Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
díky za pochvaly :-) civ: na prstýnky jsem taky zvědavá a hlavně na dekorace a kytky, no už se snad brzy dočkám ;-) katka: já o občanku žádala teprve před týdnem, takže týden po termínu a paní byla úplně v pohodě, nevím jetsli máme štěstí na úřednice, ale asi jo, loni jsem tam šla s asi 2 měsíce propadlou občankou (nějak jsem si toho dřív nevšimla), taky jsem se bála, že dostanu pokutu a ok. Co je potřeba na žádost o kartičku pojišťovny? To jsem zatím poněkud zanedbala :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: potřebuješ si na kartičce zdrav.poj. změnit jméno, já mám všeobecnou, takže jsem došla na pobočku VZP v Praze (můžeš jít na kteroukoli), vyplníš žádost o změu údajů, oni ti seberou tu tvoji stávající kartičku a vystavi ti nahradni potvrzeni (je to na A4, takže absolutně neskladné) a nová kartička by ti měla přijit na trvalé bydliště nebo jinou adresu, pokud jsi ji uvedla v žádosti ... bohužel na termín, kdy to bude, jsem se nezeptala, tak nevím
Odpovědět
Profilova fotka
díky za info :-) to bych i mohla zvládnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hani811: já žádala taky na praze 13:oD Mně řekla 5 týdnů, manželovi, který šel hned za mnou řekla tak 6 týdnů:o) Já tam budu volat během příštího týdne, jestli to tam už nemají (žádali jsme 18.10.)... Vy tu někdě na 13 bydlíte? Pojišťovnu jsem ještě vůbec neřešila.. resp. já neřešila ještě nic krom tý občanky... jsem lína jak veš:o(
Odpovědět
Profilova fotka
civ: jj, bydlíme tu, nevim, jestli budes vedet, ale za Kauflandem, ktery je kousek od central parku smerem na rozvadovskou spojku jsou takovy tri mensi novostavby, my bydlime ve zluty a naproti mame Moebelix a xxxLutz ... :), vy tu taky nekde bydlite?
Odpovědět
Profilova fotka
hani, no jasně, že vím kde:o) na XXXLutz tatatata koukám z okna.o) Ale máme ho celkem daleko, my bydlíme přímo na Lužinách nad Alzou:o) A ty novostavby vím, co myslíš, chodili jsme kolem nich, když místo Lutzu bylo ještě Tesco a my tam občas zašli na větší nákup. Tak se třeba někdy potkáme v parku, já tam při dobým počasí chodím na svý kondiční procházky - mám to místo běhu, běhat zatím nezvládám, tak si dávám hodinku ostrý chůze. Svět je malej:o)
Odpovědět
hani: jdu si pro občanku v pondělí a hned vedle má VZP kancelář, tak se tam optám. Žádost o novou kartičku jsem vyplnila, ale tu starou mi nechali s tím, že nová přijde poštou. Když jsem byla u doktora, dala jsem mu tu starou spolu s propustkou do práce, kde bylo nové jméno. Paní doktorka mi jen pogratulovala a víc nikdo neřešil. Tak uvidím...
Odpovědět
ahoj holky, tak obcanku jsem nakonec stihla vyridit jeste vcera...jinak nic dalsiho taky jeste zatim neresim...neni cas ;-) dneska naposled v praci pred dovolenou a konecne zaslouzebych 12dni volna...moje prvni dovolena letos...tesim se na to nic nedelani...fotky mame pekne doma na dvdcku, ale jeste jsme je nemeli kdy komu ukazat a 638 musim zase nejak zredukovat na divatelnou podobu....jenze Radovana jsme meli na cely den a je to proste vsechno moc hezke a prurez celeho dne, tak ani nevim co bych mela vyhodit...a sami jsme jeste nevybirali do alba nic, ale budu se muset do toho vrhnout, aby jsme mohli i rodicum udelat ty knihy...uz jste nedko zkousel nejake delat? Civ: jak vam dopadla ta fotokniha z dovolene? premyslim kde a u koho udelat...
