Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
presne tak, jsem silna alergicka, a ted bych si to neuzila a pres veskere leky mam neustale natekle a cervene oci... a taky jsem jeste u nas na hody starka a to by jaksi neslo abych byla vdana... :-D jsem rada, za rijen ze to enni tak atraktivni termin a zarizovani je snazsi :) a jak jste pripravene na eventualni vetsi zimu?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko zdraví Strakonice. jsem byla s malým na převazu a v pondělí prý poslední kontrola mám ohromnou radost x-) x-) x-) x-) Jinak dneska jdeme kouknout po prstýnkách máme ti jen 2 zlatnictví tak to bude rychlí
Odpovědět
Profilova fotka
katka: asi jsme s počasím největší optimisté, máme svatbu venku...sice party stan, ale furt venku, navíc u vody...ale budou tam plynové ohřívací lampy. Všem řeknem, ať si vezmou i něco teplého. A kdyby bylo nejhůř, tak se přesunem do vnitřní restaurace.
Odpovědět
Na počasí jsme taky optimisté, nemáme sice venku svatbu ale druhý den pro kamarády přátele a známé pečeme prasátko - samozřejmě venku. Pravidelně jezdíme v říjnu na dovolenou vždy někam na hory a zatím to vždycky vyšlo s počasím dobře. A když bude pršet, tak k tomu prasátku budeme holt jen odbíhat a okusovat a budeme zalezlí do hospody.
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, tak je to jasné, prostě musí být hezky :-D jsem zrovna do restaurace napsala další email s dotazy a požadavky, pán ze mě upadne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My máme venku obřad (pokud nebude lejt), hostina je uvnitř, ale částečně se můžeme přesunout ven na terasu, minimálně půlka hostů kouří, takže se stejně budou venčit často :) ifoun: my před 14ti dny strávili v restauraci 3 hodiny a mysleli jsme, že máme 80% domluvených, no za ty 2 týdny se mi nashromázdilo tolik vecí, které potrebuji jeste poresit, ze to vydá na hoodně dlouhý mail (budu psát příští týden :) )
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zpátky od švadleny, šaty moc chválila, zúží je (takže to není špatným šitím, ale po přeměření musím konstatovat, že sjem fakt asi zhubla :-D ), sežene tyl na spodnici a zkrátíme pak podle toho. Do konce měsíce má být hotovo a ena cca 500 včetně matriálu na spodničku. Jsem fakt spokojená :)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: tak to se pak budu těšit na fotky "nových" šatů! Cena je super, šikovná krejčová:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Krejčová je boží, objevila sjem ji náhodou...džíny mi zkracuje za 150, teď jsem tam taky jedny nesla, v úterý ráno si pro ně jdu, fakt luxus... posledně jsem tam nesla kalhoty na zkácení v pátek odpo a v neděli večer bylo hotovo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám otestovaný a navrhnutý dortík. V týdnu se snad dozvím cenu, ale je to zhruba polovic, než jsme odhadovali, tak jsem spokojená :)
Odpovědět
Profilova fotka
O víkendu jsme předali oznámení mým rodičům a jsem šťastná, protože se jim líbilo a připadalo jim vtipné! Bála jsem se, že se naší mamce líbit nebude, ale naštěstí jo. Tak teď ho s klidným svědomím můžeme rozdat už všem:o)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: tak to je super :) Nás to teprve čeká...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak blahopreju Vám oboum holky, že máte za sebou další kroky zařízené :) ... my o víkendu vůbec žádný pokrok ...
Odpovědět
Dobré dopoledne, tak Hani neklesej na mysli, u nás taky žádný pokrok přes víkend, tedy respektive ano, ale v malování ložnice a pokládce koberce. Svatba zatím pořád nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj říjnové dámy :) Vymalovaná ložnice a pokládka koberce je velký pokrok...aspoň na případnou svatební noc :-D
Odpovědět
Ahojky holky, po týdnu klidu se opět hlásím. U nás za těch pár dnů velký pokrok! Oznámení rozdáno (bylo to někdy až o hubu, všude panáky, vínko ..za tři dny běs!!) Jeden strýc práskl mamce s telefonem, když se mu snažila jemně vysvětlit, že je zvaný jenh on a ne jeho další, už asi pátá přítzelkyně, kterou jsme v životě neviděli ..je to mamčin brácha a je na pohodu, takže mě jeho reakce mrzí, ale už jsme hostům ustupovali dost, takže tentokrát už se mi ustoupit nechce. Jinak sestřenka mi pro své holky půjčí krásné šatyk, takže budu mít dvě nádherné družičky :-) A sehnala jsem botky - jsou nádherné, leč trochu vysoké, takže si koupím jeěště nějaké ťapky na přezutí. Byli jsme nakupovat ve Vídni, takže mám oblečeného ženicha a je jak lusk. :-) Já si tam sehnala noční prádlo a kokteilky na případné převlečení nebo na neděli. :-) A mám i pompadůrku, nějaké drobnosti na výzdobu, hotové pytlíčky s rýží. Dodomluven fotograf i cimbál. Kadeřnice a kosmetička dopadly výborně!! Juchůůů!!! Co mám nafoceno, hodím do zařizovacího alba večer :)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky.. vy děláte mílové pokroky.. Já se zatím jen mořím se svatebními novinami.. Jinak jsem dnes zaúkolovala mamku, co má na starost květinovou výzdobu a domluvila jsem si zkoušku účesu u dvou kadeřnic (kdyby náhodou)..
