Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
tak přesně ten plánuji, Tatra RTO - taková ta okurka. Je nádherně opravená a vymazlená.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to musí být bomba!!!! To nastávajícího musíš ukecat, budou z toho i super fotky.... 8-)
Odpovědět
To musím, jelikož jako další dvě auta máme Tatru 603 a veteránského Jaguára, tak se snad manža nechá překecat. Chtěla jsem aby ta přeprava byla trošku originální. ale dalo my to práce ty auta sehnat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Veterána jaguárka, ježiš, kde se to dá sehnat? Úplně slintám....
Odpovědět
to byla obrovská náhoda. Od kamaráda kolega z práce ho má, jako koníčka. Dotáhl ho z Anglie když tam byl na stáži či co, takže má i volant na druhé straně. No tady ho opravil a te´dka jen tak pro radost jezdí. Takže je i rád že bude mít příležitost broučka vytáhnout a naleštit. takže to máme za naftu nebo na co tojezdí :-) Život je náhoda
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je paráda... právě i na to focenií to bude hezké :)
Odpovědět
Jo na focení se moc těším, teďka přemýšlím jak autíčka nazdobím
Odpovědět
akcul83: to bude parádní tyhle dopravní prostředky, budete raritka, super :-) My žádnou přepravu zajištěnou nemáme. Každý pojede s tím, s čím přijede. Spaní je zajištěno z velké části v hotelu v Telči, kde bude hostina. Kdo prostě chtěl spát, tak spí, kdo chce jet domů, pít nebude a holt bude řídit :-) Většina lidí je z Jihlavy a kdyby zvažovali variantu taxíka, tak se to dá taky skousnout. Zbytek rodiny je 5 km od Telče, takže tam to taxík jistí bez problému :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás je vlastní doprava vyloučená kvůli parkovacím zónám - nemístní by tu vůbec nemohli zaparkovat, nebo bysme jim museli koupit kartu za 200, to taxik vyjde levněji :)
Odpovědět
Ahojky, snad se můžu přidat vybrali jsme termín 30.10.2010 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám do klubu podzimních :)
Odpovědět
nnel: ahojky, já nemám ráda teplé barvy jakoí hnědá oranžová červená, vdávám se 2.10.2010 a máme zelenkavou. :-) Oba jsme tmaví a snědí, takž k nám krásně jde a jestli je jarní, vůbec neřeším, protože se mi ta kombinace prostě strašně líbí :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky, hlásím se do klubu, právě jsme se dohodli na 9.10. 2010. No asi jako většina z vás, mám obavy, aby nepadaly trakaře...se uvidí;-)
Odpovědět
tak se taky hlásím, jsem už založila téma termín 9.10. ale tam jsme zatím jen s nunaskem, tak to asi spíš budeme konzultovat tady, bude nás tu víc :-)
Odpovědět
z počasí mám taky strach, ale věřím, že nám vyjde krásné :-)
Odpovědět
maithai: my máme barvu svatby světlounce žlutou, a opravdu neřeším jestli to je jarní barva. prostě se nám líbí a basta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to jsem ráda, že se tu zas někdo objevil :-) My barvy stále ještě řešíme, ale zdá se, žeto bude nakonec ta zelená s jemným nádechem do krémova či zlatava, protože mám zlatavé šaty ;-)
Odpovědět
už se nám to krátí, co? Nevím jak vám ale mě připadá že to všechno hrozně rychle utíká, ještě před nedávnem jsem si říkala že je to všechno hrozně daleko,a najednou už to jsou jenom 3 měsíce :-D
Odpovědět
Holky, nabízím 3 role světlezlaté organzy. Mám svatbu laděnou do zlaté barvy, ale zlaté by už bylo moc, tak organzu měním na bílou, jinak vše bude zlaté :-) Tak kdybyste některá měla zájem, je stále k mání ;-) A kolik toho už máte zařízené?
