Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: sbírat hřiby? Tak to je gól :-D Místo večerního jídla bude smaženice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, taky radím nepřemlouvat a neřešit. My jsme předběžně zvali přítelovy příbuzný a to byly reakce "ježiš, to nás zvete zase všechny?" (loni měla svatbu přítelova sestra). "to je moc daleko" (maj to k nám 130 km). "Mám zápas, to nepojedu". Neřeším to, nebudu nikoho přemlouvat, však nás každej člověk navíc stojí peníze. jen chci, aby se zavčas vyjádřili jasně, jestli přijdou nebo ne. Já chápu, že pro ně ta svatba není tak podstatná jako pro nás dva a nejbližší rodinu, že to pro ně představuje náklady navíc, ale čekala jsem třeba "gratuluju" a ne protočený oči. No nic, nikomu tu svatbu nenutím, stačí, že mám kolem sebe pár známých a přátel, kteří mi říkají, jak moc se na tu svatbu těší, že to bude super.
Odpovědět
Čau holky, vemte mě do klubu - Brno 1.10.2010. Sice tu máme vlastní téma ale je nás jaksi málo, tak si aspoň sklápnu v říjnovkách...
Odpovědět
martiska: jasné vítej :-) civet, ifoun: to je někdy na ranu, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: tak pak dodej fotky ze zkoušek:o) A z těch keců si nic nedělej. Jestli ti tam vážně někdo přijde v maskáčích, tak je to především jeho ostuda, lidi si pak na něj budou ukazovat. Na společnou fotku ho postav někam dozadu, ať není vidět, co má na sobě. A jestli tam chce druhej sbírat při obřadu hřiby, tak ho nech, opět udělá ostudu akorát sám sobě... A navíc, tihle vtipálkové dodávají svatbě šťávu, není nad to, když s epak ještě 10 let po svatbě vypráví, jak se strýc Pepin opil a nutil obsluhu, aby mu uvařila smaženici z nasbíraných mochomůrek:o) Nakonec se tomu ještě zasměješ:o)
Odpovědět
Profilova fotka
marti: ahoooj, já jsem taky 1.10., ale jsem natlačená tu a v 2.10. :-D Odvážných říjnových holek je totiž málo :) maithai: na ránu to je, ale takovou veselou :-D civet: přesně tak, já mám zkušenost, že všichni kamarádi jsou hrozně nadšení a strašně se těší. Odřekli zatím jen příbuzní - babi s dědou chápu, v jejich věku cesta přes celou republiku prostě není možná, vlastně jsem s tím i počítala, pak to vypadá na 3 příbuzné, dva z toho velmi blízcí, ale nechávám to být, moje starost to není ;-)
Odpovědět
Jo a dneska navečer mi věnujte tichou vzpomínku - čeká mě ofic pozvání pro mé 2 bratrance s partnerkama a už se těším, jak tomu jednomu budu vysvětlovat že zve jeho s manželkou a ne jejich 2 dospělé syny... U nás nějak to příbuzenstvo nechápe, že chci MALOU svatbu cca 25 lidí ...chrrrr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marti: to bych vůbec neřešila, prostě zvu ty a ty a basta. Přece z toho nebudete dělat akci velikosti spartakiády, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: ano chování některých hostů je skutečně na ránu. Mě těší, že přítel stojí na mojí straně, stejně jako já se na svatbu těší a je přesvědčenej, že bude výjimečná a hlavně podle nás. Navíc mám kolem sebe tři kamarádky, které mi opakují, že se strašně těší na naší svatbu, že bude super a určitě nejlepší za letošní rok (dvě z nich letos absolvují minimálně dvě další svatby). A jsou to dobré duše, které se nabízejí s pomocí..
