Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo je mi to dost líto, na poslední chvíli...tak teď obepisuju lidi, jestli by nechtěli dojít jiní...tak snad :-D
Odpovědět
luli: to mě moc mrzí. Na druhou stranu, jestli máš nějaké, kteří se ti tam ať už pro rozpočet nebo kapacitu nevešli, neváhala bych je "doplnit" :-) nám odřekli jen dva strýcové a slečna od kamaráda, takže žádná hrůza. Taky nějak moc nechápu, proč tohle lidi dělají. Svatby jsou přece ty nej oslavy - ať už atmosférou či důležitostí... mě kdyby teď někdo pozval, tak valím hned :-)) Drž se luli!
Odpovědět
Tak.....a zítra ráno se letí do Paříže :-) moooc se těšíííím :-)
Odpovědět
luli: nic si z toho nedělej, my měli pozvaných cca 50 lidí a nakonec nebylo ani 20, a to z naší strany se nikdo neobtěžoval přijít - všichni řešili proč nemůžou přijít, nebo kvůli komu nemůžou přijít, nikoho z nich nenapadlo, že je to moje svatba a že v první řadě by měli přijít kvůli mě, ale nepřišli ... to víš, taky jsem to obrečela, ale mají to u mě schované, tohle se nezapomíná ]-( civet: tak do měsíce, že bychom je mohli mít doma x-)
Odpovědět
Profilova fotka
luli: no, lidi mají někdy fakt divné nápady. Ale je pravda, že my zas svatbu vnímáme důležitěji než ostatní, já to dřív taky nepovažovala zas za takovou bombu jít někam na svatbu (ale je pravda, že to bylo i věkem). Každopádně je to neomlouvá, jen chci naznačit, že někteří lidi jsou trubky, které nechápou, že je to pro tebe a ženicha důležité. Nám taky pár lidí odřeklo (pár z vážných důvodů, pár kvůli blbostem), pár došlo později (holt svatba v pátek), ale zase třeba jednoho kamaráda jsem pozvala den předem a dorazil i s přítelkyní, takže prostě zavolej těm, které bys tam chtěla mít, ale původně se nevešli (každý takové má). Sany: týýý jo, v Paříži teď bude nádherně!!! Letos se ten říjen fakt vydařil, je krásně, sluníčko, barevné listí, fakt bomba na romantické cajdání a sosání kafíčka v kavárně :) Zrovna včera jsem si interně konstatovala, že říjen je na svatbu nejlepší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My měli asi mega štěstí. Nám odmítli jen manželovi příbuzní a místo 14 lidí došlo 6 (část rodiny podniká a nemohli na víkend zavřít hotel a restauraci, druhá část už měla dlouho dopředu domluveno něco jiného) a jedna kamarádka se nám omluvila v den svatby, že nepřijede, protože je nemocná. Další dva odmítli účast na naší svatbě, protože šli už na jinou svatbu (každý teda na jinou:o)). Odmítnout mi víc než 50% hostů, tak se nad nima docela zamyslím, jestli mi fakt stojí za to pro ně příště něco dělat. Takže tě samikri podporuju, tohle se fakt nezapomíná! if, tak že je říjen nejlepší měsíc na svatbu je snad jasný, ne? :-D Není příšerný vedro, ani tuhá zima, všude je spousta barev, lidi se nemůžou tolik vymlouvat, že kvůli svatbě nemůžou na dovolenou a tak:o)) Já jsem si ten říjen (i toho 2.10.) vybájila tak rok a půl před svatbou a jsem fakt ráda, že to vyšlo:o)
Odpovědět
civ: o říjnu nemá smysl absolutně diskutovat, to je jasné, jakože Slunce každé ráno vychází. :-) Jen my si ho vybrali tak nějak náhodou :-D ale rozhodně nelituju!!! :-) sany: trošku závidím, ale moc přeju, užjite si krásnou podzimní Paříííííž!! To bude romantika :-) samikri: to je teda mazec...taky bych to obrečela, někteří fakt nemají rozum... :-P
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, děkuju za povzbuzení...hned je mi líp. To je teda síla, že z 50 lidí dojde nakonec cca 20. To by mě kleplo. Dneska jsem musela jít se sestrou do hospody na pivo, jinak by mě kleplo z těch nervů. Zítra se nezastavíme ;-)