Odpovědět
Profilova fotka
katko, kniha dopadla dle očekávání tak, jako ty ostatní. Je to tištěné na obyčejném papíru (resp. na takovém tom tvrdším matném papíře), není to fotopapír a tudíž ty fotky nejsou ve stejné kvalitě jako kdyby byly vyvolané. Mně to kvalitou vyhovuje, ale oproti kvalitně vyvolaným fotkám je to prostě rozdíl. Viděla jsem naživo i fotoknihu od happyfoto a přijdou mi kvalitativně stejné. Pokud bych dělala svatební fotoknihu pro sebe (jakože bychom neměli to fotoalbum s nalepenými vyvolanými fotkami), tak spís rovnou na fotopapír. Ta obyč fotokniha mi stačí na fotky z dovolené, fotky ze svatby chci pro sebe v lepší kvalitě. Zkus se pozeptat někoho v okolí, jestli si nenechával dělat fotoknihu, ať se podíváš naživo na tu kvalitu. Nebo zkus ten Fotolab, většinou tam mívají vystavených pár reklamních kousků. Fotoknihy pro rodiče budu dělat tento týden, takže snad do 3 týdnů budou hotové (jim to bude trvat jen 5 pracovních dní, ale mě to bude trvat tak týden, dva než to dám dohromady:o)))
Odpovědět
civ: pro sebe nechame vyvolat fotky a nalepisme do alba, ale pro rodice fotoknihu, tak premyslim jakou...zkusim se nekde podivat...
Odpovědět
Profilova fotka
civ: tak to je bomba, to je fakt nahoda, ze bydlite nedaleko, my do alzace jezdime docela casto, kdyz je hezky, tak na kole :) ... do parku chodime na prochazky vetsinou o vikendech, kdyz je hezky, nebo s neteri a synovcem poustime obcas draka na tom kopci ("Macchu Picchu, jak se tomu umele vytvorenemu kopci rika :) ), ale jinak planujeme shanet vlastni byt tady v okoli a luziny jsou take favorit, prece jen blizko metra a parku :) Co se tyce fotoknih, rozhodli jsme se pro rodice udelat ve fotolabu na fotograficky papir tu ctvercovou o velikostech cca 21x21, tak uvidime :)
Odpovědět
Profilova fotka
hani, super, my plánujeme koupi bytu taky tady v těch končinách:o) Na makču pikču taky občas lezeme:o))) Tak můžeme pak v budoucnu drandit s kočárama a nebo až budeme starý báby pomlouvat omladinu:o)
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky holky, já si dnes šla pro kartu do spořky a dali mi se starým jménem, ai mě picne, budu tam muset za pár týdnu, až mi přijde nová OP, zase :-( na kartičku pojišťovny jsem zapomněla, jdu to zkusit nějak elektronicky teď, snad v tom nebude problém... chjo, nesnáším tyto byrokratické úkony...
Odpovědět
Profilova fotka
mai: ono to jde elektronicky? já v bance ještě ani nebyla, ach jo, kromě tý občanky jsem nebyla fakt nikde, vlastně ve škole, i když víc nestuduju, než studuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně stará platební karta končila k říjnu 2010 a nová mi přišla těsně před svatbou (samozřejmě na staré jméno). Tyhle věci budu zařizovat až v momentě, kdy budu mít novou občanku, zatím prostě funguju na staré jméno. A zdravotní pojištovna mě štve, v Praze má jedinou pobočku a ještě mají max. do 17:30 jeden den v týdnu. No holt to bude muset počkat..
Odpovědět
Profilova fotka
no mě sice platebni karty plati do listopadu 2010, ale bohužel mi už minulý týden přišly nové na staré jméno a v bance mi jméno bez občanky změnit nechtěli, takže ve čtvrtek jdu pro občanky (už je mají připravený) a v pátek do banky a požádat o vydání nových karet ... taky mě štve, že pořád člověk někam musí, potěšila mě jen česká pojišťovna a penzijní fond ČP, kde změny fungujou elektronicky
Odpovědět
mám to jako Hanka, karta končila v listopadu, ještě bez občanky jsem tam šla je upozornit, ať se s ní nedělají, že mám nové jméno - nezájem, tak tam budu muset znova... nnell: jsem u ČPZP a zkoušela jsem to elektronicky a nejde. Ale paní jsem přemluvila, že kvůli jejich pitomé pracovní době a mojí pitomé práci se zřejmě nikdy osobně neuvidíme, tak mi povolila poslat všechny podklady mailem, kartu mi pošlou poštou..vážně to nebudu všechno boíhat jako trotlík :-)
Odpovědět
Ahoj holky, kdyby jste chteli kuknout...tak jsem dala na net vsechny nase fotky: :-) http://katakrist.rajce.idnes.cz/Svatb... http://katakrist.rajce.idnes.cz/Svatb...
