Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
kesy: nádherné fotečky, jsi neskutečně fotogenická kočena. Krása. :-) civ: naše album je podobně veliké a taky jsem ráda, že to nikoho nenapadlo a nedostali jsem nějaké přezdobené či tak. Mám koupené jednoduché z fotoškoda, veliké a už se těším, až do něj nalepím fotenky :-) jinak k dárkům: dostali jsme asi polovinu ze svatbeního listu a se vším jsme naprosto spokojení. přesto se našli lidi, a paradoxne mladí, kterým nebyla dost možnost dát buď něco ze seznamu nebo peníze a koupili nám vlastní dar. Od jednoho bratránka jsme dostali digitální fotorámeček s přehrávačem a budíkem, musela to být celkem drahá věc, ale mám jej bv práci na stole, protože se nám do našeho pidibytu nevleze (na což jsme několikrát upozorňovali), druhý bratránek nás však dostal totálně - dostali jsme dva lístky na koncert lucie bílé, kterou nemáme rádi a pětistovku. Nutno podotknout, že bratránek koncert pořádal, takže je měl zadarmo a pro nás to byl otřesný dárek, takže jsme jej stáli 500 :-( je mi to celkem jedno, ale koncert jsme fakt protrpěli a když to člověk srovná s chudšíma příbuznýma, kteří nám dali hromadu peněz a absolutně jsme to nečekali... no, je to jeho právo taky jsme bohužel dostali jednoho sádrového trpaslíka a jeden "esoterický obraz" - někteří lidi holt nemají soudnost :-(
Odpovědět
mai: tak esoterickym obrazem, jsi me pobavila...promin, je to sileny dar...ale nazev je to dokonaly :-D zapomenla jsem ze my jsme dostaly tu sadu brouseneho skla, co jsem tady uz o ni psala...ale nekomu se libi...na netu jsme pak zjistili, ze to muselo stat hodne penez a ze vsechny ostatni vyrobky z te dilny jsou hezke...manzel to zhodnotil, ze jsme dostali jejich nejhorsi vyrobek roku...mysleli to asi dobre, jen proste nekdo nema vkus no...jinak fotoalbem co jsme dostali, jsem byla prekvapena...Ti co nam ho dali, maji vkus a muselo to stat hodne penez...je to asi jen imitace kuze,ale hodne verohodna a prosita decentne, sem tam do hezkych ornamentiku tenkou nitkou...meli jsme stesti...opravdu je lespi si album podle vkusu koupit, nez dostat nejake skarede a darci se pak budou ptat "a kde mate to nase?"
Odpovědět
Profilova fotka
obrazů jsem se trochu bála (opět kvůli mému vkusu). Obávám se, že až koupíme byt, tak v něm žádný obrazy nebudou, protože v tomhle se asi neshodneme ani s manželem:o)) Tak si tam všude vylepíme fotky - z cest, ze svatby a nějaký makra a bude:o) Mai, až se tě dárce bude ptát, kam jsi pověsila jeho esoterický obraz, co řekneš? :o)) Promiň, já vím, že vám to tak vtipný nepřijde... Toho trpaslíka nezávidím už vůbec, to je vážně za trest. katko, broušený sklo!!! fuj! To byla věc, co jsem ve svatebním listu zakázala - hlavně u těch skleniček na víno, tam jsem výhradně psala, že to má být jednoduchý design a hlavně NE broušené sklo. Nesnáším takový to hluboce broušený sklo, brrrr. Máma toho má doma plnou skříň ]-(
Odpovědět
civ: ono to neni takove to klasicke brousene sklo...sklo je cervene a sem tam je neco vyryte...rytina je bila samozrejme...kdyby to bylo jen sem tam...slo by to...ale jelen me dostal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katko, červené sklo a v něm bílá rytina - to si nechci ani představovat.. Jímá mě hrůza už z popisu.. On je tam vyrytý jelen?
Odpovědět
ano..takovy malinky...musis si vsimnou, trosku patra...jelen na kopecku obklopne luhy a haji :-D .... je to sada: karafa + 6 sklenicek na liker...skoda...jinak maji vazne hezke veci...a kdyz muj manzel vinar videl ty ostatni krasne karafy na vino...tak na ne smutne koukal, jako by mu vzali hracku... :-)
Odpovědět
nasla jsem to :-D teda manzel nasel i nejake hezky veci, kdyz mi je ukazoval tak mi prisly ze jo...ted jsem zadne nenasla...mame neco podobneho jak je to poharky-historicke repliky : www.egermann.cz/?go=vyrobky&lang=cz
Odpovědět
z broušeného skla, či jinak barevného bych taky lezla po zdi, Kati promin, prostě to nesnesu. :-) trpaslík skončil u nás na zahradě, naši ho tam mají z recese, tak jsem ráda, jinak by asi putoval po rodině ajko pseudodar :-) a obraz? no...budeme ho muset nepsíš pověsit.. :-( taky upředňostňuju designové věci nebo fotky na zdi..toto se nám trochu vymyká, ani není dost zdí, kam to pověsit...je to dost velké, nevim. no... je to od svědkové, která je jinak miláček, obě si frčíme v andělích, tarotu, aramoaterapii, bylinkách, měsíčních fáczích, ale totok... no nevim, kde skončí...
