Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
civet: už aby to bylo, na tvoje fotky se moc těším ;-) lena: u nás bylo hezky i v pátek, až v sobotu se to zkazilo, ale přežili jsme. Zima mi taky nebyla i když ostatní mrzli v kabátech, takže to byly fakt asi ty nervy. Fotky sem určitě dám, ale zatím jich víc nemám, takže jen netrpělivě čekám :-)
Odpovědět
nnell: taky si myslím, že to bylo nervama. Ostatní říkali, jaká jim byla zima když na nás čekali před hradem ale mě zima nebyla. Jen jsem hned po svatbě skončila na ušním a tam mi řekla, že mě ucho bolí od zimy a průvanu. Takže zima asi fakt byla :-D Ale bavil se někdo o počasí s fotografkou a kameramanem a prý když svítí sluníčko a je poledne (náš případ), jsou na fotkách moc stíny, takže nakonec jsem ráda že bylo jak bylo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já při poledním focení před obřadem taky lítala s holejma ramenama venku a zima mi vůbec nebyla. Manžel mi po svatbě říkal, že svatebčanům prý zima trochu byla (a to měli chlapi saka a ženský svetry nebo nějaký lehčí kabátky). Takže nervy fakt asi pracovaly a ohřívaly mě:o) potom ale nechápu, jak to můžou zvládat ty nevěsty v létě, když je hic. :-D Já se na fotky těším jak malé dítě a mám radost, že se někdo těší se mnou:o) nnell, Zuzka toho teď už má míň, takže se už snad můžeš začít těšit taky na komplet práci:o) Já jsem bohužel vyžrala ještě skluz ze září a budu čekat těch 5 týdnů, vám s kesy by se třeba mohlo poštěstit a mít fotky za 4 týdny:o)
Odpovědět
Profilova fotka
leno, u nás fotografka trochu nadávala na to světlo. Když jsme se fotili před obřadem (což bylo poledne a pěkně ostrý světlo), tak nás někam nastavila, zkusila to vyfotit a jen jsme slyšeli, že takhle to nepůjde. A co jsme fotili třeba kamarádce na svatbě (jen jako kamarádi spíš fotky pro sebe, než pro ní), tak na ostrým slunci prostě maj lidi v obličeji stíny. Pak je potřeba si buď ty obličeje přiblesknout a nebo použít aspoň odrazovou plochu (což dělala Zuzana). Proto jsem na svatbu chtěla teplo a pod mrakem a ne slunce:o) Odpoledne, když už bylo pěkně měkký světlo, se fotilo mnohem líp. Z těch fotek, co nám Zuzka poslala na ukázku, je většina právě z odpoledne, tak jsme zvědavá, jak dopadly fotky z poledne:o)
Odpovědět
holky, jak to máte vlastně s fotkama? Zuzka vám pošle vyvolaný a upravený podle svého výběru, nebo si vyberete vy a všechno komplet vám dá na cd?
Odpovědět
Profilova fotka
NO já myslím, že vybere fotky ona sama - z toho množství co nafotila vybere tak 1/5, všechny vybrané fotky upraví a dá na CD a pak cca 1/3 z toho výběru nechá vyvolat v různých formátech. Mě teda žádnou ukázku, ze který si mám vybrat, neposlala. Ale já jsem teda ráda, než abych si třeba z 1500 fotek vybírala 300 pěkných a z těch 300 ještě tak 100 na vytištění... Jen ať to vybere sama, mně stačí, že z těch asi 350 zaslaných fotek budu muset vybrat cca polovinu do svatební fotoknihy pro rodiče:o)
Odpovědět
to máš pravdu. Taky nevím, jak bych to udělala. My jsme dostali všechny fotky mailem jako náhled a z toho jsme vybírali, které budeme chtít upravit a zároveň vyvolat. I tak to bylo těžký. Jsou to ale jen fotky z obřadu a potom portréty z parku. Zbytek jsme si fotili sami a to už mám v albu. I tak mi trvalo, než jsem to dala dohromady podle svých představ. Svatební knihu pro rodiče budeme dělat taky a dívala jsem se, že happy foto má akci. Jenže já ještě nemám ty fotky od fotografky... Ale vybrat třeba jen 50 fotek bude problém :-)
Odpovědět
