Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: tak to zkoušej dál a stále dokola!!! Jsme na ty tvoje fotky už celé nedočkavé:o) Ty malé, co posílá Zuzka mailem sem vložit jdou, jsou dostatečně malé, neměl by být problém...
Odpovědět
sami: posílám elektronickou podporu a vzkaz, že se moc těším!!
Odpovědět
civ: no to jooo, ale mě sem nejde přidat ani jakákoliv jiná fotka, doufám, že se mi podělal počítač :-S holky díky, budu zkoušet dál, dokuď to tu nezavařím :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: a co na tom nejde? hází ti to nějaký chyby? nebo se to jen dlouho načítá a nic se nenahraje?
Odpovědět
ahojky! tak už jsem vám našupala fotky ;-) jsem z nich nadšená, jsou parádní. O nějaké jsem ještě Zuzce psala, jestli náhodou nemá, protože mi pár detailů chybělo. Jinak opravdu bez jakéhokoliv komentáře :-) Kdo bude někdy pročítat tuto diskuzi, Zuzanu můžu opravdu jako svatební fotografku doporučit všema deseti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kesy: nádherný fotky ;-) a měli jste moc hezký dort :-) já ti tak závidím, že už ty fotky máš doma, já pořád projíždím těch svých pět a nemůžu se dočkat ;-) samikri: to je škoda, že ti to nefunguje, jsem fakt na tvoje fotky strašně zvědavá :-(
Odpovědět
nell: dočkáš se ;-) taky jsem měla pocit, že se snad nedočkám :-) to čekání stojí za to, jak už tady psala myslím civ :-) Už se těším na ty tvoje!
Odpovědět
Profilova fotka
kesy, no konečně jsme se dočkali!:o))) Co tě tak zdrželo? Fotky jsou krásný, moc vám to sluší:o) Syn je celej tatínek co? nebo mi to tak aspoň přijde:o) Super je ta fotka, jak stojíš někdě venku sama před tebou větve, úplná modelka:o) a líbí se mi lítací fotka (34). Takovou jsme ani nefotili, jedinej moment, kdy mě manžel zvedal byl, jak trhám to listí.. Zuzka se asi bála, že jsem moc těžkotonážní a že by mě manžel moc dlouho neunesl:oD A hezky nafocený prstýnky, Zuzka pokaždý vymyslí něco jinýho, nebo mi to aspoň přijde, že posledních pár měsíců se snaží ty prsteny nafotit každýmu někde jinde:o)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: dočkáš se.o) 15. je příští týden v pondělí.. Tipuju, že v sobotu se ti Zuzka ozve, že už má skoro hotovo, v pondělí nechá tisknout a ještě ten den pošle a v úterý 16.11. jsou fotky u tebe:o) Tak je sem pak musíš naládovat, ať se můžeme kochat i my:o)
Odpovědět
civ: já ráno odjížděla na celý den k našim, takže jsem se k tomu dostala až večer :-( :-) Hlavně jsem se těšila, až si večer v klidu všechny prohlídneme. Máš pravdu, že prďoch je celej táta :-) A s těmi prstýnky máš též pravdu. Detaily jsou dokonalý!
