Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
lena: díky moc, jsme v domečku na kuřích nožkách na Maledivách. Mám plný kufr knížek a mííním se řádně povalovat :-D
Odpovědět
tak o to víc si to užijte. Třeba nebude na čtení ani čas :-) Budou potom nějaké fotky v albu?
Odpovědět
Profilova fotka
katka: už jsem ti napsala do alba, moc vám to slušelo, z fotek je cítit, jak jste byli šťastní ... a fotky jsou krásné, profesionální :-N
Odpovědět
Profilova fotka
katko, máte moc hezké fotky, sluší vám to tam spolu:o) Líbí s emi ta ozdoba, cos měla na pravý straně hlavy:o) A jsi mi povědomá, někomu jsi asi podobná, přijde mi, že tě znám:o))
Odpovědět
katka: hezunké fotky :) if: jééé, ty se máš, naber energii i pro mě :-))
Odpovědět
holky, dekujeme za chvalu :-) civ: uces byl hodne promakany, nejde to videt, ale byla jsem opravdu nadsena, spousta veci vysla lip nez jsem cekala, nez by me vubec napadlo a uces patril mezi ne...popisu nas den ju? ja jsem byla zvedavka na vas, tak popisu u nas: rano jsem tak nejak vstala v pohode, nespala jsem uplne tvrde, ale nejak to ani nebyla takova zoufala probdela noc...po probuzeni jsem byla plactiva, se sprse jsem si poplakala, protoze mi najednou prislo strasne lito, te neni tatka a ze neni se mnou...manzel nastesti hned zakrocil, zavolal kamaradce a ta docupitala hned k nam...spala naproti na penzionku (on nemohl byt u mych priprav)...a jak dosla, uz bylo fajn...uz jsme se smaly...pak dojela kadernice, taky moje kamaradka, taky slunicko a pak Radovan (fotograf) a to uz bylo vsechno uuuplne v pohode, v klidu, byla sranda...z vlastniho liceni jsem uz ani nemela strach...fotograf na me uprene ziral, rikal ze nebude mit co retusovat a kde jsem se to naucila...po cely den vznikaly krasne necekane situace a porad jsme se jen smali.... obrad byl neskutecny...moc krasny, vsechno bylo jak melo...na obrade byl moc moc moc lidi, gratulace nebraly konce...lidem uz venku pry byla zima, ja nevim, ja nic nevnimala...hlavne pocasi za cely den me neprestavalo prekvapovat, bylo nadherne a to sjem se posledni dva dny pred prestala divat jak by melo byt...jen me mrzi, ze jsem se nestihla vyfotit se sestrickama svyma...hostina nadherne nachystana, jidlo vyborne, lhoste byli moc mili, hned zacali blbnout s jednorazovyma fotakama co byly na stole soucasti tabule :-D foceni: jeden velky obrovsky zazitek...a chvilku jsem byli sami...moc jsme si to uzili...kdyz jsem se vratili, lidi byli rozjeti, parili....tak jsme se jen napojili...meli sjem solo, predali dorty a uzivali si, na me v jeden okamzik padla velka unava, ale to pak preslo..jen jsem vegetila...sice neco bylo jinak...nechteli jsme uvitani pred restauraci, ale bylo, nevyhli jsme se zametani a stipani dreva..tak sjem to pojali humorne, hudba skoncila hrat driv nez mela, ale hodne kamaradu muzikantu, takze hral kazdy kdo co na co umel, to melo ve vysledku hodne do sebe...spis nez nevyslo, ze jsme to nereseli... domu jsme sli o pul ctvrte a spat ani nevim kdy ;-) a cele nam to zacalo dochazet az den po te, v pondeli, a na spoustu veci se rozpominame az ted :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katko, popsi svatebního dne vypadá výborně a jsem ráda, že vám v podstatě vše klaplo a když už něco úplně neklaplo, tak jste se z toho nehroutili:o) Mě se odpodledne roztekly komplet oči a musela jsem se jít přelíčit, ale nějak mi to bylo jedno, stejný stíny jako ty, kterýma mě líčila kosmetička, jsem měla koupený, takže to trvalo asi 10 minut, než jsem se dala do původního stavu:o) Ale nehroutila jsem se a nenechala jsem si zkazit náladu:o) Doufám, že budeš mít fotku účesu (já doufám, že i já budu mít fotku účesu, zatím mi detail mých vlasů