Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
katka: mně svatbadekor funguje...
Odpovědět
veve: díky, ještě to zkusím civet: viděla? teď si nejsem jistá...dívala jsem se do tvého alba a nic jsem nenašla... :-O
Odpovědět
ifoun: tak už jsem šupla do albíčka fotku kožíšku i rukaviček :-) Holky, co máte svatbu po 9.10. a sháníte kožíšek, budu prodávat za 600 Kč ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kožíšek je úúúúžasnýýýýý :) akorát bych si v něm připadala jako medvěd v létě, mám velikost XXS :-D svatbadekor blbne, ale když vyčkáš.... nebo to chce rychlejší připojení
Odpovědět
medvěde :-D kožíšek není tak naducaný, má jen delší chlup, ale jinak je docela v pohodě a jestli bude jen 5°C, tak budu ráda, že mě zahřeje. Jsem hubeňour vysokej hubenej a žádný špíček mě nehřeje :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ten kožíšek je krásný! Odkud jsi? Mně by se moc líbil, ale chtělo by to vyzkoušet. ;-(
Odpovědět
luli: jsem z Jihlavy
Odpovědět
Profilova fotka
A cena je 600 s poštovným nebo bez? Já jsem totiž počítala 500, tak tu stovku bych ještě dala klidně...a velikost je? ;-)
Odpovědět
luli: můžeme se klidně domluvit na 550 i s poštovným :-) kožíšek má 3/4 rukávy, i když pokud jsi maličká, tak je budeš mít akorát k zápěstí. Já jsem čahoun s výškou 175, takže je mám takové spíš 7/8 :-D Já mám velikost 36, prsa 85 (ještě je tam rezerva tak na 90, to bych musela ještě přeměřit) Zapínání je šikmé, není to klasika středem hrudníku. Přesné míry ti můžu písnout na vzkazník, ať to tady neřešíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: tys měla vlastně volno a asi si tu nebyla.. já tam tu fotku ze zkoušky líčení hodím znovu, ať se můžeš pokochat:o)
Odpovědět
Profilova fotka
kesynaz: škoda já mám 9.10 ale 36 je na mě pidi :-| :-| :-| :-| :-| kde já ho seženu
Odpovědět
ninu: kus koukat na bazos tečka cz ;-) já ho tam sehnala, myslím
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
civet: to líčení ti fakt moc sluší :) mě to čeká za tři hoďky, začínám mít nerva :-D A furt nevím, jestli se odličovat, než obě dorazí ...
Odpovědět
Profilova fotka
kesynaz: kožíšek je fakt luxusní, tak jsi mě inspirovala, že se asi zeptám v půjčovně u nás jestli by mi ho půjčili i bez šatů ;-) civet: já to tvoje líčení už viděla, ale nevím jestli jsem ti ho chválila, vypadá to moc dobře my asi konečně vyřešili oznámení, máme návrh a v pondělí to půjdu zkusit nechat vytisknout, tak se za mě modlete, ať to vypadá i vytištěný dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: budu držet palce, sama vím, co to je za boj :-D A nemáš nějaký náhled pro nás? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: tak už zůstaň nalíčená, ona si tě odlíčí.o))) Já jsem tam šla ráno v osm, tak jsem se nelíčila, nemělo to cenu:o) A díky za pochvalu x-) nnell: asi jsi už chválila, ale to nevadí. Opakovaná pochvala je vítaná pochvala:o) A super, že máte oznámení, už bylo skoro na čase:o) Taky by mě zajímal výsledný vzhled.