Odpovědět
Profilova fotka
kesy, já byla v den doručení tak nedočkavá, že jsem balíček v práci (přišel v 9:30 ráno) rozbalila, prohlídla fotky a všechny je manželovi poslala na mail (ty malý náhledy samozřejmě):o) A ještě jsem je ukazovala šéfový, která byla s námi na svatbě a slintaly jsme nad nima obě:o) S manželem jsme si je poprvé prohlídli každý zvlášť a pak ještě jednou odpoledne a ještě jednou večer:o) Jak dva magoři:o)) A přijde mi, že děti jsou jako malý v 80% podobný na tatínky (ať už holčičky nebo chlapečci). Aspoň teda co pozoruju ve svým okolí. Máme to většinou není podobný skoro vůbec, tátovi hrozně:o) A prckovi to v oblečku slušelo, má super boty:o)
Odpovědět
Kesy: Nádherný fotky. Pokochala jsem se hned po ránu a určitě se mi bude líp pracovat. Já už mám plný 2 alba, a pořád to nemám všechno. Nějak jsme se rozjeli :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Kesy překrásné fotky, moc ti to sluší, moc! A nádherný cop, je strašná škoda, že ti nevydržel déle...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem včera večer dokončila výběr fotek do toho obr alba a oplakávám každou fotku, která s emi tam už nevešla (z těch 350 jsem tam nedala asi 15-20 fotek). Teď už jen nechám zkusmo udělat fotky ve fotolabu a ve foto škoda a uvidíme, co bude přijatelné kvality a necháme těch zbylých asi 170 vytisknout a začnu lepit do alba:o) Holky, dělaly jste děkovný kartičky? Jakože poděkování za to, že lidi přišli na svatbu? Já jsem to chtěla a nechali jsme to udělat ve fotolabu - jsou to kartičky ve formátu třetiny A4 (takový ty dlouhý obdélníky). Dali jsme tam dvě fotky ze svatby a napsali poděkování. 30 ks včetně obálky nás stálo 180 Kč a kvalita těch vytištěných fotek je super, až mě to překvapilo (mnohem lepší než fotokniha na normálním papíře, je to na fotopapíře, lesklá fotka). Tak to začneme po víkendu rozdávat a rozesílat:o) Doufám, že lidi budou rádi:o) Bude to takové oficiální ukončení toho svatebního období i pro naše hosty:o)
Odpovědět
civet: taky jsem o těch kartičkách přemýšlela. Ale určo by se to hodilo. Já bych je udělala jako jsem si dělala svatební oznámení. Tzn. koláž dvou nebo tří fotek, nechala to na stejný formát jako Ty vyvolat ve fotolabu (to oznámení tak vypadalo moc hezky) a rozdala to. Asi se do toho taky pustím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leno, ve fotolabu maj teď akci (a nevím, jak dlouho bude ještě trvat), že jedna ta kartička i s obálkou tě vyjde na 4,4 Kč. Kupuje se to minimálně po 10 ks (prostě jeden balíček obsahuje 10 ks) a bohužel si tam připočítavají ještě manipulační poplatek 50 Kč. Takže když si koupíš je 10 ks, stojí to 44+50, když 20 ks tak 88+50, atd... A ty kartičky se dělají normálně v tom samým programu jako jejich fotoknihy
Odpovědět
civet: to je super, mrknu na to. Díky. Včera mi přišly nějaký fotky, co jsme nechávala dělat u happy fota ve formátu 12 x 19. Trošku neobvyklá velikost, ale tak hezky to všechno vyniklo a kvalita je super.
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: tak co, kdy budeš mít fotky? Máš nějakou zprávu od Zuzky? Samikri: stále se ti sem nedaří ty fotky nahrát?
Odpovědět
Profilova fotka
civet: fotky budou komplet snad koncem týdne, trochu se nám termín protáhl :-) Zuzka mi i poslala dalších pár fotek na ukázku, ale na víkend jsme byli na chalupě a vrátili se před chvílí, takže je zkusím přidat zítra, dnes už nemám sílu na nic, jenom tak padnout do postele ;-) o těch kartičkách taky uvažuju, my spíš ale mysleli, že necháme každému vyvolat pár fotek, kde budou i dotyční aby měli nějakou vzpomínku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell, tak to se těším na zítra a pak na konec týdne:oD
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem přidala dalších pár fotek a teď už se jen můžu těšit na konec týdne :-)
Odpovědět
nnell: dívala jsem se na to a je to super. Už se těším na další :-)
Odpovědět
nnell: moc hezke fotky ;-) holky, jak dlouha je doba na novou obcanku?
