Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
NO u mě si známí všimli prstenu a i na facebooku mám, že jsem zasnoubená s tím a tím.. tak se různě ptali, kdy bude svatba... Na to většinou říkám, že někdy na podzim a že pak pošlu oznámení.
Odpovědět
Profilova fotka
Mně je prstýnek o něco větší, takže ho nenosím na prsteníčku na levé ruce, ale na prostředníčku rpvé (tlustší prst nemám a jsem lakomá ho dát na zmenšení, na tři dny ho prostě pryč nepůjčím :-D ), takže tady to moc lidí nenapadlo..a na FB jsem to nedala, čímž je to vyřešené :) Prásknu to, až budu mít to oznamko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zase tady :-) ifoun: šatky jsou moc krásný, s tou spodnicí to bude úplná bomba, to tvoje hubnutí teda moc nechápu, co chceš proboha zhubnout? :-) jinak k těm samopozvancům, to se nám taky zatím nikdo nepřihlásil otevřeně, ale u jedněch kolegů z práce, mám takový pocit, že si myslí, že je pozvem, ale bohužel :-p jinak jsem se taky snažila to moc nevyprávět lidem, co nejsou zvaní, ale v práci se to asi rozneslo a dokonce jedna kolegyně se přítele v hospodě ptala, proč se chce ženit! 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: děkuju, hrozně se těším, jak to bude s tou spodnicí vypadat...a hlavně až to bude pořádně sešněrované, takto nestáhnuté to prostě není stopro ono :( Hubnout potřebuju stehna a zadek, což není pod šaty vidět - proto má mtakový střih :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: no nevím, nějak ti to nevěřím ;-) civet: ten závoj je moc hezký, určitě ti bude slušet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: šak uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My taky oznámili jen zvaným, ale mamka už to začla vyprávět na potkání pomalu každému, ale neříká nikomu termín, takže v pohodě. Jak tu píšete o facebooku, tam jsme taky stavy na zasnouben pro jistotu nedali, aby se lidi nezacli najednou hlasit. Zmenime je, az to budou vedet vsichni, kteri jsou pozvani, ale termin tam psat nebudu :). Máte všechny zásnubní prstýnek? Já vlastně asi ne, jeden prstýnek (vypadá jako zásnubní) jsem dostala už před 9ti lety a pak jsem dostala prstynek letos k vyroci, ale vlastně jsem si ho koupila sama a nosim ho na ukazovacku na leve ruce (je mi vetsi, ale mensi s mesicnim kamenem proste nemeli a zmensovat ho nebudu), takze nikoho zadne zasnoubeni nenapadlo. Jak ale rekla moje skorotchyne, sice to je prekvapeni, kdyz jste nam to rekli mesic a pul pred svatbou, ale vetsi prekvapeni by bylo, kdybyste se nevzali vubec :).
Odpovědět
Profilova fotka
Já zásnubní prsten mám (viz album). Nosila jsem ho celou dobu na levém prsteníčku, ale jak jsem zhubla, začal být trochu volný. A když jsme teď byli u zlatníka objednat snubáky, tak jsem zjistila, že po zhubnutí mám na prstech o 1 velikost méně a od té doby ho nosím na pravém prsteníčku. On tam i původně byl plánovaný (že ho přesunu po svatbě), ale chtěla jsem h onechat zvětšit, aby mi seděl. Tak nemusím, místo úpravy prstenu jsem upravila sebe:o)) Před svatbou ho dám akorát přeleštit, znovu rhodidovat a vyrýt dovnitř datum zásnub.
Odpovědět
Profilova fotka
civet: jé, to je hezké :) A vyrýt datum zásnub je docela vtipný náúad... i když my žádný termín zásnub nemáme a stejně by to asi vyrýt nešlo :(
Odpovědět
Tak jsem se teď zamyslela nad termínem zásnub a vlastně taky žádný nemáme...no teda jak se to vezme, asi máme - partner mi někdy v březnu volal do práce, že jestli to stihnu na 17hod tak se sejdem u městského úřadu, tak jsem s vyplazeným jazykem dorazila ze služebky a tam jsem se dozvěděla, že jdeme zamluvit na úřad termín ( ten termín byl prý neodolatelný)... Byl i prstýnek, ale stejně to bylo asi trochu nestandartní zasnoubení, datum bych dohledávala podle pracovního diáře :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
marti: tak to je hodně originální a hezké :) My se koem toho pošťuchovali, až jsem řekla, hele, furt to nekomentuj a napiš do společného kalendáře termín svatby....a druhý den tam byl 8-) Na prstýnek došlo později, páč jsme vybírali spolu stylem a přítel asi měsíc správný kamínek...pak než dorazil... takže termín prostě není.