Odpovědět
Profilova fotka
katko, tak to je hrozný.. Mě to navíc evokuje cosi ruského... Nedá se to vyměnit za hezčí kousek?
Odpovědět
me se taky nelíbí... do nového bytu je to za trest... škoda peněz no...
Odpovědět
Profilova fotka
mai: obraz dej na záchod, nebudeš mít problémy se zácpou:o) Jestli si obě notujete v tarotu, aromaterapii a tak, tak nejspíš myslela, že to bude něco pro tebe...
Odpovědět
nejspíš jo no... ale byla u mě doma a ví, jaký mám minimalistický vkus... myslím, že na náš mini záchod se ten obraz nevejde... až si pořídíme garáž, půjde nejspíš tam, aby nám autko dobře frčelo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
no,ukazujeme to jako takovou recesi...takovou vtipnou storku...jeste ze k nam Ti co nam to dali nechodi a nejspis ani neprijdou...je to pekne v krabici a v pracovnim pokoji...uaaaa mit to v obyvaku, me jebne...skoda, ale kdyby to bylo o neco vic decetniho supli by jsme to do vinneho sklepa...ale tohle je moc...nevim, jestli by to slo vymenit...nemame k tomu zadny listek nic a je blbe nam o nej si rikat...nevim,zkusim tam zavolat....kdyby jsme to vymenili za neco podstatne levnejsiho, treba jen jednu karafu, byla bych rada, protoze aspon v tom sklepe by se to uzilo...ale takto... mai: ano zachod...to je vazne neprijemne...svedkova, kamaradka...a mit to na zachode...nezavidim...my to aspon soupneme nekam pod postel a nikdo se nas nebude ptat...
Odpovědět
Profilova fotka
kesy: fotky nádherné, nedočkavě čekám na další :-) civet: album jste koupili pěkné, já mám vyhlídlý na fleru, takový zlatý, už se taky těším až tam ty fotky budu skládat ;-) ale ještě víc na to, až je dostanu :-D a dík za tip s těma samolepkama, v tomto zboží se moc neorintuju, takže se po nich určitě poptám. jako dary ke svatbě jsme chtěli hlavně peníze a těch jsme taky nejvíc dostali, svatbu to celou nepokrylo, ale rozhodně velkou část, že jsem s tím ani nepočítala. Naštěstí žádné vyloženě šílené dary jsme nedostali ;-) mai: ten váš trpaslík mě vyloženě dojal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme prosím dostali sošku jelena v říji, k tomu kamzíka, kdyby to bylo málo. Navíc mám slíbené malované hodiny. Mám to vystavené v práci na parapetu a dost lidí se mě snaži ukecat, abych jim jelena aspoň půjčila :-D Nedám, jsem si ho vydyndala... Má otáčecí parohy :-D No, dobře, mám ho tam pro srandu králíků, ale je prostě skvělý 8-) Broušené skleničky a esoterický obraz, to je fakt masakr... lidi jsou praštění. Ale kam s ním, že....
Odpovědět
Profilova fotka
nnell, tušíš termín, kdy bys fotky mohla mít, nebo se ti zatím Zuzka neozvala? Já už se na ty vaše fotky (tebe, kesy a samikri) nemůžu dočkat:o) Hrozně mě zajímá co a jak Zuzka fotila:o)) album na fléru, hm... tak pak ukaž, který sis vybrala:o) Doporučuju ale co nejvícestránkový (minimálně 80). Zuzka tiskne skoro 150 fotek a bude ti líto tam všechny nedat:o) Jinak já se v těhle fotografických věcech taky moc nevyznám, 90% fotek máme lektronicky, ten zbytek jako fotoknihy. ale ty oboustranný samolepky jsem viděla už pár let zpátky u někoho. Líbilo se mi, že ty fotky "drží sami" a nemají žádné růžky:o)) A jsou fakt levný - 120 Kč na 250 fotek:o)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: poslední zpráva od Zuzky zněla, že by měly být toho 16. listopadu, jak mi říkala už na svatbě, tak doufám, že to vyjde, a pokud ne, tak se to taky nezblázní, když už čekám tak dlouho, tak mě pár dní nerozhází 8-) ale těším se teda děsně :-D na fotky ostatních jsem taky zvědavá, hlavně na samikri, ta se nám ještě vůbec nepochlubila :-( a koukala jsem že Zuzka má i plný listopad, tak se ještě máme na co těšit ;-) album je tohle: http://www.fler.cz/zbozi/slavnostni-a...
