Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: mě se moc líbíš v těch jak je máš nazvané nevěsta 2 ty jsou naprosto super
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: mně se pořád nejvíc líbí ty Nevěsta 2, ale určitě by chtěli víc povolit na těch zádech, to má civet pravdu ;-) z těch nových se mi líbí 6, vázání je teda divný, ale když se s nima domluvíš, ať ti tam dají širší stuhu, tak ty záda nebudou vůbec tolik odhalený, mimochodem jsem si všimla, že dost nevěst si tak to vázání nechává, můj styl to ale není ;-) ninus: noviny hezký, jen mi přijde, že tam toho máte málo o sobě, třeba přidej víc vešich fotek ;-) jinak já o novinách taky uvažuju, právě jako o výplni zábavy během našeho focení jaký máte vlastně harmonogram dne? já přemýšlím jak to všechno zorganizovat, aby nebyl čas se nudit. Co si myslíte o tombole?
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: harmonogram taky řeším, nějak moc nedokážu odhadnout, co jak dlouho bude trvat, ale máme zamluvených pár opičáren 8-) Třeba golfový odpal z paluby na jamku, kdo se trefí, vyhraje motorku. Ne že bysme byli tak akční a kupovali motorku (fakt nekrademe :-D ), ale to je akce restaurace - on se totiž ještě nikdy nikdo netrefil :-D Pak klasika lampoše a taky máme zamluvený ohňostroj. Jinak se snad všichni pobaví sami :)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: to moje číslování je vztažený jen na ty šaty z Adiny na Praze 7 (dneska nový fotky). U těch šatů č. 6 je to tak, jak píše nnell - oni tam našijí pruh látky, stačí jim to říct. Já jsem ty šaty zkoušela taky a já tam ten pruh měla (neměl jsem pod šnerováním holá záda). samikri: jen nekecej, v pytli nepůjdeš. V albu máš par kandidátů, ve kterých můžeš jít.
Odpovědět
Profilova fotka
Sami: tak jsem to celé znovu prošla a nejvíc se mi líbí Nevěsta 1, ty Nevěsta 2 jsou taky hezké, ale bez ramínka a nelíbí se mi zezadu, že to dělá větší pozadí, než máš. A nechceš vyrazit ještě někam? A co zkusit něco odvážnějšího - třeba s barevným motivem nebo tak něco.
Odpovědět
Profilova fotka
sami: a mě se tedy nejvíc líbí Nevěsta 1, i Nevěsta 2 nejsou špatné, ale víc se mi zezadu líbí jednička ...
Odpovědět
sami: taky jsem jednoznačně pro nevěstu - jednička, nebo povolená dvojka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: no jo, ale kam v Praze pro velikosti kolem 42? Já byla v 11 salonech a jakžtakž výběr byl v Adině a v Nevěstě. Jinak se mi většinou šaty extra nelíbily a nebo měli docela jednoduchý modely (ve kterých vypadám dost hrozně). Ještě mě napadlo zkusit Kleinod - tam jsem vůbec nebyla, záměrně jsem se vyhýbala salonům, kde bylo půjčovný drahý (na šaty jsem si stanovila strop 8 tisíc).
Odpovědět
tam je to takové ... jak to vyjádřit ... sterilní... ale zkus to, třeba se ti tam bude líbit a překvapí tě...já tam šatky nezkoušela, ale byli jsme tam pro obleky a odešli s nepořízenou
Odpovědět
Profilova fotka
civet: mně nepřijde 42 tak nestandardní, ale je pravda, že jsem moc nekoukala po velikostech, byla jsem jen v Maggie a vybrala si typy a paní mi rovnou řekla, co mají v mé velikosti. Já osobně bych zkusila i ten Kleinod - prostředí neprostředí, hlavně že by tam byly ty pravé ;-) A taky jsem byla v salonu Natali na rohu Mezibranské a Žitné, šatů tam byla hromada, podle odhadu i velikostí nad 38. My tam byli pro oblek. Obsluha taková normální, paní ochotná. Moc jsem ty šaty nezkoumala, ale bylo jich hodně.