Odpovědět
jdu an to Kati! :-) dííík
Odpovědět
Profilova fotka
kati, tak jsem to vsechno zkoukla,krasa, ale ze tech fotek je :), dobra ta fotka s tema obcankama a prstynkama :) a vsimla jsem si na fotkach, kde ses licila, ze jsi mela prstynek na levem prstenicku, ten jsi potom prehodila na druhou ruku, ne? ;) ... ja jsem sundala prstynky az tesne pred odjezdem na obrad :), a hrozne se mi libi vsechny fotky s kočičkou :), hlavně jak se tam válela při oblíkání :), a vsudypritomna slivovička na fotkách, pěkné :), jinak teda svatba v kostele ma velke kouzlo a k tomu ty kroje a ty jako princezn a vlastně vy oba dva, moc k sobě pasujete, jak puzzle :-N a manžel je velkej fešák a ty šediny mu hodně sluší a podvečerní fotky z vinohradu a z louky (nejak tak to vypada) nemaji konkurenci ... fakt krása !!
Odpovědět
hani: juuuuu dekujeme, jj pak jsem zasnubni az pred odjezdem do kostela prehodila na pravou ruku...kocicka je bajecna...smolil se po nas, oblikani neoblikani a fotograf nefotograf..Radovan byl z neho nadseny a rikal, ze je moc rad, ze tam byl...fotek je opravdu hodne...asi tak o 200 vic nez pise ze dela obvykle... a manzel:taky se mi ty sediny mooooc libi ;-) dekujeme za chvalu...
Odpovědět
katko fotky jsou nádherný :-) Strašně moc vám to spolu sluší
Odpovědět
Profilova fotka
katko: těch fotek je hrozná hromada:o)) ale jsou krásný, vůbec se ti nedivím, že nemůžeš vybrat:o) Nejlepší je ta stará babička, jak do sebe klopí slivovici. Ta si umí užívat života:o) A líbí se mi, jak jste se svědkyní (?) ladily účesama - ty ve vlasech tu bílou ozdobu, ona červenou, vypadala jak španělská tanečnice. a jak už jsem psala dřív, ty a manžel jste fakt krásnej pár. Kocour je vtipnej:o)
Odpovědět
civ: jj fotek je neskutecne moc...ale jsme radi, vsechno tisknout nebudeme, neni vsechno uplne vystavni a top...ale pro dokonalou predstavu...to jsme chteli, kdyz jsme nemeli video...pro dokonalou predstavu a zachyceni atmosfery to je :) ani jsme to necekali.... a kamaradka s ruzi v hlave...to byla hlavni "druzicka"ani nic takove jsem jako nemela a neplanovala, ale jak to jinak napsat a vystihnout nevim, delala toho pro nas strasne moc, zlaticko...nekdo nam tvrdi ze jsme sestry, ale spis to je ze mame stejny styl a stejne intenzivne se dokazeme radovat ze zivota... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No mě to u některých fotek napadlo, jestli nejste sestry.o) jste si něčím podobné:o) Já jsem měla taky kamarádku, která plnila funkci hlavní družičky (ale skutečně družičky jsem měla jen dvě malé), dělala toho hrozně moc, sama od sebe se nabízela, bez ní by nebylo spoustu věcí, nebo možná bylo, ale musela bych to asi dělat já:o)
Odpovědět
Kati nádherné, opravdu moc. Překrásná atmosféra, cimbál, slivovička, vinohrady - bomba. :-) Moc moc ti to slušelo a jsi šikovná, že ses tak hezky nalíčila, manžel velký fešák!! :-) Kočka supr. A babi nemá chybu, ta mě taky hned zaujala! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já jsem v úterý večer posílala objednávku 3 fotek do fotoškoda a do fotolabu, dneska už je to hotový, jdu si je vyzvednout a uvidím, jaká je kvalita. Doufám, že od fotolabu bude dost dobrá, zkoušela jsem tu kvalitu premium. Jedna fotka 10*15 tam vyjde na 3,5 (resp. 3 Kč, když objednáme víc než 150 kousků), ve fotoškoda 8 kč. Což je rozdíl v ceně dost znatelnej. Tak uvidíme, ty děkovací kartičky od fotolabu byly ve velmi dobrý kvalitě. Dám večer vědět, jak to dopadlo:o) Jo a koho by to zajímalo, tak ve fotoškoda už mají ty podlepky, koukala jsem na eshop a už je tam měli:o)
Odpovědět
Profilova fotka
civ: v tom fotolabu ty dekovaci karticky jsou v te nabidce blahoprani a pohlednice (jako jednostranné blahoprani) ? Nic jineho jsem tam nenasla, tak jsem usoudila, ze to bude asi ono, ze?
Odpovědět
Profilova fotka
hani, jj, je to to jednostranné blahopřání - http://www.fotolab.cz/prani-a-pohledn...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, zdravím vás znovu z Prahy :) Asi to už nestihnu dočíst, takže mě kdyžtak nehoňte, že už jste na něco odpovídaly :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?