Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
nemám čas Vás dočítat,řešilo se něco důležitého =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: asi jsi narazila na nejakou jinou zenskou nez ja, ja jsem tam byla spokojena, ale je fakt, ze jsem se ptala a oni saty neupravujou, uz jen z toho duvodu, ze je nechteji nicit, kdyz se nektere pujcuji z tydne na tyden, potom uz nemusi presne sedet tem ostatnim, me nastesti saty primo sedly, jen delka se upravi, to je jediny, co delaji (ale jen u nekterych satu zase) ... nic moc duleziteho se neresilo -> svatebni noviny, jestli jo nebo ne, co delat mezi obedem a rautem, kdo chce a kdo nechce originální resp.netradicni svatbu, co s detma na svatbe, jak kdo ma akci hosty a pak jsme se tu vsechny hromadne sverovaly, kolik nám je :D ... stihlo se toho docela dost :)
Odpovědět
díky za shrnutí, tak mi asi nic jiného nezbývá než Vás přelouskat :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď jste mě pobavily, skvělé shrnutí :-D sami: já o Andělském slyšela spíš negativní (viz ta storka, jak na finální zkoušce nevěstě řekli, že je půjčili někomu jinému, vraždila bych...) A to neupravování mi přijde divné, mně budou šaty zužovat (v Maggie) bez problémů, naopak paní říkala, že to je tak dělané (i matroš), aby to nešlo skor opoznat, kdyby se to pak zas rozšiřovalo. A to mi je budou zabírat o dost. A na zítřek sjem objednaná na zužování popůlnočních šatů, tak jsem zvědavá. A taky asi máme zajištěnou přepravu z kavárny (před obřadem) na místo obřadu a zároveň hostiny, jupijééé. Jen ještě nevíme cenu :-N
Odpovědět
vy se budete scházet před obřadem v kavárně? já právě nevím, jak tohe vymyslet, jako jestli se domluvit s hotelem, kde budemem mít hostinu, a nebo sehnat ještě před obřadem nějaké místi :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sami: jo, v kavárně, teda já ne, já až na obřad :) Ale jinak úplně cšichni v naší oblíbené kavárně, kterou máme za rohem. Nechci doma 50 lidí (kam je taky do bytu nacpat...), ale zase chci, aby se mohli v klidu seznámit a taky najíst před obřadem. Obědový raut bude až ve 4, tak aby vydrželi :-D A taky představa, že den před svatbou chystám nějaké jídlo a ráno patlám chlebíčky, to bych se v životě nevypravila. Mně vyhovuje, že to je blízko domova, takže ideální na následný společný odjezd.
Odpovědět
aha, tak to je dobrý :-) no já budu taky až na obřad, tak se to ráno bude muset obejít beze mě :-D a kde vlastně máte svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
V Praze, všechno v okruhu necelých dvou kiláků, možná je to jen jeden :-D Jdu to změřit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak je to z domu přes kavárnu na místo obřadu a hostiny 1,5 km :-D
Odpovědět
:-D tak to je super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ránko, říjnovky :-)
Odpovědět
bré ránko, Brno zdraví ostatní ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak jsme konečně zase posunuli s přípravama (upřimně řečeno řešíme víc výměnu oken a podlaháře v baraku než svatbu) a začínáme se švadlenou tvořit model.
Odpovědět
Profilova fotka
Vy teď vyměňujete okna? =-) Tak to seš hustá :-) Já se třepu na každý víkend, že si odpočinu a hlavně že zas něco dopřipravíme :)
Odpovědět
Ahoj nevesty, pridavam se k rijnovym nevestam :-) uz stresujete? ja jsem si o sobe vzdycky myslela jaka jsem pohodarka, rodina kolem uz sili nejaky cas a mela jsem pocit, ze uuuuplne zbytecne a ted to nejak dolehlo na me... :-S neustale si musim rikat dokola at na to prestanu myslet, snad to nebude uz cele dva mesice jen takto. a jak jste na tom vy? co pripravy?
Odpovědět
Jo jo, my měníme okna a příští čtvrtek nastupují podlaháři na renovaci parket. A pak budeme samozřejmě malovat.... :-D A pak už mě asi odvezou.
Odpovědět
Profilova fotka
katka: vítám tě zdu, tu se nestresuje ;-) Jenom trošku :-D Máš tu z nás největší rezervu, tak buď v klídku. U nás z okolí nestresuje nikdo, nějak vůbec nikdo.... marti: ty seš fakt akční :)
Odpovědět
Dobré ránko :-) Marti, to jsme na tom podobně, my děláme novou ložnici. Minulý týden jsme vybetonovali podlahu, teď čekáme, až bude mít švagr čas a udělá nám elektřinu, abychom mohli pokračovat...ale nějak jsem zaím v klidu... Katka, buď v klidu, vždyť je ještě moře času...u nás to rodina neřeší skoro vůbec. Jsem říkala, že bychom asi měli rozdat oznámení a mamka se divila, že už tak brzo, že ona by ho rozdala tak dva týdny před svatbou, což mi příjde už docela pozdě...ale tak pohoda ;-)
Odpovědět
ahoj holky, vidím, že žádná nijak nestresujete. Já zatím taky ne. Oznámka jsou rozdaný, to důležitý zařízený a zbytek si nepřipouštím. Chci se vás zeptat, když máte zajištěnou hostinu, víte už kalkulaci, nebo máte zplacenou zálohu?
