jsou luxusní. Bude to vypadat opravdu stylově :-) Já se dnes zkoušela líčit oči sama a řekla bych, že se mi to i povedlo :-) tak uvidím, třeba nakonec ani profi líčení nebudu potřebovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kesy: a bude foto líčení? Audinky jsou fajné, budou všechny stejné a když s něma jezdíme, tak vyjdou levněji než klasická taxislužba, no neber to :-D Vyštrachala jsem ještě fotku se závojem v celé délce, trošku mám hrůzu, abych s tím nezapackovala.... jdu to dát do alba.
Odpovědět
ifoun: závoj je boží x-) x-) taky takový nějaký budu mít :-D x-) ty jo kde si sehnala ty audinky, já chci takýýý :-N :-D
Odpovědět
ifoun: tak ten závoj je fakt parádní :-) Líčení jsem šupla do albíčka Inspirace.... fotka se zavřenýma očima není zaostřená :-( ale jinak si myslím, že bych s tímhle líčením klidně mohla k otáři ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kesy: vypadá to moc hezky, máš krásně hebkou pleť a dlouhatánské řasy, takže i jemné líčení bude bomba.
Odpovědět
ifoun: ten závoj nemá chybu :-) kesy: umět se takhle líčit, tak se na kosmetičku taky vykváknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlásím pokrok - máme zamluvenou kapelu, teda jen na cca dvě hoďky, ale nám to stačí...a dokonce s 30% slevou :-D Napsali cenu, přítel napsal, že dá o třicet procent míň...a oni souhlasili :-D A taky máme zajištěnou a vymyslenou snídani (velkou snídani, aby vydrželi, oběd bude až pozdě odpoledne), tak jsem zvědavá na kalkulaci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme taky pokrok :), máme komplet zamluvené kytky včetně zaplacené zálohy, snad budou skvělé, přesně tak, jak jsem si vysnila, jednání bylo super ... a taky máme zamluvený dort, přivezou nám ho přímo na místo. Bohužel ale z dortu jsem nakonec musela spoustu věcí oželit včetně náplně, ale už jsem ráda, že to mám z krku a nic jiného vymýšlet nebudu. Teď mě čeká ve čtvrtek kadeřnice, tak uvidíme :), no a kosmetička bohužel až 20.9., pak už by to bylo vše :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nevím, jestli jsou hotové svatební noviny takový pokrok, jaký děláte vy ;-) když já už skoro nevím, co mám řešit... To hlavní už je asi vše domluvené, teď jen doladit detaily... a hlavně našetřit na celou svatbu pouze z jedné výplaty.. no to bude umění!
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme o víkendu z tchýně vydyndali účet za zákusky z loňské svatby švagrové (měli podobný počet hostů, tak se zákusky objednají v podobném počtu) a dohodli se s ní, co všechno od ní budeme chtít a kam má zavolat. A svatební noviny - ty se furt odhodlávám udělat, ale možná na to kašlu, jsem moc líná:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Já noviny už vzdala, nemám na to sílu, čas, energi... Jo a obeslala jsem pár fireshow, jedno dražší než druhé :( Jako dát za 20 minut 20 tisíc, to snad ani nejde :-N
Odpovědět
kesynaz: jake pouzivas stiny? teda holky, co tady ctu, to jsou pokroky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kesynaz: koukala jsem na tvoje líčení, vypadá to pěkně, ale zkus ještě udělat na horním víčku černou linku a trošku jí rozmazat štětečkem. Zvýrazní to oko ještě líp:o) A jinak teda nevidím rozdíl mezi tvým líčením a mezi tím profi, cos tam měla před tím.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, linky by to zvýraznily skvěle - hlavně na focení, ale i bez si myslím, že to bude hezké. Nebyla jste některá na tom permanentním prodloužení řas? Já mám na to voucher, ale na svatbu jsem to vzdala (kdyby to dopadlo špatně), tak přemýšlím, že si to nechám na svatebku... Jen se bojím, aby to nevypadalo divně :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?