Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
annamarieveronika: to to letí, že? Chápu, že jsi ráda, že budete konečně spolu. Já mám manžela v Německu a teď jsem za ním na pár dní byla. Po novém roce se budu za ním stěhovat, tak se taky moc těším, až budeme spolu :-) Doklady mám už taky komplet jen chybí banka a je to. Na jméno jsem si zvykla celkem rychle. Jen když mě tak někdo osloví, chvilku trvá, než začnu reagovat. Ale když se mám představit sama, je to v pohodě.
Odpovědět
holky, jsem dva měsíce vdaná paní..je to trochu zvláštní pocit, těžko se na to zvyká, taky jsem takový ten typ, co nerad něco mění :-) Jinak finální úpravy fotoknihy pořešeny, vapadá to hezky :-) už se těším, aby tu byla cobydup! :-) v práci na palici, ale strašně strašně se těším na Vánoce, první společné a zároveň nepracovní, bude to žúžo. Zdobíme si byt a dostala jsem od manžela velikánský a dobrý adventní kalendář :-)
Odpovědět
anna: nedají se ti vlkádat gratulace pod fotečky, tak chci pochválit velice zajímavou a netradčiní kytku, červenou rtěnku a zajímavé naušnice. :-) Pěkný nápad! Vypadá to, že jste si svatbu krásně užili, Tak přeji hodně štěstíčka, tolerance a lásky!!
Odpovědět
Profilova fotka
mai: anna má krásnou kytku, protože v ní má "moje" jiřiny.o)))) Už jsem to Aničce chválila, když sem dávala fotky od Štěpána dřív:o) Takhle nafocená z blízka je ta kytka fakt krásná a ještě se mi hrozně líbí dort. Holky z 2.10. dneska jsme měli výročí:o)) Mně už ta svatby přijde hrozně dávno, jak kdyby se odehrála aspoň půl roku nazpět.. leno, dělali jste nakonec pro někoho ty děkovací kartičky? My už je skoro všechny rozdali a krom pár (asi 3) nadšených reakcí teda dost vlažné přijetí:o(( Až mě to zamrzelo.. Jsme se tak snažili a lidi na to pak ani nereagují.
Odpovědět
civet: Nakonec jsme to nedělali. Objevila jsem taky v akci nějakou nabídku. Možná to bylo to, co jsi mi psala. Dala bych se do toho hned, ale bavili jsme se o tom s manželem a naznali jsme, že už se nám to už teď zdá pozdě. On se na to moc netvářil. :-( Ale je pravda, že zrovna v Německu se to dělá běžně. Jen tady na to asi ještě nejsou zvyklí. Je to škoda, protože já mám tohle ráda. Máš někde zveřejněnou ukázku té kartičky?
Odpovědět
Profilova fotka
leno, nemám, ale po víkendu na to mrknu a hodím to do alba. Přes víkend se ke svýmu PC nedostanu, jedeme pryč:o) Mě to fakt mrzí, že na to lidi reagovali vlažně. Těm, co jsem to předávala osobně tak akorát "díky, hezký" a těm, co jsem to posílala, tak většinou bez reakce:o/ Jen od tří lidí byla zpětná vazba - že mi třeba nadšeně psali, jak to vypadá hezky, kde jsme na ten nápad přišli a že je to originální, že si to vystavili na poličku a tak.. No, ať si lidi trhnou nohou:o) Já se snažila a ty kartičky mít chtěla, je to pro mě taková tečka za celou svatbou.
