Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: takhle se mi ta kytka už docela líbí, je to vážně lepší než ta první fotka:o) Já jsem dneska ráno došla pro oznámení, takže je můžeme začít rozdávat:o) První dostanou naši o víkendu, tak uvidíme reakce... Jsem na ně celkem zvědavá:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ifoun :-D , jo máš pravdu, člověk to nemůže vědět, budeme věřit, že bude aspoň přijatelně:-)))) jen nevím jestli si zařídit k šatům nějaké bolerko, moc se mi nechce, nebo mi v salonu nabídli kožíšek ale to mi na začátek srpna přijde zase trochu moc :-) , jen nevím kde sehnat boty, chce to opravdu nějaké pohodlné, budu končit 6.měsíc.
Odpovědět
Profilova fotka
civet: stejně to vypadá tak nějak neurovnaně na té fotce...ale taky je to tím, že sjem kytku 4 hodiny volzila autem po Praze :-D Nemá to se mnou lehké :-D Až bude finální, tak bude spodek obsazen listím, aby se zakryla váza. A celkově bude větší, no, uvidím :) A kde máš oznamko? já to chci vidět :) Já je budu mít snad v pondělí, už se na to třepu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a vlastně novinka: asi nám vyjde odvoz taxíkama :) Měla jsem strach, že nebudou chtít poslat 12 aut kvůli kilometru... A v sobotu jdu koštovat dortík, mňam :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny říjnovky a poslušně se hlásím do vašich řad - 2.10.2010 Liberec ;-) (PS: díky Ifoun za pozvání ;-) Tak jsem si teď pročítala vaši diskusi a kapánek mě polil pot - kolik už toho máte zařízeno!! Já si pořád říkám času dost, ale zas taková pravda to není :-/ Btw. jak dlouho trvá výroba svatebních novin?? Jestli bych to ještě stihla...
Odpovědět
Profilova fotka
dzejnysek: neboj, času je dost, záleží, co si všechno vymyslíš a jak rychle se umíš rozhodovat (s tím mám největší problém já :-D ). Svatební noviny se dají udělat za večer, ale můžeš si s nima hrát měsíc. Záleží, jestli máš o nich představu. Je jich sposuta vidění pro inspiraci.
Odpovědět
Profilova fotka
Ufff, měla jsi slyšet tu ránu.. to mi spadl kámen ze srdce :-) Tak já se na to jdu vrhnout raději hned.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja svatebni noviny delam uz mesic, ale travim u toho fakt malo casu, vzdycky kdyz me neco napadne a tak :) ... budeme je mit hodne osobni - info o nas, jak jsme se seznamili, informace o hostech (aby nasli treba spolecnou rec, kdyz se neznaji), pak tam bude neco o jidle na hostine, jako co bude k dispozici a tak a playlist kapely, kdyby si někdo chtěl někdo písničky na přání, tak aby věděli, z čeho vybírat ... ale jestě na tom všem pracuju :) minimaxinka: nechtěla by ses taky přidat na sraz příští týden v praze (zatím je nás pět), kdyžtak bych ti přeposlala informace ...
Odpovědět
Profilova fotka
dzejnysek: já je měla hotové za 2 večeri dělala jsme je když malej spinkal , já tam o nás dala jen základní informace jelikož nás všichni znají a je to vesměs rodina dávala jsem tam hodně vtipy,zvyky a tak ruzně
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jak to máte z výzdovou na auta??????
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: jukla jsem ti do albíčka ty šaty jsou naprosto dokonalý
Odpovědět
Profilova fotka
ještě budu otravovat co budete mít přes šaty nějaké bolerko nebo co??? v Tom salonu kde si budu půjčovat šaty mají samé pidi velikosti borelek tak vubec netuším jak to vyřešit. Oblek pro přítele jsme byli vybírat a skoro tchýně řekla že mu ho koupí viděla jsem nádhernej bílej ale víte kam mě ten muj chlap s bílým oblekem poslal......no přesně tam :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ninus81: já mám k šatům bolerko, ale právě řeším, že v říjnu už může být opravdu chladno a krajkovy bolerko tedy opravdu nezahřeje a takový ty kožíšky, co se půjčují se mi moc nelíbí, tak nějak nevím ... A co se týče výzdoby auta, tak budu mít jen jednoduchých pár květin na kapotě, ženich nic a jinak jsem včera koupila 15cm širokou krémovou organzu, udělám z ní jednoduché mašle, které přivážeme na kliky aut. Buxus nebo myrty do oken davat nechceme, vlastně nic v oknech nebude ...
