Menu Forum

Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

24. srp 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
Registrovala se 2. října 2009 na beremese.cz. Přidala 3939 příspěvků a 2 alba. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
Registrovala se 2. října 2009 na beremese.cz. Přidala 3939 příspěvků a 2 alba. Má 34 přátel.
 NO u mě si známí všimli prstenu a i na facebooku mám, že jsem zasnoubená s tím a tím.. tak se různě ptali, kdy bude svatba... Na to většinou říkám, že někdy na podzim a že pak pošlu oznámení.
17. srp 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 4051 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel.
  • Svatba byla 1. října 2010
    Na golfYacht v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 4051 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel.
 Mně je prstýnek o něco větší, takže ho nenosím na prsteníčku na levé ruce, ale na prostředníčku rpvé (tlustší prst nemám a jsem lakomá ho dát na zmenšení, na tři dny ho prostě pryč nepůjčím emoticon ), takže tady to moc lidí nenapadlo..a na FB jsem to nedala, čímž je to vyřešené emoticon Prásknu to, až budu mít to oznamko emoticon
17. srp 2010 v 09:43  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
Registrovala se 2. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 412 příspěvků. Má 18 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
Registrovala se 2. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 412 příspěvků. Má 18 přátel. Region Praha.
 tak jsem zase tady emoticon
ifoun: šatky jsou moc krásný, s tou spodnicí to bude úplná bomba, to tvoje hubnutí teda moc nechápu, co chceš proboha zhubnout? emoticon
jinak k těm samopozvancům, to se nám taky zatím nikdo nepřihlásil otevřeně, ale u jedněch kolegů z práce, mám takový pocit, že si myslí, že je pozvem, ale bohužel emoticon jinak jsem se taky snažila to moc nevyprávět lidem, co nejsou zvaní, ale v práci se to asi rozneslo a dokonce jedna kolegyně se přítele v hospodě ptala, proč se chce ženit! emoticon
17. srp 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 nnell: děkuju, hrozně se těším, jak to bude s tou spodnicí vypadat...a hlavně až to bude pořádně sešněrované, takto nestáhnuté to prostě není stopro ono :( Hubnout potřebuju stehna a zadek, což není pod šaty vidět - proto má mtakový střih emoticon
17. srp 2010 v 09:52  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
 ifoun: no nevím, nějak ti to nevěřím emoticon
civet: ten závoj je moc hezký, určitě ti bude slušet emoticon
17. srp 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 nnell: šak uvidíš emoticon
17. srp 2010 v 10:43  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hani811
3
Registrovala se 27. února 2008 na beremese.cz. Přidala 295 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
hani811
3
Registrovala se 27. února 2008 na beremese.cz. Přidala 295 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 My taky oznámili jen zvaným, ale mamka už to začla vyprávět na potkání pomalu každému, ale neříká nikomu termín, takže v pohodě. Jak tu píšete o facebooku, tam jsme taky stavy na zasnouben pro jistotu nedali, aby se lidi nezacli najednou hlasit. Zmenime je, az to budou vedet vsichni, kteri jsou pozvani, ale termin tam psat nebudu emoticon. Máte všechny zásnubní prstýnek? Já vlastně asi ne, jeden prstýnek (vypadá jako zásnubní) jsem dostala už před 9ti lety a pak jsem dostala prstynek letos k vyroci, ale vlastně jsem si ho koupila sama a nosim ho na ukazovacku na leve ruce (je mi vetsi, ale mensi s mesicnim kamenem proste nemeli a zmensovat ho nebudu), takze nikoho zadne zasnoubeni nenapadlo. Jak ale rekla moje skorotchyne, sice to je prekvapeni, kdyz jste nam to rekli mesic a pul pred svatbou, ale vetsi prekvapeni by bylo, kdybyste se nevzali vubec emoticon.
17. srp 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 Já zásnubní prsten mám (viz album). Nosila jsem ho celou dobu na levém prsteníčku, ale jak jsem zhubla, začal být trochu volný. A když jsme teď byli u zlatníka objednat snubáky, tak jsem zjistila, že po zhubnutí mám na prstech o 1 velikost méně a od té doby ho nosím na pravém prsteníčku. On tam i původně byl plánovaný (že ho přesunu po svatbě), ale chtěla jsem h onechat zvětšit, aby mi seděl. Tak nemusím, místo úpravy prstenu jsem upravila sebe:o)) Před svatbou ho dám akorát přeleštit, znovu rhodidovat a vyrýt dovnitř datum zásnub.
17. srp 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 civet: jé, to je hezké emoticon A vyrýt datum zásnub je docela vtipný náúad... i když my žádný termín zásnub nemáme a stejně by to asi vyrýt nešlo :(
17. srp 2010 ve 12:26  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martiska35
1
Registrovala se 19. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 66 příspěvků.
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
martiska35
1
    Region Brno
 Tak jsem se teď zamyslela nad termínem zásnub a vlastně taky žádný nemáme...no teda jak se to vezme, asi máme - partner mi někdy v březnu volal do práce, že jestli to stihnu na 17hod tak se sejdem u městského úřadu, tak jsem s vyplazeným jazykem dorazila ze služebky a tam jsem se dozvěděla, že jdeme zamluvit na úřad termín ( ten termín byl prý neodolatelný)... Byl i prstýnek, ale stejně to bylo asi trochu nestandartní zasnoubení, datum bych dohledávala podle pracovního diáře emoticon .
17. srp 2010 ve 12:44  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 marti: tak to je hodně originální a hezké emoticon My se koem toho pošťuchovali, až jsem řekla, hele, furt to nekomentuj a napiš do společného kalendáře termín svatby....a druhý den tam byl emoticon Na prstýnek došlo později, páč jsme vybírali spolu stylem a přítel asi měsíc správný kamínek...pak než dorazil... takže termín prostě není.
17. srp 2010 ve 12:46  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 ifoun: proč by nešlo vyrýt? Máš moc tenký zásnubák? A nemáte termín zásnub, u vás neproběhla žádost o ruku? Tos dostala jen prsten a bez žádosti (nebo aspoň domluvy?.o))