Odpovědět
civet: jak se znám, mě by taková reakce naštvala. Mě jen vytočí, když chce někdo vidět fotky, já mu je přinesu a on potom u toho prohlížení stihne dělat deset věcí najednou a věřím, kdybych se zeptala, co tam bylo, tak ani neví. Vždycky říkám, pokud to někoho nezajímá, má to říct rovnou. Já jsem dostala tuhle děkovací kartičku z Německa, moc se mi to líbilo. Na přední straně byla koláž několika fotek a "děkujeme" a na druhé straně bylo poděkování za dárky a za to, že s nimi strávili nejkrásnější den. mě se to moc líbilo. Ale jak píšeš, kdyby někdo nereagoval, nebo jen nějak vlažně, hodně by mě to mrzelo. Asi se fakt nikdy nezavděčíš všem :-( :-( Těším se na tu tvoji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maithai: Děkuji moc ! :-) Svatba byla opravdu úžasná a já jsem si jí užila od těch 4 ráno co jsme vstávali až do 2 co jsme šli spát :-D Kytičku jsem vymyslela s mým floristou, měla jsem sice trochu jinou představu, ale rozhodně jsem tam chtěla i tulipány a jiřny a žádnou zeleň. Pro náušnice jsem se rozhodla když jsme vymysleli co budu mít ve vlasech, moc hezky to všechno ladilo. Civet: ;-)) Dííík ! Jiřiny jsou fakt krásný a ty co jsi měla ty v kytičce jsou luxusní, moc hezká barva ! :-) na podzim jako dělané. Dort se nám také moc líbil, měla jsem z něj opravdu strach jak to dopadne když jsem ho nechávala dělat týden před svatbou na tom cukrářském učilišti, ale studenti se opravdu vytáhli ;-) a jak chutnal ... přímo luxusně ! Všichni se oblizovali a přidávali si ... ;-) Já si ho dala v klidu až druhý den :-) Můj drahý manžel mi také včera poblahopřál k našemu (jak on rád říká) "výměsíčí" ;-) ! moc mě to potěšilo
Odpovědět
Profilova fotka
Jooo, dopekla jsem před chvílí svoje první cukroví :-) - perníčky a zítra budu zdobit a navazovat mašličky část jich budeme věšet na stromeček a část rozdáme jako takové malé vánoční pozornosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Civet: ta fotka jak jste na těch kolejích a máte ty krásně zbarvené listy Pajasanu ta je nádherná ! :-) a jak ho je vyhazuješ ! :-) skvělý Moc ti ty šaty sluší ...! Já jsem vlastně vždycky chtěla svatbu na jaře, ale teď jsem hrozně ráda, že jsme jí měla na podzim když byly ty nádherné barvičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, takže děkuji za pochvalu fotek ;-) co říkáte na nové stránky? annamarie: máš nádherné fotky, kousek od Vyšehradu bydlíme, takž t je moje srdcová záležitost, občas tam chodíme venčit psa ;-) můžu se zeptat kde jste měli hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak když už beremese zase jede, přidala jsem tu slíbenou děkovnou kartičku. Na těch fyzických jsme se ještě každému vlastnoručně podepsali fixou, aby to bylo osobnější. anna: díky za pochvalu:o) nnell, všimla jsem si, žeš přidala nový fotky, tak jsem rovnou i komentovala, abych vyzkoušela, jak to tu s komentářema chodí:o))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
civet: děkovací kartičky super, take jsme chtěli dělat, ale to by nam nesměly přijít fotky v originálech od fotografa teprve minuly tyden, ted uz bychom to mohli spojit s vanocnim pranim :)) Ty stranky jsou ted rekla bych sjednoceny se vzhledem modreho konika, tak to bude jednodussi, az budeme cekat mimca, ne? :))
Odpovědět
civet: kartička je moc hezká. Já bych z ní radost určitě měla :-) Na nový vzhled stránek si teprve zvykám. Nic nemůžu najít a je to nepřehledné. Ale určtiě jde o zvyk.
Odpovědět
Profilova fotka
Nnell: hostinu jsem měli v restauraci U Labutě, je to kousek od Thomayerovy nemocnice... Je to tam teď asi od léta nově opravené a otevřené. Bylo to tam moc příjemné, měli jsme tam zařízené i ubytování ..
Odpovědět
Profilova fotka
civet: kartičky jsou super, já o nich tak dlouho uvažovala, až bylo pozdě ;-) hani: ta tvoje kytka byla vážně krásná anna: tak to my se tam s drahým někdy vypravíme ;-) já si dnes došla pro vyvolané fotky, tak zas na mě padla ta svatební nálada, trochu závidím slečnám, co mají svatbu ještě před sebou, ale když si vzpomenu na ten předsvatební stres.. :-p vy některá plánujete potomka v dohledné době?
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: díky My mimčo neplánujeme, zatím je v plánu na příští rok hledání nové práce (bohužel budu muset), dál hledání vlastního bytu a tudíž i hypotéka a případně možná rekonstrukce atd., takže mimčo musí ještě počkat, už bych se tomu možná ani nebránila, ale rozum říká něco jiného. Ale tak si aspoň pořídíme nějaké zvířátko. Po svatbě nám umřela stářím naše poslední pískomilka a těch posledních šest let se zvířátkama nám nějak chybí, takže přemýšlíme, co pořídíme :-) . A co vy?
Odpovědět
Neplánujem, ale možná přijde samo. Nějak se nám to zvrtlo, tak uvidíme, snad ne. :-) Ještě se necítím.