Zdravím všechny manželky či novomanželky... den byl supr, paráda skvělá, lidé báječní, prostě paráááda, jsem naprosto spokojená... Nějaké fotky jsem vložila do alba. profi budou až až, hodně pozdě :-( Ale aspoň se pokochám těmi ostatními :-) Myslím si, že jsme ten říjen hezky zakončily :-)
Odpovědět
lulinka005: fotky nádherné, nevěsta krásná! A šaty taky supr! Gratulujeme! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlásím návrat z minisvatebky, v Beskydech bylo nádherně :-N ... úplně jsme z toho byli paf, jak vyšlo počasí a druhá zpráva, konečně nám fotograf poslal náhled na fotky, teď si z toho máme vybrat, co chceme vytisknout a co chceme třeba ještě nějak upravit atd.atd. ... takže mám o zábavu postaráno ... jakmile bude chvilka, tak sem hodím alespoň pár fotek z té galerie
Odpovědět
hani811: souhlasím, v Besykdech bylo o víkendu nádherně :-)
Odpovědět
Ahoj holky, mam uz nejake fotky od kamaradu, tak az bude cas je sem dam...konecne dospana a jedeme vratit satky a udelame si jeste hezky den kdyz mame to volno...pak popisu svatebku a dam sem ty fotky.... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
hani: nadherne,ale upne nadherne fotky a vlastne vsechno...a uplne ziram na vyzdobu tabule a cely interier restaurace. oni snad aby se vam to hodilo i nove vymalovali a dali zavesy... :-)
Odpovědět
hani: opravdu nádhera. A jak píše Katka, ta výzdoba tabule je až neskutečná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem konečně také přidala fota ze svatby do alba ... A hlavně abych nezapomněla, vsem rijnovym novomanzelkam, zejména ted tem uplne novym z vikendu velké gratulace a přání hodně pohody do budoucna :)
Odpovědět
Profilova fotka
katka, lena: moc díky ... meli jsme na restauraci stesti, zavesy a zdi meli vymalovane jak na objednávku, kdyby jsme to nedelali v podzimním stylu, museli bychom snad hledat jinou restauraci :-D ... ne, fakt si s vyzdobou vyhrali presne podle mých přání, na stole byly vřesy (pak je dostaly maminky :-N ), spousta všelijakých dýní, šípky, kaštany (takže děti vyráběly zvířátka :) ) atd.atd.
Odpovědět
Profilova fotka
hani, máte moc hezký fotky:o) Nakonec se vyplatilo si na ně počkat, ale byl to boj, co?:o)) Ta výzdoba je super, my měli v podobném duchu, takže je to přesně podle mého gusta a pochválit to musím:o) Pokud budeš mít ještě nějaké fotky výzdoby, tak je dej prosím do alba:o) Kaštany mě taky napadly, že bychom v pátek nasbírali a nechali je dát na stoly, ale pak se mi to už nechtělo řešit. Škoda, jak vidím, hodily by se:o) Já doufám, že nám tu výzdobu Zuzka nafotila, od hostů nic moc detailního není (nebylo tam moc dobré světlo, tak to nikdo asi nefotil.o(). A oceňuju, žes k tak zdobeným šatům dokázala sladit bižuterii a ozdobu do vlasů a nevypadáš jak vánoční stromeček. Fakt ti to sluší!
Odpovědět
ahojky holky. Všem nevěstinkám chválím fotky, hani, ty vaše mě úplně nadchly. Mám nejraději bílé svatební šaty, ale smekám a uznávám, že ti to velice sluší. Byla jsi m,oc krásná nevěsta. my jdeme do dalšího levelu - děláme papírovou podobu naší fotoradosti, strašně se těším, až to budu lepit do alba a listovat fotoknihou :-))
Odpovědět
Profilova fotka
civ: moc děkuju, od fotografa detaily svatební tabule nemám, měli jsme ho jen na obřad a po obřadu, restaurace ale byla v místě, takže nám vyfotil pár fotek než začal oběd :), ale každopádně se prohrabu doma fotkama kamarádů atd. a určitě do alba něco přidám :) maithai: díky :), ted nás čeká vybírání fotek, které si necháme vytisknout a které bychom ještě třeba chtěli upravit. Přemýšlím taky nad tím, že bychom mohli nechat vyrobit menší fotoknihy ještě jako dárek rodičům, nemáte tip nebo zkušenost s nějakou dobrou tiskárnou, která má dobré ceny?