No já jsem se nechala tím datem inspirovat svou kolegyní, která má v zásnubáku datum žádosti o ruku a mě se to moc líbilo. Navíc to u nás vychází přesně 300 dní před svatbou (shoda náhod).

martiska35 : to se dá počítat jako den zasnoubení:o)) Však jsi dostala prsten a ještě rovnou termín na matriceemoticon)
17. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martiska35
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
martiska35
1
    Region Brno
 To jo, dostala jsem všechno v jeden den, ale došlo mi to tak o 3 dny později...
17. srp 2010 ve 12:59  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 civet: my se na svatbě prostě začali normálně domlouvat, prstýnek jsem dostala, když už byl zamluvený obřad atd., tehdy žádost proběhla a bylo to moc hezké, ale na druhou stranu už to byla žádost, kdy byla zřejmá odpověď emoticon
A vyrýt nejde, protože je tenký (viz album), navíc si nejsem jistá, kdo by mi chtěl rýt do platiny, tady s ní dělají všude problém :( A potom taky které datum...když jsme se domluvili? když jsem dostala prstýnek?
17. srp 2010 ve 13:21  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 ifoun: my měli vymyšlenej termín a zamluvenou fotografku už asi 2 měsíce před žádostí, takže přítel to také měl jednodušší, znal dopředu odpověď.
17. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 Já jsem ráda, že máme vyryto ve snubních, to je základ emoticon A hlavně už se těším, až je budem nosit...zatím je jen okukujem ve skříni emoticon
17. srp 2010 ve 13:54  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
 já zásnubní mám, ale taky jsme měli fotografku zamluvenou už před zasnoubením a vybírala jsem si ho sama, takže to žádná extra romantika nebyla emoticon i když mě pak přítel na Malé straně o ruku požádal, kousek od místa, kde jsme se poprvé líbali emoticon ale když jsme o svatbě poprvé mluvili vážně, někdy v lednu, tak to romanický bylo, až na to, že zas nebyl žádný prstýnek emoticon
jinak nám dorazila vesta pro přítele a dnes jsme mu koupili košili, taky jsem si nakonec koupila ty šaty, ale teď zas mám pochybnosti, jestli mi sluší emoticon bohužel ani nemůžu najít kabel k foťáku, abych vám je ukázala emoticon
a taky jsme včera donesli vyplněné papíry na matriku a zaplatili poplatek, takže už je to zas o něco jistější emoticon
17. srp 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hani811
3
fotoportrét
fotoportrét
hani811
3
 nnell: tak gratuluju k dalsim zarizenym vecem emoticon ... nam ted visi otaznik nad kytkama, pani z kvetinarstvi mela poslat rozpocet do konce minuleho tydne a zatim nic :(
ifoun: my nemáme rytinu ani ve snubních, nějak jsme si řekli, abychom ten datum třeba nezakřikli, kdovi, co se muze stat, rytinu tam vždycky můžeme nechat dodělat a zatím nám paměť slouží, takže aspoň uvidím, jestli si drahý jen tak za rok vzpomene na výročí emoticon
17. srp 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 nnell: to je škoda, já se na to vyloženě třebu, třeba se kablík objeví emoticon A ty pochybnosti ohledně šatů...já je mám taky, ale už na to kašlu, bych se nervovala kvůli každé prkotině... třeba je nakonec ani neoblečem emoticon
hani: já zakřiknutí, pátky 13. atd. neřeším, takže to mě ani nenapadlo emoticon A vzpomenutí na výročí? hezky to napíšu do společného kalendáře s nekonečným opakováním, jistota je jistota emoticon
17. srp 2010 v 16:25  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
samikri
1
Registrovala se 29. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 276 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 22. října 2010
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
samikri
1
Registrovala se 29. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 276 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 22. října 2010
    Region Praha
 Ahoj holky, vůbec Vás nestíhám dočítat emoticon

