Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
lena: dekujeme :)
Odpovědět
ahoj holky... přesně tak, poslední den svobodná slečna v práci... Užívám si poslední zvedání telefonu pod "dívčím" jménem, a s láskou podepisují dnešní faktury :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, užívejte si to:o) A hlavně si pak v sobotu užijte svatbu, budeme se tu těšit na další podzimní fotky:o) Katko, to je fakt "pěkný", že vás nakonec nebude oddávat kněz, se kterým jste počítali. Ale tak aspoň, že toho novýho znáš.. Nás oddával ředitel gymplu, kam jsem chodila (samozřejmě mě zná osobně). Já jsem to teda do poslední chvíle nevěděla, kdo bude ten den oddávat a byla jsem překvapená, ale bylo to příjemné:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kdbyy bylo takové počasí jako dnes, byla bych hrozně šťastná ;-)
Odpovědět
taky máme krásně sluníčko.. sice venku trošičku chladněji,jak jsem šla před dvěmi hodinami do práce... ale obřad je až v 11, tak to už bude snad tepleji :-) Holky, v kolik máte obřad vy?? Ať na Vás můžu myslet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My taky v jedenáct :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andrejko, ale nevím, jestli budeme mít čas na sebe vzájemně myslet :-D obávám se, že jedinou mojí starostí bude, abych někde nezakopla popřípadě si nezlomila hnátu :-D
Odpovědět
jéé, tak to aspoň budu myslet na Tebe, ať u toho obřadu nebrečím :-)
Odpovědět
lulinka005 - tak vzpomenout si určitě vzpomeneme ;-) že v tom nejsme samy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo, jsem ráda, že nebudu jediná, komu se budou klepat kolena ;-) já si na tebe vzpomenu tak kolem a to si řeknu Tak už to máme obě za sebou ;-)
Odpovědět
lulinka005: já budu taky vypklepana... jsem strasny tremista... ubrecena a rozklepana nevesta :-)
Odpovědět
my mame o pul jedne... to uz budete pomalu plnit briska :) z noveho kneze mam radost, pan dekan byl pro me srdecni zalezitost...prvni svate prijmani, birmovani, tak jsem chtela i svatbu...ale Fox (novy knez) je srandista, chtela jsem mu i tak rict, aby na obrade taky byl...takze to nakonec dopadlo jeste dobre :) denska je nadherne, ale predpovidali, ze to ma byt dneska nejhezci den v tydnu...me uz je to asi jedno, jak bude, samozrejme kdyby neprselo, tak to bude nejlepsi, ale na zaricim slunicku netrvam...ale kosa teda byla rano festovni :-)
Odpovědět
Článek se načítá
katka.k.: tak hlevně že jsi spokojená.... :-) Já byla dneska u mamky v práci rozdávat koláčky (znají mě tam snad od malička), tak mi všichni přáli, gratulovali, tak jsem se samozřejmě vyfikla a jak jsem pak cupitala k sobě do práce, tak mi docela byla zima :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si říkám že jsem sem odkaz na fotky ani dávat nemusela že to nikoho stejně nezajmalo :-D :-D Jinak přeji hezký den a posledním říjnovým nevěstám at jim vyjde počasi a at je jejich den tím nejkrásnějším v životě
Odpovědět
ninus: jejda, jak to? vzdyt se to tu komentovalo...aspon ja jsem je tea videla a chvalila ;-) a dekujeme za prani :-)
Odpovědět
ninus: jak jsi na to přišla? Je pravda, že zrovna já sem moc často nechodím, ale prohlížím alba tady na beremku. Ale hledala jsem ten odkaz a mrkla na to. Fotky máte krásný a vypadáte moc šťastně. :-) Ať vám to takhle vydrží celý život !!! ;-) :-)
Odpovědět
ninus: taky jsem ty fotky viděla a psala ohlas. i civ, pokud jsem dobře dohledala? proč si to myslíš?
Odpovědět
Profilova fotka
ninus: já jsem prosím také komentovala nevěstu hned na začátku :)
Odpovědět
Ahoj holky, jak jak dlouho Vám přišli fotky od Zuzky, myslím tím těch pár ochutnávek? :-N :-D se už nemůžu dočkat :-D :-p :-D
Odpovědět
bóže vdaná a už neumím psát :-D :-D - za jak dlouho...?
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: mě přišli už za 3 dny, ale asi jsem trochu vyjímka, civet psala, že jí dorazily asi po 10 dnech. Já už se zas nemůžu dočkat dalších, těch pět už mám pěkně okoukaných, jak se na ně pořád dívám, ale nemůžu si pomoct :-D
Odpovědět
nnell: aha =-) no to věřím :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, nejde odolat ;-) co podrobnosti o svatbě, budou nějaké? Kde jste vlastně měli obřad?
Odpovědět
ny Vyšehradě, v kostele x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně přišly fotky po 10 dnech, kesy asi po 9 a nnell je jediná výjimka, co dostala fotky po 3 dnech:o) Zuzka mi tak napůl slíbila (no psala, že když to stihne, tak pošle) další fotky v pondělí nebo v úterý. Je středa a zatím nic nemám.. Vzhledem k tomu, že na konci přístího týdne bych měla mít komplet práci u sebe, tak je to skoro jedno... Ale jasně, že by mě každá fotka dřív potěšila.o)) samikri, budeš sem dávat fotky ze svatby od Zuzany, nebo nechceš?
Odpovědět
civet: až je budu mít (alespoň pár), tak se s nima určo pochlubím - to by byl hřích fotky od Zuzky schovávat
Odpovědět
Profilova fotka
samikri, tak to se budu těšit.o) Po tobě už nevím o žádné nevěstě z beremese, že by měla Zuzanu. Ale snad nejdýl na začátku příštího týdne můžeš čekat ukázku:o)
Odpovědět
nevěsty má až do listopadu ... no vždyť už jsem natěšená, jak malá holka :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak mně už to taky začínají skoro všichni odříkat. Včera mi psala kamarádka, že nepřijede, dvě odmítly oběd, dneska taky že se jim to v sobotu nehodí. Ach jo. Další kamarád se ani neobtěžoval omluvit a to o svatbě ví už skoro půl roku. Fakt ty lidi jsou úplně na hlavu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
luli: pár dní před svatbou se ti lidi omlouvam, že nepřijdou, protože se jim to nehodí? Promiň, ale co je to za debily? Kámošky si asi neuvědomujou, že svatba je něco jinýho než párty na diskotéce... Přeju pevný nervy, ať to přečkáte i bez takových lidí. Aspoň můžeš začít selektovat, kdo stojí za kamarádství a kdo ne:o/ sami: já myslela, že nevím o nevěstě tady na beremese, kterou by po tobě ještě Zuzka fotila. Že má Zuzka nevěsty i mimo beremese je mi jasný:o) Říkala ti, kdy budete mít komplet fotky doma?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?