Odpovědět
Profilova fotka
if: a toho jelena teda taky závidím, zvlášť to otáčecí paroží ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: album je takhle na pohled krásný, ale nerozumím popisu "formát A4, 30listů šitých do knižní vazby, tj. asi na 60 fotek rozměru 10x15 cm " - to myslí, že na jednu stránku dáš jednu fotku 10*15 cm?? A trochu by mi vadilo, že mezi listkama nejsou takový ty pergamenový listy - aby se fotky netřely o sebe...
Odpovědět
Profilova fotka
civ: já to chápu tak, že spíš dáváš dvě fotky na jednu stranu a na zadní nic, aspoň když jsem byla malá, tak jsme to doma tak dělali, i když tam byl ten pergamenový papír mezi jednotlivými listy. Uvidím jak to bude vypadat, ještě jsem ho ani neobjednala, chci totiž stejně na víc fotek, který není v současný době v nabídce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: aha.. Tak teď jsi mě znejistěla... Má se do alb dávat fotky na obě strany listu nebo jen na jednu? Já bych dávala na obě..... Tý ženský z fleru bych napsala, jestli by ti neudělala speciální fotoalbum (velký a víc listů) - dost často tam ty lidi na objednávku dělaj. Mě třeba jedna holčina dělala přímo na objednávku naušnice a ozdobu do vlasů (na svatbu).
Odpovědět
Profilova fotka
však už jsem jí psala dotaz ;-) já měla taky naušnice z fleru, ke ktarým jsem si na zakázku nechala dělat náhrdelník, který jsem pak stejně nepoužila. Mimochodem, ta tvá ozdoba byla super, moc jsem si to neuměla představit, ale výsledek 1 s hvězdičkou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell, tak jako bych nic nenapsala:o) Jsi už na fléru zkušená a víš, jak to tam chodí:o) Já jsem spíš zvyklá na ty "flérem nepolíbené":o)) na naušnice se pak těším na detailních fotkách, teď nejsou vidět:o) ozdoba byla super, naštěstí to na drdolu vypadalo dobře. Když jsem to fotila před svatbou jen tak píchlý do vlasů, tak to moc pozitivních ohlasů nemělo:o) Takže děkuji za pochvalu:o)
Odpovědět
Profilova fotka
jaký formát mají vlastně ty vyvolané fotky od Zuzky? nepsala jsi tu někde, že jsou o něco větší?
Odpovědět
Profilova fotka
ty "klasický" maj 12,5x17,5, ty zvětšeniny (ty tiskne asi tři) maj 21x15.
Odpovědět
Profilova fotka
kesynaz: kde je ti holka konec? My tu celý den čekáme na nové fotky od Zuzky.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: dík za info ;-) kesy: jo jo, my jsme tu jako na trní a ty nikde :-)
Odpovědět
jj, taky zvědavě čekám na kesy :-) je nehorázně fotogenická :-)) nnell: album vypadá fakt dobře, tak budu držet pěsti, aby se s ní dalo domluvit, není nad originální kousky :-) holky, já s tou fotoknihou nepohnula ani o píď, vůbec na to nemám čas - včera jsem s hrůzou vyžehlila kupu prádla, co mi tam ležela týden a tím to skončilo, snad to stihnu dnes. :-) (zato jsem po cestě do práce koupila miláčkovi jeden z dárků k vánocům a pro mamku lunární kalendář krásné paní :-))
Odpovědět
Ahoj holky, jen Vám jdu pochválit fotečky NÁDHERA, všem Vám to strašně moc slušelo x-) x-) x-) já už pár fotek na ukázku mám taky-sou dokonalé, jak taky jinak :-D :-p , ale bohužel mi sem nejdou vložit ]-( až budu mít více času, tak to znova vyzkouším ;-) hmm, tak tento příspěvěk Vám sem vkládám asi po paté ]-( snad se už konečně odešle ]-( ]-( :-S
Odpovědět
samiri: jsem moc moc mooooc zvedava....tak to snad brzo pujde ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?