Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
lulinka: jj mam jako na dest...sebou kdyby prselo...nemela jsem zadny velky pod ktery bych se vlezla...me se nechty hodne lamou, mam je malicke...ale delat nechty si nechci...pokud si nezalomim nejaky hodne skarede, tak si jen prelaknu lackem...vcera mi zenic vybral koupil...rikal mi, ze ma moje nechtiky malicke rad, jen at si nedelam zadne umele... :-) je to opravdu o tom, na co je clovek zvykly a jak se citi...me by to znervoznovalo...
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem spíš manikérku zavrhla s tím, že už na ni prostě nezbydou peníze...takže taky jen přetáhnu lakem, nermám nehty nic moc :-( no já pořád doufám, že pršet nebude, to počasí vypadá na sobotu celkem nadějně tady v Brně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lulinka: mně na nespavost pomáhá mateřídouškový čaj a taky jsem si koupila pěnu do koupele od Radoxu, která by měla zklidňovat a dohromady to celkem fungovalo, člověk se přitom i zrelaxuje ;-) já nad nehty dlouho přemýšlela jestli jo nebo ne, slyšela jsem šílený zkazky jak to ničí vlastní nehty apod., ale mám nehty malý a lámavý, tak jsem nakonec do těch umělých šla, udělala mi je celkem krátký a jen decentní francouzskou manikúru a rozhodně nelituju, ta ruka pak vypadá mnohem líp, a drahému se to dokonce líbí tak, že říkal, ať si je nechám dál :-)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: co nové fotečky, dorazily ti včera nějaké?
Odpovědět
jinak na nespavost pouzivam stamplu a caj od teekanne spanek a nervy... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: nedorazily:o( Kdyby bývaly dorazily, tak už tu visí:o) Jaký máš nehty, gelový? Já mám gelový a manželovi se líbí hlavně ten efekt, když ho nehtama škrábu:o) Já ho teda chápu, mě takhle poškrábala po předloktí kolegyně s gelovejma nehtama a měla jsem husí kůži až na .... :o))) Já jsem byla přesvědčená, že ty nehty po svatbě nechám odrůst, že to dál nechci... no a včera jsem byla zase na doplnění :-D . na nespavost mateřídouškový čaj? Díky za tip, až budu mít příště problémy, vyzkouším:o)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: mám taky gelový, a jsem spokojená, i když budu na mě muset jít co nečdřív, přes víkend se mi podařilo si jeden urazit, i když paní tvrdila, že se to nestává, že by to musela být velká rána 8-) jestli se mu líbí škrábání na to jsem se neptala, to budu muset zjistit :-) ale já se s nima cítím líp, když jsem v terénu, tak si přijdu vždycky šíleně, tak teď toho musím využít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: myslím, že není problém nehet urazit, já jsem na to odborník, urazila jsem si roh palce už den po svatbě (u snídaně :-D ), ale zase mi ho opravili zadáčo jako reklamaci :-D Jinak koukám, že jsem asi rarita, ale mně se před svatbou spalo skvěle, ráno jsme vstávali v 9 a měla jsem dost problém se vyhrabat :-D Ale já se týden před svatbou zařekla, že nebudu stresovat a prostě si to užiju a kupodivu jsem svoji psychiku asi fakt ukecala :)
Odpovědět
Dobré ránko.. už je úterý... toto utíká ten svobodný život :-D Já zatím spinkám dobře, ale to teprve přijde... budu spát tu poslední noc u rodičů a sestra je z toho nešťastná, že prý jestli budu ponocovat, tak půjdu spát do obýváku na gauč :-)
Odpovědět
Profilova fotka
if, kéž bych dokázala svou psychiku takhle ukecat. Já jsem si neustále opakovala, že je všechno nachystané, zorganizované a zařízené, že se proste nemůže nic podělat. A stejně jsem týden před svatbou blbě spala a den před svatbou skoro vůbec:o( A že se nestává, že si člověk urazí gelový nehet.. ha ha:o) Já si je nechávala dodělávat už dvakrát (před svatbou a včera). První nehty - po 14 dnech už jsem měla pod většinou nehtů bubliny a 4 jsem měla komplet dole. Druhé nehty - bubliny se zaly dělat až po 20 dnech, teď přes víkend a včera mi odpadly opět 4 nehty a dva se nalomily (kupodivu jsem pravačka, ale zabrat dostala levá ruka). Paní nehtařka mi tam dávala pokaždý trochu jinej gel, sama říkala, že se prostě musí zkoušet, co líp sedne, že každýmu vyhovuje něco jinýho.. Tak uvidíme, jak dlouho mi vydržej tyhle hezký, pokud se zase oloupou, tak s geláčema asi raději končím:o/
Odpovědět
Profilova fotka
if: já špatně spala tak týden před svatbou, ten poslední den jsem byla tak unavená, že jsem usnula okamžitě ;-) a ráno vstávání v pět nic moc :-|
Odpovědět
já mám nehty porcelánové a nosím je už dva roky.. teď je mám ale komplet celé sundané, ať si nehtíky kompletně odpočinou a ve čtvrtek huráá na svatební :-) Taky se ale stává, že mi sem tam nějaký odletí.. ale to asi každému a nenosím je moc dlouhé. Nejhorší je, jak si je o něco ohnu... to mi málem letí oči z důlku, jak to bolí :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já mám akryl potáhnutý gelem. Když jsem měla kdysi gel, tak to právě furt bublalo a odlupovalo se to. Teď se mi občas taky něco "vytvoří", ale vyjímečně a při velké fyzické zátěži. Takže jsem ráda, že jsem se na gel vybodla, odlupoval se mi i po roce.
