Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Ifoun, ta kytka je nádherná, taky bych si něco podobného představovala x-) Samikri, mně se asi taky nejvíc líbí ty nevěsta 2, akorát teda povolené a bez toho "tentononcu za krk" :-)
Odpovědět
ifoun: kytka je nádherná, šaty taky, botky naprosto úžasné, sehnat takové v zelenkavé, jsem happy! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kytka mě uchvátila a paní květinářku taky, má ten obrázek teď zarámovaný a vystavený v obchůdku a už se těší, až si tam dá fotku vlastní výroby :) Maithai: u Bati je měli ve víc barvách (nevím, jestli i zelené, ale to se tam dá snadno zjistit) a vůbec tam měli hodně barevných sandálků a lodiček.
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: tak to jsem tedy zvědavá, kdy ty šaty dorazí, určitě ale budou krásný ;-) já na boty u Bati taky koukala, ale nenašla jsem ani zelené ani jiné, které by se na svatbu hodily, asi naonec dám ty dva tisíce za ty ve Střevíce a více, i když se mi teda vůbec nechce. A naonec to vypadá, že hospodu opravdu změníme, ach jo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: já doufám, že se budou líbit, určo je pak budu nechávat zkracovat, takže když nebudou úplně sedět, tak to pořeším najednou. U Bati podle mě záleží i na pobočce. A docela hezké boty (i když kvalita asi nic zásadního) je v prodejnách Danea (nebo tak nějak), mají určitě pobočku v Palladiu a v Letňanech, mívají takové lehké botky, spíš moderní. A teď už mají slevy. A máte aspoň tip na nějakou jinou hospu?
Odpovědět
Ahoj... jsem si nedala pokoj a byla jsem dneska na tom Chodově v Kleinodu :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No a kde máš fotky? :)
Odpovědět
Profilova fotka
máme, je fakt pěkná, to není problém, ale je mi to prostě nepříjemný, štve mě, že o tom pronájmu neřekli rovnou, když jsme s nimi mluvili a napíšou to až do kalkulace, kterou pošlou navíc o měsíc později než jsme se domluvili 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: no a objevila jsi tam něco? A budou fotky?
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: to chápu, ale zas ber to tak, že se stane, pokud je všechno ostatní naprosto vyovující, tak bych to překousla (i když nerada, já jsem hrozná, když je protivná třeba prodavačka, tak si tam nic nekoupím, i kdybych to měla vyhlídnuté už měsíc :-D ).
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teda, hetzký...4 jsou jednoduché, ale sednou a seš v nich hezky štíhlá, šestky jsou krásné, honosné, přitom nepřehnané, krásně ti sedne výstřih, máš v nich uzoučký pas, já bych byla pro 6, ty mě nadchly na první pohled :) Ostatní ne, hlavně se mi nelíbí to ramínko za krk, dělá to obrovská ramena (každému skoro).
Odpovědět
Profilova fotka
sami: a jak ses cítila ty? Mám jít cvičit, ale musím počkat na tvůj dojem ze zkoušky :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
samikri: mně se na tobě líí 5 a 6, 6 ale víc, jsi v nich fakt hodně štíhlá, vypadají na tobě super :-)
Odpovědět
tak moje pocity: nejprve o shrnu celkově, slečna příjemná, nic není problém, jaká koliv úprava na šatech možná když už jsem byla na odchodu, tak mi slečna šla ještě "vyhrabat" ty 5 neboli 6 krémové, měli je odložené na úpravy pro jinou nevěstu, byla to jako velikost 38 a úplně dokonale mi seděli x-) 1: hezké, prý nejtěžší ze všech, ale cítila jsem se v nich moc dobře, i na foce vypadají pěkně 2: pěkné, ale nějaká nevěsta si tam nechala přidělat ty ramínka, a už to nevypadá pěkně, jinak lehoučké 3: zapínání za krk prostě není ono, a přes prsa mi byli malé 4: na fotce mi v nich pěkně vylejzá břuch 5: moc hezké, bílé,cejtila jsem se v nich nejlépe, ale něco mi na nich chybí...podle slečny nejoblíbenější u něvěst při odchodu slečně říkám, že v krémové by byli super...slečna je šla vyhrabat viz, výše a výsledek? 6: NEJLEPŠÍ padly dokonale, velikost 38, ale byli povolené pro jinou nevěstu-tak že mám asi VYBRÁNO x-) x-) x-) ikdyž trošku mají mínus,že je má hodně nevěst, tak že nic originálního :-| ale na to prdim tak co myslíte?
