Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
@hani811 .....krasna kniha
Odpovědět
nell: máme ji poměrně jednodušší než Hani, tak uvidíme. Snad dorazí ještě před Ježíškem :-) A to ostatní ještě chvilku vědět nebudeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@johankakoz moc díky, snad se bude libit i rodicum, az ji najdou pod stromeckem :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jdu jen pozdravit, máme se skvěle, první Vánoce spolu, žijeme poklidným manželským životem, je to úúúžasné :-) pomalu přesedlávám na Modrého koníka...mějte se všechny hezky a přeju krásné Vánoce :-D
Odpovědět
@lulinka005 Ahoj Jani, ja uz na Modreho konika presedlala, mela bych byt v 5tt podle krve, cekame na potvrzeni na utz, mam nejake komplikace, tak jen vyckavame ve ctvrtek jdu na kontrolu, tak uvidime....
Odpovědět
Profilova fotka
@lulinka005 : už řešíte miminko?:o) @katka.k. nechci gratulovat předčasně, takže jen přeju, ať je všechno v pořádku!
Odpovědět
@civet dekuji, snad bude...mela jsem strasne nervy, ted uz jsem klidnejsi a nejak rikam, ze vsechno bude jak ma byt....
Odpovědět
holky, prave nam dorazily nase fotoknihy pro rodice...fotolab cewe...parada, ani jsem to necekala... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teeeda, velká gratulace! :-) No my se snažíme co skončila svatba,ale zatím nic :-S Asi to bude chvilku trvat...
Odpovědět
Profilova fotka
@katka.k. držím palce ať vše dobře dopadne :-) moc Vám to přeju ;-) my ještě mimčo neplánujem, moc se na to necítím, nevím asi nejsem ten správný mateřský typ :-) @maithai tak pak dej vědět ;-) co Vánoce, jste všechny s manželem sami doma? My budem u mojí mámy, tak to ani moc neprožívám :-|
Odpovědět
Profilova fotka
My budem spolu poprvé na Vánoce doma...ale dojedou naši. Já si Vánoce jen ve dvou neumím představit... v poledne přijde na návštěvu ještě sestra s rodinou a další den bude společná megapárty celé rodiny nad husou... Ale strom stojí, dárky zabalené, zítra jdu kupovat kapra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@katka.k. Už buď v klidu, nějak to dopadne, užij si v pohodě svátky a nestresuj:o)) Včera mi další známá oznamovala, že je těhotná, tak se to teď nějak kupí:) Nám taky dorazily fotoknihy od CEWE. Byly vyrobený za 4 pracovní dny, jsou to rychlíci:o) Už se těším, až je budeme dávat rodičům pod stromeček:o) @nnell my budeme sami "doma" (v podnájmu) tak jako polední dva roky. od 25. začínám objízdět rodiče:o)) @ifoun co ta vaše fotokniha, dorazila? A jaký má stránky - všechny černý, nebo polovina bílá?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My jedeme k rodičům manžela na Štědrý den, 1. svátek vánoční u našich a na 2. svátek vánoční jedeme zpět do Phy, protože v pondělí čeká práce. Loni jsme byli obracene u mych rodicu na stedry den, takze to vymenujeme. A vzhledem k tomu, že manželovi se nechce travit svatky jen ve dvou, tak to takhle asi budeme praktikovat, az dokud nebudeme mit děti. Ale máme letos poprvé živý stromek, což je hezký. Bohužel nemáme dovču, ty svatky vyšly tak blbě, problémy v práci, takže ani nemáme pocit, že jsou Vánoce :( .
