Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
já sem fotky ze svatby určitě dám. celou doby mě tady ty fotky těší a inspirují tak se pak ráda pochlubím, snad bude čím :-) a v úterý jdu na zkoušku šatů! :-)
Odpovědět
ja se taky zacinam na foceni tesit, meli jsme schuzku s fotografem...moc pohodovy clovek, projel s nama mista kde by jsme chteli, rekl nam svoje, aby jsme se pak moc dlouho nezdrzovali a nenechali hosty zbytecne dlouho samotne a zaroven si foceni uzili a povenovali se mu...mam sice respekt z fotaku, ale snad to bude dobre... bude nas fotit Radovan Chvila...moc se mi jeho fotky libi...uz ted ma plne terminy na dalsi rok a ja jsem ho oslovila dost pozde, ale to je prave ta vyhoda pozdniho terminu ;-)
Odpovědět
katka: teď jsem koukla na jeho stránky a fotí taky fantasticky. Dnešní prográmky na úpravu a doladění fotek udělají taky své a fotku hodně podtrhnou. Díky za ně! Ale osobitý styl, vystižení momentu nemá konkurenci. Takoví fotografové jsou k nezaplacení. Když to srovnám se starší generací, která má takové spíše statické a klasické fotky, tak tihle mladí kreativní a nápadití fotografové jsou prostě bomba :-) maithai: ať zkouška dopadne dobře ;-) já už mám šaty doma, jen ladím doplňky... :-)
Odpovědět
katka: chvíla fotila kamarádku v červnu, její nick tady je lelli. Mrkni na fotečky, mají ej moc povedené :-)
Odpovědět
maithai: dekuju, podivam se :-) mame mu poslat nejake fotky co se nam libi aby vedel co chceme, tak se hodi, videt albumu co nejvic :-)
Odpovědět
Ahoj holky, se mi Vás dočítat nechce :-N tak se Vám jdu pochlubit s novinkami dnešního dne, a jedna novinka dostlala i mě :-N :-D - máme vybraný oblek, zítra ho jen jdeme vyzvednout ... to teda bylo keců, že si to musí zkoušet :-D ale nakonec se sám sobě líbil, chlap noo :-p nakonec ho koupíme, ikdyž já byla pro půjčení, ale je pravda, že oblek se neztratí - máme domluvené prstýnky, nakonec to bude takový mix ze všech třech, co sme si vybrali, ale budou vypadat úžasně :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo? My máme po včerejšku boty :-D teda sehnat pánské krémové polobotky se nepodařilo v celých Varech, takže nakonec máme světle hnědé (aspoň je pak chlapák může nosti do práce). Nebude to sice úplně sladěné s krémovým oblekem, ale co... já jsme stejně prosazovala, ať si vezme klasické plátěné tenisky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla..už se nám to blíží, dolaďujeme jen drobnosti. Holky, jak byste rozuměly větě: Uvidíme se na svatbě, tam se pěkně upravíme, ať to budoucího švagra něco stojí? ;-) Došlo mi to vmailu a nějak to nepobírám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lulinka005: To ti poslal tvou sourozenec? Předpokládám, že si dělaj srandu a říkaj tím, že dorazí na svatbu a za vaše peníze se ožerou jako čuníci:o)
Odpovědět
Lulinka: asi te planuji unest a pta se Te jestli s tim souhlasis? a ze si an jeho ucet doprejete :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luli: přesně jak říká civet - ožrat se na účet novomanželů... my tvrdý neplatíme a když se někdo sejme pivem, takto zas tak draho nevyjde :-D
Odpovědět
lulinka: já bych z toho pochopila, to samé, co píše civet ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jj taky mě to napadlo, holt jsem blondýna :-D Jasně, že tvrdý platit nebudeme, to bylo jasně daný :-D A přítel potom, co se na jedné oslavě ožral jako dán už ani k tvrdýmu moc nee :-D Psala mi to sestra...