ifoun: ale jako ty máš luxusní šatky a moc ti sluší emoticon emoticon

já jsem teda nad šatama na převlečení vůbec neuvažovala, a asi ani nechci, když už se budu vdávat,tak si ty svatební musím pořádně vychutnat emoticon emoticon ale co určitě budu mít na převlečení, teda na přezutí botky, v podpatkách bych to celý den určo nevydržela emoticon
17. srp 2010 v 16:53  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 jééé, vy mi děláte radost, že mi ty šaty chválíte...já jsem furt jak na houpačce.... jsou hrozně hnusné, divné, vypadám v nich jak selka....jsou úžasné, přesně jak jsem chtěla a jen se trošinku poupraví emoticon Ale začíná převažovat pozitivní vlna emoticon
Dneska jsem byla u květinářky a bojí se, že nebude schopná zaručit, že ta kytka, co má byt na stole (já si nemůžu zaboha vzpomenout na jméno, ale je to to fialové na první fotce v albu), bude opravdu fialová, že často tíhne k modré. Tak teď přemýšlím, jestli se jí vzdát neb oco vymyslet...
17. srp 2010 v 17:41  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pospis
Registrovala se 29. dubna 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 20 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
pospis
Registrovala se 29. dubna 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 20 příspěvků.
 Ifoun: saty jsou nadherne! Fakt ti moc slusi. Moc do tech satu nehubni at ti nespadnou emoticon emoticon

My jsme uz oznameni rozeslali a roznesli, ale pozvani ke svatebnimu stolu dostala jen ta nejuzsi rodina - sourozenci, rodice a prarodice a zbytek jsou nejlepsi kamaradi. (priteluv bracha nedojde, ale to je dlouha story).Vsichni uz se na svatbu moc tesi. Kdyz jsem davali oznameni tetickam a stryckum, tak jsme taky zaslechli poznamky typu "a my nejsme zvani" ale proste jsme to ignorovali. Chteli jsme malou svatbu, mame asi 25lidi plus 5 deti. Kdybychom meli pozvat veskere strycky a teticky tak to by se nascitalo na dobrou stovku. Jenom muj tata je ze sesti sourozencu emoticon emoticon Navic proc zvat nekoho koho jsem roky nevidela, jenom proto ze je to muj pribuzny, ze jo? Ostatne ja na svatbach mych sestrenic a bratrancu taky nebyla. Takze si s tim vubec nedelejte hlavu a pripravy si tim nenechejte zkazit!

