Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Ivanko, máme stejný termín ;-) Holky, my se nemůžem domluvit, jestli bude ženich odjíždět se mnou nebo se sejdeme všichni až u kostela. Každý se budeme chystat jinde. Navíc jak jste říkaly - možná nebude nic moc počasí, jenomže prostě tradice je tradice že... :-(
Odpovědět
My budeme odjíždět stejně. Já se nachystám u našich a přítel za námi už nachystaný přijede. Pak pojedeme společně v koloně na zámek na obřad :-)
Odpovědět
Ahojky, my taky jedeme spolu, ale ženich si pro mě pěkně přijede :-) a po cestě kolona, klasika :-) chci jim všem co nejdříve vytřít zrak, když se jim ukážu až v kostele, už nemůžou pronést to hlasité obdivné "ooooooů :-D dělám si srandu, popravdě mě jiná varianta nenapadla...prostě se to tak u nás dělá už věky takto :)
Odpovědět
Profilova fotka
My se taky uvidíme ještě doma, kromě toho se tam asi budeme připravovat oba, přece jen je to jednodušší. krom toho mě se líbí, když ženich předává kytku osobně ještě před obřadem ;-) Krom toho ve středu jdeme omrknout tu restauračku, kde bychom chtěli hostinu a taky se jedeme definitivně upsat na obřad :-) kolik už toho máte zařízeno vy?
Odpovědět
obřad musíme ještě potvrdit a zaplatit za místo, ale zamluvené to je. Jinak máme všechno důležité snad...prstýnky, šaty, zákusky, voničky, dort, řešíme auta a ženichův oblek, koláčky do práce a právě jsem objednala létající balony přání :-)
Odpovědět
My dnes podepsali papíry na matrice, zaplatili nehorázný poplatek :-( ale co bychom pro svatbu na zámku neudělali To s tím předání kytičky od ženicha souhlasím, taky chci, aby mi přítel předal kytičku v kruhu rodinném :-)
Odpovědět
jj, podle mého top bude krásné a dojemné :-) a kouzlo to má i proto, že ty emoce mezi těma dvěma jsou intimní - ten okamžik uvítání :-) to musí být nádhera :-)
Odpovědět
já budu mít v den obřadu asi opravdu co dělat s emocemi a slzami... od porodu jsem strašně citlivá, každá blbost mě dojme a pomali rozbrčí :-) Stalo se mi, že jsem potkala úplně cizí svatbu, jeli a troubili a mně se zaplavily oči slzami :-D :-D
Odpovědět
tak to budeme dvě uplakané nevěsty, brečím i nad pohádkami s romantickým koncem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je fakt, že teď kolem nás taky jela svatba a taky jsem z toho byla na měkko :-) ale doufám, že brečet nebudu, přišla bych si divně, moc to ke mě nejde. my máme obřad taky zamluvený po telefonu, ale ve středu tam už jedem osobně ;-) kesynaz: kde máte svatbu? My taky na můj vkus platíme celkem dost, nakonec se to ale asi stejně v té konečné částce ztratí |-|
Odpovědět
nnell: má svatbu na zámku v Telči, platili jsme 6 tis., je pravdou, že jsem ani jinou možnost nezvažovala :-) vždy jsem se tam chtěla vdávat a přítel se přizpůsobil :-)
Odpovědět
máme.... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, i když 10.10.2010 vychází na neděli, tak v dnešní době jde všechno, odddají vás v jakýkoliv den na jakémkoliv místě. Datum naší svatby je 10.10.2010 v 10:00. No neni to hezký? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nestrašte mě, že budu brečet...z toho mám strach, že se dojmu sama nad sebou :-D No, ale stejně to bude jistit voděodolná řasenka ;-)
Odpovědět
kosmetička říkala, že make-up zafixuje, aby se nadal otřít a obrčet ;-) ale i tak si myslím, že brečet budu... celá ta atmosféra, pocit, že ten, koho milujete, si vás bere, tak už jen, aby to štěstí do budoucna vydrželo :-)
Odpovědět
no, kosmeticku jeste nemam, tak se musim poradit, ale vodeodolna rasenka se bude hodit stoprocentne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My měli včera sraz s pastorem a bylo to opět fajn :) Slíbil, že s náma zůstanme na svatbě celý den a dorazí i jeho manželka, tak jsem moc ráda, že pozvání přijal. Vizážistku už mám domluvenou na doporučení fotografa :)
Odpovědět
asi bych to měla pořešit, jak to tak sleduju, na to jsem krapítek zapomněla...
Odpovědět
Profilova fotka
Ono asi někdo mít čas bude, spíš záleží, koho si člověk vybere. My chtěli svatbu původně v září, ale fotograf je v tu dobu mimo republiku, tak jsme si nakonec vybrali říjen podle něho. Ale je to výhoda, v říjnu toho moc obsazeného není ;-)
Odpovědět
taky si myslím, i přes ten náš oblíbený termín 2.10.2010 :-) Mám tip do Luhačovic, to je kousek od mého rodného městečka, v červnu se tam nechala líčit kamarádka a byla moc krásná nevěsta, tak dám na její rady. :-) snad bude mít ta šikovná paní ještě čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: od mého taky ;-) Ale bydlím už dlouho v Praze jako naplavenina ;-)
Odpovědět
odkud jsi, naplavenino? :)
Odpovědět
Profilova fotka
rozena v UH :)
Odpovědět
:-) já Slavičín, svět je malý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, žze Slavičína jsem měla spolužáka na gymplu :)
Odpovědět
Ahoj holky, jdu se k Vám kouknout a prošmějdit jak už ste daleko s přípravama, já akorát začínám se šatama, a téééda děs no nevím, nevím, když jich je tolik krásných :-N :-D :-D dejte mi tipy na svatební salony v Pze, já zatím byla v Maggie, a v Andělském
Odpovědět
Profilova fotka
Samikri: já byla jen v Maggie, nikam jinam už jsem nešla, měla bych hlavu jak kýbl z toho výběru :)
Odpovědět
ifoun: a vybrala sis nějaké?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, mám dvě alba, jedno ze zkoušek s šatama, co jsem si nevybrala, pak v druhém albu jsou ty, co jsem si vybrala... líbilo se mi jich tam hodně, navíc je fajn, že mají šněrovačku, se zipem bych měla strach, že do října se mi změní postava a nebude to sedět.
Odpovědět
jo tak nad tím jsem taky přemýšlela, a Maggie jsem zkoušela samé šněrovací-ty mi přijdou, že postavu lépe vytvarují, a v Andělském zase jen samé na zip,jako nejsou špané, ale přesně jak píšeš ty
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?