Odpovědět
asi je to tim, ze budouci tchyne stresuje hodne a nejak zacinam pochybovat, jestli jsem fakt tak divna, ze mam pocit, ze to nejdulezitejsi mame a na zbytek je cas...tlak okoli dela hodne, hlavne nejak v okoli se vdava hodne holek a vsechny ryjou co uz mam a co ne a hlavne se divi, ze neco nechci...vsichni maji potrebu vyjadrit svuj nazor na nasi svatbu :-D aspon ze tak, potrebovala jsem ujistit, ze je cas ;-) tak dik... asi se budu muset pustit do te satny co planujeme delat, vidim, ze se tu prestavuje a to by mohlo pomoct :-D a jeste..delate si vyzdobu a tabuli samy? ja jsem to vubec nemela v planu, ale je toho tady tak moc, ze zacinam podcenovat restauraci, ze to udela dobre...nebo je to jen trend ze je nevesta tak akcni? ;-)
Odpovědět
Leni, nám před měsícem vrestauraci slíbili, že všechno pošlou, ale zatí neposlali nic, tak doufám, že nanás nezapomněli, ale tak si říkáme, že času dost, že se kdyžtak za měsíc ozveme sami... :-N Katko, mně bude dělat výzdobu tabule, kostela i aut kamarádka, kterou to moc baví a fakt to umí, myslím, že i teď zdob nějakou svatbu...takže jí fakt důvěřuju, je skvělá ;-)
Odpovědět
catry: díky za uklidnění. Já jsem asi před týdnem posílala mail ale zatím nic a už jsem z toho začínala být trošičku nervní :-) Přece jen jsem ze slečny provozní necítila přehnaný zájem. Ale jak píšeš, ještě počkám a kdyžtak budu upomínat
Odpovědět
Profilova fotka
My kalkulaci nemáme a ani mít nebudeme. Majitel restaurace je tak trochu známý (já v tý restauraci měla před 10 rokama brigádu), slíbil nějakou přibližnou cenu za osobu a jeden kamarád tam svatební hostinu měl a ceny fakt super. Zálohu nechce. Kdyby to nebyl známý a neměla bych na něj super reference, tak si tu kalkulaci asi sestavit nechám, ale takhle mě to nějak netrápí:o)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme teda kalkulaci skoro půl roku, považovali jsme to za důležitý dokument, abychom se rozhodli, jestli to bereme... Zálohu budem platit až cca tři týdny před svatbou - asi 50 procent z odhadu konzumace. Výzdoba bude jen květinová - to tam doveze a nazdobí květinářka, pak balonky, to tam dovezou z té firmy - nafouknou a připevní. Žádné kamínky, peříčka a organzy nikde nebudou, takže je to jednodušší :)
Odpovědět
já jsem to brala jako jistotu, že tam s náma budou počítat. Když jsem to domlouvala po telefonu, slečna oznámila že "asi jo" s náma bude počítat. Potom jsme tam byli osobně, to už bylo jiné jednání, ale dali jsme si tam rovnou oběd a ona odešla od stolu ani se nerozloučila a v diáři nás taky psala až jsme tam dorazili. No, nechám jí ještě chvíli čas :-) Výzdobu udělají sami (nechci nic složitého, takže se nebojím že by to šlo zkazit) ale svíčky, okvětní lístky růží a ubrousky jim dodám sama. Doufám, že na tom není co pokazit
Odpovědět
mam takovy pocit, ze nevesty rijnove, nejsou vysilovaci... mozna jinak by se vdavaly v lete? ;-) co vas vlaste primelo mit svatbu v rijnu?
Odpovědět
katka: my jsme se o tom začali vážně bavit v dubnu a protože přítel žije v Německu, bylo by to v létě moc narychlo. Září vlastně taky a protože jsme to chtěli na Bouzově a tam je sezona jen do konce října, tak jsme to domluvili tak. A ta "patnáctka" se nám tak nějak líbila. Pozděj nám došlo, že jsme se patnáctého oba narodili...
Odpovědět
Profilova fotka
katka: kvůli alergii nemůžu jaro, když jsme se rozhodli, tak vybraný fotograf měl volno už jen dva víkendy v létě (ale to jsme měli naplánovanou dovču, navíc bývá hic) a dva v říjnu, jeden jsme si vybrali :) Původně jsme chtěli 10.9.
Odpovědět
katka: my jsme to nechtěli o víkendu a svatbu jsme začali plánovat v červnu, tak jsme chtěli 27. září, že potom v úterý je volno a že to bude takový prodloužený víkend, jenomže můj strýc slaví 60 a celá rodina tam jede, tak jsme to museli změnit no a našli jsme 28. října, což je čtvrtek, takže potom bude taky prodloužený víkend ;-) a je to uplně super, protože je všechno volné, s ničím není problém... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme vymysleli datum v květnu, přítel nejdřív chtěl až příští rok, ale představa, že by to třeba rok musel tajit, ho brzy přešla a vzhledem k tomu, že celé léto pronajímáme kus baráku u mých rodičů a musíme tam každý víkend uklízet atd., rozhodli jsme se pro podzim, no a říjen už tak nějak vyplynul. A o víkendu protože ne každý z pozvaných by si mohl vzít mimo víkend volno (někteří jedou z Berlína např.), a hlavně ani můj skoromanžel, už takhle je rád, že je máme aspoň placené volno den před svatbou ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?