Odpovědět
Profilova fotka
já mám taky pocit, že šaty větší jak 38 v Praze zas tak moc neletí :-( já zkoušela ještě v salónu v Bušrěhradě, tam měli šatů hodně, i na mě ;-) a zas tak daleko od Prahy to není
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: jo? Já myslím, že každý má pocit, že nemají šaty právě jeho velikosti...protože co jsem si vybrala v Maggie, tak mi paní hlásila, že je velké, velké, velké... a nejsem žádný chcípák, jak říká moje svědkyně, velmi ženské tvary :-D Já říkám pár špeků navíc ]-( A na ten Buštěhrad jsem fakt slyšela hodně dobrých ohlasů, určo by to za výlet stálo ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak nevím jak jinde, ale minimálně v Andělským jsem měla pocit, že už jsem tam exot. I když nakonec jsem tam vybrala ;-) ten Buštěhrad je fakt v pohodě, a paní majitelka je příjemná, mně se tam líbilo, takže za zkoušku to určitě stojí
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: oni ne že by šaty ve vel. 42 nikde něměli, on je spíš problém v tom, že mají většinou šaty, který ti mají něco zakrýt - takže jsou od pasu, nebo od prsou volný... A to až na výjimky dělá jediné - rozšiřuje. Případně by ty šaty měly i hezký střih, ale jsou z jemné látky, takže při sebemenším pohybu se ti vyrýsuje každý špek. Já jsem sháněla šaty 42-44 a všude na mě něco měli, ale slušivý modely bych spočítala na prstech.. nnell : V andělským mají dle jedný slečny z beremese asi čtvery šaty ve 42 a pak až 46 a výš. A ty ve 42 nejsou snad ani v jednom případě bílý (což mi vadilo, chtěla jsem čistě bílý šaty). Do Buštěhradu jsem se chystala, ale nemáme auto a dostávat se tam o víkendu pomocí MHD bylo lehce krkolomné, tak jsem to vzdala.
Odpovědět
Profilova fotka
Njn, ten střih to může asi dost zabít :( Některé ty šaty dokážou z normálního člověka udělat hroznou almaru, přitom jsem byla překvapená, že obecně svatební šaty neztlušťujou tak, jak bych čekala (bílá barva a tak...) Nevím, proč všichni mají pocit, že pro velikost nad 36 je nejlepší prostřih pod prsy a podobné věci, které naopak sluší pouze hubeným holkám.
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsme začali víc řešit hudbu a začínám mít jemně nervy, jestli všechno stíháme :( Nedovedu si přestavit, že nachystáme tolik hudby, navíc spousta dalších věcí chybí. Spekuluju nad tím menu na stoly, aby každý věděl, pro co má vyrazit...
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: to my teď řešíme i kde vlastně budeme mít hostinu, tam kde jsme chtěli po nás chtějí jen za pronájem 5000,- a to je kolik dáme za kapelu, nechce se mi to dávat jen tak, když jinde to třeba nechtějí. Aspoň ne v té restauraci, o které jsme uvažovali jako o druhé možnosti :-| vy to máte s hudbou jak? nemáte živou?
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: my chceme hudbu primárně z CD, ani jeden z nás nemá rád takové ty svatbové kapely... Ale přemýšlíme o nějaké kapele třeba na dvě hoďky na zpestření, bohužel to, co se nám líbilo nejvíc, tak mají v ten den akci, tak máme v rezervě druhou, tak ještě uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
A zrovna mi psali, že už jsou htoové šaty na převlečení, teď ještě vydržet tu dobu přepravy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a poslal ti fotku?
Odpovědět
Profilova fotka
Neposlali :( Takže budu napnutá jak kšandy :(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a něco veselejšího - mám zamluvené kytky, pro mě, svědkyni, pro ženicha a svědky, na házení, výzdoba stolů a brány - celkem do 4000 kč, no luxus. A hlavně paní květinářka je ta nejšikovnější, co jsem kdy potkala :)
Odpovědět
krása!!! a jaké kytičky sis nakonec vybrala?
Odpovědět
Profilova fotka
Mám tu fialovou v albu. Tu tmavší. K tomu bude laděný i zbytek. Po víkendu budu mít testovací "na stůl", tak vyfotím.
Odpovědět
Ahoj... o tom Buštěhradě jsem slyšela taky jen samou chválu, ale sem nepojízdná a busem nevím jak bych se tam dostala :-| jinak jsem si vzpoměla, že někde na Chodově byl taky svaební salon, ale nevím jakse jmenuje, nevíte?
Odpovědět
ifoun: a kdy by ti ty šaty měli přijít?
Odpovědět
Profilova fotka
Ten na Chodově je podle mě Kleinod. Šaty psali 3-5 dnů, takže očekávám tak týden min., Česká pošta hrozně zdržuje :(
Odpovědět
jj, česká pošta je brzda :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už mi dva balíky ze zahr. ukradli, taže bojim, bojim..ale tohle snad veze DHL, tak to ani nevím, jestli v tom pošta bude mít prsty...
Odpovědět
fakt jo =-) o je děs tak jestli to veze DHL, tak to jde mimo poštu, si teda myslím...tak to by si je mohla už mít brzo doma ;-) se těším na photo ;-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?