Odpovědět
civet: taky se mi to líčení moc líbí, sluší ti to, jen bych se bála, aby se netlouklo s kytičkou... modrá a šedivá barvička líčení je maličko riskantní pro sladění... Já osobně jsem spíš pro zlatavou, krémovohnědou barvičku, spíše teplejší barvy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kesynaz: já jsem studenej typ a líčení v teplých barvách na mě vypadá dost hrozně. Kosmetička mě prvně nalíčila do hněda a bylo to otřes. Jak stará-mladá, absolutně mi to neslušelo, přišla jsem si jak padesátiletá. Tohle je stříbrno-šedý, barev bych se nebála. Ten den jsem na sobě měla růžovo-červený tričko a netlouklo se to. Kytku bych měla mít žluto-červenou. I sama kosmetička říkala, že mě maluje tak, aby se to netlouklo s kytkou.. Tak uvidíme, mě se to líbilo naživo a líbí se mi to i na fotce.
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, vy to máte promyšlené, mě nenapdalo ukázat fotku kytky, stejně vytáhnu doma ntb, ať jim ukážu ty účesy z alba.
Odpovědět
civet: na té fotce ti to opravdu sluší a moc, o tom žádná..... ještě mě napadlo růžovo-fialkové líčení, to by se taky mohlo hodit ;-) to měla švagrová, taky je spíš studenější typ... jen přemýšlím.... ;-) :-)
Odpovědět
ifoun: já kytičku ukazovala, ale mám mokka stíny a jinak vše studené, tak prý je to ok civet: ještě veřejně, je to opravdu náááádhera - a toho přebíjení barev bych se nedála, je to neutrální vzhledem k tvému typu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevěsty by se vůbec do růžova líčit neměly (myslím oči), vypadají ubrečeně... ale asi jak kdo :)
Odpovědět
nad tou ruzovou premyslim proc se to rika nebo event. proc to tak je? ruzovou se prece lici kde kdo i kdyz ma na sobe bilou a nevypada uplakane, tak proc nevesta jo? :-) :-D
Odpovědět
veve: to máš pravdu, růžová, ale jen růžová vypadá ubrečená. Ale když se šikovně zkombinují barvy, tak je výsledek výborný :-) Domluvím si ještě jednu zkoušku, kde bych chtěla stíny tmavší, více vystínované. To líčení, co mám v albíčku se mi moc líbí, ale chtěla bych barvu očí více podtrhnot... Když se zvolí správná barva, tak mám oči zelené, což by na fotkách fypadalo fantasticky :-) Jinak jsem spíše modrooká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Me taky prvne nalicila do hnedych odstinu, ale na to fakt nejsem zvykla a nesedlo mi to.. podruhe uz to bylo stribro-tmave modre... Mne a pritelovi se to libilo, ale nejaka pani tady na foru mi to dost zkritizovala, tak nevim no.. Co myslite vy? Mam to v albu na konci..
Odpovědět
dzej: vy se berete až 2012 ?? :-) mně osobně se více na tobě líbí to druhé líčení, na konci albíčka
Odpovědět
dzejnysek: ja teda nevim, ale mne se to opravdu hodne moc libi...opravdu Ti to slusi a je to velmi vkusne, decentni a pekne Te to podtrhne...proste jo...to prvni bylo moc, ani nejak no nevim...ale druhe se mi moc libi...zalezi na kazdem,kazdemu se libi neco jineho...nazory jsou vzdycky ruzne, dulezte je aby jsi se libila sobe a nasledne hned pritelovi ;-)
Odpovědět
holky a přemýšlíte některá o nalepení řas? ;-) já s touhle myšlenkou začínám špekulovat. Nechtěla bych moc dlouhé, spíše na zhuštění. Silné nánosy řasenky se mi moc nelíbí...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo o tom prvnim jsem ani nepsala... to me licila kamoska do fialova, ale to bylo jak pest na oko.. tak jsem sla k profesionalce.. to hnede liceni nemam ani vyfocene... jen ten druhy pokus (stribrno-modry).. tak diky za vase nazory! ;-)
Odpovědět
dzejnysek: a proto...o par radku vis jsem psala, ze jsem nenasla sikovnou kosmeticku a vidim, ze se vdavas ve stejnem okrese jako ja...u koho jsi byla? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?