Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem dala do alba ještě nějaké fotečky, tak se mrkněte :-)
Odpovědět
pěkné fotečky luli, krásná kochačka po ránu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem tam popsala i svatební den, jen stručně, nemám moc ráda douhé čtení :-D Bohužel našli se i tací, kteří mi ho chtěli dost znepříjemnit, hlavně moje sestra, se kterou si nerozumíme a která, ač si nedokázala zařídit svůj život, tak by ráda organizovala ten můj, no hned ráno jsem si vyslechla, že i když se vdávám, tak pokud nedodělám školu, tak s ní budu mít doživotní kříž a házela to na mamku, že to přece musím udělat kvůli mamce, no takže jsem byla trochu otrávená už po ránu. Potom za mnou cleou hositnu chodila, proč jsme to neudělali tak, že ten číšník, co nás obsluhuje, že nás určitě okrade, že ho zná a proč jsem za ní nepřišla a nepobavila se o tom s ní, že si mám hlídat, kdo co vypije, že jsme neměli mít džbánky, že si měl přítel vzadu ostříhat vlasy, ať jdu poprosit do kuchyně, aby nám vrátili krabice, když jsem tam šla, šla tam ona ještě podruhé, bylo mi to tak líto, mám pocit že mi tu svatbu chtěla záměrně zkazit! :-(
Odpovědět
LULI: to je jak manželova sestra a švagrová, akorát v tak stokrát horším vydání. :-( to je mi moc líto, v takovém množstí se to už nedá ignorovat, co? A ji to nepřestalo bavit? to se nedokázala uvolnit a zabavit? ty jsi jí nic neřekla? měla sisi pořídit nějakého bodyguarda - svěděk, aby ji k tobě něpustil :-))
Odpovědět
Profilova fotka
No kdyby aspoň ten jeden den, kdy se vdávám držela pusu! Ale ne, opravdu to vypadalo, že to dělá schválně, ona by to přece udělala líp, řekla jsem jí, ať si teda organizuje vlastní svatbu, jenže ji žádný chlap ani nechce, kdo by tohle vydržel :-o Je to možná hnusný, co říkám, ale je to tak. Mého manžela viděla dvakrát v životě, ale už přesně ví, co je to za člověka, že na mě bude šetřit, že se mám ještě podívat jinde, když jsem na té Vysoké škole, že manžel by si už nikoho jinýho nenašel, kdybych tu nebyla já, svatební den, to jsem už řekla, co dělala, no strašný! To jako až přijdu, že čekáme mimino, tak abych se bála že se mnou vyrazí dveře a postará se o to, aby se ke mně zády otočila celá rodina? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
luli: tohle mi někdo předvádět na svatbě, tak ho vykážu. Ať si táhne domů, když se mu něco nelíbí:o) Já jsem ráno byla taková rozklepaná a ač normálně nejsem zlá, tak bych jí asi poslala do temných míst, ať jde obtěžovat někoho jiného a nekazí mi svatební den - co má společnýho tvý studium se svatbou? A co je jí je vlastně do tvýho studia? Ona tě na něm živí nebo co? To je mi líto, že se najdou lidi (navíc mezi těma nejbližšíma), co to dokážou takhle znechutit. Stůj si za svým a nenech si od sestry kecat do života, nemá na to žádný právo. Ať si raději zamete před vlastním prahem než začně řídit životy ostatních lidí. Já tohle fakt nesnáším, mě to pokaždý vytočí, když někde čtu, že se někdo někomu sere do života a má potřebu ho nějak usměrňovat. Většinou to bývají lidi, co maj problémy hlavně sami se sebou...