Odpovědět
luli: správně. A zítra si k tomu otevřete láhev vínka. :-) my průběžně koštovali to svatební a jak nám všechny přípravy uběhly :-))
Odpovědět
ahojky holky.. jdu se rozloučit jako svobodná slečna :-) Za chvilku jedu na nehty a zítra asi nebude čas se tady zastavovat... a v sobotu ani nemluvím :-)) Držím Vám (nám) všem palce, ať vše klape a dopadne dle našich představ a v pondělí se těším na zážitky :-)) Luli: Z toho si nic nedělej, nám sice "zatím" nikdo neodřekl, tedy kromě kamarádka s manželkou, kteří jsou na svatební cestě :-) Ale už nás začínají pomlouvat lidé, které jsme nepozvali... :-S Ale toho bude asi více - nikomu se člověk nikdy nezvaděčí! Tak papa a svatbě a manželství ZDAR! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andrejko, držím palce, ať to dopadne, jak nejlíp může....nevím zda se zítra zastavím, na chvíli snad večer jo, ale přeju ti, ať vám to vyjde a ať je to nejkrásnější den ve tvém životě! papa ;-)
Odpovědět
andrejka a lulinka: hodně štěstí a užijte si naplno ten přenádherný den. Věnujte se hlavně sami sobě a vychutnávejte si tu atmosféru, opravdu to stojí za to.A na pomluvy se vykašlete, vždycky se najde nějaký zlý jazyk.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahooooj. Já mám nějak moc času :-D Neee, jsem tu jen na skok, dneska jedeme pro šaty, pak odvézt cukroví a víno, večer na plky s maminkou a pak se tu asi objevím ještě večer. Fofry budu mít zítra teprve. To vstávám o půl paté. Říkali, že má být hezký víkend, tak snad....Kde je katka? Už asi někde lítá.... 8-)
Odpovědět
tak nevěstinky přeju Vám ať si ten zítřek opravdu užijete se vším všudy, vychutnávejte si každou minutku, ikdyž se něco nevydaří podle vašich představ, nic si z toho nedělejte a vychutnávejte celý den, budou to jen Vaše vzpomínky ;-) :-) a pořádně ty říjnové svatby zakončete :-D :-D :-D
Odpovědět
holky: jj litala jsem :) tak hura na kute a zitra at mame krasny den...at je jakekoliv pocasi, at nas nic nerozhodi....jen dva a pak dva v jednom ;-)
Odpovědět
jo a vsechny vas mo pozdravuje zenich...rikal, ze se strasne moc divi, ze chodim na tento portal, ze by to do me nerekl, tak jsem mu odpovedela, ze vsechny nejvic pohodove nevesty se vdavaji v rijnu :-D ;-)
Odpovědět
katka: dobře jsi to řekla :-) dnešní nevěsty mají krásné počasí tak se těším na fotky. Nějaké naše jsem tady dala do alba
Odpovědět
Profilova fotka
Takže říjen je ověřený jako nejlepší měsíc, dneska bylo zase nádherně :) My zítra mizíme na Moravu a v pondělí z Vídně na líbánky, takže přeju hezký listopad. I když já tu budu strašit i během dovči :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, dneska jsme byli na procházce, kochali se tím krásným počasím a barevným listím a říkali jsme, že říjen je fakt nejlepší na svatby (a letošek to jen potvrdil). Však kromě jednoho víkendu (toho 16.10.) bylo každou sobotu i pátek krásně! Ještě teď si vybavuju, jak ze začátku všichni vrtěli hlavou, jak blbý termín svatby jsme si vybrali, jak bude hnusně zima, bude pršet, všude bláto.. :-D If, ty tu budeš i během dovolený?:o) maniaku:o) No každopádně se snad během dovolené dočkáš našich fotek, za týden už snad budu mít fotky komplet doma! nemůžu se dočkat.o))
Odpovědět
Profilova fotka