Odpovědět
Ahoj holky, vy teda jedete...já mám zatím jen domluvenou kadeřnici, příští týden půjdu s družičkama na zkoušku šatečků a v neděli nám rodiče schválili oznámení, takže už to budeme pomalu tisknout a rozdávat...jinak jsem v neděli konečně dodělala vývazky a mám jich 70 :-p V pátek jsem sháněla boty bez podpadku na přezutí a teda nic jsem nesehnala, tak jsem z toho trochu zklamaná...měla jsem u vietnamců vyhlídlé a oni je už neprodávají ]-( Snad ještě nějaké objevím...
Odpovědět
catry: taky ještě sháním něco na přezutí, mám krásné botky s vysokými podpatky, ale přece jen by se nějaké ťapky hodily
Odpovědět
Profilova fotka
mnaithai: a kde je fotka botek? Nás šidíš ;-)
Odpovědět
já to včera nestihla už... mám doma kupu prádla :-), ale je toho víc, tak snad se mi to povede nafotit dnes :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Super :)
Odpovědět
tak holky, aspoň něco jsem hodila do alba příprav, tož kukněte :-) není to všo,ale večer se špatně fotí a přes den makám...
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: KOukám boty místní nejoblíbenější :) To nemůže zklamat ;-) A vějíř je moc hezký a originální!!! Já jsem furt bez oznamka :( Takže bude až zítra přes de, ufuf.
Odpovědět
moc na tebe myslím, teď jsem tam ještě hodila zkoušku od kadeřnice :-), tak mrkni
Odpovědět
Profilova fotka
Tyyyy jo, ty vlasy jsou boží, fakt moc hezké :)
Odpovědět
Profilova fotka
maithai, účes je bomba! Zepředu jsi taky spokojená? K těm šatům se to bude úžasně hodit, fat z tebe bude antická bohyně, pořiď si ještě obří mušli (beze srandy, kvůli focení by to mohlo být dobrý):o))) Ten vějíř je pěknej nápad.. a šaty bych chtěla vidět raději na tobě, takhle na ramínku není nic moc vidět:o( ifoun, doufám, že oznámení se povede!! Držím pěsti.
Odpovědět
maithai, účes nádherný x-) x-) botičky taky, budeš kouzelná nevěsta x-) x-) ifoun, snad budete s oznámením spokojeni ;-) my oznámení budeme mailama rozesílat už asi dneska, je stále víc lidí, co se nás na to ptá, protože by si chtěli už plánovat program na říjen, no a vytisknout je nechám příští týden a potom je co nejdřív rozešleme poštou...
Odpovědět
holky moc děkuju za pochvalu a za podporu, popůlnočky ještě vyfotím na sobě, včera nebylo moc času. A ta mušle - taková, jakou měla Veverka v tom pohádkovém filnu, není vůbec špatný nápad!!! Nemáte některá nebo netušíte, kde to sehnat a finančně se nedodělat?? Jinak účes je i zepředu hezký, nechala mi patku, akorát jej nebudeme hnát tak do výšky, ale necháme jej zároveň s hlavou, podpatky jsou přece jen vysoké a nechci být nakonec vyšší než ženich. :-) A na obřad přijde pod kytku dlouhý jednoduchý závoj a ten volný cop se přehodí dopředu na rameno. Bez závoje pak bude vzadu. Místo těch umělých kytí bude květ lilie :-) mám z toho radost, kadeřnice sice dražší, ale vyplatilo se!
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: já mám doma krásnou velkou mušli dovezenou z kuby, tak můžu zapůjčit :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?