Odpovědět
Profilova fotka
civet, mluvíš mi z duše, ale ona mě od mých 10 let vychovávala a nejradši by to dělala ještě teď. To s tou školou mám na talíři pořád, co jsem se chtěla vdávat, na svatbě za námi chodili lidi, jak máme krásnou svatbu ale ona jen chodila a kritizovala a mojí mamce to ani neříkám, té by to bylo líto. Mamka se jen snaží, abychom my se sestrou byly kamarádky, ale já to po svatbě už odpískala. Mám strach, že až opravdu budu těhotná (a myslím že moje rodina moc dobře tuší, že to stihnu ještě na škole :-) ) tak že proti mě poštve celou rodinu ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
luli: tvá sestra je starší viď? Ona ti nejspíš dost závidí, protože sama chlapa nemá a ty ses vdala tak mladá a na VŠ. Až budeš čekat dítě, tak tě sežere. :o( Příště až začně kecat, tak jí řekni, ať se stará sama o sebe a nechá vás na pokoji. Ona nemá právo posuzovat tvýho manžela, kterýho viděla 2x v životě. A jestli jsi tou svatbou udělala chybu (to neříkám já, to si asi myslí tvá sestra), tak za to jednou budeš nést následky ty a ne ona - takže jí to může být šumák.
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, sežere a to vím jistě ]-( Víš jak, čekat dítě s manželem, mít vlastní byt a být na VŠ, to je dneska strašnej hřích! Uznávám, že studuju, nepracuju, max nějaký brigády jednu za čas, manžel mě živí ze svého platu, ale my jsme se tak domluvili, on souhlasil a funguje nám to. Před svatbou jsme s manželem platili vše napůl, byt jsme zařídili z mého stavebka, akorát on ze své výplaty kupuje jídlo a zaplatí byt. Měla jsem to trochu v tomhle jednodušší, ale nikdy jsem toho nijak nezneužívala..snažím se to brát jako závist, ale vždycky hrozně vyletím, jenže lidi kolem mě mají spíš tendenci ji bránit no :-(
Odpovědět
luli: no to je teda běs. ale normálně jak píše civ, buď tvrdá a velice důrazně ji usměrni! Nebo jí řekni, že pokud v tomto hodlá pokračovat a nezačně bý jako dospělá soudná,k tak s ní přerušíš styk! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, balíček se svatebníma fotkama mám v ruce.... Ani nedýchám, Zuzka je fakt génius, to se nedá jinak říct! nenecházím slova, buší mi srdce a třesou se mi ruce... Fotky do alba tady na beremese dám během víkendu, manžel je zatím neviděl.. Ale těšte se!
Odpovědět
civ: jeéééééé, jééééé :-)) mopc ti to přeju Marcelko. Ale jsem taaak zvědavá!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jsem přidala 3 fotky, víc fakt až o víkendu, musím pracovat:o)
Odpovědět
přidala jsem 2 fotky. Pošta mi je ale ještě nedoručila ]-(
Odpovědět
marci, ta poslední je nádherná!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ještě pár, ale dneska už to fakt stačilo:o)
Odpovědět
ach....ach.....
Odpovědět
lulinka: teda to zamrzi a nastve soucasne a presne nejvic od tak blizke osoby, na sestru se nejde proste jen tak vykaslat, to dokate zranovat stale dokola. ja jsem teda taky od jedne osoby neco takoveho cekala, ale nastesti se nekonalo... civ: fotky jsou uzasne, tesim se na dalsi, mne se nejvic libi ten detail na Tebe, to je moc krasna fotka a moc Ti to na ni slusi... :)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: fotky nádherný, moc vám to na nich sluší, prostě nemám slov :-) viděla jsem i ty co dala Zuzka na facebook a fakt krása, jak jsi tu kdysi psala, že doufáš, že budete letos nejhezčí svatba od Zuzky, tak myslím, že jste horcí kandidáti :-D k těm sklenicím, byly to bonbony, ten nápad se mi taky líbil, ale vzhledem k tomu, že většinu jsme jich vezli zpět, tak se asi moc necucaly ;-) lulinka: to je mi líto, že máš takové problémy se sestrou, ale mám pocit, že v každé rodině se najde aspoň jeden potížista, co si tak léčí vlastní mindráky :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mai, katka: díky holky:o) Já jsem z těch fotek celej den úplně mimo, koukám na ně furt dokola:o) nnell: *červenající se smajlík* . Díky. Já jsem chtěla hlavně vnitřně pro sebe, aby ta naše svatba byla letos nejhezčí. A to se mi vyplnilo:o) Ty fotky prostě dostanou nový nádech, když na nich člověk vidí sám sebe:o) Nebo aspoň já to tak mám:o) Já se teď budu moc těšit na fotky kesy, tvoje a samikri:o) Vy jste všechny měly to listí mnohem víc probarvený:o) Ty bonbony v průhledných miskách / zavařovačkách jsou dobrý nápad na dekoraci, jestli to někdo mlsal jsem se zeptala ze zvědavosti.o) My takhle měli muffiny jako jmenovky a zamýšlela jsem to tak, že každý ten muffin může sníst... No snědla se možná třetina lidí, víc ne, až mi to bylo líto, protože je pro mě pekla kamarádka.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem do alba přidala další fotky a asi s tím končím:o) Některé fotky se dají prohlídnout i na fan stránkách Zuzky na facebooku. Uf, teď se můžeme pustit do přípravy děkovných kartiček pro hosty a do fotoknih pro rodiče.
