Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
if, výraz "pan pokojská" si zapamatuju:o) Přeju, ať se tam moc nesmažíte... Jste fakt v ráji.o)
Odpovědět
if: děkujeme za pozdrav, užívej si to kočko, moc vám to přeju!! Je to fakt ráj... dort: taky jsem si ho chtěla zamrazit na dlouho, ale tak nějak jsem to tušila a dali jsme za měsíc test a dobře, že tak. byl ovocný s tvarohovým krémem, tak bylo jasné, že se to nasaje vodou a bude to takové "jeté" i když chuťově fajn. Holt daň za lehký ovocný dort. Kdyby to šlo, snědli bychom jej hned, ale byl hodně veliký.
Odpovědět
My jsme měli vanilkovo-ořechový potažený marcipánem, ale věřím tomu, že za ten rok by to nasálo pachy všeho možnýho. Je pravda, že když jsme i dřív jedli nějaký rozmražený, chutnalo to sice dobře, ale nebylo to ono :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My měli vevnitř krémy z másla, takže to by mělo vydržet celkem dost i v mrazáku. No uvidíme po těch třech měsících:o) Pachy by to nasát nemělo, dort je v samostatné plastové krabičce. Katko, já jsem z euforie taky magor, velmi tě chápu.o)
Odpovědět
Ahojte! Po delší době se hlásím mezi vás manželky ;-) IF: neskrytě závidím líbánky, fotka je úchvatná! Mužíček se ptá, na kolik prý taková dovolená vyjde. Asi uvažuje o podobném líbánkovém výletě :-) kéž by :-D CIV: tvoje fotky jsou opravdu parádní, jako všechny od Zuzky. Už se budeme kochati na facebooku. Založila tvoje album na své stránky :-) Tak už nemusím nakukovat sem na beremko, ale můžu slintat tam :-D ostatním: holky, přeju vám všem krásné manželství. Vaše svatební fotky mluví za vše. Svatby se vyvedly a to je důležité. Říjen se celkově vyvedl a vypadá to, že i nevěstám v listopadu počasí taky zatím docela přeje. Ale i tak jsou říjnové nevěsty asi v největší pohodě, že? ;-) Opatrujte se, já sem snad už příští týden šupnu ostatní fotky od Zuzky. Zatím mám jen těch 6 a nemůžu se pořád vynadívat, asi se mi nikdy neokoukají. A to je to umění Zuzky, je prostě nepřekonatelná :-) alespoň pro mě.
Odpovědět
Profilova fotka
civ: na svatbě mi Zuzka říkala, že by fotky mohly být přesně za měsíc, v pondělí jsem jí právě psala, jestli můžu doufat ještě v nějakou ochutnávku, nebo mám počítat až s tou půlkou listopadu, a prý mi něco pošle, až bude na těch našich fotkách pracovat, že by to mohlo být tak za týden až deset dní, což mi ale nebrání v tom hypnotizovat každou chvíli e-mail ifoun: závist :-) já tady taky ujíždím na fotkách všech, ty svoje jsem si okoukala rychle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kesy, už jsem koukala, že nám Zuzka založila album:o) Chodím šmírovat komentáře:oD Budu se těšit na vaše fotky, podle mě už na nich Zuzka možná teď pracuje.. nnell: u nás to bylo stejně - dostala jsem ukázku týden po svatbě, pak nic a nic a nic a až teď v neděli, kdy psala, že začla pracovat na naší svatbě, mi poslala ukázku z toho mostu a včera psala, že s elektronickou verzí fotek končí, tak poslala další ukázku:o) Dneska asi tiskla a posílá a zítra se musí pošta pochlapit a doručit (jinak je zabiju). takže tipuju, že v průběhu příštího týdne něco pošle i tobě:o)
Odpovědět
zasekla jsem se na 75 fotkach a nevim jak vic to ubrat...mame do klipu vybrat 50 fotek...chjo...fakt nevim...poslu mu co mam a at on bez emoci z toho vybere ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kesy: myslím, že jde sehnat od cca 25 tis. až po nekonečno. Ale každopádně jedině s AI, jinak tu člověk nestačí zírat... chtěla jsem jít na pedikúru... cena 95 dolarů plus 20 za lakování plus 20 procent poplatek hotelu za využití služeb :-D No, nalakovala jsem si nehty bezbravým lakem a jsem po pedikúře :-D Výhoda tu ale je, že i ten nejlevnější hotel bude mít dokonalou pláž a průzračnou vodu, takže není problém vyrazit :)
Odpovědět
civet: koukám, že už seš na FB slavná :-D a já pořád nic, ani jednu jedinou ;-( ;-( dneska nám přišlo svatební video, katastrofa se sama sobě vůůůbec nelíbím ]-( tak ani nevím, jestli se mám těšit na fotky :-S
Odpovědět
holky, když se chci kuknout na civ na fcb, tak si musím sharfku přidat, že? :-) asi to udělám, i když náš Kubík asi začuje konkurenci a happy nebude. Dneska nám ale udělal radost, poslal nám velikosti a ceník fotoknih - konečně sehnal dodavatele, který tiskne opravdu kvalitně. :-) Tak jdu o víkendu na to. Budu vybírat fotečky. Nevím jen, kolik si mám nechat udělat stránek... chci hlavně vleký formát, bude to naše výkladní skříň svatby :-). Zbytek vlepím dio klasického alba :-) A nechci tam ty fotky cpát jednu přes druhou, chci aby každá krásně vynikla a byla zapamatovatelná, nelíbí se mi, jak to má někdo předimenzované...taky baby raďte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mai: má veřejné stránky jako Zuzana Scharf - svatební fotografie na fb, nemusíš si ji dávat do oblíbených a uvidíš co chceš ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sami: a vy jste se nedomlouvaly, kdy ti nějakou ukázku pošle?
