Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Díky za inspiraci, příští týden tam zajdeme na večeři a už se musíme rozhuopat. Ale nějaký favorit tam je - steak s chřesetem a sýry, šťouchané brambory, polévka klasika, nad předkrmem váháme.
Odpovědět
tak já Vám ještě podráždím chuťové buňky :-p :-D :-D momeeeent...
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... na chuť sou bezkonkurenční, výborné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sami: myslíš, že mi pomůžeš, když si teď kvůli tobě poslintám klávesnici? :-D Už bych si nějaké koláčky dala... ale holt ještě musím nějakou dobu vydržet :-N
Odpovědět
to sou jen pro nás zkušební, ale fakt výborné x-) jsem ráda, že nemusíme hledat nic nikde jinde
Odpovědět
holky, hezky vikend... :-)
Odpovědět
Tobě také :-)
Odpovědět
samikri: tak tu hukvaldskou pekárnu chválím! Bydlím kousek od Hukvald a pekárna parádní - poctivé koláčky s výbornou náplní!!!!!!
Odpovědět
sami: vypadají úžasně!!! Já sehnala pro koláčky do práce úžasnou pekárničku v Dobříši a mají je tam taky tak krásné, i když bez těch mandliček, předevčírem jsme měli ochutnávku a v hlasování naprosto bez problémů prošly! :-)
Odpovědět
sami: dávám na chvíli do albíčka první 3 stránky našich svatebních novin, tak mrkni ;-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
jéééj, já to promeškala =-) :-N
Odpovědět
Článek se načítá
já to tam teď dala znovu, tak mrkni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem byla na zkoušce účesu a jsem velmi spokojená. Slečna kadeřnice se mi hodně trefila do vkusu, pochopila, co by se mi líbilo... Až mi bylo líto, že ten závoj překryje velkou část drdolu. Zítra večer dodám fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
kesynaz:jé já bych taky chtěla vidět noviny civet: a jak sis ten účes nechala vyčesat, dolů nebo nahoru? já si dnes koupila boty, ty co mám v albu, jsou úplní úžasný až na to, že se v nich asi zabiju, podpatky sice nosím, ale ne devíticentimetrový, zkusím je taky vyfotit a hodit je sem ;-) a ještě jsem se chtěla optat, jak to máte se jménem, budete si brát jen po manželovi, nebo si necháte i vlastní?
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: drdol mám tak nějak uprostřed, když se do něj shora zapíchne závoj, tak mi to netrčí nad hlavou (to se mi nelíbí a nesluší mi to). Ad jméno - budu přebírat klasicky přechýlené (s -ová) příjmení přítele. Jiná varianta moc nepřipadá v úvahu. Já mám své jméno a příjmení dlouhé už teď, kolikárt se ani nevejdu do kolonek, a ještě tam přidávat jedno další?:o)) To by nedopadlo dobře.
Odpovědět
ahoj holky, tak já je sem šupnu tedy ještě jednou :-) v albíčku Co už máme :-)
Odpovědět
jinak já si taky nechám jen přítelovo. Když si vezmu, že pokud máš obě dvě, tak to musíš všude uvádět a to je docela na pytel... ale líbilo by se mi to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: ty bílé? Co máš napsáno, že ses do nich zamilovala? Tak na mě začni žárlit, protože mně se teda pekelně líbí :-D Uááá, kdes je objevila? Takové jsem pořád hledala, ne moc "svatební" (perličky a odlesky), s podpatkem, plnou čpučkou, bez pásku kolem nohy, mlask....
Odpovědět
Profilova fotka
Kurňa, píšu čpučka místo špička, to už je docela síla.... a to jsem, prosím, nic nepila... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou přesně ony, na webu píšou, že jsou champagne, na fotce u nich vypadají do zlatava (aspoň na mým monitoru), ale ve skutečnosti jsou dost světlé ;-) zamilovaná jsem do nich ale pořád :-D jsou ze střevíce a více
Odpovědět
Ahoj... nnell: tak ty boty vypadají úžasně x-) x-) ty samé krabičky na výslužky budeme mít taky :-D kde si je kupovala? a ještě mi prozraď kde si sehnala ty zelené malinkaté pytlíčky? já mám jen bílé a v zeleném sice měli,ale byla to taková hnusně zelená :-p
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: krabičky i pytlíčky mám ze svatbadekor, na jejich fotce ta barva taky nebyla nic moc, ale riskla jsem to a jsem spokojená ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: oni tam těch hezkých bot mají, ale ty ceny =-) Uvidéme, co zbyde na konci září :-D
Odpovědět
Profilova fotka
z těch cen mi bylo taky zle, ale řekla jsem si, že je to jen jednou za život a že pokud je úplně neoddělám, že je zkusím po svatbě prodat ;-) a Střevíce a více mají navíc slevu ve Svatebním katalogu 10%, takže byly aspoň o trochu levnější |-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem nahrála fotky nových bot na přezutí a hlavně ze zkoušky účesu. bohužel je to focené s bleskem a vypadá to všelijak.. naživo se mi to moc líbilo. Je vidět i můj skvělej extravagantní závoj.
Odpovědět
Profilova fotka
civet: tak ta kadeřnice je dost dobrá, vypadá to, že to je dělané z dlouhých vlasů, moc hezké (takové nadýchané) a moc se to hodí k závoji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: je to super a i mamka se ptala, co mi pod ty vlasy dala, že to nemůže být moje:o) Ale žádnou podložku ani nic podobnýho tam nemám, jsou to jen moje vlasy a vlásenky. Ona mi tam na začátku stočila silnější pramen mých vlasů a na to nabalovala další prameny (každej zvlášť lakovala, tupírovala a zase uhlazovala)... Je fakt šikovná.. a za zkoušk chtěla 250, naostro tak 300 + mi tam připočítá vlásenky, pokud je nevrátím. Za takový dílo dost směšná cena:o) Což je důkaz i pro tebe, že z kratších vlasů lze vytvořit téměř cokoliv:o)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: to je úžasný .. jak že máš dlouhé vlasy? Půjdu brzy taky na zk. a zatim vubec nemam predstavu o ucesu, mam vlasy jen po brady, ty mas delsi, vid?
Odpovědět
Profilova fotka
civet: začínám se na tu páteční zkoušku těšit :-D Mám o fous ty vlasy delší, tak snad to dílo z fotky zvládne x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?