Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
maithai: aha, tak to jo, je šikovnej :-D no mě ještě napadlo,jestli to zítra stihnu,že bych skočila znova do té Nevěsty a vyfotila se v těch šatkách znova a ze všech možných stran :-D a pak budu porovnávat sem strašná, já vím, Vás tu s tím pořád otravuju ]-( :-p :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: do nevsěsty zaskoč a nafoť se ještě z boku, zezadu a v sedě (já se ve všech šatech, které vypadaly nadějně fotila i v sedě, protože občas se ty šaty na břiše zařízly do špeků, když jsem si sedla). Neotravuješ, mě baví koukat, jak někdo shání šaty a neví si rady.. Jájsem v květnu byla úplně zoufalá a nešťastná...
Odpovědět
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: mně se taky asi nejvíc líbíš v těch druhých šatech z nevěsty, takže se zítra těším na nové fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky pražský, nemáte někdo zkušenost s nějakou kosmetičkou v Praze? Sháním ji na vyčištění mastné, aknózní pleti. Ideálně Praha 10, 3, 5 nebo širší centrum. Vzkazy a kontakty prosím po SZ. Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
civet: bohužel to neporadím, já byla u kosmetičky asi tak jednou v životě, před tanečníma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
civet: já mám super kosmetičku, ale na Praze 7, navíc se stěhuje do nového salonu a bude funkční až v září.
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: já tam nebyla nikdy a kosmetička, která mě v sobotu na zkoušku líčila mi naznačila, že by si na vyčitění měla zajít, že by to moje pleť docela potřebovala... ifoun: škoda:o/ Ach jo, proč vždycky všechno nechávám na poslední chvíli:o( jsem si slibovala, že rok před svatbou začnu chodit každej měsíc na kosmetiku, abych něco udělala se svejma hnusnejma zádama.. a vyprdla jsem se na to:o/
Odpovědět
holky, máme naobálkováno a nachystáno k ropzeslání, příopadně k rozvezení - jen doufám, že všechny kartičky jsou tam, kde mají být :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: ty jo, fofrujete :) Já jdu teprve dneska do nového studia, ach jo :(
Odpovědět
chci mít už pokoj a přesunout se k dalším povinnostem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, to jsem taky plánovala. Furt mi ještě chybí objednat dort, domluvit tu snídani, přesně specifikovat kytky, zkouška líčení a vlasů, sehnat ženichovi košili atd. a boty a něco na převlečení, ještě mi nedorazily šaty na převlečení, sehnat motýlka psovi, objednat balonky, no, mám co dělat, jak tak koukám :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ifoun: nic si z toho nedělej, taky toho mám hodně, hlavně takové ty prkotiny, ale taky třeba obléct celého ženicha, který má furt čas :-) myslím, že ty dva měsíce jsou ještě ok a že to zvládnem...a co my a kafčo? jsem připravena, i řezačka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: já taky, viděla bych to na přístí týden, by se mohla přidat i Civet...ta je taky místní, ne?
Odpovědět
určitě jsem pro holky, to by bylo fajn, ale příští týden mám dovolenou a odjíždím zařizovat z Prahy na Moravu, vrátíme se asi až v neděli..
Odpovědět
Profilova fotka
Oka, tak ten další týden? Civet, seš tu? A je tu ještě nějaká říjnová dáma z Prahy nebo ochotná dorazit na kávičku a poplkání? Třeba nnell je koukám bydlištěm Praha.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tu a ráda dorazím:o) V Praze teď budu (kromě víkendů) v podstatě až do svatby. Jen potřebuju vědět termín aspoň 3 dny dopředu, ať si podle toho můžu naplánovat další aktivity.
Odpovědět
Profilova fotka
Oka, tak nahazuju: co úterý 24.8. řekněme kolem šesté. Nevím, kde všichni pracujete a kam jedete, takže bch to viděla na nějaké neutrální místo kvůli dopravě, parkování atd. Klidně třeba nějaká kavárna v Palladiu. Je to centrum, je tam metro. Co?
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych se přimlouvala raději za jiný den než úterý (mám od 21 hodin sport). Pokukd to bude v úterý, budu muset zmizet nějak po osmé hodině.. S centrem souhlasím, tam se dostane snad každý, ale raději bych normální kavárnu, než kavárnu v obchoďácích. Nevím proč, ale mám pocit, že je tam zbytečně draho (pokud ne, nechám se ráda vyvést z omylu).
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co čtvrtek? A když normální kavárnu, tak ci Imperial Na Poříčí?
Odpovědět
Profilova fotka
čtvrtek klidně... Ale trochu jsi mě rozesmála tím Imperialem Na poříčí:o) To už můžeme do toho Palladia:o) myslela jsem nějakou kavárnu, kde se dá kafe sehnat do 50 Kč:o) Ne že bych byla socka, ale do Imperiálu běžně nechodím, vyhledávám spíš obyčejnější podniky. Na kavárně se ještě dohodneme, já lobbuju pouze za to, aby byla pokud možno nekuřácká.
Odpovědět
holky, pracuju na andělu, tak přijedu kamkoli, když se domluvíme na dnu setkání teď, zařídím si podle toho práci a zkusím dorazit na čas, čtvrtek 26.8. kolem šesté se mi zdá fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
hele holky, co kdybych se přidala taky ? ;)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, to je celkem dobrý nápad :-) já bych snad taky mohla, ale jistě to budu vědět až nějak těsně před, mám to eď všelijaký s prací, tak nemůžu nic slíbit :-( jinak já mám celkem ráda Literární kavárnu u Týnskýho chrámu a dobrý je taky Café Rozmar na Palackýho náměstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kurňa, tam mají kafe 53 a výš. Já bohužel zas tolik kaváren v centru neznám, buď jsou jako Imperial, nebo jsou to hrůzy. Co Cafe Louvre? Preso stojí 40 korun a je i s vodou. A je to hezké prostředí. A mají moc dobré dortíky 8-) Hani: jasně, že se můžeš přidat :)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: Café Louvre je taky fajn, a dobře tam vaří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, viz pošta, ať to tu neplníme:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak musíš odpovědět a doplnit nnell a hani ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: nesmíš na mě tak rychle:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Civet: ty bys mi mohla poradit s písmem, našla jsem font, který chci, ale diakriitiku má částečně, nemá to "ř", existuje nějaký softík, e kterém bych to mohla "dokreslit"? Jako vzít háček ze "š" a vytvořit "ř"?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?