Odpovědět
Profilova fotka
mai, přidej si Zuzčinu stránku do oblíbených http://www.facebook.com/pages/Ceske-B... :o) Konkurence pro vašeho fotografa to je, ale vám už svatbu nafotil, tak je to jedno, vy už jste mu kšeft udělali:o) Jak velkou přesně chceš tu fotoknihu? Mě přijde optimální dávat tak max. 4 fotky na jednu stránku a idálně, aby byly tématicky podobný. Fotky, který chceš aby vynikly víc než ostatní, tak dej jen jednu na celou stránku. Já teď dodělala fotoknihu z naší loňský dovolený, má 34 stran a mám tak 5-6 fotek na stránce (je to formát A4). Pro dovolenou dobrý, ale an svatbu už by to bylo asi dost přeplácaný. Kdybys dělala svatební fotoknihu A4, tak bych tam dala max. 2-3 fotky na stránku. A předpokládám, že ten váš dodavatel fotoknih bude asi nějaký lokální co?
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: my jsme se se Zuzkou taky nedomlouvali, že něco pošle:o) Já jsem jen věděla, že hned po naší svatbě mizí na pár dní do zahraničí a my jsme na líbánkách, tak jsem jí pak psala v pondělí (9 dní po svatbě), jeslti něco pošle:o)) A druhý den poslala.. samikri: neztrácej naději, já mám z videa trochu smíšený pocity (hlavně kvůli svýmu hlasu, nenávidím ho na záznamu, přijde mi, že mluvím jak medvěd kříženej s velrybou ]-( ). Vyčkej na fotky, určitě budou stát za to:o)
Odpovědět
civet: maximálně 2 - 4 fotky na dvoustranu!! Chtěla bych i fotku přes dvě stránky a podobně. Bude to buď 30 na 30, nebo 33 na 28 - tam ale záleží jestli je ta delší strana na výšku, nebo je to šířka - což preferuju, kdyby to byl obdélník na výšku, šla bych do té čtvercové. Jinak jsou i menší, ale já ji chci opravdu velkou. Ať fotky krásně vyniknou. Stejná tématika na stránce je samozřejmost :-) Ale poskládá nám to Kuba, já mu jen pošlu fotky, které tam chci a pak ho budu peskovat :-) Zatím uvažujeme o 80 stránkách, uvidíme, jak to vyjde rozložením. dodavatel je ze zahraničí, Kubovi se nějak nezamlouvaly české poměry kvalita versus cena
Odpovědět
Profilova fotka
konečně jsem vyzískala pár fotek od kamarádů, tak přidávám výzdobu a dort, když jste tu dnes o nich mluvily :-)
Odpovědět
nnell: dort je dechberoucí!!! nádhera, i svíčky, supr, moc hezká barvička ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na tom nemám zásluhy já, dekorace včetně ozdobení dortu mi dělala kamarádka a je fakt na tyhle věci šikovná |-|
Odpovědět
to teda :-)
Odpovědět
mrzí mě, že jsem si s tím dala takovou práci a nemám to ani nikde vyfocené...
Odpovědět
Profilova fotka
toho jsem se taky bála, tak jsem si vyloženě o nafocení výzdoby řekla, a kamarády asi zaujala taky když jí nafotili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nell, mně se líbí ty "buclatý" kytičky a poházené ferero:o) To v zavařovačkách byly bonbony? Bral to někdo a cucal?:o)) Já vím, že jsem to tu na beremes viděla v nějakých přípravných albech a ten nápad se mi líbil:o) Nám by se to ale na svatbu do výzdoby nehodilo..