Odpovědět
ahoj holky, můžu se přidat? 15. 10. Bouzov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se k novinám ještě nedostala, ale dělat bych je chtěla, takže doufám, že stihnout to ještě jde ;-) my chceme výzdobu jednoduchou, už jsem to tu někde psala, jenom srdce asi z břečťanu, jak mám v albu a ostatním dáme jenom mašle na zrcátko, v těch okýnkách se mi výzdoba moc nelíbí jinak ninus, jsem ráda, že je malý v pohodě :-) ifoun: kytka hezká,kolik jich budete mít na stole?
Odpovědět
Profilova fotka
lena80: vítám tě :) ... nějak nám to tu ale přibývá, jak se to začíná blížit :)
Odpovědět
díky za uvítání :-) když jsme vybírali termín, myslela jsem si, že v říjnu už svatbu skoro nikdo nechce :-) jak to máte s šatama? dlouhý rukáv, nebo pro jistotu kožíšek? I když se mi to teda moc nelíbí
Odpovědět
Profilova fotka
lena: vítej :-) já mám zamluvenou štolu v půjčovně, ale nejradši bych se obešla bez ní. Jsem rozhodnutá mrznout, jen abych měla hezký fotky ;-)
Odpovědět
mnell: a Ty se vdáváš kdy? :-) Taky jsem si říkala, že na to focení vydržím a potom už to řešit nebudu. Mám zamluvený saténový bolerko ale víc bych toho na sebe nechtěla. A to netuším, jak bude na tom hradě. Sice všude slyším, že léto nebylo hezký, tak podzim určitě bude, ale....
Odpovědět
Profilova fotka
lena: den po tobě, takže pravděpodobně dopadne hóóódně podobně ohledně počasí ;-)
Odpovědět
mnel: super. už se mi povedlo objevit tvoje album. :-) snad to bude v pohodě. i fotografka říká, jak bývá v říjnu hezky. I pán od koní (co jsme si tam domlouvali kočár) slibuje hezký říjen. To by v tom byl čert aby to nevyšlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja si spolecne se satama pujcuji takove mini sacko (ci bolerko nebo co to je :-D ) Prece jen muze byt chladneji. Mam ho v albu. Me se to sacko libi, takze udelam par fotek s a par bez :-D . Uvidime jake bude pocasi. Snad bude krasne!
Odpovědět
pospis: tak nějak vypadá i to moje. Prostě to musí stačit. Nějak fotky s bolerkem, něco bez
Odpovědět
Profilova fotka
lena: a kde budete mít svatbu? mě bolerka přijdou v pohodě, ale ta štola je jen takový kus hadru :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: jo jo malej už je v pohodě a lepší se to díky bohu ale bylo to hodně stresující Já právě nevím co přes sebe kdyby byla zima bolerka tam mají malé velikosti, se šálem sem vypadala hrozně a je mě blbý jít do jiného salonu si pujčit jen bolerko
Odpovědět
mnell: na Bouzově. A já přemýšlela, co to tak štola je :-D ale i ta je v pohodě. Třeba ji opravdu nebudeme potřebovat. paní v půjčovně mě uklidňovala, že má někdy v listopadu narozeniny a každý rok ještě sedí u grilu na zahradě
Odpovědět
Profilova fotka
já ted koukal ana bolerka na netu mají krásný a to co se mě líbí je za 1700,- ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Ahoj, tak já si pro jistotu chci půjčit i kožíšek, na fotky ho třeba sundám, ale i s kožíškem jsou fotky hezké...a ještě chci krajkové bolerko, tak uvidím, co si vyberu... Dneska mě nadchla tombola, neuvažujete o ní některá? Ifoun, kytka vypadá hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já prevetivně taky bolerko, v salonu ho půjčujou automaticky v ceně. nnell: kytka bude na každém stole, takže pět (kulatý stůl s kulatou kytkou uprostřed). Auta zdobit nebudeme, pojedeme taxikém a na ten kilák by to byla škoda kytek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ninus: to klidně jdi do jiný půjčovny, oni budourádi za každý obchod a myslím, že ten říjen není tak narvaný jako jiné měsíce. Já o tom taky uvažuju, že se ještě poptám jinde, kupovat nechci, k čemu by mi pak bylo? :-S lena: tak tam jsem nikdy nebyla, jinak veřím, že listopad je krásný, já se bojím v říjnu víc deště než zimy ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?