Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: teda páni, ty budeš ale vystajlovaná na to focení, to už se teď těším na fotečky :)
Odpovědět
ifoun: no to je báječné!!! Moc ráda si ji půjčím. Jsi zlatíčko, samozřejmě ji budu moc opatrovat, mohla bys ji vzít zítra na kafčo prosím?
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: jj, vezmu, snad nezapomenu, jsem hlava děravá :)
Odpovědět
tak prosím prosím napsat do mobilu, začínám být na štíru s časem
Odpovědět
Profilova fotka
Píšu si :)
Odpovědět
Ahoj říjnovky, co u vás nového ? U nás tak maximálně pohledný parketář v baráku. jo vlastně ano, včera večer se chlap zamyslel na autama na svatbě a nějak mu to nepasuje do počtu či co, tak uvidíme jak to namyslí.
Odpovědět
maithai: účes luxusní, krásnej x-) botky taky luxusní, to je prostě můj styl :-N x-) jinak jsem si všimla, krásných perliček, kdyby si je pak náhodou prodávala, tak si na mě vzpomeň ;-) nebo půjčila? :-N :-D
Odpovědět
jinak u mě novinky takový, že žádný :-N :-D :-p snad zítra by mi mělo přijít zkušební oznamko, a doufám, že bude vypadat dobře a já obratem zadám zakázku a pak už honem odesílat - si řkám, jestli už není pozdě :-| mám občas pocit, že nemůžu nic stihnout na svatbu ]-(
Odpovědět
holky, máte nějaký návod jak "umotat" vývazky?
Odpovědět
Profilova fotka
sami: občas má někdo ten návod v albu.
Odpovědět
samikri: moc děkuju, ještě zvažuju, jestli budu perličky prodávat, ale jestli se ti hodí, minimálně ti je půjčím určitě! pak se prosím jen připomeň, po svatbě bychom měli jet na dovču, tak ať kdyžtak stihnu poslat :-) s oznamkem držím pěsti, je to boj pro všechny, snad to dopadne, jak má :-) A vývazky jsem si dělala sama, doporučuju saténové stužky, které hezky drží tvar, ta větší má tuším 20 centimetrů, ta menší 13. vytvarovala jsem si je v ruce a pak sestehla, nejprve jednu, na ni pak druhou zvlášť, jsou to sice dva stehy, ale líp to drží a netočí se. Když to máš nastříhané dopředu, tak to jde rychle a dobře se to tvaruje. :-) Holky tu v albech mívají i takového pomocníka se špendlíky z polystyrenu, ale to mi přišlo zbytečné, šlo to hezky i bez něj...
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych potřebovala nápad, jak umotat mašličku na vývazky, ale my chceme jen ty jednoduchy - jedna maslicka na vetvicku buxusu (ten je u nasich na zahrade :) ) a me to nejak nejde uvazat, když jsem si to zkousela :(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mám oznamko a je super, přesně jak jsem chtěla...jsem v sedmém nebi :-D
Odpovědět
ifoun, super!! x-) těším se na foto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jen nevím, jestli se mi to povede dobře vyfotit, je to hodně jemňounké a večer bude tma :(
Odpovědět
škodáá, jsem celá zvědavááá, jak to dopadlo, kdyžtak aspoň zítra na kafčo! Moc jsem ti držela pěsti, aby to dopadlo...
Odpovědět
Profilova fotka
Nebojte, zítra ho vezmu :-D Jen abyste po tom mém zoufání nečekaly něco "geniálního" :) Ale mně se fakt líbí ;-)
Odpovědět
to je přece nejdůležitější :-)
Odpovědět
Ahojky! Zrovna sestavuju zasedací pořádek na hostinu a nějak si nevybavuju, kde sedí nevěsta... po levé ruce ženicha? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že po pravé. Stejně jako při odchodu z obřadu, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: super, že se oznámení povedlo, zítra se na něj budu těšit:o)) kesynaz: nevěsta sedí po pravici ženicha (ona má chlapa po levici). Je to stejné pravidlo jako když jdete třeba v průvodu k oltáři - chlapi vlevo, ženy vpravo.
Odpovědět
díky, máš pravdu, podle etiky by měl být chlap vždy po levé straně ženy ;-)
Odpovědět
... začínám být mírně nervozní, i když je to ještě relativně daleko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je potřeba být rošku nervozní, to k tomu prostě patří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jen buďte nervózní, aspoň si já nebudu připadat jako blbec, že se mi pomalu začíná dělat špatně od žaludku pokaždý, když pomyslím, že do svatby už zbývá jen x dní (aktuálně 38).
Odpovědět
civet: ano!!! mám to stejně..
Odpovědět
Holky, vám se to něja krátí, nám zbývá ještě 64 dnů :-N Jsme dnes byli na matrice, ale nic jsme nevyřídili, protože nás nenapadlo, že potřebujeme rodné listy. Trošku trapas, ale paní byla moc milá a prej je ještě času dost, tak se máme stavit během září... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
catry: Jen provokuj.. však my se budeme smát tobě, až budeš těsně po našich svatbách vyšilovat, že ti zbývá už jen 20 dní a TOLIK toho ještě musíš zařídit:o)) Dneska jsem odbouchla objednávku svatebních bublifuků. Rejži nechci a bublifuky se osvědčily na svatbě švagrový - měla jsem to pro ní jako překvapení a foukali mladí i staří:o)
Odpovědět
civet: kde? pár bych jich taky chtěla...
Odpovědět
maithai: super, alespoň mi tím odpadá položka "něco půjčeného" :-D :-D Ifoun: super, jen foť, jsem na oznamko zvědavá :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?