Odpovědět
Profilova fotka
katka.k - Máme stejné datum, jupííí :-) Aspoň nebudu jediná, kdo bude klepat kosu :-D
Odpovědět
lulinka: jj :-D divala jsem se, ze je nas vic ;-) no, jak jsi psala, ze doladujes detaily, tak ja teda spis jsem zacala zarizovat :-o co uz mate hotovo? jake jsou opatrení proti klapaní kosy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já spoléhám na to, že budu funět v těžkých šatech a k tomu jen bolerko :-D Hodinku v kostele snad vydržím, je tam celkem teplo. Mám opravdu mohutné těžké šaty, snad bude stačit něco přes ramena. No konečně jsme vybrali oblek pro ženicha, prstýnky, boty pro mě. Ještě chybí boty pro ženicha a domluvit detaily na hostinu. Jinak myslím, že jsme za půlkou. Včera jsem lítala po matrice a tam to taky už šlo hladce :-D Já jsem předtím chtěla k šatům kožíšek, ale nevypadá to moc dobře k šatům :-N My jsme právě toto datum chtěli, že vypadá dobře x-) V sobotu jedem na dovču, pak už chceme jen detaily ;-)
Odpovědět
juuu paráááda dovca...hmmm....taky bych potrebovala...mam taky jen bolerko, mozna jen koupim jeste nejakou smetanovou sirokou salu, kdyby bylo opravdu nejhur a tu vyuziju i potom...ani nevim, na kolich vychází pujcení kozisku... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No bolerko stojí 500 v salonu v Brně. Ale jak tak pozoruju to počasí, myslím si, že ho hodně nevěst využilo i teď v létě :-D Já mám strach že bude pršet. Zima mi ani tak nevadí, ale ten déšť ;-( Hlavně že jsem si zamluvila šaty s vlečkou přes půl baráku :-D A vy to máte v kostele nebo někde, kde bude zima?
Odpovědět
mame to v kostele...i pres zimu mi tam byva teplo, tak by snad melo byt...jen se bojim spis toho foceni, jsem takova zmrzlima...je fakt, ze kdyz uz by melo prset, tak at radeji snezi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No my na to focení moc nejsme :-) Já mám radši takové ty amatérské fotky, ale nějaký lepší taky budou. Máme fotografa kamaráda, který za to nic nechtěl, tak jsme ho aspoň pozvali na oběd :-D Můj přítel se nerad fotí, ale moc bych chtěla vyfotit nějakou společnou fotku a dát si ji udělat jako obraz nad postel. Kamarádka to tak má a vypadá to nádherně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už mám rám :-D sice nebudeme viset nad postelí, ale v obýváku, nicméně jestli nevyjde ani jedna hezká fotka od těch našich dvou fotografů, budu křičet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, vy toho strašně nakecáte, já v se v práci stihnu mrnout tak přes oběd a jinak to nejde, kdo vás pak má dočítat? ;-) prstýnky bych už taky chtěla, mám pocit že jsem oproti vám poněkud ve skluzu :-| my je máme vybraný a čekáme až se nám vyjádří zlatník
Odpovědět
Profilova fotka
Já ani nedočítám, přišla jsem po dlouhé době ;-) Ale všichni už jsou ve znamení příprav předpokládám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám dnes večer v podobě sama doma s pesourem, sklenkou vína, pizzou z mrazáku a počítačem :-D Nějaká společnost? :-D
Odpovědět
cože taková samotinká, opuštěná?
Odpovědět
Ahojky s tou sklenkou vína souhlasím muž je na tři týdny na služebce v Praze ]-( Jsem zvědavá kdy zařídíme ty zbytky co ještě máme zařizovat nějak jsme se zabrzdily v těch přípravách
Odpovědět
Profilova fotka
sami: Přítel vyrazil na pivko s kámošem . psolední člověk, kterého jsme zatím nestihli pozvat (dali jsme si předsevzetí, že všechny pozvem osobně - krom zahraničí a Moravy). Trošk use sama doma bojím :-N Ale tak má to něco do sebe 8-) anadie: stejně si nejvíc zařizuješ určo sama, ne? Jsem se dneska snažila poptat fireshow na svatbu a teda je to pááálka, sice jedni z Krnova za 5 tisíc, to mi přijde cena akurát (4 lidi na 20 minut), ale cestovné další 4 tisíce...a to už vychází draho :( Nějaký tip na pražskou skupinu ohnivých šílenců?
Odpovědět
jj zařizuji spíš sama,ale nějak časově nestíhám. teď už véc jak tři týdny sháním bordo samodržící punčošky ;-) zítra jdu omrknout pro partnera košily a kdyžtak hned koupit
Odpovědět
ifoun: tak to vůbec netuším :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Chicht, my jsme před chvilkou zaplatili objednávku svatebního prádélka pro nevěstu i ženicha, tak jsme zvědaví, jestli nám to padne :-D takže příští týden netrpělivě vyhlížím PPlko u nás doma ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?