nikdo neposlal) - ale Zuzka ráno fotila u kadeřnice, tak by něco být mělo. Já jsem jinak měla závoj až do odpoledne, tak mě večer pak už nikdo nefotil. Jinak já se snažím si sepsat celý svatební den mýma očima a poprosila jsem svědkyni, aby to taky udělala + se sama nabídla švagrová a sepisuje mi to též (já jsem jí taky sepisovala své dojmy z její a bráchovy svatby). Zrovna o víkendu mi říkala, že si četla ty dopisy od ostatních a zase nad tím brečela dojetím:o) Každopádně až teď při sepisování mi občas docházejí některé detaily, které jsem třeba na svatbě ani nevnímala:o)
Odpovědět
civ: soupis svatebniho dne ocima nekoho jineho je uuuzasny napad :-) taky poprosim... :-) protoze ja mam den stale jeste v mlze a je dobre to videt a kdyz nekdo neco pripomene... :-)
Odpovědět
if: tak to je teda ale pekna provokace :-D krasa...hezky uzivejte libanky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka: co bych pro vás neudělala :-D
Odpovědět
kesy: další nádherná fotka :-)
Odpovědět
civ: dala jsem do alba fotky z cesani, moc to videt nejde, ale nejaka predstava aspon jo...doufam, ze od fotografa to pujde lip videt :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
katko, bohužel z toho moc vidět není:o) Počkáme na fotky od profíka, snad to tam bude:o) Mně se hrozně líbí, jak ti na boku čouhá ta bílá ozdoba, působí to na mě tak nějak španělsky a jak je to bílé, tak v nevěstovským duchu:o) fakt pěkný:o) if, jen provokuj z ráje:o) Ale dneska je v ČR krásně, svítí sluníčko, všude haldy žlutýho listí... Holky, my měli včera měsíční výročí:o) strašně to utíká!
Odpovědět
na fotky, uz se starsne moc tesim...ale zaroven se bojim...z foceni mam uzasny pcoit, moc jsem si to uzila, jen ted aby byl ten vysledek...o fotografa se nebojim, myslim spis abych se aspon trochu sobe libila :)
Odpovědět
Katka: moc moc vám to sluší, a ta květina ve vlasech - bomba - ještě jednou jsem ti to musela napsat do gratulací. těším se na profi fotky. :-)) Já si včera, přesně měsíc od svatby, nechala vyvolat první fotky. jen pár kousků pro babičky a do rámečkl našim rodičům. Zatím nemáme olabum ani fotoknihu, tak mě ty reálné exempláře dostaly... :-)
Odpovědět
mai: dekuji, z kytky a ucesu jsem mela velkou radost... taky se moc tesim na fotky...jak zbesila neustale kontroluju mail, jestli uz pise a posila aspon neco...my dneska dostaly fotky z jednorazovych fotaku, povedla se asi jen tretina fotek, coz je skoda...ale i tak stoji za to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Zuzka už má naše fotky hotové, stačí jen zabalit, zítra poslat a v pátek je mám doma! A poslala další malou ukázku, ólalá, dala jsem jí do alba a nemůžu se dočkat pátku:o) Katko, to neustálý zírání a hypnotizování mailu znám, tak jsem to dělala, v podstatě až do dneška:o) Soucítím s tebou:o)
Odpovědět
Profilova fotka
civ: nádherný fotky, jsem moc zvědavá na zbytek ;-) já ti tak závidím, že už je budeš mít doma, já se asi nedočkám :-) ale teď už jen kesynaz a budu na řadě já, jupí :-D
Odpovědět
ahoj holky, vidím, že jsme na tom všechny stejně :-D Mně přišel v pondělí mail, že do středy budou fotky i video hotové, na jakou adresu to mají poslat. A já už ráno volám na poštu, jestli tam něco je. :-D
Odpovědět
civ další kousky jsou prostě báječné, já už jsem těch svých nakoukaná, tak se zase bažím vašima :-)) nemůžu se dočkat!!! katka: ty jednorázové fotky jsou supr nápad, budeš z toho zakládat speciální album? lena: šup s tím na beremo :-) my v úterý, měsíc od svatby, vytáhli z mražáku dort :-) byl parádní, ale už na něm bylo znát, že je zmražený, tak jsem ráda, že jsme nečekali rok :-)
Odpovědět
