Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
ahojky holky, tak my rozvážíme oznamka jak diví, nekomunikace ze strany přítelových rodičů snad vyřešena. Na oznámení takové smíšené reakce --někdo supr, někdo nechápe, proč tam máme veverku a panáčka...no :-) neřešíme to, večer jedem útočit na naši stranu, myslím, že do pondělka uděláme návštěvový rekord:-) nimus: to mě mrzí, držte se, hlavně, aŤ je malý brzo v pořádku.
Odpovědět
ninus: to je mi líto, ale neboj bude to dobré, děti se hojí dobře ;-) ;-) synovec se asi v roce taky opařil, taky se svezli záchrankou, v nemocnici na ně byli protivný,ale poslali je domů a to bylo dobré znamení, a jejich dětská doktorka jí s úsměvem na tváři řekla,že je minimum dětí,které se takhle neopařili, že se nemusí trápit. A malej nemá na sobě žádnou památku, jen to pak musíte hodně mazat ;-)
Odpovědět
maithai: ste dobrý ;-) :-D mi jěště oznamko ani nemáme vymyšlené a vy už ho máte skoro rozdané :-N :-p se už do oho taky musím pustit
Odpovědět
Profilova fotka
ninus: neboj to dopadne dobře, taky myslím, že malé děti taková poranění zvládají líp než dospělí ;-) maithai: oznámka taky závidím, už bych je ráda měla aspoň vytištěné, když už ne rozdané |-| a dnes jsem objevila úplně úžasný šaty na převlečení, jenomže za 2200,- 8-( tak je mám do pondělí zamluvené a přemýšlím jestli do nich jít nebo ne. Já bych fakt potřebovala vyhrát ve sportce 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: to bysme potřebovaly všechny :-D Já už mám šaty na převlečení v Lipsku, takže doufám, že po víkendu budo udoma, bojím se i těším zároveň :-N A jestli jsi našla super šaty za 2200, tak je ber, já za takovou cenu neviděla ani jedny :( Všechno bylo min. za trojku a hnusné :( maithai: co jim k tomu oznamku dávat odkaz na knihovnu? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, chtěla bych se k vám připojit. Máme zařízenou svatbu na 8.října. Co myslíte počasí?:-)a jak vám jde zařizování a shánění? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj minimaxinko, vítám tě v říjnu. S počasím je to těžké, jsou nevěsty, které si vybraly srpen, protože bývá nádherně, a splcáhla je voda, jiné červenec a roztekly se i s dortem :-( Takže v říjnu snad budeme jen pozitivně překvapené :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: tak do Lipska už je to kousek, to už je tu musíš brzy mít :-) já ty šaty asi vezmu, ještě je ukážu drahýmu a jestli se mu budou líbit, tak bude rozhodnuto ;-) minimainko: počasí těžko říct, ale já počítám s tím, že bude hezky 8-) přece se tím nebudem stresovat, když to stejně neovlivníme ;-) kde plánujete svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: mě nakonec vyjdou i s poštovným na zhruba stejnou cenu jako tebe - ale kupu zajíce v pytli :-( Ale podle referencí doufám, že budou skvělé ;-) A nedáš nám sem fotku v těch tvých vyhlédnutých?
Odpovědět
Profilova fotka
já je právě na fotce nemám a na internetu je nemůžu najít, takže jedině až je koupíl
Odpovědět
Profilova fotka
Loni bylo v červenci šíleně vedro, tři poslední víkendy v srpnu propršelo. První sobotu v září byla strašná kosa a půl dne pršelo, pak bylo každý víkend až do půlky října krásně..... A jak je to letos? :o))) Takže já počítám s tím, že letos bude v říjnu 15-20 stupňů, maximálně přeháňky, všude krásně barevný listí... A i kdyby ne, tak si myslím, že nehrozí to, co se děje teď v srpnu - bouřky, šíleně prudký přeháňky, záplavy... I v celodenním mrholení se daj udělat pěkný fotky:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Taky se k vam pripojuji. My mam svatbu 2.10.2010 v Kromerizi. Doufam ze pocasi nam vyjde vsem krasne. Jak vam jde chystani a priprava? Me uz jde hlava kolem a kvapem se to blizi.... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
civet: doufám, že ti ta tvá předpověď vyjde, ale ne úplně, co si vzpomínám, tak 16. v Praze lilo a bylo asi 5 stupňů :-o pospis: ahoj, vítej. Taky si občas říkám, aby už bylo po svatbě, začínám z toho šílet, ale drahý je pořád v klidu 8-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak mně ani mužovi to zatím nějak nedochází, že se budem brát...takže zatím nějak počasí ani podobné věci neřeším, ael děsím se října, až to na mě všechno spadne... :-) Holky, máte všechny šaty na převlečení? Pořád nevím, jestli nějaké shánět, mi připadá, že bych mohla v těch svatebních vydržet až do konce...
