Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
civet: také by mě zajímalo, kdes objednávala -> takove ty dortiky jsem si nedavno vyzkousela na svatbe a slo z nich hodně krasných bublinek, ktere se dlouho vznasely nad zemi, jeste jsem vyzkousela takove ty mensi se srdicky a ty padaly hrozne rychle k zemi ... Já chci bublifuky hlavně pro neteř a synovce, kteří tam budou.
Odpovědět
Vy takhle spolu chodíe na kafíčko, jo? že bych se někdy připojila ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda, člověk tu pár dní není a vy toho nakecáte :-) snažila jsem se poctivě dočíst, ale jde to těžko |-| maithai: účes je moc pěkný, s tou mušlí to bude fakt moc hezký ifoun: gratuluji k oznaméní, jsem zvědavá! samikri: a ty se nechceš přidat ma kafíčko už zítra? jinakmy taky vůbec v ničem nepokročili, spíš naopak, opět řeším oznámení :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, bublifuky jsou z mojeparty cz . Vyzvedout to jde v Praze, kousek od metra Strašnická. Jsou ověřený, dělaj spoustu malých bublin na jedno fouknutí, jen se do toho musí foukat mírněji než do klasického bublifuku (ale efekt stojí za to). Balík po 24 ks (ty bublifuky jsou malý, vejdou se do dlaně) stojí 440, když se zaregistrujete na webu, daj vám 5% slevu. Nebo se to dá koupit přímo tam po kusech a vyzkoušet.
Odpovědět
... já jsem tak šťastná! Dlouho jsem sháněla zlaté plovoucí svíčky a konečně jsem spokojená. Taková maličkost a jak to dovede člověka potrápit, když se nedaří a nedaří :-) Taky přemýšlím o bublifukách, budeme mít cca 10 malých dětiček na svatbě, tak by se mohly zabavit. Ještě chci nakoupit nějaké obyč omalovánky a základní pastelky, které dáme taky všem prťatům :-)
Odpovědět
Holky, vy jste šílený, vy už to počítáte na dny? Já to zatím počítám na týdny a zatím svírání žaludku necítím... :-D Ale jinak na dny to je 67, tak si říkám, že času mám zatím dosti... 8-) Už máme zařízené šaty a doplňky, prstýnky už jsou doma, obleček pro našeho čivaváčka, dekorace a výzdoba taky, během týdne dorazí vývazky, podvazek je už taky doma. Dneska přišla korektura na oznámení, tak jsme to ještě trošičku poupravili a během příštího týdne už snad dorazí domů. Koláčky, cukroví, hlavní dort a dorty pro rodiče (jako poděkování za výchovu) budeme dolaďovat příští víkend, ale paní, které nám to budou péct už zajištěné jsou ;-) . Už mám i zařízeného Hummera na odvoz a ženich Superba, tak snad ta dekorace na autka bude dostatečně "dlouhá" :-) Schází nám oblek pro ženicha, kravata, spodní prádlo a punčošky pro nevěstu, kosmetička, kadeřnička a jen vybrat tu správnou květinu ... pořád se nějak nemůžu rozhodnout ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jste tu někdo? Mám ty fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já dnes vyzvedla bublifuky a vývazky na poště. a byla jsem fakt překvapená, jak jsou malinké, nevím co jsem čekala, ale tohle ne :-) foukají ale hezký bublinky, takže snad se uchytí, dětem se snad budou líbit určitě a dospělým snad některým taky ;-) dekoraci na auta zatím neřeším, ale asi bych měla, trochu mám pocit, že toho mám pořešeno nějak málo :-( kesynaz: kde jsi je sehnala, možná bych se inspirovala |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak je to tam, přidala jsem i fotky dortíků :)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: já ještě nevečeřela! Tohle mi nedělej ;-) mňam, dala bych si všechny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