Odpovědět
Profilova fotka
nnell, hezký fotky:o)) Hrozně se mi líbí ta stínová hnědá - jak stojíte u okna se závěsem:o) Těším se na konec týdne, až sem nasypeš další fotky:o) Opět mě zajímá, jak vám Zuzka vyfotila prsteny, co novýho zase vymyslela:o)) katko: my si nechávali dělat občanku v Praze (ale bydliště máme mimo Prahu), budou nám občanky posílat opět do Prahy a paní říkala 5-6 týdnů. Pokud si necháváš dělat občanku v místě bydliště, musí být htoová do 30 dnů od podání žádosti. A o občanku si musíš zažádat do 14 dnů od vydání oddacího listu.
Odpovědět
katko: já jsem si žádala v místě bydliště a řekli mi, že do měsíce. Už jsou to ale 4 týdny a měla mi přijít poštou kartička zdravotní pojiš'tovny. Do dneška ji ale nemám :-| Pro řidičák a pas si jdu dnes.
Odpovědět
no, zvlastni je, ze jsem si pro oddaci list byla koncem minuleho tydne,datum vystaveni ale je 1.11. takze jaksi zazadat o obcanku 14 dni od vydani nestiham...a navic jsem si zapomnela fotky a jsem dlouho v praci, zitra neni uredni den, ve stredu je svatek a ve ctvrtek vic nez na tyden odjizdime...hernajs...teda...no, nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
katko, kam odjíždíte? jestli ne do zahraničí, tak si požádej o občanku v místě, kde budete a vyzvedneš si ji pak u vás doma. A můžou ti napařit snad pokutu, když si o ní budeš žádat později než do 14 dnů (což je dneska). Můžeš ještě zkusit zavolat na matriku a poníženě se omluvit a zeptat se, jestli bys nemohla přijít zítra mimo úřední hodiny. Některý úřednice jsou v pohodě a maj pochopení...
Odpovědět
ale rekla bych, ze by bylo logocke, aby bylo na oddacim listu datum kdy si pro to jdes...rekli nam, ze toho maji moc, at dojdeme dalsi tyden, takze jsme 10. pro to sli a je tam datum 1.11. no radost...mimo nejedeme, asi pujdu ponizene poprosit zitra....tohle tak nemam rada... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Zavolej tam dneska během úředních hodin a domluv se na zítřku. Když tam zítra dorazíš bez ohlášení, tak se s tebou dost možná nikdo nebude bavit, nebo tam nikdo nebude... A nebo to vážně udělej mimo - jestli jedete na svatební cestu, tak jedno dopoledne věnujte zaběhnutí na úřad, o občanku lze naštěstí žádat kdekoliv. a ano, datum vydání oddacího listu je na hlavu. Nám ho vydali 4.10., ale do ruky dali až 6.10. Tím člověk dva dny ztratí a ne vlastní vinou.o(( JInak já zatím prdím na pas a řidičák. O ty se musí žádat v místě trvalého bydliště (což je v mým případě KH) a nemám čas tam ve všední dny jezdit. Do zahraničí se nechystám a auto neřídím. Stačí, že nadvakrát budu měnit občanku (plánujeme byt v Praze a přehlášení trvalýho bydliště tam). Ale už teď se mi dělá blbě, co kde musím ještě měnit. Zatím jsem si to vypsala a je tho asi 12 položek a obávám se, že to nebude všechno.
Odpovědět
Profilova fotka
civ: mate to s tema obcankama stejne jako my, zadali jsme si v praze (Praha 13), budou to posilat do trebone, pak zas zpet a pani nam rekla dokonce 6-8 tydnu. Tento tyden to bude tech 6 tydnu, tak se pujdeme asi zeptat, na obcanku se docela tesim :)). Pas a ridicak taky neresim, protoze nemam kdy jet ve vsedni dny na jih, ale tak nejak to trochu planuju pred vanoci, ze si vezmeme pul dne volna a v pondeli to vyridime. A trvaly pobyt nas ceka pravdepodobne pristi rok, jestli se zadari s bytem v Praze, to mame stejne jako vy a popravde se moc na tohle uradovani netesim :(( lena 80: o karticku pojistovny jsem pozadala uz pred peti tydny a porad mi neprisla, tak mam furt v penezence ten velkej A4 papír, to je fakt na hlavu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?