Odpovědět
Profilova fotka
martiska35: vítej to jsou teda příběhy holky, že se začínám bát, až ty oznámení budem, dávat. Naštěstí většina lidí co bude na svatbě jsou kamarádi a ti se snad těší (stejně už to většina ví), rodiny širší tam mít nebudem, vzhledem k tomu, že je nemáme, jen rodiče a sourozence a ti jsou až na jednoho bratra od přítele a jeho ženu celkem normální. Zas ale ti dva zvládnou dost sami :-p ale včera mě dojal drahý, že neví jestli přijede jeho otec, aby to pro něj nebylo daleko (90 km), že má doma psy a nebude je tam chtít nechat samotný, a jak ho znám, tak by toho byl i schopný =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukám, že v tom nejsem sama, u každého je něco, já jsem ráda, že tam budu mít ty bližší lidi a přátele, kteří se také těší a nemají problém s tím, že pojedou 150 km a ještě si budou platit ubytování sami, to pak člověk pozná, jací lidé jsou ... já jen doufám, že to tam potom bude v pohodě a s kamarádama a kapelou si pořádně zatrsáme :) ... a mám takový tušení, že všechny budeme mít hezké počasí ... bude polojasno, 17-18 stupňů, a jednou sprchne taková minipřeháňka kolem páté odpoledne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hani: no, doufám, že máš pravdu :) A děštík v pět je ideální, to budem akorát finišovat oběd, takže to neva :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky... jsem další říjnová a hrdá nevěsta... :) Svatbu máme 30.10. a 28.10. oslavíme spolu krásných 9 let vztahu.. tak proto to datum :) Svatbu plánujeme malinkou - cca 20 lidí, budou tam jen rodiče, svědci s rodinama (naši nejbližší a nejlepší kamarádi) a pak sourozenci s partnerama a samozřejmě prarodiče... Sice teď navštěvuji jednu svatbu za druhou ať už z řad rodiny nebo přátel a měla jsem špatné svědomí, že bych i je měla "na oplátku" pozvat taky, ale je to můj den a já si ho chci udělat a užít podle svého a neřešit to, ať se mi tam někdo pobije, pohádá atd...
Odpovědět
Profilova fotka
andrejka: ahoj, vítej :-) to je jasný, každý ať si svatbu udělá jakou chce, to mu přece nemůže nikdo vyčítat ;-) kde budete mít svatbu?
Odpovědět
Obřad máme na Frýdeckém zámku (http://www.hrady.cz/?OID=1801) a hostinu v restauraci U Mámy (http://www.restauraceumamy.cz/?menu=uvod). Byli jsme tam spolu poprvé na večeři, tak to bude takové romantické... :-)
Odpovědět
jé, andrejka, tak my 28.10. berem :-D a že máte vybranou restauraci, kde jste byli poprvé na večeři je moc hezké x-) Holky, tak snad se vám svatebčané umoudří, a když ne, tak se na ně vykašlete, je to váš den a přece si ho nenecháte zkazit nějakými takovými... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já měla dneska úspěšný den. Od jedné zdejší nevěsty jsem koupila závoj (takový ten střapatý) - http://www.beremese.cz/album/view.php... Pak jsem ještě zaběhla do debehnams a konečně po dvouměsících pátrání a zkoušení asi 20 různých samodržících podprsenek jsem koupila jednu sedící v tělové barvě (takže bude použitelná i po svatbě) - wonderbru. A na závěr jsem si koupila stahovací spoďáry (potřebuju maličko stahnout to spodní břicho, aby nebylo vidět v šatech). jsou to sice trochu bombarďáky, ale na to prdím, hlavně že budou fungovat.
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, ty máš závoj od kajsav? Ten je moc hezký :) Tak já mám doma šaty, jso moc hezké, jen si v nich připadám jak soudek :-N Ale asi je t otím, že jsou mi větší a nejdou pořádně stáhnout šněrovačkou, takže pofrčím ke švadleně. Jsou taky o kus delší, ale to bylo záměrně, aby se dalo zlrátit na přesnou délku, kterou chci. No a chce to spodničku, aby to drželo tvar, který je u vzoru. Už se chystají fotky, tak se vám tu odprezentuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou v albu ateď tužádná nejste, já se picnu. Kdo mi to má hodnotit? :-D
Odpovědět
ifoun, šaty jsou nádherné, moc ti sluší, máš postavičku jak lusk x-) závidím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
catry: děkuju moc :) C hce to doladit tu šířku, délku, spodnici, ale doufám, že pak budu úplně spokojená :)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoune, ty ses nevyfotila zezadu a pěkně zepředu (jen lehce z boku)! Šaty jsou super. Délku bych zatím nekracovala, protože nevíš, co udělá spodnice (jak moc je zkrátí). Kdes je nechávala šít? jj, mám závoj od Kajsav, dneska jsem se s ní viděla:o)) je malinká a hrozně ukecaná:o) A sympaťanda:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, opravdu moc pěkné, moc ti sluší ...