Odpovědět
Holky, u nás jsou vánoce taky moc hektické. Věci skupujeme a zařizujeme v běhu po cestě z práce, ještě zítra do pěti makám, pak budu uklízet a zdobit stromeček, abychom mělia aspoň Štědrý den v klidu. je to mazec, asi samy sledujete, co se děje ve zprávách, takže poklidný advent se u mě neděje. Jinak Paja chce trávit svátky jen ve dvou, takže jsme na Ježíška sami, druhý den ráno jedem na Moravu k našim, pak babi, letos Procházci až na Štěpána večer, protože mají welness Vánoce v hotelu. Je to takové uběhané a mě celkem mrzí, že dokud nemáme děti, nezkusíme být u nás. Jsem hodně rodinný typ a mám ráda velké a hlučné sešlosti. Tak aspoň 25. :-) Poprvé nebudu na Štědrý den pracovat, takže si snad Ježíška řádně a v klidu užijeme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maithai no vidis a ja bych si zase rada uzila aspon Stedry den v poklidu jen ve dvou a ne se stresovat u tchanovcu, protoze bez stresu a hadek to tam bohuzel nikdy neni ... tak uz se "tesim" ... ale kdovi, treba me prekvapi :)
Odpovědět
hani: no není to sranda, ale třeba bude i u nás dusno a já si to jen idealizuju.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@civet kniha ještě není vyzvednutá, snad zítra. To chci vyzvednout i CD s fotkama z dovče (podvodní foťák) a koupit u Škody album - fakt mají krásné, vybrali jsme si okamžitě :) @maithai koukám, že to máme podobně - já chci na Štědrý den taky velkou sešlost, prostě jsem tak zvyklá... takže jsem ještě domluvila návštěvu ségry s manželem a dětma po poledni na kafíčko a něco na zub :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hani811 právě kvůli stresu, hádkám a kdovíčemu ještě zůstáváme na štědrý den pěkně sami doma. Mě se ty Vánoce jen ve dvou a v tý pohodě hrozně líbí. Takže Ti nezávidím:o( @ifoun já jsem ti říkala, že u Škody maj fakt pěkný kousky a navíc hezky setříděný:o) Tak jsem ráda, že jsem poradila dobře. A který jste koupili? Dej pak vědět, jak vypadá ta fotokniha, jestli dopadla dobře:o) @maithai jestli máš ráda hlučnou společnost, dej vědět, já klidně přijdu:o) Umím být i hlučná, když se odvážu:o)
Odpovědět
civet: Marcelko, jsi vítaná!! Stejně mě holky mrzí, že jsme nestihly toho svařáčka na staromáku.. :-) a krásná novinka: máme fotoknihu, je obrovská a nááádherná. Bohužel jsem ji nestihla vyfotit, tak vám ji aspoň popíšu: je strašně jednoduchá, taková čistá, vypadá to, jako nějaký profibook od fotografa, jestli jste někdy držely v ruce. Teď jsem kupovala bráchovi fotohnihu s portrétama od Antonína Kratochvíla, tak mě napadá přirovnat to k tomu. :-) Asi by se to všem nelíbilo... nemá to žádné efekty, ozdoby, ale já jsem happy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maithai tak doufám, že nám ji brzy nějak odfotíš a dáš aspoň tady do alba k nakouknutí :) ... Holky, jinak bych ráda, kdybychom se třeba po Novém roce někdy sešly ?? Mrzi mě, že jsem tenkrát nedorazila ...
Odpovědět
My se družíme strašně rády :-) Takže proč ne? :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@maithai Mně se jednoduché fotoknihy líbí, myslím, že se v tomhle celkem shodneme.o)) @hani811 co není může být, ráda poznám svou sousedku:o)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ok, tak nějakou akci po Novém roce vymyslíme :) ... jinak, ja dnes po třetí mizím z práce a pak se objevím někdy příští týden, takže Vám všem chci popřát krásné vánoční svátky, hodně pohody a také hlavně zdraví, štěstí a lásku do příštího roku !!
Odpovědět
Profilova fotka
@civet poslala jsem ti odkaz do IP. Pro fotoknihu jdu dnes odpo, tak jsem docela natěšená...
Odpovědět
Profilova fotka
@civet: tak fotokniha dopadla skvěle! A všechny stránky jsou černé, takže jsem si oddechla :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun tak super, že jsi spokojená. My nakonec po Vánocích budeme dělat ještě jednu fotoknihu pro nás, abychom měli na takovýto ukazování v hospodě, na návštěvách a tak. To hlavní album budeme mít doma a nikam tahat nebudeme. Hlavně, že byly všechny stránky černé, jak jste to chtěli:o)
Odpovědět
Holky, fotokniha je opravdu překrásná a o Vánocích měla v rodině obrovský úspěch. Jsem nadšená, musíme vymyslet nějaké to kafe, dovleču ji i tam. :-) Jak jste strávily Vánoce?
Odpovědět
Profilova fotka
My chceme taky ještě fotoknihu pro nás. Album bude nejširší a bude hezky doma, aby se neomatlalo... fotokniha bude "nositelná"... ale musíme na ní teprve zapracovat.
Odpovědět
Taky ještě máknu na fotoalbu, fotoknihu nosíme, ale chci si na ni dát pozor, nechci, aby se jí cokoliv stalo. album bude spíše takové doplňkové
Odpovědět
Ahoj holky, po dlouhééééé době Vás zdravím :-) Chtěla jsem se Vás zeptat, teda těch, které fotila Zuzka, kolik tištěných fotek Vám poslala a kolik jich bylo na CD? Díky moc
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?