Odpovědět
ifoun: :-D :-D
Odpovědět
tak kde ste ]-( =-) :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já už psala výše, 6 jsou nejlepší ;-) fakt ti sluší a jestli to jsou i tvoje favoritky, tak bych neváhala :-) Kolik chtějí v Klenoiu za půjčení?
Odpovědět
Profilova fotka
Samikri: mě se nejvíc z klenoidu líbí 6
Odpovědět
no za tyhle 14.200,- na 7dní :-| ale já myslím, že ty samý mají i v Andělským, to sou ty Levante nebo tak nějak , jen tady se jmenujou Dakota
Odpovědět
Profilova fotka
:( to je docela hodně ... jenze v Andelskym saty zase nijak neupravujou (krome delky), tedy aspon tak mi to rekli ...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je pálka teda =-) levante jsou jim hodně podobný, ale nemají srdíčkový "výstřih", mám pocit že jsou nahoře rovné. Ty sis ale Levante v Andělským zkoušela, ne?
Odpovědět
samikri, 1 a 6 jsou nej x-) a proč je půjčovné na 7 dnů? by stačily 4 a cena by mohla být poloviční, ne?
Odpovědět
catry: prý proto,když by nevěsta jela někam dál, tak aby to stihla
Odpovědět
nnell: já zkoušela rahman, tyhle tam opravdu mají jako levante (nebo teda sou hodně podobné), asi ještě skočím znova tam :-|
Odpovědět
ještě se Vám musím pochlubit, jsem dneska zkoušela ty botky jak mám v albu, a na noze vypadají opravdu luxusně, jen měli poslední a ty měla nějaká nevěsta zarezevované :-| a jako další zboží jim prý přijde až říjen/listopad ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
sami: vzhledem k tomu, jak ti sluší, si myslím, že to za ty peníze stojí... myslím, že je moc důležité, že se v nich cítíš skvěle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sami: to je možný, já se v těch typech šatů zas tak nevyznám ;-) mně by se asi taky nechtěla dát za půjčení šatů taková pálka, jako strop jsem měla 10 000,-. Ale fakt ti strašně sluší, takže to je asi dilema, co?
Odpovědět
no jo, když už konečně by to mohli být ty pravé, tak tolik peněz :-| taky jsem si říkala, že opravdu max dám za šaty 10tis, ak nevím noo :-S mám čas do cca konce měsíce si to rozmyslet, protože teď 19 si je nevěsta bere na svatbu,pak budou v čistírně a začátkem žáří jdou zase na svatbu a pak zatím nic, tak jestli je budu chtít, tak musím koncem měsíce jít dát zálohu Ale jako Vám řeknu, když jsem projížděla fotky šatů,tak úplně první,co jsem si uložila-jako že sou fakt pěkný, tak sou přesně tyto, nebo přesněji řečeno to byli ty levante :-N
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky tak na připravy nemám ani pomyšlení včera si malej opařil čajem a odvezla nás záchranka |-| |-| |-| |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ninus: tak snad to bude v pohodě. Držte se. Sami: je to víc eněz, ale musíš sama vědět, jestli to stojí za ten pocit, že jsou to "ty pravé". Mně zas přijde škoda dát třeba 8, 10 tisíc za šaty, které nejsou stopro ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?