leno, další pěkná podzimní svatba:o) Sluší vám to spolu:o) To, co máte v albu, nejsou profi fotky? A chválím výběr brýlí - když už jsi měla brýle, že jsou bez obrouček a s ničím se tak netřískaj:o) Ten lampion jste vypouštěli někdy po svatbě?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tak, my dneska byli od rána do 4 venku a vyloženě jsme si to užili :) Naše poslední letošní psí akce - dortík, buchtička, šampáňo a metály :-D No, jsem maniak, ale nedovedu si představit 16 dní jen ležet a čumákovat na moře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak přeci tam nebudeš jen ležet a čumákovat do moře ne?:o) Třeba si můžete zkusit nějakou místní svatbu a poslouchat nadávky personálu 8-) . Každopádně si to pořádně užijte! Já aktuálně teda nemám zdrhací náladu (ten prosluněnej říjen se spoustou barevnýho listí mě úplně uhranul, podzim fakt miluju a strašně mě nabíjí:o)), ale stejně trochu závidím:o) A když už budeš na netu, tak se na nás přijď podívat a poškádlit nás, jak si užíváš zatímco my tu chodíme do práce:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, místní obřad bysme mohli prubnout :-D Já zdrhaci náladu mám jen v tom, že už potřebuju delší dovču, pak to bude zase hrozně akční :-D
Odpovědět
civet: moc díky :-) brýle jsem si nechala na radu fotografky a co mám nějaké fotky bez nich, sama sobě se nelíbím. Jsem za ty roky na ně zvyklá :-) Ty fotky co mám v albu mi fotila svědkyně dle mých přísných instrukcí :-) Ohledně fotek je to se mnou těžký, protože fotím hodně sama a sama si je upravuju. Ale zvládla to výborně, že? Profi fotky máme už vybrané (ty co chceme vyvolat) a všechny budeme mít ba cd. Snad do týdne. Už se na ně těším. Potom je sem přidám
Odpovědět
civ: ten lampion jsme pouštěli až za pár dní v Hradci Králové když jsme byli u sestřenice. U nás je to samý les a všude stromy a měla jsem z toho strach. Říkala jsem si že ve městě to bude v pohodě ale nervy na to nemám ;-)
Odpovědět
Dobre rano, tak vsechny rijnovky jsou uz vdane pani...vcera bylo nadherne...vubec jsem tomu nechtela verit ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dala jsem do alba nějaké fotky, tak jukněte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak "svatební cesta" za námi a teď už jen šeď všedních dní :-) lulinka, katka: mob gratuluju ke svatbám a přeju jen to nej do společného života :-) a jsem zvědavá na podronosti :-) lena: koukala jsem na fotky a hezké, já se těch brýlí na svatbě bála, ale tobě seknou ;-) byla jsem moc zvědavá, jak probíhala tvá svatba, když jsi ji měla jen den přede mnou a vypadá to, že skvěle. Pršelo vám?
Odpovědět
Profilova fotka
katka a luli: gratuluju vám novomanželky:o) Luli, ty šaty ti hrozně sekly, těším se na profi fotky:o) Já jsem dneska od Zuzky dostala další jednu fotku jako malou ochutnávku, prý má cca třetinu našich fotek zpracovaných a v pátek bych je měla mít doma!!! uaaaaaaa, já se tak těším! a pak vás zahltím:o)
Odpovědět
nnell. děkuji :-) taky jsem na vás v sobotu myslela. Brzy ráno jen mrholilo (to jsem zrovna jela ke kadeřnici) ale potom přestalo. Bylo zataženo ale nepršelo. Mě nebyla ani zima ale možná ty nervy :-) Jen mě mrzelo, že ve čtvrtek, když jsme jeli na Bouzov s dortem a vezli jsme tam výzdobu, zašli jsme se podívat k hradu a bylo nádherně. Svítilo sluníčko a byla modrá obloha. v ten pátek už ne ale i tak jsme byli spokojení. Dáš do alba víc fotek? Těším se na ně :-) civ: jedna fotka je hezčí než druhá. Tím víc se těším na ten zbytek. ten říjen jsme se vybrali dobře :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?