Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
mai: ne, ale premylsim o tom, abych nebyla trapna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mai: děkuju x-) x-) katko: jo, tyhle komentáře "proč musíte čekat na fotky 5 týdnů??" miluju. Nejlepší když ti lidi argumentujou tím, že oni dostali fotky třeba ten samý den ještě večer a už byly vyvolané. Těžko takovým lidem vysvětlovat, že ten fotograf fotí asi tak 10 svateb měsíčně, když fotí celý den, tak udělá tak 1500 fotek a z toho musí 300 vybrat a pak každou zvlášť upravit - což není sranda na dvě hodiny, ale na dva dny (spíš víc). A srovnávat fotky od profi svatebního fotografa s fotkama z rossmanna, tak to mě teda dojalo:o) Lidi to vidí hrozně jednoduše:o)
Odpovědět
Profilova fotka
no když jsme u toho vyvolávání fotek - kde v Praze vyvolají velmi kvalitní fotky (rozměr nějspíš 10*15)? Zuzka nám jich dala asi 150, dalších tak 100 si cheme nechat vyvolat. Ty od Zuzky jsou fakt super kvalita, takže tam nechci k nim lepit nějaký zrnitý humusy z drogérie... nechali bychom tam vytisknout na zkoušku tak tři fotky, aby se vidělo. Zatím rozmýšlím nad fotolabem a škoda foto...
Odpovědět
Ahoj holky, tak zítra nám Zuzka odesílá fotky :-) Začínám být lehce nervozní :-) strašně se už na ně těším. Prý jich bude o něco míň, protože drahý moc mrkal a bylo těžké vybírat :-D Ale i když jich bude kolem 200, tak to bude super :-) CIV: kolik máte fotek vy? Jsou opravdu dokonalý, často na ně koukám :-) Zuzka prostě ví, kam koukat, co se týče detailů.
Odpovědět
civ: vyvolávala jsem ten samý formát pro nejbližší rodinu u Foto škoda, je to můj a bráchův nejoblíbenější obchod. Fotky byly upravené od Kuby, ale byly trochu tmavší, nicméně vyvolání velice kvalitní. Brácha pak říkal, že obecně všechny fotolaby vyvolávají v tmavší variantě a že fotky trochu stahuje - zesvěluje, aby byly po vyvolání akorát. Pokud si budu foteny do alba vyvolávat v Praze, nechám to udělat tam, asi ale poprosím kubu nebo bráchu, aby mi je trochu ezsvětlil a byly akorát.. :-)
Odpovědět
je to tuuuuuu: zachvilu tu jsou nahrane...paradne nam je Radovan upravil na net... :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka - Moooc krásná jsi byla! Máš moc pěkný obličej, takový upřímný :-) Moc moc ti to sluší. Můžu se jen zeptat, kolik je tobě a tvému příteli? Jestli to není tajné...
Odpovědět
lulinka: dekuji za pochvalu...neni to tajne mne je 26 a uz manzelovi ;-) 28 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka: nááádherné fotky, mají duši a vůbec jsou hrozně hezké :) a oběma vám to tam hrozně sluší ... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mně právě přišlo, že je starší než ty podle fotek :-)
Odpovědět
lulinka:ja kdyz jdu kupovat jen sampano musim ukazovat obcanku, Liborovi zase vsichni vykaji..krasne sedivi...mam pro to slabost...moc mu to slusi ;-) hani.dekuji za chvaliu... ted nam to doslo, poslal nam uz klip s fotkama...jsem z toho uplne vyklepana....uplne moc...
Odpovědět
Profilova fotka
No právě se mi zdálo, že jste od sebe trošku dál, ale vidím, že ne ;-) bylo to jen zdání..... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
kati, nádhera, zbytekm máš v gratulacích, bylas překrásná a máš velice sympatického manžela!!
Odpovědět
mai: jejda, moc dekujuuuuu, jsi mila :)
Odpovědět
Profilova fotka
katka: máte fakt nádherné fotky a moc vám to spolu sluší ;-) a musím se přiznat, ty fotky z vinice ti přímo závidím, to si můžu nechat u nás ve středních Čechách zdát :-D kesynaz: tak to jsem na fotečky zvědavá, doufám, že nám je tu ukážeš ;-) samikri: už máš nějaké fotky ze svatby?