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: proč by nešlo vyrýt? Máš moc tenký zásnubák? A nemáte termín zásnub, u vás neproběhla žádost o ruku? Tos dostala jen prsten a bez žádosti (nebo aspoň domluvy?.o)) No já jsem se nechala tím datem inspirovat svou kolegyní, která má v zásnubáku datum žádosti o ruku a mě se to moc líbilo. Navíc to u nás vychází přesně 300 dní před svatbou (shoda náhod). martiska35 : to se dá počítat jako den zasnoubení:o)) Však jsi dostala prsten a ještě rovnou termín na matrice:))
Odpovědět
Článek se načítá
To jo, dostala jsem všechno v jeden den, ale došlo mi to tak o 3 dny později...
Odpovědět
Profilova fotka
civet: my se na svatbě prostě začali normálně domlouvat, prstýnek jsem dostala, když už byl zamluvený obřad atd., tehdy žádost proběhla a bylo to moc hezké, ale na druhou stranu už to byla žádost, kdy byla zřejmá odpověď :-D A vyrýt nejde, protože je tenký (viz album), navíc si nejsem jistá, kdo by mi chtěl rýt do platiny, tady s ní dělají všude problém :( A potom taky které datum...když jsme se domluvili? když jsem dostala prstýnek?
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: my měli vymyšlenej termín a zamluvenou fotografku už asi 2 měsíce před žádostí, takže přítel to také měl jednodušší, znal dopředu odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem ráda, že máme vyryto ve snubních, to je základ :) A hlavně už se těším, až je budem nosit...zatím je jen okukujem ve skříni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já zásnubní mám, ale taky jsme měli fotografku zamluvenou už před zasnoubením a vybírala jsem si ho sama, takže to žádná extra romantika nebyla :-| i když mě pak přítel na Malé straně o ruku požádal, kousek od místa, kde jsme se poprvé líbali ;-) ale když jsme o svatbě poprvé mluvili vážně, někdy v lednu, tak to romanický bylo, až na to, že zas nebyl žádný prstýnek :-) jinak nám dorazila vesta pro přítele a dnes jsme mu koupili košili, taky jsem si nakonec koupila ty šaty, ale teď zas mám pochybnosti, jestli mi sluší :-( bohužel ani nemůžu najít kabel k foťáku, abych vám je ukázala :-( a taky jsme včera donesli vyplněné papíry na matriku a zaplatili poplatek, takže už je to zas o něco jistější |-|
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: tak gratuluju k dalsim zarizenym vecem :) ... nam ted visi otaznik nad kytkama, pani z kvetinarstvi mela poslat rozpocet do konce minuleho tydne a zatim nic :( ifoun: my nemáme rytinu ani ve snubních, nějak jsme si řekli, abychom ten datum třeba nezakřikli, kdovi, co se muze stat, rytinu tam vždycky můžeme nechat dodělat a zatím nám paměť slouží, takže aspoň uvidím, jestli si drahý jen tak za rok vzpomene na výročí :)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: to je škoda, já se na to vyloženě třebu, třeba se kablík objeví :) A ty pochybnosti ohledně šatů...já je mám taky, ale už na to kašlu, bych se nervovala kvůli každé prkotině... třeba je nakonec ani neoblečem ;-) hani: já zakřiknutí, pátky 13. atd. neřeším, takže to mě ani nenapadlo :) A vzpomenutí na výročí? hezky to napíšu do společného kalendáře s nekonečným opakováním, jistota je jistota :-D
Odpovědět
Ahoj holky, vůbec Vás nestíhám dočítat :-S ifoun: ale jako ty máš luxusní šatky a moc ti sluší x-) x-) já jsem teda nad šatama na převlečení vůbec neuvažovala, a asi ani nechci, když už se budu vdávat,tak si ty svatební musím pořádně vychutnat :-D :-D ale co určitě budu mít na převlečení, teda na přezutí botky, v podpatkách bych to celý den určo nevydržela :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, vy mi děláte radost, že mi ty šaty chválíte...já jsem furt jak na houpačce.... jsou hrozně hnusné, divné, vypadám v nich jak selka....jsou úžasné, přesně jak jsem chtěla a jen se trošinku poupraví :-D Ale začíná převažovat pozitivní vlna 8-) Dneska jsem byla u květinářky a bojí se, že nebude schopná zaručit, že ta kytka, co má byt na stole (já si nemůžu zaboha vzpomenout na jméno, ale je to to fialové na první fotce v albu), bude opravdu fialová, že často tíhne k modré. Tak teď přemýšlím, jestli se jí vzdát neb oco vymyslet...
Odpovědět
Profilova fotka
Ifoun: saty jsou nadherne! Fakt ti moc slusi. Moc do tech satu nehubni at ti nespadnou :-D :-D My jsme uz oznameni rozeslali a roznesli, ale pozvani ke svatebnimu stolu dostala jen ta nejuzsi rodina - sourozenci, rodice a prarodice a zbytek jsou nejlepsi kamaradi. (priteluv bracha nedojde, ale to je dlouha story).Vsichni uz se na svatbu moc tesi. Kdyz jsem davali oznameni tetickam a stryckum, tak jsme taky zaslechli poznamky typu "a my nejsme zvani" ale proste jsme to ignorovali. Chteli jsme malou svatbu, mame asi 25lidi plus 5 deti. Kdybychom meli pozvat veskere strycky a teticky tak to by se nascitalo na dobrou stovku. Jenom muj tata je ze sesti sourozencu :-D :-D Navic proc zvat nekoho koho jsem roky nevidela, jenom proto ze je to muj pribuzny, ze jo? Ostatne ja na svatbach mych sestrenic a bratrancu taky nebyla. Takze si s tim vubec nedelejte hlavu a pripravy si tim nenechejte zkazit! Ja uz mam taky saty vybrane, ale budu mit z pujcovny. Zatim je doma nemam, ale uz jsem mela posledni zkousku a myslim ze jsem vybrala dobre :-D Uvidime co rekne nastavajici....