odkud máte takový skvosty? že bych tam zítra vyrazila na obhlídku? 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dortíky? Ze St. Tropez :) Cukrárna v Domě u Nováků ve Vodičkově.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to znám, oblíbená u cuketky, jenomže u mě je pořád na seznamu, kam někdy musím zajít ;-) a tohle byla asi poslední kapka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, jak tam člověk vkročí, už si nikdy nekoupí dortík v cukrárně za 15 dělaný místo z čokošky z hnědé barvy a margarínu :-D
Odpovědět
nell: sehnala jsem je na dekorace-svatby.cz (tady mají obyč) a taky je mají na svatebni-raj.cz (krásní motýlci a srdíčka, ale jsem docela drahý :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: wow, oznámka super a o dortech ani nemluvim, radsi se jdu najíst :)
Odpovědět
Profilova fotka
já viděla jenom ty dorty, oznámka až teď a moc pěkný. Kam chodíte holky na ty nápady? já bych taky chtěla být originální :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: já nebyla originální, našla jsem to na americkém webu a trošku si zakopírovala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
když já na ty weby taky koukala, a když už se mi něci líbí, tak je to moc pracný, a na to nemám sílu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já si sice vybrala pracné, ale zaúkovala jsem kamarádku akolegyni v jedné osobě, která mi to zpracovala :-D
Odpovědět
ifoun: krasne oznameni... na neco jsem narazila a vzpomnela jsem si na vase oznameni... http://www.beau-coup.com/glass-sailbo... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka: jééé, ale ty jsou teda přesný :-D Já sice svíčky na stolech nechci (aby to nebylo jak na pohřbě :-D ), ale na stoly kolem rauty by se loďky hodily... musím obkouknout, kam shipují :)
Odpovědět
na tech strankacj jsou i velmi podobne stojanky na jmenovky...ale to by myslim vyslo na dost davat pred kazdeho hosta lodicku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katka: jo, držátka na jmenovky jsou vždycky dost drahý špás, pokud to není svatba v pěti lidech max.... takže trošku budu škudlit a musí to stačit položené na stole :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ifoun, ty oznámení vypadají moc pěkně, já myslím, že naživo je ten relief určitě vidět. Líbí se mi, jak máte sladěné oznámení, pozvánku na hostinu, jmenovku a obálky. Působí to dost luxusně:o))
Odpovědět
Profilova fotka
civet: je to všechno jeden motiv a ražba na obálce je díky stejné raznici jako oznamko, pán ji prostě uštípnul a vyrazil vlnky z oznamka i na obálku, to mi nabídnul sám, fakt hrozně šikovný člověk :) Jen sjem nějak neudržela sladění jmenovky a svatby, ale tak snad to není takový problém...ono za další barvu by byl zase příplatek a to už by mi doma asi neprošlo :-D
Odpovědět
Ifoun: oznamko je super, fakt krásný x-) o dortíkách ani nemluvím :-D :-D nnell: jo to bych se přidala moc ráda, ale dneska nestíhám :-| škoda,že jsem to nevěděla dřív, bych si to určo nějak zařídila
Odpovědět
... tak já dnes byla v cukrárně na zkoušce svatebních minidortíků a jsou naprosto úžasný... ta chuť je nezapomenutelná. Mám obrovskou radost, že to takto dopadlo. Celý dort s 60 mini a středním dortem pro nakrojení nás vyjde na necelý 4 tis. 8-) Dala fotku minidortíku do albíčka ... co už máme, tak se můžete podívat, jestli chcete. (svatbu budeme mít bílo-zlatou)
Odpovědět
Profilova fotka
kesynaz: minidortíky jsou super, jsem ráda, že tu s něma nejsem sama :) Zrovna jsem se vrátila od švadleny, takže zúženo (přesd pas), teď bude zkracovat a zužovat sukni, jsem v tom jak v kroji, je to hrozně nabírané, tak to bude odpárávat... a asi i protáhnutí šněrovačky, aby se to dalo stáhnout přes boky, kde už je zip. No, cena asi naroste, ale říkala jsem paní, že na takový den to potřebuju tip ťop, takže na ceně nesejde..a ona se ptala, jestli jdu za svědkyni, tak jsem říkala, že za nevěstu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?