Odpovědět
nell: určitě sem dám další :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kesy, máme asi těch 350 (něco jsou koláže z už hotových fotek, takže ve skutečnosti je jich míň).Nám už při svatbě Zuzka říkala, že bude fotek asi hodně, že se furt něco děje a je co fotit.. Měli jsme hry + jsme na focení portrétů měli 2,5 hodiny dohromady, takže se toho stihlo fakt hodně... Katko, fotky máte fakt dost dobré! Fotky z vinice a ze sklepa jsou výborný... Ty máš obličej jak panenka a manžel... ty bláho, to je velkej fešák! Má úplně filmovej pohled. Hrozně vám to spolu sluší:o)) Ale je pravda, že ty vypadáš tak na 21, manžel lehce přes 30.
Odpovědět
civ: normalne mi lichotis...nebo starnu...donedavna mi rikali 16 :-D jj, musim nez souhlasit, ze muj muz je fesak... ;-) dekujeme za pochvalu :)
Odpovědět
holky, tak už jsem vám tam šupla další fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kesy, teď jsem na to koukala, samé luxusní kousky!!!! Ty boty jsou geniální nápad a ten pohled shora na tabuli?! A líbí se mi i ta u lustru, jak tě manžel zvedá! Já se tak těším na další fotky. Musíš je sem dát co nejdřív po příchodu balíčku:o) Jinak my máme ode dneška album na svatební fotky. Když jsem viděla tu kvalitu, kterou nám Zuzka poslala (a myslím i vytištěné fotky), tak prdíme na fotoknihu, byla by škoda tohle nedat do alba. Koupili jsme u fotoškoda - http://www.fotoskoda.cz/eobchod/p6017... - bohužel teda na fotce vypadá dost divně, ve skutečnosti je bílé (listy uvnitř jsou smetanové) a je z čehosi jako koženka (imitace kůže). 100 stránek:o) Mám radost:o)
Odpovědět
civ: taky mame moc krasne album...pro sebe urcite nechame, ale rodicum fotokniha...nevime ale jakou...tak pak, holky, napiste zkusennosti...album je to moc hezke, civ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mai: děkuju za radu, kde vyvolat fotky. My zkusíme ten Fotolab a Foto škoda a porovnáme s fotkama od Zuzky. Cena u těhle dvou obchodníků je bohužel velmi k neprospěchu Foto škody (fotky mají 2x tak dražší), ale pokud tomu bude odpovídat kvalita, tak si holt připlatím, ať to nějak vypadá:o) Vyvolané fotky od Zuzky jsou taky o dost tmavší než jak je vidím na monitoru, ale tmavostí/světlostí se mi zdají OK, takže je zesvětlovat nebudu, spíš uvidím, jak to vyvolají a pak se uvidí:o) Holky já bych tak lepila fotky do alba! Ale nemůžu, nemáme vyvolaný ty zbylý fotky a navíc v obchodě zrovna neměli ty oboustranný podlepky, který chci (jen růžky a ty já nechci).
Odpovědět
civ: díky, z fotek jsem nadšená a už se těším na zbytek. Máme jich 300 :-) takže zase taková ztráta těch 50 není :-) Zuzka psala, že standardně dělá 340-350 fotek. Určitě našupu všechny do našeho e-alba a dám sem odkaz, ať je můžete prohlídnout. Sem dám jen výběr :-) Fotoalbum si taky určitě koupíme, čekala jsem, že bychom mohli nějaké dostat svatebním darem, ale bohužel to nikoho nenapadla :-) Jinak rodičům necháme udělat fotoknihu jako vánoční dárek :-)
Odpovědět
holky, vidim, ze jsme na tom vsechny stejne.... kesy: my nastesti dostaly 3..jedno velke a 2 male...to je akorat...velke zustane nam...a male budou na svicu a na fotky z jednorazovych :-) klasicke alnum je krasne...kdyz jsme ho rozdelali byli jsme jeste vic nadseni... civ: oboustrane podlepky? dobre vedet ;-) ja myslela ze jsou jen rozky...