Odpovědět
Profilova fotka
mai: "se nám to zvrtlo" zní fakt akčně 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych miminko brala hned, ale také mám teď trochu jiné povinnosti... Musím v Plzni najít vhodný prostor pro květinářství a pak ho zařídit a vést a jaksi se to už táhne nějak dlouho a mě to - nezaměstnání - už nebaví. I když být doma a starat se o manžela je fajn, přeci jen potřebuji mít trochu jiné vyžití než doma uklízet a tak ... Chtěla bych do koce roku něco sehnat, ale nevím nevím .. není to tak jednoduché jak se zdá. Musím se přiznat, že tu koukám na fotky jak děvčata plánují svatby a taky jim trošičku závidím ... i když zase si říkám, že jsme to asi nemohli mít krásnější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já těm holkám, co teprve plánují svatbu, nezávidím ani trochu. A říkala jsem to už dřív, ž e se těším až bude po svatbě a nebudu to muset všechno zařizovat (přesný opak toho, na co si tu holky dost často stěžují - co budou po svatbě plánovat). Svatbu jsem si užila, byla naprosto úžasná, ale znovu bych jí zařizovat nechtěla. Svatebních příprav si ještě užiju u kamarádek (pokud mě do příprav budou chtít zapojit):o))) @maithai zvrtlo říkáš:o))) Tak to jsem zvědavá, co z toho bude, byla bys krásná maminka.o) @nnell fotky jsme ještě nevyvolali (kde jste je nechali dělat vy?), to až po Vánocích. Teď jsme stihli akorát poslat objednávku na svatební fotoknihy pro rodiče.
Odpovědět
Profilova fotka
My už taky odeslali fotoknihu pro rodiče, tak jsem zvědavá, jestli to do Vánoc stihnou...
Odpovědět
Profilova fotka
if, kde jste jí nechali dělat? Ve fotolabu? Uvidíme, jak se předvedou, maj čas do 23.12., takže 9 pracovních dní, tak snad:o)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: jo, fotolab, měli jsme tu slevovou poukázku na fotoknihu. Jen mám trošku depku - první jsme dělali knihu našim, všechny podklady byly černé, odesláno. Když ji manžel otevřel, aby ji předělal na variantu pro své rodiče (pár jiných fotek), tak některé podklady byly bílé :( Navíc ani ne náhodně, ale 10 posledních, tak jsem zvědavá, co za zvěrstvo z toho vyleze... přitom dám ruku do ohně, že jsme nastavili všude černou, kontrolovali jsme celou knihu několikrát...
Odpovědět
Holky, naše fotiknihs už je na cestě do Strančic, jsem tak zvědavá!!! Nemůžu se dočkat. :-) A přípravy závidím. Bylo to fakt supr období, nedám na něj dopustit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak mam doma 3 svatebni fotoknihy na fotopapír z fotolabu a musím říct, že výsledek předčil očekávání ... jsou perfektní, zatím jsem tedy otevřela jednu, tak snad budou v pořádku všechny. Ale musela jsem vam to hned napsat, protoze je to fakt super, zpracovani perfektni, barvy super, na ten fotopapir je mozne davat na pozadi fotky na cele dvoustrany, ten predel v prostredku neni, je to na plocho, proste je tam cela fotka Vytvořila jsem odkaz pres fotolab, tak se muzete kdyztak kouknout, jak nase fotokniha vypada. Hlavne se nelekejte ty kvality, ve skutecnosti je to perfektni, na internetu se nejak podivne zobrazuji ramecky a obcas i fotky a to pismo na titulni strance neni ve skutecnosti cervene, ale svetle hnede, tak spis jen pro zajimavost. https://as.photoprintit.de/web/840048...
Odpovědět
@hani811 Hani, ta vase fotojniha je moc hezka...my jsme taky nechali delat u fotolabu...dneska mi psali, ze je hotova a za dva dny by mela dorazit, tak jsem zvedava...teda dost.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hani811 ta fotokniha je fakt hezká, já o ní uvažovala ale nakonec jsem se na to vykašlala. @maithai tak doufám, že poreferuješ, jak kniha dopadla, i jak dopadlo vše ostatní :-) @civet ftky jsem nechala udělat ve fotolabu, yslím, že poměrcena výkon je odpovídající, a fotky vyvolali pěkně. Taky mi na nich udělali ořez, to mě trochu mrzí ale jinak ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nám už napsali, že jedna fotokniha je hotová a do dvou dnů bude nachystaná k vyzvednutí, tak jsem zvědavá...
Odpovědět
Profilova fotka
If, jestli sis to nechala zaslat někam do Prahy, tak už to tam bude. Já dneska vyzvedla obě fotoknihy na Václaváku - a to mi o té druhé ještě ani nepřišel mail, že by už byla hotová:o) Prostě jsem se tam šla zeptat, jestli to tam náhodou nemaj. A když maj jednu, tak jestli nemaj i druhou.. A měli:o) nnell, dobré vědět, že jsi s fotkama z fotolabu spokojená:o) My to tam pošleme někdy v lednu, až bude trochu klid.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?