Odpovědět
hani: s fotoknihami zkušenosti zatím nemám, ale chystám se na ně. Teď má akci happy foto. Mám od nich jen kalendář ve velikosti A3 a kvalita je perfektní. Zkus mrknout na jejich stránky. Mě by tento týden měl přijít zbytek fotek, tak budu taky tvořit a přidám něco do alba tady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám tři CEWE fotoknihy (od fotolabu). Kvalita není srovnatelná s fotkama na fotopapír (klasicky vyvolané fotky), ale koukat se na to dá dobře a vyhovuje mi, že si to všechno udělám v PC, dodám popisky a vypadá to dobře. Ve fotolabehc mívají na ukázku různé formáty těch fotoknih, včetně různé kvality - na normální papír a na fotopapír. Doporučuju se tam zajít podívat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, děkuju za blahopřání a za pochvalu :-) Byl to nádherný den, ale strašně rychlý. Bylo pár chyb, kterých bych se příště vyvarovala, teĎ mě to trochu mrzí, ale co už. Např. jsme přijeli do restaurace o půl hoďky dřív a oni na nás ještě nebyli nachystaní..takže jsme čekali na oběd a bylo to trochu trapné, ale večer to spravil, zábava, tanec, popíjelo se, všichni měli super náladu ;-) Ale dnes na mě padl nějaký splín, že je to už všechno pryč, vrátila jsem šaty a rok plánování a těšení se je definitivně pryč. Budde mi ještě chvíli trvat než si uvědomím, že svatbou to teprve všechno začíná a nekončí :-(
Odpovědět
tak máme první listopad a naše říjnové svatby za námi :-N všem posledním říjnovám velké gratulace, přeji Vám krásné manželství plné porozumění :-) koukám, že jsem snad jediná, kdo nemá jednu jedinou fotku ]-( začínám být z toho krapet nervózní :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jo, všechny říjnovky už jsou pod čepcem:o)) sami, nebuď nervózní, Zuzka určitě brzy něco pošle. Já jsem první fotky dostala až do 10 dnech, pak dloooouho nic a včera jednu fotku s tím, že právě pracuje na naší svatbě:o)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: já myslím, že nejsem jediná kdo se na tvoje fotky těší ;-) a na fotky výzdoby jsem taky zvědavá, speciálně jsem si o její vyfocení řekla :-) samikri: já bych taky nezoufala, ale chápu, že člověk je zvědavý, já jsem teď zase zvědavá na ty další a nemůžu se dočkat :-) hani: máte moc pěkné fotky, krása :-)
Odpovědět
civet: no jo, tak už mi je jasný, kdo mi ty fotky brzdí :-D :-D :-p jj, to já vím, že se dočkám...ale nemám ani jedinou fotku, tak už jsem alespoň na pár strašně zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prej brzdí! :-D Já jen přišla na řadu, já nejsem žádná brzda! :o) nnell, :-N se snad začnu červenat, díky:o). Já jsem chtěla takovejch fotek a v den D jsem toho Zuzce zapomněla říct asi 90%. Jediný, na co jsem jí upozorňovala a stejně jsme na to málem zapomněly, bylo vyfotit ten můj prsteníček se šipkou:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, gratuluju všem víkendovým nevěstám. Nestíhám dočítat, mám za sebou 24 hodin bez spánku na cestách po letištích, jsem trošku jak zombie, ale když jsme se konečně dohrabali na místo, tak únavu přebylo totální nadšení :) A dokonce jsme dostali i pozornost pro hoenymoon - trička, bublinky, nějaké mlsoty a večři při svíčkcáh 8-)
Odpovědět
if: gratuluji ke šťasnému příletu. Kdeže to vlastně jste? Hlavně si to užijte na max ;-)
Odpovědět
holky, tak jsem dala nejake fotky od kamarada do albumu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?