Odpovědět
Profilova fotka
kesy: ahá, tys prvně psala, že budete mít fotek jen 200! Jsem si říkala, jestil ti vůbec mám psát, že jich máme skoro 350, že ti to bude strašně líto... 300 je OK, on už to takovej rozdíl není:o) I tak nebudeš vědět, který nechat dovyvolat a kterou si nechat třeba zvětšit a zarámovat. Já chtěla co největší fotoalbum s co nejvíc stranama - to, co jsme koupili, má rozměr 32*35 cm a 100 stránek, větší se snad nedělá:o) I tak budeme muset nacpat 3-4 fotky an některý stránky (2 vělký od Zuzky a 2 menší, co necháme vyvolat). No uvidíme, jak se nám to tam vejde... A pro rodiče taky udělám fotoknihy, ale těm uděláme asi jen obyč od Fotolabu, A4 na 26 stran, už jsme na to koupili i slevu 50% (byla někde na slevomatu nebo něčem podobným). Já jsem teď do fotolabu posílala fotoknihu z loňský dovolený na Kypru, tak uvidíme, jak to bude vypadat. Musím pak udělat ještě jednu z letošního Islandu:o))
Odpovědět
Profilova fotka
katko: v dnešní době je spousta možností - růžky, oboustranné podlepky (jsou to takové malé čtverečky z oboustranné lepící pásky, ve foto škoda jich mají 1000ks asi za 120 Kč, aktuálně vyprodané, zatímco růžků měli plnej šuplík) a ještě se to dá lepit lepidlem (nějaký speciální na fotky). A pak jsou i samolepící fotoalba, ale to neměli v potřebným obr formátu a s potřebným počtem stran:o)
Odpovědět
civ: 200 jsem tak nějak odhadovala :-) takže mě 300 mile překvapilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A já jsem ráda, že jsme od nikoho fotoalbum nedostali. Já jsem hroznej detailista a dost vybíravá, takže by se mi darované fotoalbum na 95% nelíbilo (buď designem - to nejspíš - nebo velikostí, počtem stran...). Mám prostě svůj vkus a těžko to někomu vysvětlovat. Když jsme si sepisovali svatební list a chtěli jsme skleničky na bílé, červené víno a sekt, tak jsme zvolili variantu naprosto bez zdobení, jen jednoduché, čisté skleničky. Ne že by mi na sklenkách nelíbilo žádné zdobení, ale měla jsem obavu, že by člověk vybíral podle svého vkusu a netrefil by se do mého:o/ A udělali jsme dobře, dostali jsme slenky na všechny tři druhy vína, všechno bez zdobení a okras a ač nejsou od stejného výrobce, designově se k sobě hodí.o) A když jsme u těch darů - holky, co jste dostali a jak jste s tím spokojeni? My dostali krom 2 darů vlastně všechno ze svatebního listu + docela dost peněz ve finančních darech. A lid se naštěstí drželi svatebního listu téměř do puntíku, takže kupovali přesné modely spotřebičů, co jsem chtěla, případně se drželi značky a technického popisu:o) A tam, kde to nebylo plně specifikováno, tak jsme dostali skoro to nejlepší, co od dané značky existuje. Docela dost jsme zírali, jak se lidi snažili a jak velkou část svatby nám de facto zaplatili (jak ve finančních tak v hmotných darech).
Odpovědět
civ: musim rict, ze my jsme teda byli hodne moc prekvapeni...vubec jsme to necekali...tolik penez co jsme dostali...kazdemu jsme rikali, ze chceme jen penizky, ze si poridime samy...meli jsme doplacet kuchyn co jsme ted delali...jsem si rikala, ty jo kdyby to dobre vyslo, tak splatime kuchyn...ale ze splatime kuchyn a jeste bude skoro na autko, jsme necekali...teda prda...jinak jsme dostali pekarnu na chleba, tak ted pecu jak stekla a porad ho jim, od kamarada vzpominku na studentsky privat: fritak na lzicku olivoveho oleje ( kamarad ani nebyl zvany na svatbu, jen se u nas zastavil s tak velkym a docela drahym darem, to jsme cuceli), pak jsme dostali becku na vino s nasimi jemny a datumem svatby od kamaradu...dostali jsme vzdycky nejake penize a u toho nejakou "drobnost"...ale nic navic, co by se nam nehodilo, krasny obraz od kamarada fotografa...vsichni se nam trefili do vkusu a bylo videt jak si dali zalezet a nikdo nic neodbyl... svatba se nam rozhodne vratila... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nám se svatba celá nezaplatila, zkoušeli jsme si to přepočítat a jsme pár tisíc v mínusu, ale já bych svatby a utracených peněz nelitovala ani kdybychom nic nedostali a všichni se přišli jen pobavit a užít si to s námi:o) Mě ty dary překvapily i tak:o) U vás, Katko, teda klobouk dolů, člověk fakt občas žasne, co kdo přinese a v jaké hodnotě:o) kesy: aha, já jsem myslela, že těch 200 ti řekla Zuzana a přišlo mi to divný, že až taková ztráta to bude:o) Ty jo, už ať ti přijde balíček a můžem se kochat dalšíma fotkama... Nám to nadšení díky Zuzaně vydrží do konce listopadu :-N . Nebo je tu ještě někdo, koho nefotila Zuzana a nedal sem fotky (a plánuje je sem dát)?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?