Odpovědět
právě finišujeme s oznámením, a v sobotu jdeme (se zubama po babičce :-D) ke zlatníkovi dořešit prstýnky, jinak se chystám na vytvoření ozdob na autíčka, nějak zatím nepřišla inspirace
Odpovědět
Tak oznámka mám nahrubo navržené. Musí je ještě odsouhlasit přítel. Budeme si je asi tisknout sami doma. Prstýnky zatím taky nemáme :-( Byla jsem jen na kukačku v obchodě a asi si nevyberu :-| :-) Auto mám vyřešený. Mužíček bude mít cylindr a já panenku. Vše už mám doma. Hurá! Tak přeju, aby se inspirace brzy dostavila ;-)
Odpovědět
My budeme mít taky panáčka a panenku, ale ještě bych chtěla nějakou organzu kolem, a něco na kliky a tak... Taky jsmě obešli pár zlatnictví, a pořád jsme čekali že nám některý padne do oka, a furt nic, tak jsme našli několik návrhů na internetu a pak si necháme poradit od zlatníka, chtěla bych takový aby mi ladil se zásnubním, ale aby byt taky dost mužný na skoromanžílkovu ruku, je to fakt těžké vybrat, co
Odpovědět
já mám bílý zásnubák, tak budu prosazovat kombinaci bílého a žlutého zlata :-) chlapi jsou zarytí příznivci "žlutých" snubáků. Pravej snubák je prý žlutý... uvidíme. Pár tipů mám, jde to různě kombinovat, tak mě napadlo, že bych měla půl napůl kombinaci a mužíček by měl s převahou žlutého zlata 8-) ale je to pravdu těžké. Máš pravdu v tom, že pro chlapa je hezčí nějaký jednoduchý, než vybrušovaný a zdobený, to si myslím, že už je moc, že ty jsou spíš pro ženský :-) Na zrcátka jsem koupila tylové koule se stužkou. Bude to vypadat jednodušše, stužkování okýnek mě nějak nebere a kolem panenky a klobouku ještě povedu do špice organzu a místy ji svážu mašlí nebo kytičkou :-)
Odpovědět
Holky, prstýnky byly snad to první, co jsme si pořídili. :-) Už v únoru jsme byli na svatebním Veletrhu a nadchl nás tam zlatník Lukáš Rýdl. Doma jsme posbírali staré zlato a od dubna se chodím kochat za ručníky do skříně. :-) Fotenky v albu se zařízenýma věcma, jukněte. Jinak Rýdla opravdu doporučuji, skvělé jednání, rozumné ceny, dobré výkupní ceny za staré zlato a nadčasové vzory prstenů :-)
Odpovědět
o Rýdlovi jsem už slyšela, jen nemáme jeho dílnu/obchod poblíž :-(
Odpovědět
Rýdl je dobrý, ale my máme super zlatníka hnedka za humny. Přítel u něj nechával dělat zásnubní podle svého návrhu, a je krásný. tak jsme si něco našli na netu a zbytek necháme na něm. :-)
Odpovědět
Kámoška je z Valach a jeli si prohlédnout prstýnky na veletrh do Ostravy. Vybrali si, na místě zkusili velikosti a on jim je pak poslal poštou, takže tak celkem dobrá varianta. Každopádně držím pěsti a přeji u výběru šťastnou ručku. :-) Já se strašně těším, až budu ten svůj nosit. :) (jo, a každý máme jiný vzor, nechali jsme si je pak trochu "zestejnit", ale ani toto nebyl u něj problém)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám od něj zásnubní a taky jsem z něj nadšená ;-) a snubní jsme ještě neřešili, nejdřív asi zkusíme zlatnictví jedné rodinné známé a jinak zas přijde na řadu Rýdl :-)
Odpovědět
já mám zásnubák zn. DANFIL, ale bohužel jsem zatím neobjevila, zda mají i řadu snubních prstýnků. S největší pravděpodobností zajdeme do místního zlatnictví a nějaké vybereme :-) Dívala jsem se na rýdla a má tam teď nové vzory jakoby dalmatin. Přítel řekl, že je to divočina. Každopádně je to hoooodně zajímavý 8-)
Odpovědět
tak to se mrknu, sama jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?