Odpovědět
Profilova fotka
civet: já jsem ráda, že mám aspoň nějakou fotku, bylo už hrozně tma... Zezadu není o co stát, je to prostě stáhlé na fest a jemně pytloidní :-D Zepředu bych vypadala jak selka úplně :-D Zkracování i spodnici nechám na švadleně, pnanejlíp poradí, jak to udělat, ale tajně doufám, že ude mít njakou zkoušecí :-D Jsou z Číny od Zima. Kajsav já ráda, i když jsem ji neviděla :-) Ale potkáváme se na fóru Sotterek a hubnoucím fóru.
Odpovědět
Dobré ranko, tak to pomalu vypadá, že pořádáme spartakiádu a ne svatbu. A nejhorší je, když to začne narůstat na vzdálené rodině, kterou člověk neviděl ani nepamatuje a ono se to teď hlásí a kamarádí ... no vesele jen vesele.
Odpovědět
Profilova fotka
marti: a ty to tak necháš? Já bych žádné vnucovače nenechala, prostě seznam hostů je daný. Tečka. Obvzláště vzdálená rodina, kerou člověk neviděl pomalu roky...má to být váš společný den, nevím, proč ho trávit s někým, s kým se nevídám ani jednou ročně. To přece neznamená, že bys je třeba neměla ráda, ale příbuzenskost není důvod k účasti :-p U nás už se taky pokusili o argument, že svatba je pro rodinu. Tak to prrr, svatba jhe pro nevěstu, ženicha a lidi, které tam chtějí mít 8-)
Odpovědět
Nenechám. A je mi upřimně jedno, že vypadám jako satorie. Ať. A nejvíc mě dostala kamrádka - my máme svatbu jakoby rozdělenou do 2 dní - v pátek obřad a malá hostina cca 25 lidí takovéto ofic a druhý den pečeme prace pro ten širší okruh, kamarády atd. a pravila kamarádka, že ona nepůjde jen v riflích na prase, že ona chce být u toho i ten prví den načančaná, bla bla bla... no tak to bylo i na mě moc. Proč si někteří myslí, že děláme svatbu pro ty kolem a ne pro sebe ? Snad se holky dožijem října v plném duševním zdraví... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti: rozhodně se dožijem v dokonalém zdraví, přece se nenecháme žádná vydeptat troubama ;-) Beru to spíš jako pobavení a zpestření příprav :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, samopozvanci jsou nejlepší... Fakt miluju všechny ty příživníky, kterejm se zmíníte, že chystáte svatbu a hned "a pozveš mě viď?" Na to bych odpovídala, že na obřad může každý... A že se vše dozvědí včas:o) Takže pozvaní na hostinu už ví kdy dlouho dopředu. Těm, kterým jen oznanamujeme, pošleme oznámení tak týden před svatbou. To snad dojde i blbýmu, že když to ví tak krátce dopředu, tak na hostinu asi nejde... U nás se teda žádný vážný samopozvaný kandidát zatím nevyloupl, ale trochu se děším až se tak stane. A vidím to na známých. Jedna kamarádka na facebooku zveřejnila, že je zasnoubená a hned jí tam asi 3 lidi psali "doufám, že nás pozveš!". Ta kamarádka říkala, že jsou to lidi, které třeba 2 roky neviděla a nikdy se s nima nijak zvlášť nebavila, prostě jen známí.. Nějak si nedovedu představit, že bych na větu "budeme mít svatbu" reagovala slovy "tak to mě, doufám, pozvete!" Se mi zdá, že ty lidi nemaj slušnýho vychování..
Odpovědět
Profilova fotka
civet: lidi jsou trošku buráci, to se nedá nic dělat... nám se ještě nepozval nikdo, ale já to zatím řekla pouze zvaným, ostatním je to zatím neznámo, čímž se to dost vyřešilo... prostě jsem všem, které jsme zvali (aby mohli počítatg s termínem, přeci jen je to pátek..), řekla, ať to nikomu neříkají. Nevím, proč by mě měl probírat někdo nezvaný půl roku předem :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?