Odpovědět
civet: divala jsem se na fotky jak u Tebe v albu tak u Zuzky na FB...jsou opravdu hezke...teda, to musi byt, kdyz tak pochvalne lidi hodnoti svatbu a jak pises chvalit vubec nemusi..paradni je, ze nechvali jen Zuzku, ale vasi svatbu, vyzdobu a tak :) ja ted vybirala fotky na klip co nam bude Radovan delat, tak jsem se na tom nejak zasekala a tim padem jeste nemam fotky upravene na net...ale zitra uz by snad mohly byt...a v pondeli uz k nam poputuje DVD s fotkama...vyvolane fotky o neco pozdeji, pridame k tomu jeste objednavku od rodicu a sourozencu az uvidi DVD co budou chtit za fotky udelat oni.... pak napiste jaka fotokniha vam prisla nejlepsi...my taky chystame na vanoce pod stromecek pro rodice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katko, je fakt, že když svatbu chválí úplně cizí lidi, tak to hodně potěší:o) Že se to líbí i nezúčastněnému člověku:o) A na tvoje fotky se taky těším, doufám, že je sem dneska šoupneš:o) kesy: co ty? nemáš už fotky od Zuzky (aspoň pár dalších ukázek)?
Odpovědět
civ: taky doufam, netrpelive vyhlizim mail...uz aby to bylo...zitra by melo byt, myslim, DVD u nas...ale zakon schvalnosti beztak nebude... :-) je to uleva mit vsechny fotky u sebe? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katko, úlevou bych to nenazývala:o) Já jsem strašně ráda a cítím euforii. Všechny fotky jsou krásný, chtěla jsem vybrat jednu, kterou bychom si časem pověsili někam do bytu (takovou tu fotku "nad postel do ložnice"), ale já nejsem schopná vybrat jednu! Takže budeme muset udělat asi koláž tak 3 fotek. Což je o problém navíc, protože je nutný vybrat tři fotky, který jsou nejlepší a ještě se k sobě tématicky hoděj... A balík nám Zuzka poslala jako obchodní, tam je zaručený dodání do 24 hodin (resp. druhý pracovní den) a poštovné je dražší asi o 15 Kč, takže se to vyplatilo:o) Zuzka poslala obálku ve čtvrtek odpoledne a já ji měla v ruce v pátek asi v půl desáté dopoledne:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, zdravím všechny. Se tu nemůžu ani podívat na fotky, je to nějaké pomalé :( A já jsem hrozně zvědavá... grrr.
Odpovědět
if: to je "odměna" za ten dlouhatánský pobyt v ráji, víš:: :-))
Odpovědět
civ: všechny fotky jsou překrásné :-) mají neskutečnou atmosféru, jste na nich nádherní :-))
Odpovědět
holky, tak u nas to vypada na konecne svatebni cestu...jsem tak rada ze jsme oba dostali volno... :-N ted uz jen netrpelive cekan na fotky, vsichni se me chodi ptat na fotky i kolegyne v praci...ted me ale jedna dostala.."No, dneska se ceka strasne na ty fotky, stejne jako my u netere....to ja mam udelane fotky u Rossmanna nadruhy den" :-D
Odpovědět
katka: :D a vy jste si je nenechali dělat u Rossmanna?? copak nejdete s dobou??? :-D mazeeec
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?