Odpovědět
Profilova fotka
catry: já je mám, teda snad dorazí po víkendu 8-) Beru to jako prevenci - kdybych svatebních nějak "poničila" nebo bylo fakt hnusně... když to vyjde, tak se nepřevleču, ale budu mít zálohu ;-) Ale na to se nakonec dají použít i šaty, které máš třeba na plesy... já nic takového nemám, tak jsem si objednala nové. Jestli je použiju, to se teprve uvidí :)
Odpovědět
Ahoj holky, i já se přidávám ke všem, co mají svatbu v říjnu. Obřad budeme mít až 22.10., tak nás trápí nejvíc to počasí. Doufám, že bude svítit sluníčko a budeme mít krásné fotky z parku...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj francovi, počasí si sice neobjednáme, ale tak aspoň víme, že se neupečem ve 35 stupních ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tedy tady je najednou nových říjnovek :-) catry: já ty šaty taky beru jako jistotu, nikdy jsem ve svatebních nebyla tak nemám odhad jestli bych v nich celý den vydržela ;-) ale přiznám se nové bych ani nepotřebovala, mám šatů spousty co jsem chodila po svatbách, ale když já chci, aby mě v nich předtím nikdo neviděl |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bych taky chtel vydrzet cely den ve svatebnich. Obrad mame az na 13.30 tak uvidim. Je pravda ze budu mit dost tezke saty, ale prekrasne... Mam do zalohy jedny bile v pripade ze bych se chtela prevleknout :-).. uvidime taky podle pocasi.
Odpovědět
Profilova fotka
My chtěli obřad až ve dvě, ale kvůli focení a světlu během něj jsme to přesunuli na 13, dřív bych se asi nedokázala vyhrabat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Uaaaa, dneska večer mi šaty doručí. Začínám mít nervy :-D A je to bez cla, i když jsem platila přes 200 eur 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme obřad už v 11 a nechci končit brzy, takže fakt chci mít šatečky v záloze, jeden nikdy neví co se může pokazit ;-) ifoun: tak to šlo fakt rychle, navíc bez cla, to musíš mít radost, šaty taky určitě budou povedený, neboj ;-) musíš sem večer hodit fotku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít šaty na převlečení jen v záloze, kdybych už to ve svatebních nemohla vydržet. Ale nemám koupený žádný nový, budu mít šaty, co jsem měla loni na svatbě švagrový. Leda bych náhodou kápla na nějaký super šaty, který bych musela mít, tak si je koupim a použiju, ale nový šaty na převlečení mít cíleně nebudu. Dneska jdu nechat vytisknout oznámení a pozvánky na hostinu a raut a snad se stihnu stavit i pro závoj..
Odpovědět
Profilova fotka
civet: já žádné vhodné nemám (nejsem šatový typ), takže jsem nové potřebovala, přeci jen je možná budu potřebovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
no holky, saty na prevleceni jsou take muj problem, urcite chci mit nejake v zaloze, protoze clovek nikdy nevi, ale na nic jsem nenarazila a vzhledem k tomu, ze saty moc nenosim, tak nechci kupovat zadne drahe, premyslim uz o nejakym topu a sukni nebo tak a stejne jsem na nic za rozumnou cenu porad nenarazila :(, jinak uz mame polovinu oznameni rozdanou a reakce smisene, nekdo je skoro nadseny a rad prijde, jini se vymlouvaji (a nejvic me stve, ze je to par lidi z me rodiny), ale tak co, to neovlivnim
Odpovědět
Profilova fotka
hani: a zkoušíš hledat teď? Začínají docela solidní výprodeje, myslím, že by se na konci léta mělo dát dobře koupit. S oznámením si nedělej hlavu, dkyž nechtějí přijít, tak ať si trhnou, co s takovýma... přece nebudeš někoho ukecávat ;-) Skoro u každého se někdo takový najde...a kupodivu je to často někdo z rodiny...
Odpovědět
Profilova fotka
hani: to je blbý s těma oznámeníma, to trochu člověka zamrzí.mě když někdo pozve na svatbu tak z toho mám radost a nechápu ty, co se začnou vymlouvat. Třeba, že je to daleko, proč to neuděláte někde blíž apod. Místo, aby byli rádi, žes je vůbec pozvala, tak se pomalu tváří, jakou ti dělají laskavost, že dorazí 8-( =-) a šaty určitě nějaký seženeš, toho bych se nebála ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell, ifoun: no ono to bylo jeste navic takove, ze lidi, co bydli daleko, tak prijdou radi, a ti co bliz ne? Mam ctyri brachy, dva bydli daleko od mista svatby a radi prijedou a nemaji s tim problem, mile je to prekvapilo atd. a ti druzi dva, kteri bydli od mista svatby 30 km, tak reknou, ze nevi, co za mesic bude a ze by mozna prisli, ale proste nevi a navic prvni reakci je to, ze si to prej kazdej musi zkusit, aby vedel a ze jsem Miru (pritel) konecne uhnala (no jsme spolu 10 let, asi jsme se meli spis rozejit nebo co), nutno podotknout, ze tihle dva jsou oba rozvedeni ... omlouvam se, ale musela jsem se vypovidat :(
Odpovědět
Profilova fotka
hani: njn, nic si z toho nedělej, já mám něco podobného. Zjistila jsem, že nemá cenu přesvědčovat - prostě sory, pokud vám to nevyhovuje, nedá se nic dělat, tak tam holt nebudete...ty lidi to většinou dost překvapí a najednou pochopí, že se bez nich ta akce obejde a často změní názor... Hlavně se nenech vyprovokovat k nějakému stresu. I když já se nechala, taky jsem párkrát z toho měla nervy v kýblu, ale prostě jsem se nakonec odhodlala, že to řešit nebudu.
Odpovědět
holky sranda, oznamka rozdané, jeden strýc že prý půjde v maskáčích a v riflích, druhý tam chce při obřadu sbírat hřiby - prý je to supr lokalita, mě snad odnesou nohama napřed :D jinak dnes kosmetička a pokec s kapelou, zítra kadeřnice a botky, jupííí, krásně se nám to na té Moravě rozjelo :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?