Odpovědět
pospis: my chtěli taky maličkou svatbu - začali jsme na 10 lidech, přibyli k tomu 2 sestry s přítelama, pak kamarád s manželkou a nakonec i babičky, takže dohormady 19 lidí a 2 děti, které nám budou dělat družičku a družbu (mají 5 let) :-) Moje mamka je nervozni z toho, že různé tetičky a strýčkové budou očekávat pozvání na svatbu a tak jsme to vyřešili úplně jednoduše - žádné výslužky s koláčkama, žádné oznámení a je to... sice se rozneslo, kdy máme svatbu, ale říkám si, kdo nás bude chtít vidět a popřát nám, tak ten přijde a kdo ne a bude doma sedět uraženě, že nedostal pozvání, tak ať si trhne nohou... jde přece o náš svatební den a ne o rodinnou oslavu!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
andrejko tak kdybychom nerozeslali ani oznameni tak to by nas budouci thyne asi roznesla na kopytech :-D uz ted ma blbe poznamky. Nastesti pritel stoji pri me a nenechame si do toho kecat, svatbu si platime my takze zveme koho chceme. Obrad mame na 13.30 a obed je planovany na 16hod. Prarodice budou pouze na obrad a obed a pak je odvezeme domu. Vecer nas bude asi kolem 20ti. Myslim ze to staci. Byla jsem na svatbe me nejlepsi kamaradce, ktera pozvala celou rodinu a pak chudera z toho byla spatna ze jeji teticky potom svatbu pomlouvali a porad meli nejake pripominky.. Jak rikas ty jde prece o svatebni den a ne rodinou oslavu! Kolem sebe si vyberes lidi tobe nejblizsi, se keryma se chces podelit o ten nejkrasnejsi den v zivote. Snad vse pujde podle planu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun, ty šaty jsou fakt moc pěkný, jsi na sebe jen moc náročná (ale v tom tě celkem chápu). Ta kytka je hortenzie?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, hortenzie, to je ono :) Je taková srandovně kadeřavá :)
Odpovědět
Profilova fotka
hani: kvůli květinářce nezoufej, mě dělala restaurace rozpočet místo 14 dní něco přes měsíc, takže ona ti ta kalkulace určitě přijde, jenom abys pak nedopadla s květinářkou jako my s tou restaurací a ještě jí neměnila :-D ifoun: ty o šatech vůbec nepochybuj, nemáš jedný důvod ;-) já taky doufám, že šaty na převlečení nepoužiju, ráda bych si ty svatební užila, ale jak říkám, nikdy jsem v takových šatech nebyla celý den a noc, tak to neumím odhadnout, jestli to půjde :-N andrejka: svatba úplně bez oznámení by mi asi taky neprošla, asi bych ani nechtěla, ale jinak chápu, že si děláte svatbu podle svého, tak to má být :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: já bych to oznámení i oželela, když slyším, jak třeba u maithai měli někteří kecy, přitom si s tím dala tolik práce...tak mám docela hrůzu, že za to ve finále vyvalíme pěknou pálku a za 14 dní už to bude ve tříděném odpadu :(
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: Raději nedomýšlej, co se všema oznámeníma stane. Je jen málo lidí, kteří si ho vystaví a budou se jím dva měsíce kochat a po svatbě uloží do truhličky. Já jsem zvědavá, co lidi řeknou na naše oznámení, zatím pár lidí vidělo návrh a reagovalo pozitivně, ale trochu mám obavy z rodičů a celkově starší generace. No uvidíme, v sobotu ho snad ukážem doma našim (jestli to stihnou vytisknout) a pak začnem rozdávat.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak mi včera přišla už ta kalkulace z květinářství a je to teda strašná pálka, nějak jsem to nečekala, ale nemám s čím porovnat. Na kolik vás tak vyjdou kytky? Já jsem tedy zjistila, ze nejdrazsi by byla svatebni kytice, protože je docela bohata, tak se ji pokusim zmensit (snizit pocet květů), a jinak budeme mit 2 kyticky pro mamky, jednu pro svedkyni, něco pro malou druzicku, korsaz pro zenicha + ozdoba na auto (podobnou svatebni kyticku, korsaz i ozdobu na auto jako mam v albu), no a cenove to vyslo na 3.500,-, coz je tedy hruza. Snad bych to zmensenim kytice snizila ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?