Odpovědět
dobré ráno holky, už netrpělivě čekám, až otevře pošta, jestli tam už ty fotky a video jsou. To je nervozita :-D nnell: hezká výzdoba a hezký dort. Ještě jsem nic takového neviděla, ale super. k té výzdobě... výzdoba jsem si nafotila sama. Stejně by to nikdo neudělal podle mých představ (na tohle jsem fakt hrozná) a fotografku jsme měli jen na obřad a fotky po obřadu. Do fotoknihy se taky chystáma a když pročítám vaše příspěvky, nevím už vůbec, která je nejlepší :-S :-D
Odpovědět
lena: s fotoknihou bych si nechala poradit od fotografa, tady na beremese je stopadesát tipů, každá nevěsta vychvaluje jinou firmu, ale jsou to hodně profláklé drogerky a fotolaby apod. Moc jsme tomu nedůvěřovala. Navíc holky neznám, nevím, jaký mají vkus, jak jsou náročné na kvalitu zpracování apod.. s fotografem jsme si sedli, má na věc stejný názor, tak jsem to velice ráda nechala na něm. Včera jsem od něj znovu projížděla fotky a nějaká výzdobička se najde. :-) jen se mi už nevleze do svatebního alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mai: dala bys pak vedět, kde tu fotoknihu nechával fotograf dělat? Já dělám knihy od Fotolabu, jako na fotoknihy z dovolený je to dobrý, ale nejsem si jistá, že mě to uspokojí i pro svatební fotoknihu. Tam bych možná chtěla i fotopapír, ale je to drahý jak čert, takže možná zvolíme variantu klasickýho alba - vyvolaný fotky, lípnutý na papír (Zuzana nám jich stejně přes 100 pošle vyvolaných).
Odpovědět
mai: díky, dám na tvoji radu. Hlavně jsem vyléčená z fotek vyvolaných v drogeriích. Jsou sice za pár korun, ale než na ně kapne voda. Rozleptalo mi to tu vrchní vrstvu. Ale mohla bych se zeptat fotografa, u kterého si nechávám vyvolávat fotky. Znovu Ti musím pochválit fotky. Moc vám to spolu sluší. Vyzařuje z vás neskutečná pohoda a štěstí. Tak to má být :-)
Odpovědět
civ: vyzjistím a dám vědět :-) určitě je to na fotopapír, tvrdé desky, ta velká osmdesátistránková stojí 2600. Jsme ochotní to za to dát, vypadá to fakt dobře. Když budeš chtít, tak se na ni můžeš naživo mrknout, až bude hotová, snad to dopadne podle záměrů. :-) Nemáme video nic, takže do tohoto ty peníze fakt dám. S prstýnkem je to kromě naší velké lásky samozřejmě, jediná cennost, která mi po svatbě zůstane. :-) Tak jsem vyhodila dvě fotky z alba a pichla tam pro představu i tu výzdobu. :-) a už do toho nebudu rypkat, slibuju. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, na tu kvalitu se pak ráda podívám na živo. 2600 za 80 stránek (předpokládám, že to bude trochu menší než A3) na fotopapír je dost dobrá cena. Ve fotolabu vyjde kniha 30*30 cm s tvrdejma deskama na fotopapír 82 stran na 3500.. Já se možná do fotolabu půjdu podívat, jak ten tisk vypadá na fotopapír, jak velkej je to rozdíl oproti normálnímu tisku fotoknih:o) A pak to porovnám s tím albem, co budeš mít ty:o) Rodičům necháme udělat klasický fotoknihy na papír A4 těch 26 stran. Předpokládám, že tam nebudou chtít úplně všechny fotky jako budeme mít my:o) mai: výzdobu máte pěknou. Líbí se mi, že i když je do zelena (což já osobně moc nemusím), tak to není ultra zelený, jen pěkně jemně, vkusně:o). Ta koule ze živých květů je super, to se mi strašně líbí:o) Ty skleničky, ve kterých jsou složený ubrousky byly pak na vodu? Zuzka říkala, že naší výzdobu fotila, že tam budu mít tak 3 fotky, tak to sem pak hodím, zatím to není nikde na fotkách pořádně vidět:o)
Odpovědět
ok, jak to bude, tak se přihlásím :-) o fotoknize pro rodiče pouvažuju, není to špatný nápad :-) výzdoba: jj, takovou jemnou zelenou jsem chtěla, alias ženichova kravata, všechno něžné :-)). Ty koule mě taky úplně nadchly - škoda že nevyfotil ty ze zelených malých chrysantémek, ta neměla chybu! :-) Bylo jich asi osm plus nějaké malé ikebanky s hortensií a chrysantémami. Před námi pak byla větší vazba s růžemi. Ty skleničky byly na vodu, ale využila je tak polovina, asi se to nechtělo nikomu narušovat. :-) tak nevím, z čeho pili... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?