civ: moc krasne fotenky, moc moc :-) holkyyyyyyyyyyyyyyy :) dosly nam vsechny nahledy fotek, jsou prekrasne, uplne moc, jsem z toho paf...bomba...jen mame zatim nahledy, mame odsouhlasit jestli je takhle chceme a on nam posle dvd popr. doupravi...mame vybrat 60 fotek na klip a 4 do dekovne karty, to teda nevim, protoze fotek je tolik moc krasnych...rikal, ze nam jich posila vic nez obvykle, protoze bylo co fotit a nebylo co mazat :-D ale jeste je sem nedam, prosil nas, ze to jsou nekvalitni nahledy, pokud chceme nejake na net, tak at mu rekneme, ze nam je upravi do nahledu na net ( chapu, je to jeho jedina vizitka) :-) uf, uklidnila jsem se a ukojila svou zvedavost :-D a jeste jedno zjisteni, zvladla sjem se nalicit...vypada to dobre :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: nezáviď:o) Já si na fotky musela počkat 5 týdnů po svatbě, vy to s kesy budete mít o něco dřív. Ale chápu to tvoje napětí, já už byla taky strašně nedočkavá:o) A co vím, tak po kesy Zuzka fotila ještě jednu svatbu (10.10.). Zkus kdyžtak Zuzce napsat, jak to vidí, kdy by mohly být fotky hotové (pokud to teda nevíš). Mě už na svatbě říkala, že jestli všechno klapne, tak fotky budu mít u sebe 5.11. a zdá se, že to opravdu vyjde:o) lena: já to nechci vidět zítra, až budu furt sledovat zásilku a hypnotiovat telefon, aby mi paní z recepce zavolala a řekla, že tam mám balíček:o)
Odpovědět
Profilova fotka
mai: já se po ochutnávce od Zuzky, kterou jsem měla už okoukanou, "ukájela" fotkama ostatních nevěst (včetně těch tvých:o)). Takže to chápu. Za tu poznámku k dortu děkuji. Chtěla jsem ho tam nechat rok, ale asi se n ato vyprdnem a sníme ho po 3 měsících. Nebo jeden kousek po 3 a druhej po 6, přestávám spoléhat na to,že by rok vydržel. Ale zatím přemýšlím, kdy sníme figurky z dortu, leží nám v lednici:o) ženich se teda rozpůlil (v pase se zlomil a oddělil + se mu zlomila pravá ruka), ale nevěsta drží a oba krásně voní po marcipánu. Na jednu stranu je to škoda jíst, ale na druhou - co s tím? Jedlé to je, věčně to nevydrží a než to za 5 let hodit zkažené do koše, tak to raději sníme... katko, chápu, že fotograf nechce, abyste uveřejňovali neupravené fotky, my si holt počkáme:o) A potěší, když tě sám fotograf pochválí, případně dělá něco, co na ostatních svatbách nedělá (že vám poslal víc fotek):o)))
Odpovědět
to je uplna manie, silenstviiii :-N clovek uvidi ty fotky a hned by je chtel a ted nevi co driv...jak to udelat aby byly co nejrychleji u nej...a zase aby je mohl nekam poslat, dam se a tak :-) jeste ze jsem nemusela cekat tak dlouho, civ, mas muj obdiv :-) mai: ano, budeme z toho delat samostatne album...dostaly nejake a moc krasne jako darecky na svici, tak se budou hodit ;-)
Odpovědět
mai: hned jak je budu mít, přidám je do alba. A určitě dám vědět, že tam jsou :-) S tím dortem jsme to plánovali taky tak. Že ho zmrazíme a na roční výročí si dáme. Ale nakonec jsme to na radu tchýně neudělali (celý se snědl) a jsem ráda
Odpovědět
Profilova fotka
katko, no jo, to čekání je holt daň az to, že je Zuzka tak moc profláklá (i díky beremese) a navíc jsme měli svatbu těsně po sezoně, takže jsem si vyžírala to spoždění.. Kde jsou ty doby, kdy to Zuzka zvládala do týdne komplet předat (a ty doby pamatuju:o)))
Odpovědět
tak, dnes fotky ještě na poště nejsou. O to víc budu čekat až zítra pošta otevře a volat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
*zpoždení (jsem tak zaslepená fotkama a píšu hrubky:o(()
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím z Asie. Je tu vedro, člověk sotva funí, ale náš pan pokojská (tu fakt uklízí jen chlapi, to se mi moc líbí :-D ) říkal, že je příjemně, že bude víc vedro :-D
Odpovědět
asi jsem se z euforie zblaznila... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?