Odpovědět
Holky, ale co já včera zjistila a doufám, že včas :-) Nechala jsem "ženicha", ať si obleče celé sako i s košilí a botkama a zjistila jsem, že moc místa v pase u kalhot moc nemá... tak šel chudákd o práce dneska jen se zeleninkou :-)
Odpovědět
holky, musímse přiznat, že já taky nějak neměla se spaním a nervama extra problémy...ale mohla za to hodně svědková, která u nás byla už dva dny předem a dostala mě do výborného rozmaru. :-) jinak nehtíky dostaly před svatbou různými pokusy strašně zabrat a po svatbě túrou v Roháčích taky. Už jsem jednou byla na doplnění (asi 14 dnů po svatbě, strašně rychle mi rostou) a pak je sundala, momentálně zničené nehty léčím a přemýšlím, jestli mi to stojí za to. Byly krásné a já s nimi byla spokojená, ale vzhledem k rychlosti růstu se obávám, že to pro ěm bude sakra drahá záležitost.
Odpovědět
Profilova fotka
andrejka.86: 4 dny před svatbou už toho moc nezachráníte, jestli jsou ženichovi malý kalhoty, tak mu budou i na svatbě... To bych spíš vzala kalhoty ke švadleně a nechala je trochu povolit.
Odpovědět
civet: vím, že toho už moc nezachráníme... věžím mu v tom, že říkal, že byl zrovna po večeři... ale snad to bude v pořádku. Nemá to nějak hrozné... ale docela mě vylekal :-)
Odpovědět
při nejhorším - budoucí tchýně je švadlena, tak bude povolovat knoflíček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mai: jo, mně taky rychle rostou, teď už je mám skoro měsíc a jsem z těch odrostů dost nervní, ale chci si je nechat doplnit těsně před dovčou, aby vydržely... A cenově je to opruz, to se nedá popřít, měsíčně mě to vyjde cca na 500, brrr.
Odpovědět
Profilova fotka
katka- jj taky mám od Teekane tento čaj a ta meduňka je super když cítíš, že máš nervy a křeče v žaludku :-) Ještě jsem se tě chtěla zeptat, jakou barvu laku na nehty máš? Já si koupila lehce růžový se třpytkami, protože budu mít bílý šaty a k tomu ty lehce růžové šperky a růžovou kytku, doufám že to nebude vypadat moc blbě :-D
Odpovědět
if: právě, ale já bych je musela doplňovat co 14 dní, pak už si do nich totiž rýpu, mám tak tři milimetry svého nehtu a nemůžu s tím vydržet.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak ty nervy mě hodně trápí, v noci nespím vůbec nebo mám strašně lehký spaní a vzbudí mě i když se přítel převalí na druhý bok a dneska jsem vzhůru od pěti a chodím po bytě, no strašný :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ami: já vydržím, když jsou tenké a nejde to tak vidět, takže chodím cca co tři týdny.
Odpovědět
lulinka: taky mam svetlounce ruzovy...pusobi tak telove, jake mam nechtove luzka :-) kytku mam taky ruzovou...medunka je skvela.... :-)
Odpovědět
luli: zkoušela jsi aromaterapii - aromalampu a uklidňující oleje, hodně dýchat do břicha, zkusit vynout? nedám na to dopustit, mám hodně stresu a tohle mi opravdu pomáhá
Odpovědět
Profilova fotka
Nene nemám bohužel doma aromalampu :-( ani žádné olejíčky a už to asi ani nestihnu koupit :-(
Odpovědět
to je valká škoda, myslím, že by ti to pomohlo...
Odpovědět
jéééé, už na 3 weobých stránkách o počasí jsem našla, že v sobotu má být částečně oblačno a jj 11°C, pravděpodobnost srážek 10% a sluníčko 55% :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Supeeer, taky sleduju počasí, úplně by mi stačilo, kdyby bylo jak dnes, ani zima moc není :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andrejko, na kterých stránkách jsi našla to počasí v procentech? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?