Ja uz mam taky saty vybrane, ale budu mit z pujcovny. Zatim je doma nemam, ale uz jsem mela posledni zkousku a myslim ze jsem vybrala dobre emoticon Uvidime co rekne nastavajici....
17. srp 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andrejka.86
Registrovala se 16. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 85 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 30. října 2010
    Ve Frýdku-Místku, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
andrejka.86
Registrovala se 16. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 85 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 30. října 2010
    Ve Frýdku-Místku, Region Frýdek-Místek
 pospis: my chtěli taky maličkou svatbu - začali jsme na 10 lidech, přibyli k tomu 2 sestry s přítelama, pak kamarád s manželkou a nakonec i babičky, takže dohormady 19 lidí a 2 děti, které nám budou dělat družičku a družbu (mají 5 let) emoticon Moje mamka je nervozni z toho, že různé tetičky a strýčkové budou očekávat pozvání na svatbu a tak jsme to vyřešili úplně jednoduše - žádné výslužky s koláčkama, žádné oznámení a je to... sice se rozneslo, kdy máme svatbu, ale říkám si, kdo nás bude chtít vidět a popřát nám, tak ten přijde a kdo ne a bude doma sedět uraženě, že nedostal pozvání, tak ať si trhne nohou... jde přece o náš svatební den a ne o rodinnou oslavu!!! emoticon
17. srp 2010 ve 20:26  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pospis
fotoportrét
fotoportrét
pospis
 andrejko tak kdybychom nerozeslali ani oznameni tak to by nas budouci thyne asi roznesla na kopytech emoticon uz ted ma blbe poznamky. Nastesti pritel stoji pri me a nenechame si do toho kecat, svatbu si platime my takze zveme koho chceme. Obrad mame na 13.30 a obed je planovany na 16hod. Prarodice budou pouze na obrad a obed a pak je odvezeme domu. Vecer nas bude asi kolem 20ti. Myslim ze to staci.
Byla jsem na svatbe me nejlepsi kamaradce, ktera pozvala celou rodinu a pak chudera z toho byla spatna ze jeji teticky potom svatbu pomlouvali a porad meli nejake pripominky..
Jak rikas ty jde prece o svatebni den a ne rodinou oslavu! Kolem sebe si vyberes lidi tobe nejblizsi, se keryma se chces podelit o ten nejkrasnejsi den v zivote.
Snad vse pujde podle planu emoticon
17. srp 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 ifoun, ty šaty jsou fakt moc pěkný, jsi na sebe jen moc náročná (ale v tom tě celkem chápu). Ta kytka je hortenzie?
17. srp 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 Jo, hortenzie, to je ono emoticon Je taková srandovně kadeřavá emoticon
17. srp 2010 ve 23:12  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
 hani: kvůli květinářce nezoufej, mě dělala restaurace rozpočet místo 14 dní něco přes měsíc, takže ona ti ta kalkulace určitě přijde, jenom abys pak nedopadla s květinářkou jako my s tou restaurací a ještě jí neměnila emoticon
ifoun: ty o šatech vůbec nepochybuj, nemáš jedný důvod emoticon
já taky doufám, že šaty na převlečení nepoužiju, ráda bych si ty svatební užila, ale jak říkám, nikdy jsem v takových šatech nebyla celý den a noc, tak to neumím odhadnout, jestli to půjde emoticon
andrejka: svatba úplně bez oznámení by mi asi taky neprošla, asi bych ani nechtěla, ale jinak chápu, že si děláte svatbu podle svého, tak to má být emoticon
18. srp 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 nnell: já bych to oznámení i oželela, když slyším, jak třeba u maithai měli někteří kecy, přitom si s tím dala tolik práce...tak mám docela hrůzu, že za to ve finále vyvalíme pěknou pálku a za 14 dní už to bude ve tříděném odpadu :(
18. srp 2010 v 09:50  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 ifoun: Raději nedomýšlej, co se všema oznámeníma stane. Je jen málo lidí, kteří si ho vystaví a budou se jím dva měsíce kochat a po svatbě uloží do truhličky. Já jsem zvědavá, co lidi řeknou na naše oznámení, zatím pár lidí vidělo návrh a reagovalo pozitivně, ale trochu mám obavy z rodičů a celkově starší generace. No uvidíme, v sobotu ho snad ukážem doma našim (jestli to stihnou vytisknout) a pak začnem rozdávat.
18. srp 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hani811
3
fotoportrét
fotoportrét
hani811
3
 No tak mi včera přišla už ta kalkulace z květinářství a je to teda strašná pálka, nějak jsem to nečekala, ale nemám s čím porovnat. Na kolik vás tak vyjdou kytky? Já jsem tedy zjistila, ze nejdrazsi by byla svatebni kytice, protože je docela bohata, tak se ji pokusim zmensit (snizit pocet květů), a jinak budeme mit 2 kyticky pro mamky, jednu pro svedkyni, něco pro malou druzicku, korsaz pro zenicha + ozdoba na auto (podobnou svatebni kyticku, korsaz i ozdobu na auto jako mam v albu), no a cenove to vyslo na 3.500,-, coz je tedy hruza. Snad bych to zmensenim kytice snizila ...
18. srp 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš